Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro drage moje!!!! Evo, da vas i ja malo zasladim :D

94x-563060.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas :rolleyes:

Citam kako mi lose spavate i bas mi je zao...ja spavam isto, kako legnem tako ustanem ujutro...okrenem se jednom jer utrnem na onoj strani na kojoj spavam ( od težine valjda :mellow: ) i odem jednom u WC ali kad se vratim tako brzo zaspim ...tako da prespavam noc :rolleyes:

Waterlily organizam se privikava na nespavanje, pa kad bebuska dodje bice ti lakse...a ja...tesko meni :rolleyes:

Oljice :wub: :wub: :wub: Stvarno cu pojesti monitor od racunara :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene,evo ja htela da odvedem sina do crkve na vrbicu ali on kaze da nece da ide,a ja necu da ga silim za nesto sto ne mora,a taman sam mislila da cu malo da prosetam pre kise(ovde se nesto naoblacilo) sad cu malo da krenem da sredjujem po kuci jel je vreme bas nikakvo,nesto mi nije za setnje :rolleyes: Sta vi planirate danas???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja danas nescu nista da radim...strogo mi je zabranjeno od strane mm :rolleyes: uuu da znate kamo mi je tesko palo to :lol: Mnogi danas s njegove strane (rodbina) slave slavu pa je rekao da danas nista ne radim...u ponedeljak je slobodan pa ce mi pomoci :rolleyes:

Jeste da mi je stan u haosu ali zažmiricu do ponedeljka :D

Kod nas sunce grije...ali mislim da ne jos dugo,.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas dve!

Ja dosla kod mojih, mm dezuran do sutra ujutru.

I ovde je vreme uzasno, tako je sparno da ne moze da se dise. Ne izlazim do popodne nigde.Odmaram ceo dan, kad sam ovde mama mi ne da prstom da mrdnem :lol:

Jao Oljaaaa zasto nam to radis, sto kaze Maya pojescu monitor mmmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas dve!

Ja dosla kod mojih, mm dezuran do sutra ujutru.

I ovde je vreme uzasno, tako je sparno da ne moze da se dise. Ne izlazim do popodne nigde.Odmaram ceo dan, kad sam ovde mama mi ne da prstom da mrdnem :lol:

Jao Oljaaaa zasto nam to radis, sto kaze Maya pojescu monitor mmmmmmm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas dve!

Ja dosla kod mojih, mm dezuran do sutra ujutru.

I ovde je vreme uzasno, tako je sparno da ne moze da se dise. Ne izlazim do popodne nigde.Odmaram ceo dan, kad sam ovde mama mi ne da prstom da mrdnem :lol:

Jao Oljaaaa zasto nam to radis, sto kaze Maya pojescu monitor mmmmmmm

Ja sam dolazila u iskusenje da ga pojedem i sinoc kad sam vidjela sta je Masa ubacila...a i jutros ...Bas sa slaba sto kaze Sabina :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dolazila u iskusenje da ga pojedem i sinoc kad sam vidjela sta je Masa ubacila...a i jutros ...Bas sa slaba sto kaze Sabina :lol: :lol:

Takodje, slatkisi ce me dokrajciti, sinoc sam pojela celu cokoladu sa rizom sama :blink:

Nocas sam se i ja konacno naspavala, samo jednom sam ustajala za wc i za divno cudo odmah zaspala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo drugari!!!!

U Smederevu se pojavilo sunce, pa se nadam da uskoro izadjem sa decom do grada, da odemo do crkve I malo prosetamo. Sama sam sa njima dvoma, mm radi citav dan. Radim I ja, ali se to ne primecuje :-((((

Ljubim vas sve, zelim lep dan, pa se pisemo kasnije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam sta da kupim za iznosenje bebe iz porodilista da joj obuku. Sta vi mislite?

Sta cete vi vasim bebama da obucete, Mayo, Jelo Jelo, i ostale devojke???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima :D

Prvo, Olja, nije fer, ajde zenske, ide nam lepo vreme, valja se vratiti u suknjice i haljinice pa celo leto setkati sa bebicama, AJDE DA SE POZABAVIMO ZDRAVIJOM ISHRANOM khm, khm, ovaaaaaaj, jes da sam ja juce kupila kanticu eurokrema :D ali brzo cu je pojesti, pa cu stvarno krenuti da vodim racuna o ishrani i kilazi, ovoj silnoj :(

Mi danas, ponovo generalno cistimo stan, opet prozori, ali docice i sveki da pomogne, a ja sam resila, necu da se nerviram, kako god da ociste, super, hvaaaallaaaaa :rolleyes:

Mala Nina da li si koristila mozda Oktanisept za ranu?

Nama su u skolici rekli, da u Misovicu to cak i za bebin pupak koriste a i dobro je za nas porodilja, da se naprsce mrezasti ulozak i da se stavi neko vreme, a onda da se rana susi...

A za bradavice su bas naprotiv, rekli da pre porodjaja ne treba uopste da ih mazemo, vec samo posle tusiranja da ih istrljamo mokrim peskirom, kao da ogrube malo jer ce ih beba svakako mnogo iritirati, a posle da ih mazemo lanolinom.

Ja sam za strije koristila Saljicev melem, i stvarno nemam nigde ni jednu jedinu, ali mi se toliko smucio njegov miris, da ga zadnji mesec uopste ne koristim, mazem obicno Dove mleko za telo.

Bubamara, kakva radost i sreca, da sve tako lepo prodjemo :rolleyes:

Uzivajte zenskice i danas B) sto sa bebicama sto sa stomacicima

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nitta jel ces se ti u Misovicu poradjati? I ja bih trebala tamo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage trudnice, mamice i bebice :rolleyes:

Osvanuo je jos jedan oblacak,sumoran, kisoviti dan :angry: Mi cemo verovatno popodne u setnju do TC,ali cuh od sveki pre neki dan da se beba do 40 dana ne iznosi iz kuce po mraku :blink: to su za mm i mene gluposti,tako da cemo ipak ici.

Oljice,ja necu gledati te slatkise,pokusavam da smrsam. A juce mm i ja pojeli milku tofitu od 300g :blink: e upravo tako i mrsavim :blink:

Bas mi je zao sto ne mozete da spavate,kako Maya kaze ja sam u trudnoci lepo spavala,cak sam i po podne po par sati. A necu ni sada da se zalim,cicana zaspala u 12 i do 8 se nije budila,ruckala i presvukla je i jos spava,pa sam i ja nastavila. A ja se budila i oko 5-6,mislila sam da ce tad da rucka kao i do sad,ali kad je spavala nisam htela da je budim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka zarazila sam se i ja sa onom spanskom pesmicom, bas je vesela, dize raspolozenje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nitta jel ces se ti u Misovicu poradjati? I ja bih trebala tamo

Pa draga, nadam se da hocu, tamo vodim trudnocu od 7 meseca, sad ovi pomereni termini..., rekao mi doktor da dodjem u utorak, to mi je dan posle termina, ako bude mesta kad sve to krene, nadam se da cu se poroditi kod njih.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :)

Ja sam divno spavala, zamislite. Valjda sam bila toliko premorena da cim sam legla zaspala sam i do malopre.Jos sam u pidzami. Probudila sam se na ledjima, ko zna koliko dugo sam na ledjima spavala, a kazu da to ne valja. :unsure: Imam upalu svih mogucih misica od jucerasnjeg trckaranja, i trepavice me bole, ali dobro. Danas idem po ostatak garderobice za bebu.Treba mi jos par bodica za ovo prelazno vreme, a za leto imam jako puno, mislim da nece ni pola od toga stici da iznosa jer ce prerasti brzo. Uzivajte danas :***

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa draga, nadam se da hocu, tamo vodim trudnocu od 7 meseca, sad ovi pomereni termini..., rekao mi doktor da dodjem u utorak, to mi je dan posle termina, ako bude mesta kad sve to krene, nadam se da cu se poroditi kod njih.

I ja od 7 tamo vodim trudnocu, i takodje se nadam da ce biti mesta. Ako se budes tamo porodila sve u detalje da mi ispricas kako je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje i od nas!!! :) :) Mi smo ustale pre sat vremena,spavale onako,a danas ne planiramo nigde da idemo,osim za pecenje do prodavnice jer samo subotom ima,njam :P A za bebicu za izlazak ce svekrva da mi donese neki kompletic iz Srbije,ne znam kako izgleda,ima zelju pa ajde rekoh,neka je :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka zarazila sam se i ja sa onom spanskom pesmicom, bas je vesela, dize raspolozenje :)

Aha, bas je zarazna, ja po ceo dan slusam :rolleyes: A bogami ni pevac nije nimalo los ;)

Dobro jutro :)

Danas idem po ostatak garderobice za bebu.Treba mi jos par bodica za ovo prelazno vreme, a za leto imam jako puno, mislim da nece ni pola od toga stici da iznosa jer ce prerasti brzo. Uzivajte danas :***

Dea* nemoj previse stvarcica kupovati, beba to brzo preraste, a i ko god dodje da vidi bebicu donece ti neke stvarcice, ja sam bas dosta dobila, tako da sem onog pre porodjaja nista nista kupila, Toliko smo stvarcica za leto dobili, pantalnonica, haljinica, bodica, kompletica, trenerkice, mislim da mogu jos 5 beba komotno oblaciti pored Sare.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke ja malopre bila u wc-u i kada sam se obrisala imam na papiru malo braonkastog sekreta(to mi se nikada nije desilo) imate li predstavu sta je i od cega :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maso da nije onaj cep???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao devojke ja malopre bila u wc-u i kada sam se obrisala imam na papiru malo braonkastog sekreta(to mi se nikada nije desilo) imate li predstavu sta je i od cega :unsure:

Meni se to desavalo dva puta do sada,i bila sam jako preplasena,ali mi je drugarica objasnila koja ima dve cerkice da to braon moze da znaci da trebas da mirujes-ali to obicno kada je manja trudnoca,a u tvom slucaju bi i mogao da bude da ti je ispao glavni cep i da bebica uskoro dolazi :wub: ...tako je meni rekla ta moja drugarica,ali Maso ti nemoj da slusas mene,vec zovi dr telefonom,ili skokni do nekog privatnika,ipak oni to bolje znaju,ne bih volela da ti ja pametujem,a mozda ne mora da znaci nista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni se to desavalo dva puta do sada,i bila sam jako preplasena,ali mi je drugarica objasnila koja ima dve cerkice da to braon moze da znaci da trebas da mirujes-ali to obicno kada je manja trudnoca,a u tvom slucaju bi i mogao da bude da ti je ispao glavni cep i da bebica uskoro dolazi :wub: ...tako je meni rekla ta moja drugarica,ali Maso ti nemoj da slusas mene,vec zovi dr telefonom,ili skokni do nekog privatnika,ipak oni to bolje znaju,ne bih volela da ti ja pametujem,a mozda ne mora da znaci nista.

Maso slazem se sa Jelom da je mozda najbolje da nazoves svog doktora.

Meni se to nije nijednom desilo u trudnoci, premrla bih da jeste, uh.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

r9i-070420.jpgEvo par zekica sto smo kupili za porodiliste :rolleyes: Tek treba da se operu i ispeglaju a to cu tek kasnije,ima vremena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jelo prelepe su stvarcice, kako ima divnih stvari za decicu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.