Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cao svima!!!

Vidim da ste mnogo pisale, nemam sada vremena da sve procitam..

Mi smo danas bile na prvom pregledu kod pedijatra, bekica je napredovala 800gr i 5,5cm :) Ljubimo vas puno, pisem kada budem imala malo vise vremena :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bubamaro, jos jedna takmicarka nasa u izboru za miss srbije :-)))) preslatka je, dusa mala.

Neka nam je zdrava, srecna I uspesna hiljadu godina!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!!!

Vidim da ste mnogo pisale, nemam sada vremena da sve procitam..

Mi smo danas bile na prvom pregledu kod pedijatra, bekica je napredovala 800gr i 5,5cm :) Ljubimo vas puno, pisem kada budem imala malo vise vremena :-*

Bravo mamice! Bravo za Kalinu!

Samo sikite, spavajte, kakite I napredujte! :-*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MILICA

8qy-Photo-.jpg

yxq-Photo-.jpg

Buba maro :wub: :wub: :wub: Milica je prava ljepotica :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MILICA

8qy-Photo-.jpg

yxq-Photo-.jpg

O,pa bubamaro Milica je prava lepotica :):wub: Cestitam vam jos jednom,neka vam je Milica ziva i zdrava 1000 godina!!!Ljubimo vas! :wub::D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea super sto je sve lepo proslo,nisam ja ni sumnjala da ce biti sve ok :) Topaz dobro nam dosla :D ,blago tebi,ako nista drugo bar znas sta te otprilike ceka i lepo je sto si se odlucila za trece,ne lepo nego divno :) Ja takodje zelim taj bonus,ako Bog da:rolleyes: Olja super napredujete,pu,pu,pu,tako i treba,Kalina je medic,ljubim vas :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vratili smo se sa kontrole. Sve je dobro, beba ima 3.600g, nije mi radio ctg ni pregled, rekao je da dodjem u subotu kad je dezuran pa ce onda detaljno sve da pogleda i da vidi koliko visoko idu kontrakcije. Rekao je da odmaram, tek uvece da idem u setnje da me ne bi uhvatilo gusenje zbog polena.

Anusa divna si mi, i ti i Danka :)

Divno Dea,bice to velika mamina devojcica. Moja je tolika bila 10ak dana pred termin,pa dogurala do 4100g,tako da ocekuj jednu veliku krofnicu :)

Pa ja se vise plasim igle u kicmu nego svih bolova :blink: Samo kad pomislim kako mi je kad dobijem bocu u guzu kamoli u kicmu :wacko: :wacko:

Igla ne ide u kicmu nego dva prsta desno i ne osecas ubod. To kad ti se oduzme donji deo tela,to nije od epidurala vec spinalna anestezija. Kad dobijes epidural ti mozes i setati,sve osecas sem bolova. Nikakav bol posle porodjaja nisam imala kao posledicu uboda.

MILICA

8qy-Photo-.jpg

yxq-Photo-.jpg

Buba marice,divno sto ste izasle kuci,uzivaj sa bebicom i muzem. Milica je preslatka, dusica medena :wub: :wub: :wub: ljubimo Vas Sara i ja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!!!

Vidim da ste mnogo pisale, nemam sada vremena da sve procitam..

Mi smo danas bile na prvom pregledu kod pedijatra, bekica je napredovala 800gr i 5,5cm :) Ljubimo vas puno, pisem kada budem imala malo vise vremena :-*

Bravo za Kalinu :wub: :wub: :wub: Dusica mala,bas je porasla i lepo napredovala. Mi cekamo cetvrtak da vidimo sta kaze pedijatar. Uh,vec prolazi mesec dana od porodjaja,kako vreme leti :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao svima!!!

Vidim da ste mnogo pisale, nemam sada vremena da sve procitam..

Mi smo danas bile na prvom pregledu kod pedijatra, bekica je napredovala 800gr i 5,5cm :) Ljubimo vas puno, pisem kada budem imala malo vise vremena :-*

Ej :wub: Ma svaka cast...pa vi ste super . Kalina je prava ljepotica :wub:

Ljubim vas obe :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bravo za Kalinu :wub: :wub: :wub: Dusica mala,bas je porasla i lepo napredovala. Mi cekamo cetvrtak da vidimo sta kaze pedijatar. Uh,vec prolazi mesec dana od porodjaja,kako vreme leti :unsure:

Milancice, meni ne treba moj tiker...ja po Sari i Kalini znam kad mi je vrijeme :lol:

Nekad sam vise gledala u vas tiker nego u moj :lol:

Mijesec dana ...prava cura :wub:

Ljubim vas :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nitta 09.04.2012

Waterlily 13.4.

Sandrisha 15.04.2012

Dea 22.04.2012

Mm88 26.04.2012

SabinaC 27.04.2012

Maya82 27.04.2012

Slagana-elena 29.04.2012

MasaS 03.05.2012

Jela Jela 12.05.2012

Megi. 13.05.2012

nanica bananica 23.05.2012

Kiki87 28.05.2012

Jelena777 31.05.2012

Jenny 01.06.2012

milena026 15.06.2012

milenalena 23.06.2012

bookaa 27.06.2012

Topaz :D

Nesto volim da vidim ovaj spisak...nekako zbog njega imam osijecaj da ja necu jos :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka danas kad mi je dr rekao da Sofija ima 3.600, veruj mi da sam se odmah setila tebe i tvoje Sare. :) Moguće da će dogurati do 4kg, ali idem na prirodno, odlučila sam se i jedino ako se ne daj Bože nešto zakomplikuje onda ću na carski. U subotu ću još pričati sa doktorom u vezi svega.

Oljice pa tvoja bubica lepo napreduje. Duša mala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milancice, meni ne treba moj tiker...ja po Sari i Kalini znam kad mi je vrijeme :lol:

Nekad sam vise gledala u vas tiker nego u moj :lol:

Mijesec dana ...prava cura :wub:

Ljubim vas :wub: :wub: :wub:

Ja i kad sam bila prva na spisku mislila sam necu jos :lol: ja sam juce bacila pogled na sve tikere kad vidim da Vam se priblizilo,nekako mi se cinilo da imate dosta posle mene vremena,kad ono evo jos koji dan. Jupi,stizu nam bebice uskoro. Jedva cekam,pa da caskamo sve o bebicama i preselimo se u odgovarajucu temu :lol:

Milanka danas kad mi je dr rekao da Sofija ima 3.600, veruj mi da sam se odmah setila tebe i tvoje Sare. :) Moguće da će dogurati do 4kg, ali idem na prirodno, odlučila sam se i jedino ako se ne daj Bože nešto zakomplikuje onda ću na carski. U subotu ću još pričati sa doktorom u vezi svega.

Oljice pa tvoja bubica lepo napreduje. Duša mala :wub:

Ma proci ce sve ok prirodno, videla si kako sam rodila ovu krofnicu na brzinu, a od prilike smo iste gradje. Samo pozitivno razmisljaj i tako ce ti biti na porodjaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej sto mrzim kad me posle vecere saceka prljavo sudje... :angry:

Teze mi je sada da se nakanim da ga operem nego da iznova spremam veceru. Sva sreca pa nemam kome :lol: Mm otisao u nocnu, danka jela mene, klinac kod sveki, a sudopera puna....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej sto mrzim kad me posle vecere saceka prljavo sudje... :angry:

Teze mi je sada da se nakanim da ga operem nego da iznova spremam veceru. Sva sreca pa nemam kome :lol: Mm otisao u nocnu, danka jela mene, klinac kod sveki, a sudopera puna....

Neka ih opere tvoj muz,pa tek onda da ide na posao :lol::lol: ja sa osmehom perem sudove samo da ne spremam klopu. Mm danas pravio butkicu u nekom sosu i krompiricima,tako je lepo mirisalo,ali nisam mogla to da jedem. A s obzirom kolika je bice i za sutra,mozda i prekosutra,tako da nema par dana spremanja. Dokle god sprema,ja uskacem u rukavice i pravac sudopera.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka ih opere tvoj muz,pa tek onda da ide na posao :lol::lol: ja sa osmehom perem sudove samo da ne spremam klopu. Mm danas pravio butkicu u nekom sosu i krompiricima,tako je lepo mirisalo,ali nisam mogla to da jedem. A s obzirom kolika je bice i za sutra,mozda i prekosutra,tako da nema par dana spremanja. Dokle god sprema,ja uskacem u rukavice i pravac sudopera.

Tako bi svaka pametna zena i organizovala stvari, ali ja sam budala.....on uvek hoce, tj. hteo je da opere sudje, ali ja zaboga ne volim njegov stil!!!! pranja, stojim mu nad glavom i zvocam kako ja to ne radim tako i ovako, i onda on fino kaze evo ti pa radi. Sad je prestao i da nudi da pere sudje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako bi svaka pametna zena i organizovala stvari, ali ja sam budala.....on uvek hoce, tj. hteo je da opere sudje, ali ja zaboga ne volim njegov stil!!!! pranja, stojim mu nad glavom i zvocam kako ja to ne radim tako i ovako, i onda on fino kaze evo ti pa radi. Sad je prestao i da nudi da pere sudje

Ja mog pustim pa neka pere koliko hoće i kako hoće. A kad krene da pere to traje po sat vremena...neka ga, samo nek' pere :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako bi svaka pametna zena i organizovala stvari, ali ja sam budala.....on uvek hoce, tj. hteo je da opere sudje, ali ja zaboga ne volim njegov stil!!!! pranja, stojim mu nad glavom i zvocam kako ja to ne radim tako i ovako, i onda on fino kaze evo ti pa radi. Sad je prestao i da nudi da pere sudje

Hehehe kod nas je uvek bilo jednom on,jednom ja, nista preko reda,ali danas je poceo da radi tako da cu ga postedeti i ja prati. On je sve do sada radio od porodjaja,kad se setim da me je obuvao,oblacio tresu jer nisam mogla da se savijem, pa mi pomaze da udjem i izadjem iz tus kabine,posto sam samo lezala davao mi je bebu i vracao je u krevetac,kako mi je znacila njegova pomoc proteklih mesec dana nemam reci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba Maro - i ovde da ponovim da ste medeni mnogo :wub:

Postavicu i ovde slicicu od danas, ko me nema na FBu da moze da vidi, kako sam mamina napredna devojcica :)

Milanka, mi smo vec zakazali i UZ kukova za 24 april, jedva cekam da se resim ovog svedskog povoja, bice lakse i nama i njoj ;) A da - primila je i vakcinu, malo je zaplakala, nista strasno :)

Ljubimo vas sve mnogo, da ne nabrajam, ima vas mnogo, pa jos x2 :D

dss-P10102.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba Maro - i ovde da ponovim da ste medeni mnogo :wub:

Postavicu i ovde slicicu od danas, ko me nema na FBu da moze da vidi, kako sam mamina napredna devojcica :)

Milanka, mi smo vec zakazali i UZ kukova za 24 april, jedva cekam da se resim ovog svedskog povoja, bice lakse i nama i njoj ;) A da - primila je i vakcinu, malo je zaplakala, nista strasno :)

Ljubimo vas sve mnogo, da ne nabrajam, ima vas mnogo, pa jos x2 :D

dss-P10102.jpg

Super. Meni je ok siroki povoj,nekako mi je lakse da je uzmem kad joj je guza puna,tj.pelene. Videcemo sta kaze pedijatar,ja pojma nemam. E medene ste mi na slici,a i ona druga gde ima onaj strikani dzemperic je preslatka,tako je lepo i divno joj stoji. :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja, Kalina je na svakoj slici preslatka, ali kad god vidim onu fotku gde je sa onom rozom kapicom kao mali kuvar ja se odusevim! jako je medena :)

E htela sam vas pitati koliko pelena stavljate za to siroko povijanje? Jel to ide prvo pampers,pa onda jedna platnena pa onda svedska?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba Maro - i ovde da ponovim da ste medeni mnogo :wub:

Postavicu i ovde slicicu od danas, ko me nema na FBu da moze da vidi, kako sam mamina napredna devojcica :)

Milanka, mi smo vec zakazali i UZ kukova za 24 april, jedva cekam da se resim ovog svedskog povoja, bice lakse i nama i njoj ;) A da - primila je i vakcinu, malo je zaplakala, nista strasno :)

Ljubimo vas sve mnogo, da ne nabrajam, ima vas mnogo, pa jos x2 :D

dss-P10102.jpg

Preslatke :rolleyes: Kalina vec velika devojcica,poljubac za nju :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja, Kalina je na svakoj slici preslatka, ali kad god vidim onu fotku gde je sa onom rozom kapicom kao mali kuvar ja se odusevim! jako je medena :)

E htela sam vas pitati koliko pelena stavljate za to siroko povijanje? Jel to ide prvo pampers,pa onda jedna platnena pa onda svedska?

hvala :)

Da, Pampers, pa obicna onako po duzini i onda svedska.... nije to neko maltretiranje nego kontam lakse ce njoj biti bez jos te dve pelene a i meni kada je prepovijam nemirnu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja, Kalina je na svakoj slici preslatka, ali kad god vidim onu fotku gde je sa onom rozom kapicom kao mali kuvar ja se odusevim! jako je medena :)

E htela sam vas pitati koliko pelena stavljate za to siroko povijanje? Jel to ide prvo pampers,pa onda jedna platnena pa onda svedska?

Da,ja tako stavljam,koliko god bude potrebno,samo da je sve u redu sa kukovima.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje,opet ja prva ustala,kako ste mi danas,ja se nadam da ce biti lepsi dan od predhodnih,bar jutro obecava :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.