Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

JA radim do 17 i 30 ... sreca pa idem kod svekrve na ručak...inace bi jeli nesto iz frizidera :unsure:

Ali Dea meni se sad jede taj tvoj grasak...bas odavno to nisam jela :rolleyes:

joj i meni se jede grasak,sad cu mozda da ga stavim da se skuva,dale ste mi ideju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina preslatke su ti cipelice.Megi stomak ti je bas sladak,a sad je jos veci jedva cekam da vidim sliku evo i ja cu da ubacim svoj stomak od prije par nedelja sad je punoooo veci :lol:

2u-421874.jpg

Sabina bas ti je lep stomak :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabina bas ti je lep stomak :wub:

Hvala duso :wub: Ovih dana cu se slikati pa cete vidjeti mene puno sam se promjenila u licu i to tek sad ovih zadnjih par dana ne liicim na sebe :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabina bas je lep stomacic, a i tunika :) Meni se cini da moj nije puno porastao od pre 3 nedelje

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala duso :wub: Ovih dana cu se slikati pa cete vidjeti mene puno sam se promjenila u licu i to tek sad ovih zadnjih par dana ne liicim na sebe :blink:

E i ja sam se promenila u licu mnogo, kao da nisam ja, uzas, obrazi su mi kao krofne, usne kao da imam silikone, strasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E i ja sam se promenila u licu mnogo, kao da nisam ja, uzas, obrazi su mi kao krofne, usne kao da imam silikone, strasno

joj i meni se isto desilo sa usnama ali kazu da se to desi kad nosis devojcicu,nemam pojma....a do pre dve-tri nedelje su mi bile normalne i samo odjedamput

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

klz-Fotogr.jpg

e pa evo i mog stomaka :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

klz-Fotogr.jpg

e pa evo i mog stomaka :-)

Jao Nina kako si nam lepa trudnica :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina prelep ti je stomacic, a ti si zgodnaaaaa :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

klz-Fotogr.jpg

e pa evo i mog stomaka :-)

NINA PRESLATKI STEEEEEEEEEEEEE :wub: :wub: Sva sijas :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Urecicemo je :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Žene,baš ste slatke sa stomacima,lepo vam stoji trudnoća :wub::wub::wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam, pa meni su se noge tek malo ugojile, sve mi otišlo u stomak i malo u obraščiće, a to što pričate za usne sam čula kad se nosi devojčica, mada nije pravilo jer su meni ostala ista. Možda me mm slabo ljubio u trudnoći pa se nisu nadula:-) moraću da mu kažem, mamicu mu njegovu, sto posto je zbog toga, he he.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina koje si godiste, bas izgledas mladoliko, izvini ako si negde pisala, nisam procitala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Urecicemo je :lol:

Da, da, kako kažu babe PU, PU :-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nina koje si godiste, bas izgledas mladoliko, izvini ako si negde pisala, nisam procitala

Jojjj ćuti, svi me zezaju, u maju punim 26, a znam da izgledam kao dete. Svi mi kažu DETE NOSI DETE. Mm mi rekao da će njega u porodilištu prvo da pitaju da li sam punoletna:-) to mi je nasledno, takva mi je baba, mama i rođena sestra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da, kako kažu babe PU, PU :-)

Napadni ga bre,mene moj ljubi non stop pa je moguce da je od toga,a sad od kad su mi se ovako nadule usne non stop me zeza kaze neke zene stavljaju silikone a ja imam prirodne.... :rolleyes:<_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba maro jel radiš čučnjeve još uvek? JA jutros nisam, ali juče jesam za ceo dan nekih 50 komada. Sad ću barem 10, pa posle opet.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jojjj ćuti, svi me zezaju, u maju punim 26, a znam da izgledam kao dete. Svi mi kažu DETE NOSI DETE. Mm mi rekao da će njega u porodilištu prvo da pitaju da li sam punoletna:-) to mi je nasledno, takva mi je baba, mama i rođena sestra.

Sta se bunis,to je bas lepo kad izgledas mladje ima dosta prednosti kad predjes tamo tridesete cetrdesete a izgledas kao da ti je dvadeset pet :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala vam, pa meni su se noge tek malo ugojile, sve mi otišlo u stomak i malo u obraščiće, a to što pričate za usne sam čula kad se nosi devojčica, mada nije pravilo jer su meni ostala ista. Možda me mm slabo ljubio u trudnoći pa se nisu nadula:-) moraću da mu kažem, mamicu mu njegovu, sto posto je zbog toga, he he.

Eh da vam kazem to su babske price ja nosim musko a usta su mi ogromna isto da sam ih spricala :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba maro jel radiš čučnjeve još uvek? JA jutros nisam, ali juče jesam za ceo dan nekih 50 komada. Sad ću barem 10, pa posle opet.

ja sam juce nekih 30 komada a danas ni ja nisam nesto nikako da se nakanim,olenjila sam se <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde vi svi lepo kod mene na grasak i snicle :D Toliko sam spremila da cemo ga imati za 5 dana :lol: navikla sam da spremam na veliko jer dok se nisam udala kod mojih se uvek sve na veliko sprema posto nas je sedmoro u kuci :D Nina jako si lepa, pu pu da te ne ureknem :)

E pa meni se usne nisu nadule, ali u licu sam se jako promenila i ne svidjam se sama sebi. Morala sam danas da skinem burmu, pocela sam da oticem dosta...A sada sam obuvala svoje starke jer sam ih htela kasnije nositi, ali ne mogu ih navuci...noge otekle ko krofne <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sta se bunis,to je bas lepo kad izgledas mladje ima dosta prednosti kad predjes tamo tridesete cetrdesete a izgledas kao da ti je dvadeset pet :rolleyes:

Pa na slici izgledam starije, a bez šminke sam kao srednjoškolka:-)

a mm zato izgleda starije barem 5 godina, a isto smo godište, pa izgleda da je razlika među nama dosta veća. Ali baš me briga, bitno da ga ja volim NAJVIŠEEE NA CELOOOM SVETU:-)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh da vam kazem to su babske price ja nosim musko a usta su mi ogromna isto da sam ih spricala :D

Ma bake su nam cudo,ja sam se samo sad promenila malo i to samo usne,a do pre 2-3 nedelje sam bila ista i svi dolaze sa idejom da nosim musko,ko god me vidi kao 100% je musko ,kad je devojcica zena poruzni,i ne mogu da ih ubedim da je devojcica,oni kao da bolje znaju od uz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajde vi svi lepo kod mene na grasak i snicle :D Toliko sam spremila da cemo ga imati za 5 dana :lol: navikla sam da spremam na veliko jer dok se nisam udala kod mojih se uvek sve na veliko sprema posto nas je sedmoro u kuci :D Nina jako si lepa, pu pu da te ne ureknem :)

E pa meni se usne nisu nadule, ali u licu sam se jako promenila i ne svidjam se sama sebi. Morala sam danas da skinem burmu, pocela sam da oticem dosta...A sada sam obuvala svoje starke jer sam ih htela kasnije nositi, ali ne mogu ih navuci...noge otekle ko krofne <_<

Jao ja obožavam grašak, ja pristajem na ponudu:-)

i ja sam danas skinula sav nakit, mm me juče kritikovao kako ću u bolnici da izgubim i lanče i burmu pa sam poskidala na vreme. Doduše nisam se nimalo nadula, ali bolje da skinem kod kuće, nego u bolnici navrat na nos.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.