Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

r9i-070420.jpgEvo par zekica sto smo kupili za porodiliste :rolleyes: Tek treba da se operu i ispeglaju a to cu tek kasnije,ima vremena :)

Bas su medene, bice to lepa mala princezica :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo prelepe su stvarcice, kako ima divnih stvari za decicu.

Hvala Megi :wub::) Meni je svaka stvarcica za bebe koju vidim u prodavnici lepa,da li je za decaka ili devojcicu,nebitno....ma sve su lepe!!!!! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas su medene, bice to lepa mala princezica :wub: :wub: :wub:

Hvala Milance puno :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi kako ste mi vas dve,sta radite? :) Ova moja bebica samo stuca od jutros nesto,pa mi je smesno,sad se cak i vidi kako se pomera stomak dok stuca :D Ljubimo vas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi kako ste mi vas dve,sta radite? :) Ova moja bebica samo stuca od jutros nesto,pa mi je smesno,sad se cak i vidi kako se pomera stomak dok stuca :D Ljubimo vas!

Evo mi lezimo, uzivamo kod moje mame, cekamo rucak :)

Treba da mi dodje drugarica da se malo ispricamo, ne mogu da idem napolje, jedva se dise koliko je tesko vreme.

Moja malena izgleda nema vise puno mesta, ne udara se kao pre, sad kao da se samo isteze, mislim da sam joj malopre napipala nogicu ili rukicu :)

A stuca svako vece kad legnem da spavam, i to bas dugo, pre neko vece sam izbrojala da je stucnula 70 puta :blink:

Jel te hvata strah od porodjaja? Ja sam vec tri puta sanjala da se poradjam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mi lezimo, uzivamo kod moje mame, cekamo rucak :)

Treba da mi dodje drugarica da se malo ispricamo, ne mogu da idem napolje, jedva se dise koliko je tesko vreme.

Moja malena izgleda nema vise puno mesta, ne udara se kao pre, sad kao da se samo isteze, mislim da sam joj malopre napipala nogicu ili rukicu :)

A stuca svako vece kad legnem da spavam, i to bas dugo, pre neko vece sam izbrojala da je stucnula 70 puta :blink:

Jel te hvata strah od porodjaja? Ja sam vec tri puta sanjala da se poradjam

Blago tebi Megi,uzivajte nego sta,tako i treba :) Nema ni moja vise mesta,sto kazes ti,osetim je samo kada se isteze,i onda kada istrci nesto ispod moje ruke,da li nogu ili ruku,ili kad ih zabije u rebarca :lol: a moja stuca i u toku dana i uvece i ujutru,Boze moj meni ne smeta ali bas dosta stuca hehehe,video i mm i sad mi tek veruje,mislio je da umisljam :blink: Blesavkoo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago tebi Megi,uzivajte nego sta,tako i treba :) Nema ni moja vise mesta,sto kazes ti,osetim je samo kada se isteze,i onda kada istrci nesto ispod moje ruke,da li nogu ili ruku,ili kad ih zabije u rebarca :lol: a moja stuca i u toku dana i uvece i ujutru,Boze moj meni ne smeta ali bas dosta stuca hehehe,video i mm i sad mi tek veruje,mislio je da umisljam :blink: Blesavkoo :rolleyes:

Jao daa, kad udari u rebra sve zvezde prebrojim.Ja bas cesto ostajem bez daha, bas mi bude tesko da disem, i to traje pola sata otprilike, par puta u toku dana mi se to desava.

I moj muz isto nije verovao, kao ma da, bas beba moze da stuca u stomaku, e kad sam mu objasnila zasto to radi, i kad je video kako se ravnomerno stomak pomera, e onda je poverovao :)/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Megi a o porodjaju ne razmisljam puno,jer sam se par puta ubacila i nije mi se svidelo to sto mi prolazi kroz glavu,svakako neka doza straha postoji,ali ne razmisljam.Bice nam onako kako je Bog rekao,i svaka zena ne prodje isto,ne slusaj price ako te neko plasi,jer mene su pokusavali.Ali mi znamo najbolje za sta se mucimo,i tek cemo videti Boze zdravlja koliko su bebice vredne toga.Uglavnom od porodjaja se pravi bauk,ali na to ne treba gledati tako.Trebamo da idemo sa mislju,da nas ceka najradosniji cin u zivotu-rodjenje deteta,i da kad ih ugledamo sve ce biti zaboravljeno-tako su meni pricale i majka i baka i verujem da je tako. :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam sta da kupim za iznosenje bebe iz porodilista da joj obuku. Sta vi mislite?

Sta cete vi vasim bebama da obucete, Mayo, Jelo Jelo, i ostale devojke???

Obuci joj Meqi ono sto se tebi sviđa...ja sam kupila neki kompletic plave boje, bodic majicica, pantalonice :)

To je za sad jedino novo sto ima...a ostalo sve ce da naslijedi od svog bate ....stvarcice koje su kao nove , jer bebe to brzo prerastu :D

Zato ne brini ... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Masooooooooooooooooo :wub:

I meni kad se pojavijo taj braonkasti sekret , prvi sincic se rodijo za manje od 5 sati :D

Cekamo da nam se javis.

Mislimo na tebe i ljubimo te :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mayo,gde si bre :D Priblizilo se i tebi :wub::) Super sto ne moras da kupujes stvarcice,to je veliko olaksanje...i mi smo dobili sve i svasta od nekih drugarica :rolleyes: Kako tvoj mali?Mogu da zamislim koliko se raduje sto ce dobiti batu,pa ce biti fudbala :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh drage moje vi se raspisale :D Dok sam sve iscitala ukocila sam se :P

Ja spavala do 12h ne mogu da vjerujem to mi se nikad do sad nije desilo i zato sam sad nikakva.Grozno se osjecam..Svaki dio tijela me boli...

Nesto me peckaju jajnici,a sama sam citav dan mm otisao na utakmicu,mama u Njemackoj kod tate,sveki i sestra otisle u Bosnu preko praznika,ako nesto bude imam samo telefon i hitnu da nazovem,a nadam se da mi nece ni to trebati..

Kuhinja mi je haooooooos mrzim je kad je onakva ne mogu da je uradim jer ne mogu ni da stojim,preksinoc me grc u listu lijeve noge uhvatio i vjerovali ili ne jos uvijek ne mogu da stanem na nogu :blink: Bas sam sva nikakva :(:wacko:

Jelo stvarcice su stvarno preslatke kod mene je sve plavo,bijelo ili onako neka bezkasta boja.

MasaS eto ga stize bebica,a bilo je i za ocekivati da ce ti se to desiti jer si otvorena..Sretno i javi se :D

Majce i ja sam dobila dvije velike torbe pune stvari od rodice,ali je tek od 6 mjeseci pa nadalje :)

Eto pusa za sve vas Olja,Milanka,Megi,Buba Mara,Mala Nina i da vas ne nabraajam vise zaboravit cu nekoga :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene,jaa bila u setnji,reko da iskoristim ako nesto krene :lol::lol: Pa sta da vam kazem,nije toga bilo mnogo,onako samo malo ali dovoljno da se uplasim,nemam nikakve simptome za porodjaj koje mi je dr.opisao da cu dobiti kada to krene i da ga zovem onda(sa prvom bebom su mi indukovali porodjaj tako da bas nemam iskustva kako krece spontano) Mislim ipak da nece jos(bar se nadam) Uglavnom ako nesto bude javljam :rolleyes: Ja se sve ravnam po nasem spisku,imam ja jos fore Maya ti si ispred mene :rolleyes::rolleyes: necu ja jos po tome ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

r9i-070420.jpgEvo par zekica sto smo kupili za porodiliste :rolleyes: Tek treba da se operu i ispeglaju a to cu tek kasnije,ima vremena :)

Jelo preslatko je sve :P i ja sam danas nesto prala i peglala dok nisam skontala da je svetac pa sam sve ostavila

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e cure moje,danas sam bila i tapetar :lol: ,moji drze tapetariju pa sam bila malo tamo da uwlacim neke sedalice u materijal i tako,posle toga sam malo pospremala tamo,msm da ce brat da posasawi kad skonta da nezna gde sam mu sta ostawila :D,sad malo odmaram i dosadjujem se,ubise me u pojam owi praznici jer onda nesmem nista da radim :( ...

widim pricate o stwarcicama za bebace,pa da se pridruzim i ja,pre neki dan sam bila u sopingu pa ewo i slicice da widite sta sam kupila,los kwalitet slike al se widi sta je sta,swe ukupno sam platila 1190 din,a marka je domaca,IVONA,zadowoljna sam kwalitetom....

eln-Slika0.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo preslatko je sve :P i ja sam danas nesto prala i peglala dok nisam skontala da je svetac pa sam sve ostavila

Hvala! :) Ma da Maso,necu ni ja zbog toga,a imam i jos vremena,pa polako....nije mi zapelo po prazniku da radim.Znaci ipak lazna uzbuna,bekica te malo zeki izgleda :rolleyes: Ovde duva neki nenormalan vetar,i tmurno je a i ja se smorila,pa gledam malo tenis na prvom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e cure moje,danas sam bila i tapetar :lol: ,moji drze tapetariju pa sam bila malo tamo da uwlacim neke sedalice u materijal i tako,posle toga sam malo pospremala tamo,msm da ce brat da posasawi kad skonta da nezna gde sam mu sta ostawila :D,sad malo odmaram i dosadjujem se,ubise me u pojam owi praznici jer onda nesmem nista da radim :( ...

widim pricate o stwarcicama za bebace,pa da se pridruzim i ja,pre neki dan sam bila u sopingu pa ewo i slicice da widite sta sam kupila,los kwalitet slike al se widi sta je sta,swe ukupno sam platila 1190 din,a marka je domaca,IVONA,zadowoljna sam kwalitetom....

eln-Slika0.jpg

Jenny stvarcice su ti preslatke za tvog bebana!!! :wub::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav od nas dvoje :) Konacno sam uspela da sednem i da se domognem kompa malo... Izaci ce mi na nos ovo sredjivanje kuce... Odlozilo mi se montiranje kreveca zbog ovog majstora :angry: a nisam mogla da docekam da se montira....

Mi smo dobro, mada sve vise pocinje da me boli od mrdanja bebe.... Sto se tice onog sto sam ranije pisala, pa zna da mi bude malo mokro na gacicama al nije nista alarmantno... Sad bi nekako bas volela da mogu na uz da vidim kako je bebica i koliko smo veliki, al mi se to nece ostvariti...

sto se tice pitanja u cemu cemo da iznesemo bebu, pa mi smo kupili neki kompletic, pantalonice, bodic, benkica, kapica, portiklica i rukavicice pa cemo u tome da iznesemo bebu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes:

e cure moje,danas sam bila i tapetar :lol: ,moji drze tapetariju pa sam bila malo tamo da uwlacim neke sedalice u materijal i tako,posle toga sam malo pospremala tamo,msm da ce brat da posasawi kad skonta da nezna gde sam mu sta ostawila :D,sad malo odmaram i dosadjujem se,ubise me u pojam owi praznici jer onda nesmem nista da radim :( ...

widim pricate o stwarcicama za bebace,pa da se pridruzim i ja,pre neki dan sam bila u sopingu pa ewo i slicice da widite sta sam kupila,los kwalitet slike al se widi sta je sta,swe ukupno sam platila 1190 din,a marka je domaca,IVONA,zadowoljna sam kwalitetom....

eln-Slika0.jpg :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala! :) Ma da Maso,necu ni ja zbog toga,a imam i jos vremena,pa polako....nije mi zapelo po prazniku da radim.Znaci ipak lazna uzbuna,bekica te malo zeki izgleda :rolleyes: Ovde duva neki nenormalan vetar,i tmurno je a i ja se smorila,pa gledam malo tenis na prvom :)

Ma zeza,pratim stanje pa cemo da vidimo,ako izdrzim do sledece kontrole u cetvrtak,pa da vidim sta kaze dr.ako ne onda cemo se gledati ranije u porodilistu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

widim pricate o stwarcicama za bebace,pa da se pridruzim i ja,pre neki dan sam bila u sopingu pa ewo i slicice da widite sta sam kupila,los kwalitet slike al se widi sta je sta,swe ukupno sam platila 1190 din,a marka je domaca,IVONA,zadowoljna sam kwalitetom....

eln-Slika0.jpg

jenny bas su lepe stvarcice! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea* nemoj previse stvarcica kupovati, beba to brzo preraste, a i ko god dodje da vidi bebicu donece ti neke stvarcice, ja sam bas dosta dobila, tako da sem onog pre porodjaja nista nista kupila, Toliko smo stvarcica za leto dobili, pantalnonica, haljinica, bodica, kompletica, trenerkice, mislim da mogu jos 5 beba komotno oblaciti pored Sare.

Ja sam kupila samo odelce za izlazak iz porodilista, tj. moji mama i tata su to kupili, ovo ostalo smo sve dobili. I danas sam bila po neku garderobicu, ima vise plavih stvarcica, ali nema veze. Uzela sam pa cu videti sta mi je ok, ostalo cu vratiti. Necu nista kupovati jer znam ko god bude dosao u babine donece nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mayo,gde si bre Priblizilo se i tebi :wub::) Super sto ne moras da kupujes stvarcice,to je veliko olaksanje...i mi smo dobili sve i svasta od nekih drugarica Kako tvoj mali?Mogu da zamislim koliko se raduje sto ce dobiti batu,pa ce biti fudbala

Priblizilo se Jeco :lol: Ali meni se sve cini imam jos vremena kad vidim onaj spisak pa se ne zurim nesto s pripremama.... Sincic se raduje bratu, dok je u stomaku...sta ce da bude kad brat dođe to cemo vidjeti :lol:

To je velika olaksica kad dobijes gardarobice od nekoga, jer bebaci stvarno brzo rastu .

Stvarcice su divne .Poljubac za tebe od nas :wub:

Majce i ja sam dobila dvije velike torbe pune stvari od rodice,ali je tek od 6 mjeseci pa nadalje

Nije bitno Sabina...to je velika pomoc...jer ovdje kod nas sve je tliko skupo da je to katastrofa. Mozes kupiti trenerku za nas velike po istoj cijeni kao i za male, tu nema nikakve logike ali tako je :rolleyes:

:wub:

Ja se sve ravnam po nasem spisku,imam ja jos fore Maya ti si ispred mene :rolleyes: necu ja jos po tome

Ma znam ja da si ti poslije mene ...ali mi nesto draze kad ideu ove koje su poslije mene :wub: Nek si ti nama dobro...nista drugo nije bitno :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e cure moje,danas sam bila i tapetar :lol: ,moji drze tapetariju pa sam bila malo tamo da uwlacim neke sedalice u materijal i tako,posle toga sam malo pospremala tamo,msm da ce brat da posasawi kad skonta da nezna gde sam mu sta ostawila :D,sad malo odmaram i dosadjujem se,ubise me u pojam owi praznici jer onda nesmem nista da radim :( ...

widim pricate o stwarcicama za bebace,pa da se pridruzim i ja,pre neki dan sam bila u sopingu pa ewo i slicice da widite sta sam kupila,los kwalitet slike al se widi sta je sta,swe ukupno sam platila 1190 din,a marka je domaca,IVONA,zadowoljna sam kwalitetom....

eln-Slika0.jpg

Bas su ti divne stvarcice Jenny :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

75k-304176.jpg Evo malo da se osladite posle vecere :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.