Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ma tebi je sad najgore već prošlo. A vidiš da je i Milana spremna za saradnju :) Baš mi je drago što ti je bebica dobro i što su doktori pozitivni po pitanju tvog stanja! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

I ja sam mnogo srecna, fine je i tezine 1350g ... Mirnija sam.... Kad ti je kontrola Kiki?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam mnogo srecna, fine je i tezine 1350g ... Mirnija sam.... Kad ti je kontrola Kiki?

U sredu, odn sutra kod dr. pa u čet. laboratorija i vežbe, a u petak UZ. U petak vam javljam koliko smo natovili mališu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas ,....stigosmo sa kontrole...3050g...4.februara vas ostavljamo...primaju nas u bolnicu...evo spremamo se polako...jipiiii jeeeejjjjj...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

srecnoooo jaoo divno :) zelim ti sve lepo da prdje sto lakse, ma sta da ti kazem sve sto i sebi samoj :))

Hvala ti punooo.:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas ,....stigosmo sa kontrole...3050g...4.februara vas ostavljamo...primaju nas u bolnicu...evo spremamo se polako...jipiiii jeeeejjjjj...

Srecno!Neka sve prodje kako treba... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jos malo Boga mi :D Samo se nadam da me nece strefiti panika kad dodje taj trenutak, i da cu da prepoznam kontrakcije xD

to sigurno hoces ne brini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno!Neka sve prodje kako treba... :)

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas ,....stigosmo sa kontrole...3050g...4.februara vas ostavljamo...primaju nas u bolnicu...evo spremamo se polako...jipiiii jeeeejjjjj...

O, pa vi ste već spremni za izlazak. Fina i kilažica... Tako da ako te nema, da znamo da je roda stigla :rolleyes:

A onda ćeš sve da nam ispričaš...a mi ćemo da se tresemo, svaka do svog termina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas ,....stigosmo sa kontrole...3050g...4.februara vas ostavljamo...primaju nas u bolnicu...evo spremamo se polako...jipiiii jeeeejjjjj...

Jupi, zelim ti da sve lepo prodje i puno srece :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas ,....stigosmo sa kontrole...3050g...4.februara vas ostavljamo...primaju nas u bolnicu...evo spremamo se polako...jipiiii jeeeejjjjj...

Jaoooo, ako ovaj moj mali bude kasnio, jos ces ti pre mene ;)

Ali muz mi prognozirao 4. :lol: Kaze ima neki osecaj da ce tad :lol: Reko ajd da vidimo bas :lol: Mada u nedelju su dezurni ovaj moj doca i njegov anesteziolog pa mozda i odem da mi turnu indukciju, mislim ako bude imalo smisla, ne znam ni da li to moze :lol:

I covece, koliko sam se cimala da vidim gde cu da se porodim, i ostalo, i sinoc sedimo sa drustvom, i ladno ortakov brat radi kao, valjda zamenik nacelnika u Narodnom Frontu... On je nama to rekao jos na pocetku moje trudnoce, a ja naravno zaboravila... Poludela sam... trazis vezu preko ko zna koga, a jedna ti ispred nosa :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, pa vi ste već spremni za izlazak. Fina i kilažica... Tako da ako te nema, da znamo da je roda stigla :rolleyes:

A onda ćeš sve da nam ispričaš...a mi ćemo da se tresemo, svaka do svog termina :)

naravno...:)

nadam se da cu vam se brzo javiti....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jupi, zelim ti da sve lepo prodje i puno srece :)

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ponosna mama zelim ti svu srecu i da se sve lepo zavrsi :)))))

hvala puno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo, ako ovaj moj mali bude kasnio, jos ces ti pre mene ;)

Ali muz mi prognozirao 4. :lol: Kaze ima neki osecaj da ce tad :lol: Reko ajd da vidimo bas :lol: Mada u nedelju su dezurni ovaj moj doca i njegov anesteziolog pa mozda i odem da mi turnu indukciju, mislim ako bude imalo smisla, ne znam ni da li to moze :lol:

I covece, koliko sam se cimala da vidim gde cu da se porodim, i ostalo, i sinoc sedimo sa drustvom, i ladno ortakov brat radi kao, valjda zamenik nacelnika u Narodnom Frontu... On je nama to rekao jos na pocetku moje trudnoce, a ja naravno zaboravila... Poludela sam... trazis vezu preko ko zna koga, a jedna ti ispred nosa :lol: :lol: :lol:

sad cete i vi ...:)

mozda i pogodi..xexex...

ja nisam sigurna dal ce taj dan da me porode ili u subotu ...?!

steta sto nisu u d.misovic...

ali verovatno ne bi bile ni na istom odeljenju...zelim ti da super prodjes...

PUNOOOO SRECE....:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad cete i vi ...:)

mozda i pogodi..xexex...

ja nisam sigurna dal ce taj dan da me porode ili u subotu ...?!

steta sto nisu u d.misovic...

ali verovatno ne bi bile ni na istom odeljenju...zelim ti da super prodjes...

PUNOOOO SRECE....:

Hvala draga, takodje sve najbolje :****

P.S. Ajd kad se sve isporadjamo, tamo negde na leto da napravimo okup zena sa bebca :lol: Bas bi bilo cooooooooool ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga, takodje sve najbolje :****

P.S. Ajd kad se sve isporadjamo, tamo negde na leto da napravimo okup zena sa bebca :lol: Bas bi bilo cooooooooool ;)

moze...slazem se...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala draga, takodje sve najbolje :****

P.S. Ajd kad se sve isporadjamo, tamo negde na leto da napravimo okup zena sa bebca :lol: Bas bi bilo cooooooooool ;)

:lol: :lol: :lol: moj muž na leto planira kampovanje sa bebom od 3 meseca :lol: :lol: :lol: mislim da će se predomisliti i da ćemo ipak ići na okupljanje Bebca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: moj muž na leto planira kampovanje sa bebom od 3 meseca :lol: :lol: :lol: mislim da će se predomisliti i da ćemo ipak ići na okupljanje Bebca :)

drzim fige da se predomisli...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drzim fige da se predomisli...:)

Pa živo me interesuje kako planira to da izvede... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i nas ,....stigosmo sa kontrole...3050g...4.februara vas ostavljamo...primaju nas u bolnicu...evo spremamo se polako...jipiiii jeeeejjjjj...

Jaoo,braaavooo.. :):) Drzimo fige..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoooo, ako ovaj moj mali bude kasnio, jos ces ti pre mene ;)

Ali muz mi prognozirao 4. :lol: Kaze ima neki osecaj da ce tad :lol: Reko ajd da vidimo bas :lol: Mada u nedelju su dezurni ovaj moj doca i njegov anesteziolog pa mozda i odem da mi turnu indukciju, mislim ako bude imalo smisla, ne znam ni da li to moze :lol:

I covece, koliko sam se cimala da vidim gde cu da se porodim, i ostalo, i sinoc sedimo sa drustvom, i ladno ortakov brat radi kao, valjda zamenik nacelnika u Narodnom Frontu... On je nama to rekao jos na pocetku moje trudnoce, a ja naravno zaboravila... Poludela sam... trazis vezu preko ko zna koga, a jedna ti ispred nosa :lol: :lol: :lol:

Ma bitno je da si ti na kraju donela odluku i da mirno cekas :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoo,braaavooo.. :):) Drzimo fige..

:) hvala...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1400g dobili smo i sličicu glave i srca i kičmice :wub: :wub: :wub:

Rezultati su mi ok, tako da nema slano, nema masno...Gvožđe je ok ali moram da nastavim sa lekićem jer čim prestanem da ga pijem ovaj moj mali će da mi pojede svo gvožđe :D samo neka papa...mama će da nadoknadi...:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1400g dobili smo i sličicu glave i srca i kičmice :wub: :wub: :wub:

Rezultati su mi ok, tako da nema slano, nema masno...Gvožđe je ok ali moram da nastavim sa lekićem jer čim prestanem da ga pijem ovaj moj mali će da mi pojede svo gvožđe :D samo neka papa...mama će da nadoknadi...:wub:

SRce malo :)

I meni je gvozdje palo, na 13... Trebalo bi da pijem tothemu, ali nema sanse... Dusu hocu od nje da ispovracam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja radila krvnu sliku,sve je ok,sem eritrocita koji su maaalcice ispod donje granice <_< Te ja poceh ipak da pijem onaj Mamavit, i evo vec tri dana se osecam nekako zivljom, a i beban se razmrdao ;) Nije mi se islo kod ove moje dr rumunke,vise mi je engl medicinske terminologije preko glave.. :( Ionako sam zakazala pregled kod mog dr u PG za 10 dana i eto, tad cemo se siti ispricati..Jedva cekam... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.