Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Zato ne mogu ni da zaspem nesto mi sve vruce :P :P :P

:lol: heheeh e luda si :D :D

Ja ne mogu zaspati jer imam čudne snove..ne znam jel se vama to dešava sad u trudnoći.Svašta sanjam,pogotovo u zadnje vreme. Sinoć sam sanjala kako sam morala bebu da dohranjujem, a nisam imala flašice.A imam mleka, ali babice u bolnici me teraju da joj dajem dohranu. I buncam u snu: maaa neću, pustite me! i krenem da udarim babicu...muž me budi i ja u onom polusnu njega zveknem po nosu. Joj kako mi ga bilo žao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: heheeh e luda si :D :D

Ja ne mogu zaspati jer imam čudne snove..ne znam jel se vama to dešava sad u trudnoći.Svašta sanjam,pogotovo u zadnje vreme. Sinoć sam sanjala kako sam morala bebu da dohranjujem, a nisam imala flašice.A imam mleka, ali babice u bolnici me teraju da joj dajem dohranu. I buncam u snu: maaa neću, pustite me! i krenem da udarim babicu...muž me budi i ja u onom polusnu njega zveknem po nosu. Joj kako mi ga bilo žao.

Ja nemam problem sa snovima, toliko cesto se budim da ne mogu ni da zapamtim sta sam sanjala, znam samo da sam jednu noc sanjala da sam krenula da se poradjam... Al nije zavrsen san...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: heheeh e luda si :D :D

Ja ne mogu zaspati jer imam čudne snove..ne znam jel se vama to dešava sad u trudnoći.Svašta sanjam,pogotovo u zadnje vreme. Sinoć sam sanjala kako sam morala bebu da dohranjujem, a nisam imala flašice.A imam mleka, ali babice u bolnici me teraju da joj dajem dohranu. I buncam u snu: maaa neću, pustite me! i krenem da udarim babicu...muž me budi i ja u onom polusnu njega zveknem po nosu. Joj kako mi ga bilo žao.

Sta cu :D Bar sam vidjela ako nista :P

A i ja uvijek svasta sanjam nekad sanjam kako dojim bebu i tacno osjetim kako beba doji i onda sam jednom sanjala grozan san da sam se porodila i da su mi dosli neki gosti i ja sam bebu odnjela da podojim i stavila je da spava i odjednom kao beba u mikrovalnoj :o :o Toliko sam se isplakala :( Ma da sad ne pisem ali stvarno groznih snova imam :S

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahaha, blago njima :D

Hehehe :D

E vidjela sam da si pisala za prepone mene bole vec odavno tamo od sestog mjesecca i karlica i prepone a jos nista tako da ne mora znaciti da ce brzo porodjaj :) To je samo tezina i pripremaju se kosti polako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hehehe :D

E vidjela sam da si pisala za prepone mene bole vec odavno tamo od sestog mjesecca i karlica i prepone a jos nista tako da ne mora znaciti da ce brzo porodjaj :) To je samo tezina i pripremaju se kosti polako :D

Ja iskreno ne bi imala nista protiv i da porani malo bebica, al da saceka jos par dana da udjem u 9-ti, i da sredimo kucu, pa da namestim krevetac pa posle kad oce :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nitta 01.04.2012

buba mara 03.04.2012

Paja 12.04.2012.

Sandrisha 15.04.2012.

Dea 22.04.2012.

Mm88 26.04.2012.

SabinaC 27.04.2012.

Maya82 27.04.2012.

Slagana-elena 29.04.2012.

MasaS 03.05.2012.

Jela Jela 12.05.2012,

Megi. 13.05.2012.

nanica bananica 23.05.2012.

Kiki87 28.05.2012.

Jelena777 31.05.2012.

Jenny 01.06.2012.

milena026 15.06.2012.

Blizim se ja polako vrhu :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja iskreno ne bi imala nista protiv i da porani malo bebica, al da saceka jos par dana da udjem u 9-ti, i da sredimo kucu, pa da namestim krevetac pa posle kad oce :D

I ja to uvek govorim, ali čim izgovorim pomislim: joooj kako li ću se osećati kad stvarno porođaj krene...jedva čekam da se to desi,a opet i strah me je. :) Meni se stomak još spustio...Možda malena i porani,ko zna. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenice moje drage, porodilje, mame, moram da vas opomenem jer ovo nije podforum i tema za porodilje vec za trudnice. Znam koliko ste navikle na ovu temu, ali moramo da imamo neki red.

Sa druge strane, nije ni dobro da razmenjujete samo iskustva izmedju vas dve, tri. Mnogo vam je vaznije da razmenjujete sadasnje iskustvo na temama za vas gde mozemo svi koji imamo iskustva da vam pomognemo.

Dobro jutro trudnice :rolleyes:

Ne smem nista vise da pisem, mozda me izbace sa foruma :blink::lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnice se uspavale! Samo vi spavajte blago vama :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Blago onima koji mogu spavati. Ja kao da živim u nekoj industrijskoj zoni, a ne na naselju gde bi trebalo da bude mir i tišina i da ptičice cvrkuću. Ovaj moj ludi komšija stvarno nije normalan,od 7 jutros on nešto vari na sred ulice.lupa u neki lim...to je da čovek poludi. :blink: Probudila sam se sa ogromnom željom da jedem sladoled!!! A izbegavam ga jer znam da će me grlo odmah zaboleti. Kako ste mi vi? Poljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej drage moje kako ste mi,ja se evo premam za neki rodjendan,a bas mi se nesto i ne ide,nocas celu noc opet oka sklopila nisam,legla sam u 11 i probudila se u 1 i do pola sest jutros blenula u tv,pa legla i na kraju ustala u osam....katastrofa....

Paja srecno,javi nam se kako si prosla ....navijamo za tebe :rolleyes:

Sabina draga ne gledaj vise kroz prozor,vidis da posle ne mozes spavati,a ni mi sa tobom.... :lol::P :P

Maso opet rostilj,mi smo juce pravili,i toliko sam se najela da danas ne planiram nista usta da stavim....lepo se provedite

Milanka,Anuska,Olja proterase vas odavde :angry:

Mayo da draga od danas brojim jednocifreno,jos malo i stize nam Milica....taman kad ti prestanes da radis :rolleyes:

Dea i ja hocu sladoled,to bi mogla iako sam sita,sladoled u svako doba dana i noci....mmm Jao jadan tm ubices ga u snu :rolleyes:

Puno poljubaca za sve buduce mamice i bebice u stomacima :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice :rolleyes:

Ne smem nista vise da pisem, mozda me izbace sa foruma :blink::lol: :lol:

Dobar dan i od mene! Javljam vam se iz ilegale :lol: :lol: :lol:

Nadam se da lepo provodite nedeljno popodne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, izgleda da me niste dobro razumele. Niko vam ne brani da pisete na ovoj temi vec nije lepo da pisete van teme, odnosno o problemima porodilja na temi za trudnocu.

Ako vas moje skretanje paznje zabavlja, to je OK.

Zalim samo da stvari budu jasne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav i cestitke dragoj i hrabroj mami NINI i njenoj devojcici :rolleyes:

Jeste da sam ja sada prva na spisku :unsure: ali nek ide sve po redu, da nam Nina lepo dodje kuci i uziva sa svojom curicom juupppiiiii :D

Ja ne znam da li su bivse trudnice, sada mame imale slican problem, ali ja vec dva dana samo cmizdrim zbog gluposti :blink:

Danas dogovorili sredjivanje stana mm i ja, naravno ja neke sitnice, brisanje prasine i sl, on sve ostalo, ali dok on brise prozore ja idem za njim i cmizdrim jer nije lepo obrisao stakla, jer se vide muzge na okvirima, zasto pocinje da radi ako ne zna i sl :blink: On jadan, lepo opet, sve ponovo pocne, ja opet onako musava od suza, zagledam, pa ja uzmem da trljam nesto, pa ga onda napadam da je juce u kupovini, sve on sam izabrao, kako ja nisam nista, kako se mozda meni i nije najvise svideo bas ovaj krevetac....

Luda li sam ja zene, sta mi je ovo...!!!

Jos da vam ne pricam, da veceras dolazi njegova mama, inace fina zena, a ja senakostresila kao macka :unsure:

kuku sta mi je, kako da se sredim jadna :(

Veliki pozdrav svima :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juhuuu pa gde ste trudnice...što vas nema? :unsure:

Nitta normalno je da si tako osetljiva. Ja sam danas preplakala jer mm ide prekosutra u Segedin, a ja neću moći sa njim...sutra ulazim u 9.mesec i svi misle da ću se odma poroditi. A tako bih i ja otišla pa da izaberem šta se meni sviđa za bebicu, nešto i sebi da kupim...A ovako znam da on pola stvari neće kupiti čak i da mu nacrtam šta sve treba da uzme.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cao devojke,gde ste,nema vas,nedelja pa se sve razbezale,evo mi se vratili i bilo nam je prelepo,samo sto sam ja UMORNAAAA :( odoh pod tus da malo dodjem sebi,kako ste vi proveli dan?? Pozdrav za sve :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej ženske moje :wub: pa sta je ovo nigdje nikoga...samo Masa ubaci po nesto :rolleyes: Lijepo vrijeme pa se niko ne zadrzava pored racunara aaaaaa ;)

I ja sam ista...citav dan sam zujala po gradu ...ali vec je postalo ono glava misli da moze a tijelo bas i ne slusa glavu :lol:

Vidim da su nove mamice super se snasle s svojim bebuskama i bas mi je drago :rolleyes:

Ljubim vas sve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece devojke, kako ste? Ima li sta novo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ej drage moje,evo ja se vratila sa rodjendana,mm je ostao jos malo ja vise nisam mogla da izdrzim....

Nitta draga nisi luda ne sekiraj e,i ja sam ista takva nekad placem i bez razloga,noci placem sto mm spava a ja ne ogu pa ga budim a ako se odmah ne probudi u stanu sam plakati dva sata,ma placem ya sve zivo,kad ode da mi kupi sladoled a ne kupi onaj koji sam ja htela zato sto nije imao u radnji ja histeisem kao ja bi za njega obisla ceo grad,sve je to normalno,opusti se,procice....sad sitno brojis jos sedam dana do bebice,posle ce se sve srediti

Dea ne nerviraj se,reni i ti za Segedin,neces se poroditi tako odjednom,ako nema kontrakcija ili nekih signala...ja sam ceo ovaj mesec odlagala odlazak kod mojih kao portodicu se u putu,koja sam budala,ja kao da to moze odjednom,krene i hop.....do neke bolnice ces stici i ako krene,niko nece odbiti da te porodi...a rasteretices se i kupiti sta zelis i uzivati....

Kako ste mi drage moje sta radite,od kad je doslo ovo lepo vreme ne prilazimo racunaru?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice

Jel poranio jos neko kao ja?

Ne mogu da spavam, ni na jednu stranu ne mogu, kukovi me rasturaju, na svakih 10 min se okrecem kao na raznju.

Danas popodne idem da vidim moju bebu, jedva cekam, bas sam uzbudjena :wub:

Ipak nam nije crkao monitor, sreca moja, crkla bih od dosade danas :unsure:

Dea i ja mislim da ne moze to baaaas tako odjednom da krene, bez nekih naznaka, kreni i ti lepo za Segedin.

buba maro jos 8 dana :)))

mm88 bebica stize za mesec dana, danas si usla u deveti? :)

Poljubac za sve!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene :rolleyes: Megi srecno danas,i uzivaj na uz,Dea ja da sam na tvom mestu ja bih isla bez razmisljanja(u slucaju da se dobro osecam) Sta radite,nema vas,uzivate u lepom vremenu......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice...sta se radi?

Nesto zatajio ovaj treci tri. :blink::unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice...sta se radi?

Nesto zatajio ovaj treci tri. :blink::unsure:

Lepo vreme pa su svi napolju :)

Ja opet oprala kosu preko kade, crkla sam, odmarala sam pet puta. Moracu ja jednom nedeljno kod frizera, nema druge

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo vreme pa su svi napolju :)

Ja opet oprala kosu preko kade, crkla sam, odmarala sam pet puta. Moracu ja jednom nedeljno kod frizera, nema druge

Jao i ja bih po ceo dan bila napolju, ali tesko...odnosno ja sam na terasi dok malena spava. A ona za sada moze najvise sat vremena napolje. Kako si ti Megi?

Odmah kod frizera, tako sam i ja stalno isla, a sad nisam ni pomislila na to :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i ja bih po ceo dan bila napolju, ali tesko...odnosno ja sam na terasi dok malena spava. A ona za sada moze najvise sat vremena napolje. Kako si ti Megi?

Odmah kod frizera, tako sam i ja stalno isla, a sad nisam ni pomislila na to :unsure:

Dobro sam, hvala na pitanju :) Popodne idemo na kontrolu pa sam bas uzbudjena i jedva cekam da vidim bebicu. Inace, znam da ste pricale da vam je osmi mesec bio tezi od devetog, a meni je sad bas super :blink: Samo nocu me bole kukovi, a do pre dve nedelje me svaka koska bolela. U subotu sam setala 3h i nista me ne boli, neverovatno :blink: A beba sto se udara kao blesava, kad me lupi oko pupka bas zna da zaboli.

Jel ti nedostaje to lupkanje u stomaku Milanka? ja mislim da ce mi to bas faliti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.