Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ma, bre, sve se to vidi na UZ. A i kad je bila manja trudnoća vidiš celu jednu bebu. Nego tetka mi je pričala da je kod nje u selu bio neki crnogorac koji je imao dve kćerke i žena zatrudni i na UZ kažu da je dečak. I on sav srećan, naravno ispričao svima. A žena kad se porodila :lol: :lol: :lol: o ono bliznakinje :lol: :lol: :P

:lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to sam se ja pitala na temi utrogestan, kako je moguce da me boli preko toliko lekova i jos plus da imam kontrakcije, zato sam i krvarila... Mada vazno je da je beba dobro i da sve i da se porodim sve ce biti u redu :)

Mada ja se i dalje nadam da ce sve proci normalno da cemo morati da je teramo napolje :wub: :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: :lol: JEL SI PRVI PUT MORALA CARSKIM?

da ali ne zbog velicine bebe nego zbog otvaranja....

moja najmladja sestra na rodjenju je imala 4 i 850 g...

a moj tata...5kg ili 5.5kg....ne mogu tacno da se setim...

kod nas su sve krupne bebe...

a da ja sam rodjena u 7 mesecu sa 2 i 750 g....koliko bi imala da sam dogurala do 9.meseca...d3ebbf3b20983cc3818f86f447048905.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To ja zakazem jer beba bude zrela vec i nezelim da rizikujem da cekam punih 9 meseci prosli put mi je pocela se mutiti plodova voda u 37 nedelji i posle dva dana sam rodila ...rekli su mi da 15 idem u bolnicu pa cemo da vidimo :))))

A ti bebo sa mo da ti beba izgura 2000 kg zelim ti sve najbolje ...

Hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na pola puta jedina mi je sreca sto cim udjem u 9 mesec prvu nedelju odma radim carski ....i da stize mamin sincic :) seke se puno raduju samo manja vise nego veca , nju sad pubertet hvata tako da nesto drugo je zanima al su dobre devojcice .....ponosna sam na njih dve :))))))

cestitamo na bati...ihh kako ce seke da ga paze...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da ali ne zbog velicine bebe nego zbog otvaranja....

moja najmladja sestra na rodjenju je imala 4 i 850 g...

a moj tata...5kg ili 5.5kg....ne mogu tacno da se setim...

kod nas su sve krupne bebe...

a da ja sam rodjena u 7 mesecu sa 2 i 750 g....koliko bi imala da sam dogurala do 9.meseca...d3ebbf3b20983cc3818f86f447048905.gif

PA SIGLA BI IH... DA SE NE ODVAJAS.... :lol:

5KG... JOJ... SVE BUCE... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na kontroli i evo poslase nas kuci :)

Dobih preko svega da pijem i 2x1/2 bensedina za kontrakcije, kaze mi danas dr da su ove vec dovooljno jake da pokrenu porodjaj, ali da bolje da budem kod kuce, vidimo se opet za 15 dana :)

Beba ima 1350g sad se okrenula popreko blesica mamina :), a mama dobila 200g, ukupan saldo mu dodje na 5.2kg :lol:

Kaze mi dr da dok je plodova voda bistra, ne krvarim, posteljica dobre boje i snabdevenosti krvlju i dok beka napreduje kako treba da nema potrebe da lezim tamo... Naravno da se javim ako krenu neki jaci bolovi...

DRZIMO PALCEVE ;)

VIDIS KAKO IMAS MIRNU I POSLUSNU BEBICU... :rolleyes:

NI ONA NE BI PRE VREMENA..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na kontroli i evo poslase nas kuci :)

Dobih preko svega da pijem i 2x1/2 bensedina za kontrakcije, kaze mi danas dr da su ove vec dovooljno jake da pokrenu porodjaj, ali da bolje da budem kod kuce, vidimo se opet za 15 dana :)

Beba ima 1350g sad se okrenula popreko blesica mamina :), a mama dobila 200g, ukupan saldo mu dodje na 5.2kg :lol:

Kaze mi dr da dok je plodova voda bistra, ne krvarim, posteljica dobre boje i snabdevenosti krvlju i dok beka napreduje kako treba da nema potrebe da lezim tamo... Naravno da se javim ako krenu neki jaci bolovi...

SUPERISKA BEBO D. SAMO TAKO NASTAVITE DA NAPREDUJETE...0edc1fe010ead8bfbbde56505b9c6a3b.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

DRZIMO PALCEVE ;)

VIDIS KAKO IMAS MIRNU I POSLUSNU BEBICU... :rolleyes:

NI ONA NE BI PRE VREMENA..

e3c98718b2acdc3c57493306ac2fdfb9.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bebo Dimic, drzite se ti i bebica, navijamo za vas! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

POGRESILA SAM ...MILENICE OVO JE BIO ODGOVOR NA TVOJ POST...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

POGRESILA SAM ...MILENICE OVO JE BIO ODGOVOR NA TVOJ POST...:)

PA JA BAS GLEDAM STA SAM SAD LUPILA A NE VIDIM NISTA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka je ona strpjiva, ali zato sam ja posizela... crkla mi je baterija na lap top i sad necu moci bas mnogo da budem na bebcu, ne smem toliko da secim :(...

Bas me tera neki maler <_<

Dr me je bas, bas obradovao kad mi je rekao da je moja bebica odlicna, sad mi je mnogo lakse, bez obzira na sve... Sad sam smirenija mnogo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka je ona strpjiva, ali zato sam ja posizela... crkla mi je baterija na lap top i sad necu moci bas mnogo da budem na bebcu, ne smem toliko da secim :(...

Bas me tera neki maler <_<

Dr me je bas, bas obradovao kad mi je rekao da je moja bebica odlicna, sad mi je mnogo lakse, bez obzira na sve... Sad sam smirenija mnogo...

bas mi je dragoo zbog vas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo da gvirnem, da vidim šta radite, kako ste.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVO GURAMO POLAKO DO KRAJA... :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EVO GURAMO POLAKO DO KRAJA... :lol: :lol:

Nemoj još da guraš bwe..još neki dan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo napokon sam danas sve zavrsilaaaaa :) Na kraju je Narodni Front mesto gde cu roditi moje pisonjsko zlato :lol: ...

Sad mirne glave mogu da cekam da krene napolje...

Joj covece, bicu mama :D A do pre 2-3 godine sam se igrala lutkama :lol: Kako vreme letiiii :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo napokon sam danas sve zavrsilaaaaa :) Na kraju je Narodni Front mesto gde cu roditi moje pisonjsko zlato :lol: ...

Sad mirne glave mogu da cekam da krene napolje...

Joj covece, bicu mama :D A do pre 2-3 godine sam se igrala lutkama :lol: Kako vreme letiiii :)

Jeeeej, sad samo jos imas da sacekas jos koji dan :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeeeej, sad samo jos imas da sacekas jos koji dan :)

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuu Barbarice :) tebi ce jos malo da "zakuca" tiker :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uuuu Barbarice :) tebi ce jos malo da "zakuca" tiker :D

Jos malo Boga mi :D Samo se nadam da me nece strefiti panika kad dodje taj trenutak, i da cu da prepoznam kontrakcije xD

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka je ona strpjiva, ali zato sam ja posizela... crkla mi je baterija na lap top i sad necu moci bas mnogo da budem na bebcu, ne smem toliko da secim :(...

Bas me tera neki maler <_<

Dr me je bas, bas obradovao kad mi je rekao da je moja bebica odlicna, sad mi je mnogo lakse, bez obzira na sve... Sad sam smirenija mnogo...

Ma tebi je sad najgore već prošlo. A vidiš da je i Milana spremna za saradnju :) Baš mi je drago što ti je bebica dobro i što su doktori pozitivni po pitanju tvog stanja! :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo napokon sam danas sve zavrsilaaaaa :) Na kraju je Narodni Front mesto gde cu roditi moje pisonjsko zlato :lol: ...

Sad mirne glave mogu da cekam da krene napolje...

Joj covece, bicu mama :D A do pre 2-3 godine sam se igrala lutkama :lol: Kako vreme letiiii :)

Ako si! Super bre, kad se vratiš samo nam obavezno prenesii utiske!!! I mi jedva čekamo da se upoznamo sa našim podstanarima :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako si! Super bre, kad se vratiš samo nam obavezno prenesii utiske!!! I mi jedva čekamo da se upoznamo sa našim podstanarima :D :D :D

Hocu naravno :D Pa valjda cu imati vremena bar jednom dnevno da svrnem na forum :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.