Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ja jos ne znam da su ikoga tako poslali... Kad dodjes sa trudovima ili puknutim vodenjakom, bas ce da salju... Pa oci bih im iskopala...

bARBARICE ODMAH U TOM SLUCAJU NA NJIMA OPROBAJ SVOJE BORILACKE VESTINE... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krećem sad od sl. nedelje. Sutra da zovem tu sestru Veru, ili Kolo Veru tako mi je nešto rekla doktorka, a mene je bilo blam da pitam wtf is KOLOVERA jel to ime :blink: ili je to Vera Kolo :blink:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bARBARICE ODMAH U TOM SLUCAJU NA NJIMA OPROBAJ SVOJE BORILACKE VESTINE... :P

U veruj mi ne znam sta bih uradila, inace volim da bijem :lol: :lol: :lol:

Pa nista, imam ja vezu u Visegradskoj, pa da vidim tamo, mada opet tu moram kintu da odovjim, za epid, pa za tu vezu, ipak ocekivace sigurno nesto... Uzas...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa verovala ili ne, ŠALJU!!! I toga se ja jako plašim, čak i žene koje su kod njih vodile celu trudnoću...

Krećem sad od sl. nedelje. Sutra da zovem tu sestru Veru, ili Kolo Veru tako mi je nešto rekla doktorka, a mene je bilo blam da pitam wtf is KOLOVERA jel to ime :blink: ili je to Vera Kolo :blink:

Wtf... Nisam ja za takvu cula... A ne znam ni ejdna sestra kako se zove... Ma kad budes zvala reci samo Vera... Sta te briga ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U veruj mi ne znam sta bih uradila, inace volim da bijem :lol: :lol: :lol:

Pa nista, imam ja vezu u Visegradskoj, pa da vidim tamo, mada opet tu moram kintu da odovjim, za epid, pa za tu vezu, ipak ocekivace sigurno nesto... Uzas...

To sa kintom je sr#nje jer moraš da častiš ljude što rade svoj posao. Mogu da razumem da se odnese čokolada ili tako neki znak pažnje ali da uz tu čokoladu ide i 100EUR za ovog pa 100Eur za onog mislim da je to bezobrazluk!!! Pa ja sam radila na poziciji da biram i dovodim ljude da rade, i nije mi padalo na pamet da očekujem pare, mislim da bi mi to bilo ponižavajuće da mi je neko uopšte ponudio!!!! A ovo što oni rade je JAVNA TAJNA!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema... Jos ti i otvoreno kazu da ocekuju kes... Takva smo drzava postali, sta da se radi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Wtf... Nisam ja za takvu cula... A ne znam ni ejdna sestra kako se zove... Ma kad budes zvala reci samo Vera... Sta te briga ;)

Ali ne kapiram, isti DZ trebalo bi da bude ista žena i koja vodi te pripreme jer ne verujem da imaju 100 grupa nego 1 možda 2 eventualno. Ma neću da razbijam glavu, nego da zovem sutra, i rećići da mi daju sestru koja vodi pripremu za trudnice pa kako god se zvala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jedna vodi, ali ne znam joj ime, ja sam bila samo jednom i tad je bila neka zamena... Posle nisam vise ni isla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema... Jos ti i otvoreno kazu da ocekuju kes... Takva smo drzava postali, sta da se radi...

U Dragiše Mišovića ti je inače sl. "tarifa" anesteziolog 100 dr. 100-150 babica 100 i sestre 50 pa ti vidi :angry:

Višegradsku mi je hvalila moja drugarica doktorka, kaže da su jako strogi i profesionalni, kaže da ona kao student nije mogla da klisne usred smene i da pojede pljesku jer su im oduzimali civilnu garderobu. A ove što su bile u NF, su mogle da zbrišu. Što automatski može da ugrozi čistoću u porodilištu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma jedna vodi, ali ne znam joj ime, ja sam bila samo jednom i tad je bila neka zamena... Posle nisam vise ni isla...

Možda je to bila ta KOLOVERA :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto ti uopste moras nju da zoves?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Dragiše Mišovića ti je inače sl. "tarifa" anesteziolog 100 dr. 100-150 babica 100 i sestre 50 pa ti vidi :angry:

Višegradsku mi je hvalila moja drugarica doktorka, kaže da su jako strogi i profesionalni, kaže da ona kao student nije mogla da klisne usred smene i da pojede pljesku jer su im oduzimali civilnu garderobu. A ove što su bile u NF, su mogle da zbrišu. Što automatski može da ugrozi čistoću u porodilištu.

Ma ja sam i u DM nasla vezu, ali gospodin otisao na odmor, i vraca se dan posle mog tremina :angry: :angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A sto ti uopste moras nju da zoves?

Pa, kao da se dogovorim kad da počnem da dolazim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ja sam i u DM nasla vezu, ali gospodin otisao na odmor, i vraca se dan posle mog tremina :angry: :angry: :angry: :angry:

Strava :blink: Koji mu je to fazon?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti draga imas uput za vezbice, tj odobrenje od doktorke svoje da smes da pohadjas skolicu, samo dodjes sa njim i knjizicom, ona te upise, i eto...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je lepo citati sve ovo i prisecati se najlepseg perioda u mom zivotu :rolleyes:

Puno pozdrava svim buducim mamama i samo da vam kazem da ste divne. Bas ste podrska jedna drugoj i to mnogo znaci. Cuvajte se i mazite svoje stomacice. Verovale ili ne, nedostajace vam jednog dana...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Strava :blink: Koji mu je to fazon?

Pa nista, u fazonu jbg, ja odoh na odmor, a ti se j***... Zakazi kod doktora koji tad i tad bude tu, a do porodjaja tvog ako dodjem doso sam, ako ne nikom nista... Jos sto me najvise plasi ostali samo neki doktori, i onaj Loncar, a za njega sam samo uzase cula, cak ga i moja doktorka kudi...

Pola njih na odmore otislo...

Ma i kad sa vezom ides sve preko K rade... Uzas... Muka mi ih je vise...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je lepo citati sve ovo i prisecati se najlepseg perioda u mom zivotu :rolleyes:

Puno pozdrava svim buducim mamama i samo da vam kazem da ste divne. Bas ste podrska jedna drugoj i to mnogo znaci. Cuvajte se i mazite svoje stomacice. Verovale ili ne, nedostajace vam jednog dana...

:) :) :) <3

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako ti draga imas uput za vezbice, tj odobrenje od doktorke svoje da smes da pohadjas skolicu, samo dodjes sa njim i knjizicom, ona te upise, i eto...

Da, da sad mi je u sredu dala taj uput. Pa dobro, zvaću je sutra da vidim u koliko sati u utorak onda da dođem. Pa da vidim i kakve su te vežbice :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako je lepo citati sve ovo i prisecati se najlepseg perioda u mom zivotu :rolleyes:

Puno pozdrava svim buducim mamama i samo da vam kazem da ste divne. Bas ste podrska jedna drugoj i to mnogo znaci. Cuvajte se i mazite svoje stomacice. Verovale ili ne, nedostajace vam jednog dana...

:rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nista, u fazonu jbg, ja odoh na odmor, a ti se j***... Zakazi kod doktora koji tad i tad bude tu, a do porodjaja tvog ako dodjem doso sam, ako ne nikom nista... Jos sto me najvise plasi ostali samo neki doktori, i onaj Loncar, a za njega sam samo uzase cula, cak ga i moja doktorka kudi...

Pola njih na odmore otislo...

Ma i kad sa vezom ides sve preko K rade... Uzas... Muka mi ih je vise...

Ma, bre Višegradska i NF su baš specijalizovane bolnice za to. Ako ne daj bože pođe nešto naopako tamo imaju sve vrste stručnjaka koje postoje kod nas da uskoče. A i uvek ima mesta. Barem ja tako razmišljam, ali ti naravno odluči kako ti misliš da je najbolje za tebe.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, da sad mi je u sredu dala taj uput. Pa dobro, zvaću je sutra da vidim u koliko sati u utorak onda da dođem. Pa da vidim i kakve su te vežbice :D

Vezbice su ti utorkom i cetvrtkom od 11 do 1...

A mene tako mrzi da idem... zivim 5min od DZ, ali mrsko mi nemas pojma...

Jos kad dodju neke zenturace pune prica i sta ja znam cega sve ne, pa pocnu da smaraju i pametuju, uzas... :lol: :lol: :lol::P Ali ako ti dolazis doci cu mozda i ja :rolleyes::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma, bre Višegradska i NF su baš specijalizovane bolnice za to. Ako ne daj bože pođe nešto naopako tamo imaju sve vrste stručnjaka koje postoje kod nas da uskoče. A i uvek ima mesta. Barem ja tako razmišljam, ali ti naravno odluči kako ti misliš da je najbolje za tebe.

Slazem se sa tobom, nego eto, ta kao veza za DM me i povukla tamo da idem.. Mislim bila sam samo jednom... I daaaaaaaa, jos im i CTG ne radi, samo na porodjaj kad ides imaju... Uzas...

Ma sutra cu ja da vidim za Visegradsku sta i kako, da uzmem ja uput i za tamo... Taman idem sutra u DZ na pregled...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vezbice su ti utorkom i cetvrtkom od 11 do 1...

A mene tako mrzi da idem... zivim 5min od DZ, ali mrsko mi nemas pojma...

Jos kad dodju neke zenturace pune prica i sta ja znam cega sve ne, pa pocnu da smaraju i pametuju, uzas... :lol: :lol: :lol::P Ali ako ti dolazis doci cu mozda i ja :rolleyes::)

Javim ti sutra, kad se čujem sa Koloverom :lol: :lol: :lol: Ali sl. nedelje ću sigurno...imaćemo randevu u Siminoj

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D :D :D Jao ja treba u utrak u pola 12 da idem u DM(do mojega) :lol: Ali ako odlucim ovo za Visegradsku necu ni otici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.