Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

1400g dobili smo i sličicu glave i srca i kičmice :wub: :wub: :wub:

Rezultati su mi ok, tako da nema slano, nema masno...Gvožđe je ok ali moram da nastavim sa lekićem jer čim prestanem da ga pijem ovaj moj mali će da mi pojede svo gvožđe :D samo neka papa...mama će da nadoknadi...:wub:

Je li 1400gr za tacno 30 nedelja??? Bravo za bebicu,samo neka njupa i raste!!!! Pitam,jer sam ja radila u 27.nedelji UZ i dr mi je rekla kako mi je bas krupna beba (tada je beban imao oko 1015gr).. Citala sam,to i nije neko odstupanje od proseka,a ona ga je verovatno pod utiskom zvala svo vreme "BIG boy" :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1400g dobili smo i sličicu glave i srca i kičmice :wub: :wub: :wub:

Rezultati su mi ok, tako da nema slano, nema masno...Gvožđe je ok ali moram da nastavim sa lekićem jer čim prestanem da ga pijem ovaj moj mali će da mi pojede svo gvožđe :D samo neka papa...mama će da nadoknadi...:wub:

ihhhh mali pupavac...super....samo tako nastavite...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SRce malo :)

I meni je gvozdje palo, na 13... Trebalo bi da pijem tothemu, ali nema sanse... Dusu hocu od nje da ispovracam...

a koliko je prosecno za gvozdje ...u nedelju cu i ja da vidim kakvo mi je stanje...?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a koliko je prosecno za gvozdje ...u nedelju cu i ja da vidim kakvo mi je stanje...?!

Joj nisam sigurna... Oko 70-80 vaaaaaaljda... Mrzi me da idem po rezultate :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1400g dobili smo i sličicu glave i srca i kičmice :wub: :wub: :wub:

Rezultati su mi ok, tako da nema slano, nema masno...Gvožđe je ok ali moram da nastavim sa lekićem jer čim prestanem da ga pijem ovaj moj mali će da mi pojede svo gvožđe :D samo neka papa...mama će da nadoknadi...:wub:

O, bas smo veliki masala, pa tu smo negde mi smo pre 5 dana imali 1350g, mozda smo i mi nagurali blizu :)

Ja pijem i Mamavit i zvacem tabletice gvozdja, jer je meni bas nisko :(

Sve ce mame da nadoknade. :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, bas smo veliki masala, pa tu smo negde mi smo pre 5 dana imali 1350g, mozda smo i mi nagurali blizu :)

Ja pijem i Mamavit i zvacem tabletice gvozdja, jer je meni bas nisko :(

Sve ce mame da nadoknade. :wub:

Meni je gvožđe ok ali dr. kaže da ako prestanem da ga pijem opet će pasti, tako da nastavljam da ga pijem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nema,mora da se pije..Vidim po sebi,od sredine 4.meseca sam prestala da pijem,i evo kako udjoh u 7.mesec,nalazi pokazali da bi bilo pozeljno da ga opet pijem..A i organizam mi pokazao da mu fali... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nema,mora da se pije..Vidim po sebi,od sredine 4.meseca sam prestala da pijem,i evo kako udjoh u 7.mesec,nalazi pokazali da bi bilo pozeljno da ga opet pijem..A i organizam mi pokazao da mu fali... <_<

Mali baš čelici ga crpu iz nas :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je gvožđe ok ali dr. kaže da ako prestanem da ga pijem opet će pasti, tako da nastavljam da ga pijem...

Moje nikako da naraste...

Kiki kad mi ulazimo u 8.mesec, u 32. ili sa pune 32 nedelje? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MISLIM DA CIM UDJETE U 32. NEDELJU...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje nikako da naraste...

Kiki kad mi ulazimo u 8.mesec, u 32. ili sa pune 32 nedelje? :blink:

Kao što ponosna mama kaže...čim uđemo... što znači sl. subota :D i tamo smo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kao što ponosna mama kaže...čim uđemo... što znači sl. subota :D i tamo smo :D

Jeeeej, ostalo nam jos malo :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeej, ostalo nam jos malo :) :) :)

još šest dana...odbrojavam... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim sve ste tu i na broju zdravlje i nestrpljive, samo devojke, kako nam je Barbarica, gde je ona?! Da nije..... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim sve ste tu i na broju zdravlje i nestrpljive, samo devojke, kako nam je Barbarica, gde je ona?! Da nije..... :rolleyes:

Jooj nadam se da jeste :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim sve ste tu i na broju zdravlje i nestrpljive, samo devojke, kako nam je Barbarica, gde je ona?! Da nije..... :rolleyes:

Joj nisam jos.... Ovaj moj mali se bas neda :( Nocas me probudio uzasan bol u stomaku, ja se ponadala to je, kad ono cvrc, malo sam mesala svasta pa wc zvao :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj nisam jos.... Ovaj moj mali se bas neda :( Nocas me probudio uzasan bol u stomaku, ja se ponadala to je, kad ono cvrc, malo sam mesala svasta pa wc zvao :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol: zamalo...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: :lol: zamalo...:)

Vala... Reko nemoj u wc solju da ispadnes ljubi te majka :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

još šest dana...odbrojavam... :D

Jos malo, jos malo :)

Brzo nam prolete ovaj mesec :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vala... Reko nemoj u wc solju da ispadnes ljubi te majka :lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: bleso....jaooo koji su zajeb.ovako mali :)

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej cure. Ja sam negde u 36 - 37 nedelji valjda ( nikako da se dogovorim sa lekarom, UZ i samom sobom u kojoj sam tačno nedelji ) i od sinoć sam dobila jake bolove u leđima i nisko u stomaku (kao kad treba da dobijem). Odoh do lekara, uradiše mi KTG i lekar me pregledao i kaže nema ništa , sve je ok, neće to još skoro, ali ja i dalje imam bolove!!! Evo ležim sad kući i trpim i brinem se ako nije počeo porođaj, šta onda može da me boli?! Jel ima neka od vas iskustva sa bolovima a da nije počeo porođaj? Ili bar neku ideju? Baš se brinem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam...

Jos od 20. ndelje trudnoce, ali to je zato sto sam pocela da se otvaram i sto imam kontrakcije i zato sam na lekovima za odrzavanje <_< ...

Mislim da bi trebalo ponovo da odes kod lekara, bolje on da proveri sta se desava, nego da nagadjamo :unsure:

Lezi na stranu, ako od odmaranja ne prodje/ne popusti, a ti lepo kod dr.... Pozdrav

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na pregledu, 29 nedelja i 3 dana, i 1437gr :) Dusa moja malena :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

SRce malo :)

I meni je gvozdje palo, na 13... Trebalo bi da pijem tothemu, ali nema sanse... Dusu hocu od nje da ispovracam...

probaj da je pijes sa sokom od jabuke,mnogo je ukusnije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.