Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jel to podnosis zahtev neki ili kako? Ma sto ne bi odobrili... Punis im dzepove... Njima odgovara...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel to podnosis zahtev neki ili kako? Ma sto ne bi odobrili... Punis im dzepove... Njima odgovara...

Pa imam sinusnu tahikardiju... Mada mislim da to ne smeta...

Ma povadis sve sta ti on trazi od analiza, i ides na razgovor...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa imam sinusnu tahikardiju... Mada mislim da to ne smeta...

Ma povadis sve sta ti on trazi od analiza, i ides na razgovor...

Nadam se da ce da odobre... Drzimo ti palceve ja i moj mali vanzemaljac...s0207.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nadam se da ce da odobre... Drzimo ti palceve ja i moj mali vanzemaljac...s0207.gif

Hvala vam :**** <3 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:blink: DA NE PRETERUJU MALO?

Dok ima ko da plati, ne.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dok ima ko da plati, ne.

PA DA ZNAS... TU SI U PRAVU...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke evo dobila sam SMS od Bebe Dimic

"...mene su sada primili, ostavili su me da ležim na održavanju trudnoće. Kažu da sam se još otvorila, ali je beba dobro i još joj se, hvala Bogu, ne žuri napolje. Zadržaće me nekoliko dana, da se kontrakcije umire. Javljaću ti se ako bude nešto novo veliki pozdrav za sve na našem Bebcu od Bebe..."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Veliki pozdrav bebi Dimic, drzimo fige da sve bude ok, i da brzo dodje kuci.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

NADAMO SE DA CE SVE DA BUDE U REDU I DA CE BEBICA DA SACEKA 9-TI MESEC......

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PA DA ZNAS... TU SI U PRAVU...

Znam. Mm ne uzima pare, ali da vidite kako se guraju da plate, jos se naljute kad nece. Ali njega je sramota da radi tako nesto.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I zato mi ne vozimo dzipa i nemamo kucu, vec stariji auto i stan na kredit. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke evo dobila sam SMS od Bebe Dimic

"...mene su sada primili, ostavili su me da ležim na održavanju trudnoće. Kažu da sam se još otvorila, ali je beba dobro i još joj se, hvala Bogu, ne žuri napolje. Zadržaće me nekoliko dana, da se kontrakcije umire. Javljaću ti se ako bude nešto novo veliki pozdrav za sve na našem Bebcu od Bebe..."

Pozdravi je puno!!! Jao, čoveče, ona je devojka stvarno heroj!!! Nadam se , i želim joj da sve prođe ok i da još malo pričuva bebicu u stomačiću!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I zato mi ne vozimo dzipa i nemamo kucu, vec stariji auto i stan na kredit. <_<

Meni je ok i da uzme ako mu daju, ali mi nije ok da traže!!! Da neko neće da ti obezbedi adekvatnu medicinsku negu ako ga dodatno ne "častiš". Ko ima da da neka da ali da tretman za sve bude isti, ili barem sličan, a ne da ako neko nema da treba da i ono malo umesto da potroši na prinovu, da doktoru u džep!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ok i da uzme ako mu daju, ali mi nije ok da traže!!! Da neko neće da ti obezbedi adekvatnu medicinsku negu ako ga dodatno ne "častiš". Ko ima da da neka da ali da tretman za sve bude isti, ili barem sličan, a ne da ako neko nema da treba da i ono malo umesto da potroši na prinovu, da doktoru u džep!!!

Slazem se!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, zna se sta je poklon, i u kojoj vrednosti. Nekako mi puno da daju po par stotina evra. Ne znaju koliko ce im trebati za bebu. Koliko god da imaju.

A i lekar je vec placen za taj posao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa, zna se sta je poklon, i u kojoj vrednosti. Nekako mi puno da daju po par stotina evra. Ne znaju koliko ce im trebati za bebu. Koliko god da imaju.

A i lekar je vec placen za taj posao.

Pa to, neko će doneti čokoladu, neko viski neko 100eur a neko samo zahvalnost, a svi bi trebalo da budu isto usluženi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke evo dobila sam SMS od Bebe Dimic

"...mene su sada primili, ostavili su me da ležim na održavanju trudnoće. Kažu da sam se još otvorila, ali je beba dobro i još joj se, hvala Bogu, ne žuri napolje. Zadržaće me nekoliko dana, da se kontrakcije umire. Javljaću ti se ako bude nešto novo veliki pozdrav za sve na našem Bebcu od Bebe..."

Hvala Bogu da je bebiron dobro :) ...

Ana pozdravi je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, znaci bebac napreduje... :rolleyes: Blizi se... To je jos... Trideset dana... Ja izbrojala... Jooj... Kako se ovako osecas? :)

ok...sinoc me je dole probadalo,kao da me grlic boli...bebac se uzvrteo bas mi nije bilo svejedno....ali posle se sve stisalo...jooojjj ne mogu da docekam...al sta cu ja bez moje lenuske ...4 dana...uhhhhh....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je ok i da uzme ako mu daju, ali mi nije ok da traže!!! Da neko neće da ti obezbedi adekvatnu medicinsku negu ako ga dodatno ne "častiš". Ko ima da da neka da ali da tretman za sve bude isti, ili barem sličan, a ne da ako neko nema da treba da i ono malo umesto da potroši na prinovu, da doktoru u džep!!!

u potpunosti se slazem... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bila sam danas na pregledu, sve super Bogu hvala, i kaze da necu skoro... Tj da ne bi trebalo pre termina...

Ma samo da dobijem odobrenje za epid pa nek izlazi kad hoce :P

vidim ja da cete vi mene da sacekate...xexex

kad je bese tebi ono termin..?

najbitnije je da ste dobro...a za izlazak ima jos vemena..:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke, postavila sam i u Ženskim pričama ali red je i ovde

Poruka od Bebe Dimic

"Dobro jutro. Ovde je veselo od 6h. Milanica je zivahna od jutros, ali nema kontrakcija. Bili smo na ctgu sve je dobro. Dr je rekao da je ta kriza u kojoj smo juče bile, prošla. Grlić je ponovo čvrst, otvoren je ali nije mekan. Rekao je da će u utorak da me, ako sve bude dobro, pusti kući, pa ću za 10 dana opet da da dođem da bi mogli da prate stanje. Ljubim vas sve puno. Nedostajete mi pozdravi sve puno od mene cmok"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Divno. Beba ce jos malo sacekati!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.