Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

termin mi je 23-eg maja, bas na rodjendan moje rodjene sestre!

i meni se cini da je ovo godina devojcica. u aprilu se poradja jos jedna moja drugarica, a i ona nosi devojcicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danica:-) 29.02.2012

sweet baby 08.03.2012

Spavalica 8.03.2012.

OljaNS 08.03.2012.

Milanka 14.03.2012.

MALA NINA 22.03.2012.

buba mara 03.04.2012

Paja 12.04.2012.

Sandrisha 15.04.2012.

Dea 22.04.2012.

Mm88 26.04.2012.

SabinaC 27.04.2012.

Maya82 29.04.2012.

MasaS 03.05.2012.

Jela Jela 12.05.2012,

nanica bananica 23.05.2012.

Evo dodala te na spisak....nema danice da nam se javi, verujem da se vec porodila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

danica:-) 29.02.2012

sweet baby 08.03.2012

Spavalica 8.03.2012.

OljaNS 08.03.2012.

Milanka 14.03.2012.

MALA NINA 22.03.2012.

buba mara 03.04.2012

Paja 12.04.2012.

Sandrisha 15.04.2012.

Dea 22.04.2012.

Mm88 26.04.2012.

SabinaC 27.04.2012.

Maya82 29.04.2012.

MasaS 03.05.2012.

Jela Jela 12.05.2012,

nanica bananica 23.05.2012.

Evo dodala te na spisak....nema danice da nam se javi, verujem da se vec porodila :)

Verovatno se porodila osim ako je bebac ne zeza kao anusku....Joj polako se penjem ka vrhu ovog spiska i polako pocinje da me hvata treeeeemaaaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Verovatno se porodila osim ako je bebac ne zeza kao anusku....Joj polako se penjem ka vrhu ovog spiska i polako pocinje da me hvata treeeeemaaaa

Heheheh, sitno brojis, videces kako ce ti ovo proleteti. Ja ne razmisljam o porodjaju, nekako imam utisak da cu se poroditi za 2 meseca, a i imam predosecaj da cu preci termin....videcemo :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke, mi se sad vratili iz DZ, radili nam CTG, sve je super. Sutra treba u Zavodu za javno zdravlje BG-a da radim nalaze, stolicu i onaj test na žuticu. Milanka jesi već išla tamo da radiš, u koliko sati treba da se dođe?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna bilo ko, ko je iz BG-a, u kom vremenskom periodu u Zavodu BG-a rade nalaze, pošto sam iz Pančeva, pa da znam kad da krenem od kuće.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao devojke, mi se sad vratili iz DZ, radili nam CTG, sve je super. Sutra treba u Zavodu za javno zdravlje BG-a da radim nalaze, stolicu i onaj test na žuticu. Milanka jesi već išla tamo da radiš, u koliko sati treba da se dođe?

Jesam, radila sam prosli ponedeljak. Ja dosla u 7 kad su poceli da rade i primila me sestra preko reda, ne cekaj samo udji, trudnice imaju prednost :) Inace nije bila velika guzva, njih par bilo pre mene. Jel ides i za briseve, to je jedna pored druge zgrade? E tamo je guuuuzva ogromna :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Heheheh, sitno brojis, videces kako ce ti ovo proleteti. Ja ne razmisljam o porodjaju, nekako imam utisak da cu se poroditi za 2 meseca, a i imam predosecaj da cu preci termin....videcemo :unsure:

tebi ostalo jos osam dana,ja bas nesto ne verujem da ces preci,ti ces brzo za oljom... :rolleyes: Ja sam ko dete precrtavam dane na kalendaru mm mi se smeje al bas me briga tako mi nekako brze prolazi,sve sto vise cekam veca me trema hvata,lakse bi se sad porodila ovako samo razmisljam i razmisljam uh....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel zna bilo ko, ko je iz BG-a, u kom vremenskom periodu u Zavodu BG-a rade nalaze, pošto sam iz Pančeva, pa da znam kad da krenem od kuće.

Od 7 znam da rade sigurno, ali nisam sigurna dal do 9 ili 10? :unsure: Najbolje bi bilo da od 7-9 budes tamo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam, radila sam prosli ponedeljak. Ja dosla u 7 kad su poceli da rade i primila me sestra preko reda, ne cekaj samo udji, trudnice imaju prednost :) Inace nije bila velika guzva, njih par bilo pre mene. Jel ides i za briseve, to je jedna pored druge zgrade? E tamo je guuuuzva ogromna :blink:

Ne, samo stolicu i vade mi krv za žuticu, nije mi dala uput za briseve. A do koliko rade i kada podižeš rezultate. Jel mogu da odem i u 8?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tebi ostalo jos osam dana,ja bas nesto ne verujem da ces preci,ti ces brzo za oljom... :rolleyes: Ja sam ko dete precrtavam dane na kalendaru mm mi se smeje al bas me briga tako mi nekako brze prolazi,sve sto vise cekam veca me trema hvata,lakse bi se sad porodila ovako samo razmisljam i razmisljam uh....

A ja sad ne razmisljam ni o cemu, nekako mislim da prodje porodjaj i onda ce sve lakse. Ubedila sam sebe da porodjaj nece jos, tako da se ne opterecujem, ali ako predjam termin mislim da cu ujedati i samo iscekivati svaki minut kad ce :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne, samo stolicu i vade mi krv za žuticu, nije mi dala uput za briseve. A do koliko rade i kada podižeš rezultate. Jel mogu da odem i u 8?

Moze, znam sigurno da rade od 7-9, a mozda i do 10. Rezultati se podizu 3 dana kasnije od 11-14h. Ja sam u ponedeljak radila, a u cetvrtak digla rezultate.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moze, znam sigurno da rade od 7-9, a mozda i do 10. Rezultati se podizu 3 dana kasnije od 11-14h. Ja sam u ponedeljak radila, a u cetvrtak digla rezultate.

E super, onda mogu kad mm krene na posao. Samo se plašim da neću moću ujutru da kakim :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: he he

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hello!!!

Nanice dobro nam dosla :)

Stigoh ja, sada sam sve nalaze, izvestaje i upute sortirala u jednu fasciklu, proverila torbu, odvojila mm-u odecu koju ce mi doneti za izlazak i za bekicin izlazak (dobila sam od kume nosiljku da u njoj iznesemo bebu, tj pozajmili smo, sta ce mi posle, ima sediste ;) , a plava je nosiljka, bas me briga :lol: ), tako da sam ja spremna. :) ujutro idem kod rode :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo devojke!!! evo i mene kod vas u drustvu! danas mi je punih 28 nedelja. i za malo vise od 2 meseca sticice nam jedna devojcica!

inace za vikend sam po drugi put postala tetka, i moj brat je dobio devojcicu, a juce je moja dobra drugarica dobila devojcicu!

Dobrodosla,nadam se da cemo se lepo druziti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hello!!!

Nanice dobro nam dosla :)

Stigoh ja, sada sam sve nalaze, izvestaje i upute sortirala u jednu fasciklu, proverila torbu, odvojila mm-u odecu koju ce mi doneti za izlazak i za bekicin izlazak (dobila sam od kume nosiljku da u njoj iznesemo bebu, tj pozajmili smo, sta ce mi posle, ima sediste ;) , a plava je nosiljka, bas me briga :lol: ), tako da sam ja spremna. :) ujutro idem kod rode :D

Oljice srecno,drzim ti fige :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oljice srecno,drzim ti fige :rolleyes:

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja srećno sutra tj.prekosutra :) Još 2x spavaš i videćeš svoju Kalinu. :)

Nanice dobro došla u 3.trimestar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja srećno sutra tj.prekosutra :) Još 2x spavaš i videćeš svoju Kalinu. :)

Nanice dobro došla u 3.trimestar :)

hvala :)

daaa, bas sam sad u fazonu i razmisljanju kako izgleda, da li ima kosicu i tako...!? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hvala :)

daaa, bas sam sad u fazonu i razmisljanju kako izgleda, da li ima kosicu i tako...!? :)

E tako i ja isto, razmišljam koliko li je sad teška, da li ima kosicu, da li će na mene povući rupicu na obrazu kad se smeje, i tako, svašta nešto, ali to je normalno, čim se bliži mora i da se razmišlja. Bolje o tome nego o strahu zbog porođaja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka molim te mi kaži jesi ti nosila samo jedan uzorak stolice u Zavod?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka molim te mi kaži jesi ti nosila samo jedan uzorak stolice u Zavod?

PPa ja nisam nosila uzorak stolice,samo su mi vadili krv. Ne znam otkud ti za stolicu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

PPa ja nisam nosila uzorak stolice,samo su mi vadili krv. Ne znam otkud ti za stolicu :unsure:

Pojma nemam, doktorka mi danas dala uput da to uradim i da vadim krv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pojma nemam, doktorka mi danas dala uput da to uradim i da vadim krv.

Meni su u zavodu samo vadili krv,i to je to za zuticu. Niko mi stolicu nije pominjao.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.