Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Topaz, meni sve još deluje daleko i da ima vremena, ali i nema baš.Nekako mi je ovako lakše,da me ne bi uhvatila panika. Ne znam kakva ću biti za 3-4 nedelje.

Meni je vrijeme proletilo jer sam imala nekih neodloživih obaveza u trudnoći i bukvalno kao da sam juče ugledala te dvije crtice na testu. Ali kako se ove obaveze privode kraju sve češće razmišljam. Možda bi mogla da si nađem novu zanimaciju :P

Inače ja sam 29-a nedelja i znam da će mi ovo preostalo vrijeme do poroda proletiti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj cuti muke moje...taj broj se samo povecava za sada je 300..i nadam se da nece rasti..s moje strane ima oko 40 ljudi,,ali zato s njegove...uf!!!!ceo dan ce mi proci u ljubljenju...:)ja 27 aprila ulazim u 8-mi...bice veselo...jel si mi ti danas dobro?

Boko ako mozes izbegni ljubljenje, ne treba ti sad da se razbolis. Da te utesim, mi smo imali 600 ljudi na svadbi, ja bila 8 nedelja, sva sreca pa mi nije bilo muka

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako se ja danas grozno osecam,valjda je vreme uradilo svoje,a kuca mi je u haosu,pa zamislite da 3 dana nista ne pipate(a imate sina od 4 god koji ne moze danas napolje)i sve se kanim da pocnem kao nesto da sredjujem ali nikako,samo se vrtim u krug,ako poludim zvacu dr da me porodi sutra i da resim to moje pitanje :rolleyes: joj bas sam danas nesto nervozna :angry: haos...valjda ce proci. mm88 pa zasto su te zadrzali,hoce li ti indukovati porodjaj ili...i u kojoj si bolnici,u svakom slucaju srecno :rolleyes: i javljaj sta ima novo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao kako se ja danas grozno osecam,valjda je vreme uradilo svoje,a kuca mi je u haosu,pa zamislite da 3 dana nista ne pipate(a imate sina od 4 god koji ne moze danas napolje)i sve se kanim da pocnem kao nesto da sredjujem ali nikako,samo se vrtim u krug,ako poludim zvacu dr da me porodi sutra i da resim to moje pitanje :rolleyes: joj bas sam danas nesto nervozna :angry: haos...valjda ce proci. mm88 pa zasto su te zadrzali,hoce li ti indukovati porodjaj ili...i u kojoj si bolnici,u svakom slucaju srecno :rolleyes: i javljaj sta ima novo

Maso i ja sam danas bas bezveze, treba da idem da se kupam i perem kosu a nikako da krenem, vreme uzasno, tmurno, duva vetar, ne znam sta da obucem na kontrolu, bas mi nije dan.

Beba je sad malo aktivnija, kao da me gura dole, par puta me zaboleo stomak kao menstrualni, ali ne jako.

Ne mogu sacekati pola 5 danas.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Boko ako mozes izbegni ljubljenje, ne treba ti sad da se razbolis. Da te utesim, mi smo imali 600 ljudi na svadbi, ja bila 8 nedelja, sva sreca pa mi nije bilo muka

Ju 600 ljudi... :blink: Au Megi svaka cast,al' si se taj dan slatko izljubila i islikala...za sve pare ;):lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ju 600 ljudi... :blink: Au Megi svaka cast,al' si se taj dan slatko izljubila i islikala...za sve pare ;):lol:

Strasno, slikali smo se 1,5h napolju sa gostima prvi put, a drugi put unutra 1h.

A ljubljenje sam nekako izbegavala, razmazace mi se sminka :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso i ja sam danas bas bezveze, treba da idem da se kupam i perem kosu a nikako da krenem, vreme uzasno, tmurno, duva vetar, ne znam sta da obucem na kontrolu, bas mi nije dan.

Beba je sad malo aktivnija, kao da me gura dole, par puta me zaboleo stomak kao menstrualni, ali ne jako.

Ne mogu sacekati pola 5 danas.

Jao razumem te skroz,doci ce i pola 5 brzo :rolleyes: Javi sta su ti rekli...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello :rolleyes: Evo i nas ...kao sto neki kazu jos 2 u 1 :lol:

MasoS ja jos uvijek mislim da ces ti prije mene :lol::P

Vidim Maja nam je u bolnici, stize nam drugar znaci :wub:

Ovo vrijeme je grozno, hladno, kisa pada...ja idem odvesti sincica u skolu, pa cu mao do trznog centra da prosetam, pa do mojih da se ofarbam...cisto da budem s frizurom za porodilista ( mnoge koje su sredile frizuru brzo se porodile :lol: )

Veliki poljubac od nas za sve vas :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao razumem te skroz,doci ce i pola 5 brzo :rolleyes: Javi sta su ti rekli...

Javicu :rolleyes: Posle kontrole idemo u Aksu da narucimo, kolica, krevetac, dusek, i da kupimo te sitnice sto trebaju, za mene jos da kupim mrezaste gacice i ja sam spakovana

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao drage nase!

Mm - mislimo na tebe i cekamo lepe vesti... :)

Sve ste ok, sto je najbitnije, kod nas je vreme, takodje, uzasno, bas sam depresivna ali sta da se radi. Vidim da deluje i na moju Kicu, nervozna je, spava joj se a ne moze da zaspe i tako...sada se napokon uspavala (kod mame u narucju, naravno) :) pa smo je prebacili u krevetac.

Mi smo danas trebali do grada da sredimo neke papire ali smo odlozili za sutra, zbog kise.... Sutra idem kod bratovog sina na prvi rodjendanko i krstenje... :) jedva cekam...

Sve vas ljubimo punooooo!!! Evo jedna fotkica od Uskrsa....

x3p-150420.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojkeeeee... evi i mi da se javimo... konacno sam uspavala Dragosa.. i ja na rukama kao i Olja..jer drugacije nema sanse da zaspi... OLJA KALINA JE PRESLATKA..A KAPICA JE VRH...

MM cekamo novosti uskoro... i drzimo ti fige da sve prodje sto bezbolnije..koliko je to moguce..

Saljemo vam tople poljupce...da se malo ugrejete...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja Kalina je prava lepotica t4801.gif t4801.gif

mm88 Srecno,drzim fige ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

Cao drage nase!

Mm - mislimo na tebe i cekamo lepe vesti... :)

Sve ste ok, sto je najbitnije, kod nas je vreme, takodje, uzasno, bas sam depresivna ali sta da se radi. Vidim da deluje i na moju Kicu, nervozna je, spava joj se a ne moze da zaspe i tako...sada se napokon uspavala (kod mame u narucju, naravno) :) pa smo je prebacili u krevetac.

Mi smo danas trebali do grada da sredimo neke papire ali smo odlozili za sutra, zbog kise.... Sutra idem kod bratovog sina na prvi rodjendanko i krstenje... :) jedva cekam...

Sve vas ljubimo punooooo!!! Evo jedna fotkica od Uskrsa....

x3p-150420.jpg

:rolleyes: Preslatka je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hello :rolleyes: Evo i nas ...kao sto neki kazu jos 2 u 1 :lol:

MasoS ja jos uvijek mislim da ces ti prije mene :lol::P

Vidim Maja nam je u bolnici, stize nam drugar znaci :wub:

Ovo vrijeme je grozno, hladno, kisa pada...ja idem odvesti sincica u skolu, pa cu mao do trznog centra da prosetam, pa do mojih da se ofarbam...cisto da budem s frizurom za porodilista ( mnoge koje su sredile frizuru brzo se porodile :lol: )

Veliki poljubac od nas za sve vas :wub: :wub: :wub:

Maya ja sam u subotu sredila friz pa jos nista :P i ofarbala se i sve,izgleda da cu do porodjaja morati bar jos jedanput (ako ne i vise) da sredim frizuricu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja,Kalina je medenko mali :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala od mene i Kaline :)

Danas je nesto kenjkava, valjda zbog loseg vremena, ni njoj ne prija....

Ljubimo vas!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А за мене нико не пита... :( Нема везе,ево да вам свима честитам Васкрс,нисам раније могла,комп ми је премештен па га сад ни не користим. Прошле недеље смо сређивали собу,кречили,па су мене са креветом избацили у другу собу,комп био угашен па нисам у току са дешавањима,јел се ко породио и то, а не знам ни докле сам читала. Ми вечерас идемо на УЗ,па ћемо видети шта даље.Спавање ми је и даље лоше,а горушица све јача,синоћ ме пржила ко никад .

Пуно вас све поздрављам

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

А за мене нико не пита... :( Нема везе,ево да вам свима честитам Васкрс,нисам раније могла,комп ми је премештен па га сад ни не користим. Прошле недеље смо сређивали собу,кречили,па су мене са креветом избацили у другу собу,комп био угашен па нисам у току са дешавањима,јел се ко породио и то, а не знам ни докле сам читала. Ми вечерас идемо на УЗ,па ћемо видети шта даље.Спавање ми је и даље лоше,а горушица све јача,синоћ ме пржила ко никад .

Пуно вас све поздрављам

Ćao Kiki! Porodila se Buba Mara, to znaš. Maja (mm88) je u porodilištu, otvorena je 1,5 prst pa sada čekamo da nam javi šta su joj doktori rekli šta će dalje...Ja čekam, u subotu sam bila na ctg-u, imam kontrakcije...MasaS isto čeka da se bebica odluči da krene...i to je uglavnom to. :) Javi kako je bilo na uz! Poljubac za tebe i bebca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ja jos uvek u bolnici, beba ima 3200gr jutros smo bili na uz, sve je ok... Lezim i nocas ovde pa ce ujutro ponovo da mi vade krv :S nemam bolova osim u zadnjici od injekcija (dobila vec trecu od kad sam ovde), dr je danas rekla kad sam je pitala da cu verovatno sutra kuci.... Zaista ne razumem sto me ne stave na indukciju nego me vracaju na par dana kuci :(

Nisam vas mnogo citala posto je wirles mnogo slab pa je jako spor net :(

Pozz za se :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje ja jos uvek u bolnici, beba ima 3200gr jutros smo bili na uz, sve je ok... Lezim i nocas ovde pa ce ujutro ponovo da mi vade krv :S nemam bolova osim u zadnjici od injekcija (dobila vec trecu od kad sam ovde), dr je danas rekla kad sam je pitala da cu verovatno sutra kuci.... Zaista ne razumem sto me ne stave na indukciju nego me vracaju na par dana kuci :(

Nisam vas mnogo citala posto je wirles mnogo slab pa je jako spor net :(

Pozz za se :)

Znači lažna uzbuna :) Nema veze, po meni je bolje da sačekaš da to prirodno krene. I Masa je otvorena već par dana, pa joj ništa ne fali. A mislim da sam i ja isto otvorena pa makar 1 prst. Ništa ne gubiš time što ćeš sačekati još koji dan. :) Nego nije mi jasno još uvek da li je tebi vodenjak pukao ili ne? Šta su ti rekli na uz, da li ima dovoljno plodove vode??

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm88 ako jos nisi spremna za porodjaj bolje da ides kuci,i ja sam mogla jos u cetvrtak da idem u porodiliste i tamo da lezim ali nisam htela(tada sam bila otvorena 3 prsta) i evo me odonda sam kuci i sve je ok,a da sam lezala tamo poludela bih,samo se ti opusti,oni najbolje znaju sta je dobro za tebe i za bebicu,bitno je da je sve ok :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa danas me je pregledala i kaze da nije, a radila i uz kaze da ima dosta plodove vode i da je sve ok... Pa znam da mi bolje kuci tj da puste prirodno sve da ide, al mi bzv sto me drze u bolnici, a pitanje je i sutra dal ce me puste il ne...

Kako ste mi vi devojke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa danas me je pregledala i kaze da nije, a radila i uz kaze da ima dosta plodove vode i da je sve ok... Pa znam da mi bolje kuci tj da puste prirodno sve da ide, al mi bzv sto me drze u bolnici, a pitanje je i sutra dal ce me puste il ne...

Kako ste mi vi devojke?

A kakve su ti to inekcije dali? Ma pitaj da te sutra posle vizite puste, bezveze je da budeš tamo bez potrebe.

Ja ceo dan spavam i izležavam se.Prebacujem se s jednog kreveta na drugi i samo nešto grickam. Sofija mi se nešto smirila danas, juče je bila mnogo aktivnija. Malo me leđa bole i prepone. Uhhhh kad bi krenulo više... Ova nedelja mi je najduža čini mi se...

:*** za tebe i malog Nemanju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, otkucava nam satic polako...Ja sam prestala sa Ginepralom za vikend i sad iscekujem promene. Neko kaze da porodjaj moze odmah da krene, a neko da Ginepral utice da ni kad dodje vreme, krenu kontrakcije-tesko se otvara zena. Nemam pojma. Jedva cekam cetvrtak da vidim prognozu lekara.

Jedino sto mi za sad smeta su rebra sa desne strane. Utrnulo je sve blizu rebra od gurkanja i sutiranja. Mislim da klinac pokusava da se uzvera uz pluca-al mu teko ide. Bolno je to sto je uporan :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje,kod mene opet tmurno i kisa :angry: Bas bzvz,ali sta da se radi,kod mene nista novo,juce su me bolela ledja i osetila sam kontrakcije one bezbolne,videcemo danas,trebala bi ici na ctg..mm88 javi sta danas kazu dr. dali ce te pustiti ili poradjati :rolleyes: Mila se ne javlja da kaze sta je bilo na kontroli juce..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.