Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jaojjj pa ti kao da si na poslu, ali u svakom slucaju ti je bolje od kuce da radis, nego da se cimas da ides na posao. Drago mi je da ti je bolje, nadam se da ce uskoro skroz proci prehlada.

Spremaj stvarcice za bebana, mozda te uskoro iznenadi :rolleyes:

Ljubimo Vas Sara i ja :wub: :wub: :wub:

U svakom slucaju je bolje da sam kod kuce :rolleyes:

Spremam , spremam stvarcice...jedna masina vec pere :lol:

Ljubimo i mi ( ja i moji momci ) tebe i Saru punooooo :wub::wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav od nas dvoje za sve vas :) Kako ste mi?

Megi nisi jedina sa problemom spavanja :( Ja svakim danom sve gore i gore spavam, to je uzas jedan... Sto rekoste kako legnem na stranu samo pocnu kukovi da me bole, ako legnem na ledja (kako najvise i spavam u zadnje vreme) ujutro mi treba dizalica da me podigne koliko me bole krsta...

Juce sam bila ja mislim najsrecnija, konacno smo zavrsili sve i namestili krevetac :D

qp1-DSCF25.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav od nas dvoje za sve vas :) Kako ste mi?

Megi nisi jedina sa problemom spavanja :( Ja svakim danom sve gore i gore spavam, to je uzas jedan... Sto rekoste kako legnem na stranu samo pocnu kukovi da me bole, ako legnem na ledja (kako najvise i spavam u zadnje vreme) ujutro mi treba dizalica da me podigne koliko me bole krsta...

Juce sam bila ja mislim najsrecnija, konacno smo zavrsili sve i namestili krevetac :D

qp1-DSCF25.jpg

Megi prelepooo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto Mayo a meni kazes da cu pre tebe :rolleyes: ja danas opet idem na ctg a sutra opet na pregled,pa ako sam se otvorila jos ne znam sta ce mi dr.reci,videcemo sutra vece (imam zakazano u 18:30) poludecu do tada,ja se nadam da mi nece reci da dodjem na veliki petak u bolnicu da me porodi pa da moram tamo da budem i za uskrs(ne bih da prodje uskrs a da nisam sa svojim sinom) ali dobro,sta je tu je,videcemo sutra posle pregleda :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav od nas dvoje za sve vas :) Kako ste mi?

Megi nisi jedina sa problemom spavanja :( Ja svakim danom sve gore i gore spavam, to je uzas jedan... Sto rekoste kako legnem na stranu samo pocnu kukovi da me bole, ako legnem na ledja (kako najvise i spavam u zadnje vreme) ujutro mi treba dizalica da me podigne koliko me bole krsta...

Juce sam bila ja mislim najsrecnija, konacno smo zavrsili sve i namestili krevetac :D

qp1-DSCF25.jpg

Majo bas je divan , jos samo Nemanja da su useli u krevetac :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav od nas dvoje za sve vas :) Kako ste mi?

Megi nisi jedina sa problemom spavanja :( Ja svakim danom sve gore i gore spavam, to je uzas jedan... Sto rekoste kako legnem na stranu samo pocnu kukovi da me bole, ako legnem na ledja (kako najvise i spavam u zadnje vreme) ujutro mi treba dizalica da me podigne koliko me bole krsta...

Juce sam bila ja mislim najsrecnija, konacno smo zavrsili sve i namestili krevetac :D

qp1-DSCF25.jpg

Prelepo :wub: :wub: :wub: :wub: Svidja mi se ova zavesica preko, kako se vec zove baldahin :blink: Nemanja ce uzivati :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eto Mayo a meni kazes da cu pre tebe :rolleyes: ja danas opet idem na ctg a sutra opet na pregled,pa ako sam se otvorila jos ne znam sta ce mi dr.reci,videcemo sutra vece (imam zakazano u 18:30) poludecu do tada,ja se nadam da mi nece reci da dodjem na veliki petak u bolnicu da me porodi pa da moram tamo da budem i za uskrs(ne bih da prodje uskrs a da nisam sa svojim sinom) ali dobro,sta je tu je,videcemo sutra posle pregleda :rolleyes:

:lol: :lol: :lol: to je zato sto sam tebe zezala :rolleyes:

I ja se nadam samo da nece do Uskrsa...bas volim taj praznik, sincic mi pomaze da ofarbamo jaja...i da ih sve polupamo :lol: :lol:

Javi kako je bilo na ctg .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala svima :) Pa ja jedva cekam da se Nemanja useli :lol:

Baldahin nam nije iz kompleta sa posteljinom, njega smo dobili ranije pa je zato razlicite boje al nema veze lepo se uklopio :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: to je zato sto sam tebe zezala :rolleyes:

I ja se nadam samo da nece do Uskrsa...bas volim taj praznik, sincic mi pomaze da ofarbamo jaja...i da ih sve polupamo :lol: :lol:

Javi kako je bilo na ctg .

Ok,pa da i ja uzivam sa njim u tim ludorijama i ne bih volela to da propustim ove god.ipak nikada vise nece imati 4 god za uskrs :( ali sta je tu je :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ok,pa da i ja uzivam sa njim u tim ludorijama i ne bih volela to da propustim ove god.ipak nikada vise nece imati 4 god za uskrs :( ali sta je tu je :rolleyes:

Maso neka prodje Uskrs, pa se ti od ponedeljka porodi. Nije to puno, sacekace bebica kos koji dan ;):rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav od nas dvoje za sve vas :) Kako ste mi?

Megi nisi jedina sa problemom spavanja :( Ja svakim danom sve gore i gore spavam, to je uzas jedan... Sto rekoste kako legnem na stranu samo pocnu kukovi da me bole, ako legnem na ledja (kako najvise i spavam u zadnje vreme) ujutro mi treba dizalica da me podigne koliko me bole krsta...

Juce sam bila ja mislim najsrecnija, konacno smo zavrsili sve i namestili krevetac :D

qp1-DSCF25.jpg

Bas je lep krevetac, jos samo malisa da se useli pa da bude kompletno :wub:

Ja na ledja ne mogu duze od 5min, sva utrnem, a i sto ti kazes treba mi kran da me podigne.

Jao koliko vas ce da se porodi u aprilu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso neka prodje Uskrs, pa se ti od ponedeljka porodi. Nije to puno, sacekace bebica kos koji dan ;):rolleyes:

Joj Milanka to bi ja najvise volela ali se plasim da nece biti tako,jel prosli put pre nedelju dana na zadnjoj kontroli kada ni je rekao da sam otvorena 2 prsta i da mi je grlic mekan i skracen da ako izdrzim do ove kontrole sutra pa kao videce sta ce,ako se budem jos otvarala verovatno ce mi reci da dodjem u petak u bolnicu da me porodi,jel je rekao da je bebac spreman da ima kilazu,okrenut i da vise nemamo sta da cekamo,samo ce se kao jos beba ugojiti i bice mi teze da rodim.E sad nista ne znam do sutra vece dok me ne pregleda....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam ja iz Smedereva, 80-to sam godiste, dosta ljudi znam, pa osim ako ti tetke nisu clanovi kluba penzionera, mozda ih zaista i poznajem.

Znaci lepo sam razumela :) xaxaxaxa, ma nisu penzionerke naravno,tetke su mi jako mlade jedna se zove Milica a druga Marijana,devojacko prezime im je Gajic...Milica je ja mislim starija dve do tri godine od tebe i radila je u vasem okruznom sudu dok nije dobila sincica,a Marijana mislim da je bas tvoje godiste ima dve cerkice vec velike,samo ne znam gde radi i to,nismo se dugo videle,sigurno par godina pa ne znam kako bih ti objasnila drugacije,ali eto mozda,mozda ih poznajes :) ))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav od nas dvoje za sve vas :) Kako ste mi?

Megi nisi jedina sa problemom spavanja :( Ja svakim danom sve gore i gore spavam, to je uzas jedan... Sto rekoste kako legnem na stranu samo pocnu kukovi da me bole, ako legnem na ledja (kako najvise i spavam u zadnje vreme) ujutro mi treba dizalica da me podigne koliko me bole krsta...

Juce sam bila ja mislim najsrecnija, konacno smo zavrsili sve i namestili krevetac :D

qp1-DSCF25.jpg

Mm divan je :wub::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja dosla sa ctg-a suta nosim nalaz mom dr.da vidi,a koliko se ja razumem kao laik,imala sam 2 kontrakcije koje su isle do 50 :rolleyes: videcemo sutra sta kaze dr....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo konacno da se i ja predstavim.....lokacija za kacenje slike verovtno nije odgovarajuca, skinucu je, ali hajde bar da me upoznate (kad vec u moje selo nije stigao fb :lol::lol::lol: salim se, naravno)

cxl-IMG-02.jpg

Anusa,lepa slikica! :rolleyes:

Mislim da te znam,tj. viđala sam te po gradu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MILICA

8qy-Photo-.jpg

yxq-Photo-.jpg

krofnica mla :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba Maro - i ovde da ponovim da ste medeni mnogo :wub:

Postavicu i ovde slicicu od danas, ko me nema na FBu da moze da vidi, kako sam mamina napredna devojcica :)

Milanka, mi smo vec zakazali i UZ kukova za 24 april, jedva cekam da se resim ovog svedskog povoja, bice lakse i nama i njoj ;) A da - primila je i vakcinu, malo je zaplakala, nista strasno :)

Ljubimo vas sve mnogo, da ne nabrajam, ima vas mnogo, pa jos x2 :D

dss-P10102.jpg

kako smo slatki :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče! Kako ste? Mi smo danas bili na uz i baš smo napredovali od prošlog. Dogurali smo do 2 kg i 42 cm,i dalje za 2 nedelje napredniji. Ko zna koliki ćemo biti do kraja :blink: . Što se tiče pola,sada više ništa ne znam. Ponovila je da je dečak all opet nije sigurna i da ću u svakom slučaju znati kad se porodim :lol: , a onaj privatnik kod kog sam bila pre 2 meseca mi je rekao da sigurno nije dečak već devojčica! Fora je što smo i mm i ja ubeđeni da je devojčica,bebi se već od početka obraćamo u ženskom rodu i što su nam skoro sve stvari koje smo dobili za devojčice i jako malo imamo za dečaka,čak ni ime ne možemo da smislimo.Bilo kako bilo,samo nek je živo i zdravo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro veče! Kako ste? Mi smo danas bili na uz i baš smo napredovali od prošlog. Dogurali smo do 2 kg i 42 cm,i dalje za 2 nedelje napredniji. Ko zna koliki ćemo biti do kraja :blink: . Što se tiče pola,sada više ništa ne znam. Ponovila je da je dečak all opet nije sigurna i da ću u svakom slučaju znati kad se porodim :lol: , a onaj privatnik kod kog sam bila pre 2 meseca mi je rekao da sigurno nije dečak već devojčica! Fora je što smo i mm i ja ubeđeni da je devojčica,bebi se već od početka obraćamo u ženskom rodu i što su nam skoro sve stvari koje smo dobili za devojčice i jako malo imamo za dečaka,čak ni ime ne možemo da smislimo.Bilo kako bilo,samo nek je živo i zdravo.

Super Milena,ma bitno je da je sve u redu i da ste vi napredujete hvala Bogu,a da li je decak ili devojcica,manje bitno,neka je zivo i zdravo :) Kako si ti,kako se osecas?Mi sutra ulazimo u deveti :wub::rolleyes: I mi smo danas bili na poslednji 3D da se gledamo :D i da vidimo kako napredujemo od proslog puta,takodje je sve ok,beba ce biti do 3500,ne veca tako mi prognoziraju,a ja sam bila jos dosta manje kilaze,tako da me ne cudi izgleda da je na mamu :lol:ali ce zato biti duuuuga :rolleyes:Ma bitno je naravno da je sve ostalo uredno, i ok,da je hvala Bogu bekica dobro :) Inace ima nos na mamu,a usta na tatu,to smo danas zapazili :lol: Termin cemo verovatno sacekati,tesko da ce pre,tako misli dr. :) Saljemo vam pozdrave :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Milena,ma bitno je da je sve u redu i da ste vi napredujete hvala Bogu,a da li je decak ili devojcica,manje bitno,neka je zivo i zdravo :) Kako si ti,kako se osecas?Mi sutra ulazimo u deveti :wub::rolleyes: I mi smo danas bili na poslednji 3D da se gledamo :D i da vidimo kako napredujemo od proslog puta,takodje je sve ok,beba ce biti do 3500,ne veca tako mi prognoziraju,a ja sam bila jos dosta manje kilaze,tako da me ne cudi izgleda da je na mamu :lol:ali ce zato biti duuuuga :rolleyes:Ma bitno je naravno da je sve ostalo uredno, i ok,da je hvala Bogu bekica dobro :) Inace ima nos na mamu,a usta na tatu,to smo danas zapazili :lol: Termin cemo verovatno sacekati,tesko da ce pre,tako misli dr. :) Saljemo vam pozdrave :wub:

Hvala Bogu,sve je dobro,a koje da je moje je i voleću isto bez obzira dal je dečak ili devojčica. Ja sam dobro i da me ne boli karlica i da nema ovog stomaka ne bih ni znala da sam trudnalaugh.gif Sve me boli sa leve strane jer je beba svom težinom smeštena sa te strane samo su joj nogice sa desne pa kad me zvekne pod desno rebro sve zvezde prebrojimlaugh.gif A i aktivna je haos,samo lupka,razvlači se,vrcka guzom što ja kažemlaugh.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo krevetić je divan :)

Pozdrav svim trudnicama, mamicama i bebicama :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znate kako je mene malopre sve bolelo dole, i osecala sam je skroz skroz dole, kao da ce da ispadne :blink: Nikad do sad je nisam tako nisko osecala. A istovremeno se i gore udara. Ujutru idem na ctg pa cemo videti.

Jelo vi sutra, a mi prekosutra ulazimo u 9-i :wub:

E da, noge su mi kao krofne, odjednom, i prsti, zglobovi, ma sve :blink:

Milena bilo decak ili devojcica, samo neka je zdravo i neka tako lepo napreduje kao do sada :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala Bogu,sve je dobro,a koje da je moje je i voleću isto bez obzira dal je dečak ili devojčica. Ja sam dobro i da me ne boli karlica i da nema ovog stomaka ne bih ni znala da sam trudnalaugh.gif Sve me boli sa leve strane jer je beba svom težinom smeštena sa te strane samo su joj nogice sa desne pa kad me zvekne pod desno rebro sve zvezde prebrojimlaugh.gif A i aktivna je haos,samo lupka,razvlači se,vrcka guzom što ja kažemlaugh.gif.

Pa to i ja kazem,naravno :) :) Zamisli i moj bebac je sa leve strane,i ne menja stranu,tu joj izgleda odgovara,ali me zato udavi gorusica,bas imam problem poslednjih mesec-dva,noge oticu-nocu bole,a i kicma naravno,polozaj da spavam nalazim sve teze,ali normalno sve to trudnoca nosi sa sobom :rolleyes: A mi smo aktivni mnogo rano postali,sad sve imamo manje mesta da izvodimo akrobacije,ali se zato protezemo i rastezemo,istrcimo xexexe :wub::):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da znate kako je mene malopre sve bolelo dole, i osecala sam je skroz skroz dole, kao da ce da ispadne :blink: Nikad do sad je nisam tako nisko osecala. A istovremeno se i gore udara. Ujutru idem na ctg pa cemo videti.

Jelo vi sutra, a mi prekosutra ulazimo u 9-i :wub:

E da, noge su mi kao krofne, odjednom, i prsti, zglobovi, ma sve :blink:

Milena bilo decak ili devojcica, samo neka je zdravo i neka tako lepo napreduje kao do sada :wub:

Mozda si se malo preforsirala danas nekim radom :unsure:odmaraj sada i podigni noge na neko jastuce dok lezis,tako destak minuta,i bice bolje Da,draga moja Megi,mi smo tu jedan dan razlike :wub: Ti si vidim pocela sa ctg-om :) Ovde nazalost ne rade ctg,pre dana termina koji ti je odredjen,tada rade prvi <_< ali dobro,avaj tako je i ne mogu protiv toga.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.