Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja već uveliko pljačkam mužev ormar :D

:lol:

MENI MM UZEO NEKE SIROKE MAJCE POSTO MI OVE ODU U SIRINU I GOLA LEDJA I PUPAK..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol:

MENI MM UZEO NEKE SIROKE MAJCE POSTO MI OVE ODU U SIRINU I GOLA LEDJA I PUPAK..

Ja sam dobila donaciju majica od komšinice koja je krupnija od mene, ali promakne tu i neki muški duks i majica :lol::lol::lol: a jaknu sam odmah pred sezonu kupila mušku..i već polako počinje da mi se zateže na stomaku, malo se i brinem da li će biti ok do kraja zime.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam dobila donaciju majica od komšinice koja je krupnija od mene, ali promakne tu i neki muški duks i majica :lol::lol::lol: a jaknu sam odmah pred sezonu kupila mušku..i već polako počinje da mi se zateže na stomaku, malo se i brinem da li će biti ok do kraja zime.

XAXAXAXAXAXAX :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CINDY A TEBI KAD JE TERMIN? :)

1.mart! Grrrrrrrrrrrrrr! :o:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

CINDY A TEBI KAD JE TERMIN? :)

1.mart! Grrrrrrrrrrrrrr! :o:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1.mart! Grrrrrrrrrrrrrr! :o:o

Sitno brojiš Cindy...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

1.mart! Grrrrrrrrrrrrrr! :o:o

EXTRA... I JA OD POCETKA MARTA MOGU DA OCEKUJEM, ALI TI CES PRE MENE... SUPER... RIKIKIKI NECES NI TI DUGO POSLE NAS :P

CINDY, KAKO SE PORADJAS?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EXTRA... I JA OD POCETKA MARTA MOGU DA OCEKUJEM, ALI TI CES PRE MENE... SUPER... RIKIKIKI NECES NI TI DUGO POSLE NAS :P

CINDY, KAKO SE PORADJAS?

Paaa ja mogu da očekujem od 13 marta ali termin je negde početkom aprila... tako da ima tu još da se gura...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Paaa ja mogu da očekujem od 13 marta ali termin je negde početkom aprila... tako da ima tu još da se gura...

EXTRA... MA BRZO CE TO DA PRODJE NIJE TAKO DALEKO... STA JE TO SEDAM NEDELJA(PRORAUNAH SE NA BRZINU..)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EXTRA... MA BRZO CE TO DA PRODJE NIJE TAKO DALEKO... STA JE TO SEDAM NEDELJA(PRORAUNAH SE NA BRZINU..)

7 nedelja najmanje, ako naravno sve bude kako terba, i mali ne porani. A realno

10 tak. Ali već sam sama sebi teška, ne idem nigde, slabo se mrdam i veeelika sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

EXTRA... I JA OD POCETKA MARTA MOGU DA OCEKUJEM, ALI TI CES PRE MENE... SUPER... RIKIKIKI NECES NI TI DUGO POSLE NAS :P

CINDY, KAKO SE PORADJAS?

Prirodno!

To je bar plan!

Za sad, sve i ukazuje na to-veličina i položaj bebe, ali videćemo još u toku sledeće nedelje na kontroli! :blink:

Ne kontam što mi ponekad pusti poruku po dva puta!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

7 nedelja najmanje, ako naravno sve bude kako terba, i mali ne porani. A realno

10 tak. Ali već sam sama sebi teška, ne idem nigde, slabo se mrdam i veeelika sam.

:lol: :lol: :lol:

MA BICE SVE U REDU.. OSIM AKO NIJE CUO TATU DA PRICA O AVIONIMA PA MU SE ZURI...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sitno brojiš Cindy...

:o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodno!

To je bar plan!

Za sad, sve i ukazuje na to-veličina i položaj bebe, ali videćemo još u toku sledeće nedelje na kontroli! :blink:

Ne kontam što mi ponekad pusti poruku po dva puta!

I MENI SE TO DESAVA SA PORUKAMA. JAVI STA JE BILO NA KONTR. I JA PRIRODNO. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

proletece i vama...brzo stigne 9.mesec...xexex....a onda i bebce....:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

proletece i vama...brzo stigne 9.mesec...xexex....a onda i bebce....:)

Daj bože, već jedva čekam da upoznam ovog mog nemirka, već sam počela i da sanjam porođaj, pa bebe. Noćas sam sanjala da sam rodila dečaka od 3kg i devojčicu od 1360g :blink: jer me tetka tripuje da može doktor i da ne vidi na uz. A ja znam da sada to nije baš tačno jer bi se videlo i drugo srce i sve ostalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daj bože, već jedva čekam da upoznam ovog mog nemirka, već sam počela i da sanjam porođaj, pa bebe. Noćas sam sanjala da sam rodila dečaka od 3kg i devojčicu od 1360g :blink: jer me tetka tripuje da može doktor i da ne vidi na uz. A ja znam da sada to nije baš tačno jer bi se videlo i drugo srce i sve ostalo.

a jojjjj i mene su sa Lenuskom tripovali da nosim trojke ali zbog velicine stomaka....sto je najgore pred porodjaj na ctg/u zena pored mene lezi i nosi trojke...moj stomak veci od njenog...njene bebe po kilogram...a moja tuntava 4 i 250....uzasss...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a jojjjj i mene su sa Lenuskom tripovali da nosim trojke ali zbog velicine stomaka....sto je najgore pred porodjaj na ctg/u zena pored mene lezi i nosi trojke...moj stomak veci od njenog...njene bebe po kilogram...a moja tuntava 4 i 250....uzasss...:)

Ma, bre, sve se to vidi na UZ. A i kad je bila manja trudnoća vidiš celu jednu bebu. Nego tetka mi je pričala da je kod nje u selu bio neki crnogorac koji je imao dve kćerke i žena zatrudni i na UZ kažu da je dečak. I on sav srećan, naravno ispričao svima. A žena kad se porodila :lol: :lol: :lol: o ono bliznakinje :lol: :lol: :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a jojjjj i mene su sa Lenuskom tripovali da nosim trojke ali zbog velicine stomaka....sto je najgore pred porodjaj na ctg/u zena pored mene lezi i nosi trojke...moj stomak veci od njenog...njene bebe po kilogram...a moja tuntava 4 i 250....uzasss...:)

:lol: :lol: :lol: JEL SI PRVI PUT MORALA CARSKIM?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PA JA NE MOGU DA RAZUMEM KAKO MOGU DA NE VIDE DRUGU BEBU... U STA JE GLEDAO TAJ DOKTOR...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PA JA NE MOGU DA RAZUMEM KAKO MOGU DA NE VIDE DRUGU BEBU... U STA JE GLEDAO TAJ DOKTOR...

Pa verovatno je bio neki praistorijski UZ, meni je to jedino objašnejnje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa verovatno je bio neki praistorijski UZ, meni je to jedino objašnejnje.

JEDINO TO...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo danas bili na kontroli i evo poslase nas kuci :)

Dobih preko svega da pijem i 2x1/2 bensedina za kontrakcije, kaze mi danas dr da su ove vec dovooljno jake da pokrenu porodjaj, ali da bolje da budem kod kuce, vidimo se opet za 15 dana :)

Beba ima 1350g sad se okrenula popreko blesica mamina :), a mama dobila 200g, ukupan saldo mu dodje na 5.2kg :lol:

Kaze mi dr da dok je plodova voda bistra, ne krvarim, posteljica dobre boje i snabdevenosti krvlju i dok beka napreduje kako treba da nema potrebe da lezim tamo... Naravno da se javim ako krenu neki jaci bolovi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam na pola puta jedina mi je sreca sto cim udjem u 9 mesec prvu nedelju odma radim carski ....i da stize mamin sincic :) seke se puno raduju samo manja vise nego veca , nju sad pubertet hvata tako da nesto drugo je zanima al su dobre devojcice .....ponosna sam na njih dve :))))))

A zasto ti odmah zakazali? Jel nemaju termina ili?

Mi smo danas bili na kontroli i evo poslase nas kuci :)

Dobih preko svega da pijem i 2x1/2 bensedina za kontrakcije, kaze mi danas dr da su ove vec dovooljno jake da pokrenu porodjaj, ali da bolje da budem kod kuce, vidimo se opet za 15 dana :)

Beba ima 1350g sad se okrenula popreko blesica mamina :), a mama dobila 200g, ukupan saldo mu dodje na 5.2kg :lol:

Kaze mi dr da dok je plodova voda bistra, ne krvarim, posteljica dobre boje i snabdevenosti krvlju i dok beka napreduje kako treba da nema potrebe da lezim tamo... Naravno da se javim ako krenu neki jaci bolovi...

O mašala (ne za tebe već za bebu ;) )... Nisam znala da imaš bolove :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.