Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Pozdrav svim trudnicama, mi smo u 32.nedelji i u zadnja 3 dana mi je otvrdnuo stomak i imam strasne bolove, ne znam da li je to normalno, na zadnjoj kontroli doktor mi je rekao da mi se skratio grlic, a vec par dana mi je stomak kao kamen, s vremena na vrijeme se smeksa ali to je veoma kratko...da li se to nekome desilo zanimaju me vasa iskustva...bojim se da nesto nije u redu...ne znam da li da idem doktoru ili sta da radim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svim trudnicama, mi smo u 32.nedelji i u zadnja 3 dana mi je otvrdnuo stomak i imam strasne bolove, ne znam da li je to normalno, na zadnjoj kontroli doktor mi je rekao da mi se skratio grlic, a vec par dana mi je stomak kao kamen, s vremena na vrijeme se smeksa ali to je veoma kratko...da li se to nekome desilo zanimaju me vasa iskustva...bojim se da nesto nije u redu...ne znam da li da idem doktoru ili sta da radim....

Najbolje bi bilo da se javiš svom doktoru. Da li ti je na zadnjoj kontroli doktor rekao da miruješ? Nemoj se plašiti i paničiti, ali javi se doktoru ako možeš sutra.Pozdrav!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi rekao da mirujem, jer je sve bilo ok, zadnja kontrola mi je bila pre 12 dana i rekao mi je da se rkecem setam, nije mi bila uopste rizicna trudnoca, zato se plasim, jutros mi je rekao da pijem utrogestan i bolovi su se smirili nakon tableta ali i dalje mi je tvrd stomak a citala sam da to niej bas dobro...u svakom slucaju cu sutra da odem na pregled

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi rekao da mirujem, jer je sve bilo ok, zadnja kontrola mi je bila pre 12 dana i rekao mi je da se rkecem setam, nije mi bila uopste rizicna trudnoca, zato se plasim, jutros mi je rekao da pijem utrogestan i bolovi su se smirili nakon tableta ali i dalje mi je tvrd stomak a citala sam da to niej bas dobro...u svakom slucaju cu sutra da odem na pregled

Jel utrogestan pijes ujutru i uvece ili samo ujutru? To sam i ja koristila, ali vaginalete. Bice to ok, moguce da su one pripremne kontrakcije u pitanju.Ti sutra idi kod njega pa ces videti. Javi sta je cika doca rekao i nemoj se brinuti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jel utrogestan pijes ujutru i uvece ili samo ujutru? To sam i ja koristila, ali vaginalete. Bice to ok, moguce da su one pripremne kontrakcije u pitanju.Ti sutra idi kod njega pa ces videti. Javi sta je cika doca rekao i nemoj se brinuti :)

Rekao mi je 3 puta dnevno po dve da pijem tj. na svakih 8 sati...samo da sve bude u redu sa curicom mojom, prva mi je trudnoca pa mi je sve novo ali opet ne bih da panicarim radi svega, mozda ovo nije nista. Iako su svi oko mene digli uzbunu radi ovoga ja sam ipak najsmirenija...Vidjecemo sta ce nam sutra doktor reci <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke,uspavale ste se,nina ne brini i ja sam u 32 nedelji i meni je dr.uveo utrogestan prosle nedelje,samo ga uzimaj redovno i miruj,sve je to normalno...svaka trudnoca je razlicita :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nije mi rekao da mirujem, jer je sve bilo ok, zadnja kontrola mi je bila pre 12 dana i rekao mi je da se rkecem setam, nije mi bila uopste rizicna trudnoca, zato se plasim, jutros mi je rekao da pijem utrogestan i bolovi su se smirili nakon tableta ali i dalje mi je tvrd stomak a citala sam da to niej bas dobro...u svakom slucaju cu sutra da odem na pregled

Dobro jutro trudnice. Evo ja se polako budim i razmisljam kako sam nocas sanjala par sna,ali su bili lepi.

Ninaaaa,mislim da to nije nista opasno sto te boli,sada ti stomak najvise raste pa otud i bolovi, a sto ti je tvrd stomak tako je i meni vec nedeljama,beba je velika,nema mesta za pomeranjem, ako ti je posteljica na prednjem zidu kao i meni to je normalno. Moj stomak je kao kamen,a kad se pocesam ili ga pipnem nista ne osecam,kao da nije moj. Ali to je jer je bebica odmah tu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro :) Danas sam rano ustala oko 7h nisam se nikako naspavala :angry: kao i obicno..Vrijeme grozno jos mi mm nije dobro sa tlakom a mora vozit ccitav dan jos mi ta briga trebala :( Kako ste mi vi ? Vidim Milanka sanjala lijepo blago tebi ja sam citavu noc prekidano spavala pa o snovima ne mogu nesto reci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutro :) Danas sam rano ustala oko 7h nisam se nikako naspavala :angry: kao i obicno..Vrijeme grozno jos mi mm nije dobro sa tlakom a mora vozit ccitav dan jos mi ta briga trebala :( Kako ste mi vi ? Vidim Milanka sanjala lijepo blago tebi ja sam citavu noc prekidano spavala pa o snovima ne mogu nesto reci :lol:

Sabina, jel su prestali bolovi? Kako se sad osecas? Ovde je vreme fenomenalno, od ranog jutra sve otvorila da se luftira, napravila cokolino i doruckovala napolju. Sad se malo bacila na posao, perem kucne papuce i trebam malo da pospremim cosak i ubacim krevetac tamo da mi ne stoji na sred sobe, nego bih sve isprskala nekim dezinfekcionim sredstvom, ali ne znam koliko ce to smrdeti, dal se nocas moze tu spavati :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabina, jel su prestali bolovi? Kako se sad osecas? Ovde je vreme fenomenalno, od ranog jutra sve otvorila da se luftira, napravila cokolino i doruckovala napolju. Sad se malo bacila na posao, perem kucne papuce i trebam malo da pospremim cosak i ubacim krevetac tamo da mi ne stoji na sred sobe, nego bih sve isprskala nekim dezinfekcionim sredstvom, ali ne znam koliko ce to smrdeti, dal se nocas moze tu spavati :unsure:

Dobro jutro i od mene!

Samo sam upala na kratko, idem po nalaze pa se kasnije kuckamo.

Zavisi koje sredstvo prskas!? Ja kad sve sredim i obrisem poprskam Asepsolom i sve ok, nema jak miris...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavila sam sliku u "ja kao trudnica" sitno brojimo pa da se prikazemo jos jednom :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene!

Samo sam upala na kratko, idem po nalaze pa se kasnije kuckamo.

Zavisi koje sredstvo prskas!? Ja kad sve sredim i obrisem poprskam Asepsolom i sve ok, nema jak miris...

Oljice, jos jednu noc spavas kuci :lol:

Ma ovo sto je mm kupio smrdi nenormalno, pojma nemam sta je... :unsure: Kad dodje neka isprska, ionako idemo popodne u setnju, pa dok se vratimo valjda ce se izluftirati ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Postavila sam sliku u "ja kao trudnica" sitno brojimo pa da se prikazemo jos jednom :D

Sinoc sam rano otisla na spavanjac pa nisam videla slicicu :) Slatka, kao i uvek :wub: :wub: :wub: Sledecu sliku ocekujemo u temi "nasi bebci" :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sabina, jel su prestali bolovi? Kako se sad osecas? Ovde je vreme fenomenalno, od ranog jutra sve otvorila da se luftira, napravila cokolino i doruckovala napolju. Sad se malo bacila na posao, perem kucne papuce i trebam malo da pospremim cosak i ubacim krevetac tamo da mi ne stoji na sred sobe, nego bih sve isprskala nekim dezinfekcionim sredstvom, ali ne znam koliko ce to smrdeti, dal se nocas moze tu spavati :unsure:

Ma bolovi su jos tu,ali nije to nista opasno to je od previse lezanja i onda kad pocnem da radim nesto odma zaboli valjda misici. :huh: Blago tebi ovdje je bas nekako dosadno vrijeme <_< Ja sam to vec odradila :D Samo trebam ogradicu posteljinu i robicu oprati ispeglati i to je to :D ali to razvlacim da me prije vrijeme prodje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Oljice, jos jednu noc spavas kuci :lol:

Ma ovo sto je mm kupio smrdi nenormalno, pojma nemam sta je... :unsure: Kad dodje neka isprska, ionako idemo popodne u setnju, pa dok se vratimo valjda ce se izluftirati ;)

Bolje da to on dezinfikuje jer i nije ti zdravo da udises jos ako tako smrdi :lol: Olja ja sam gledala na fejsu slike preslatka si mi :rolleyes: A i luda si jos jednu noc imas spavati hahaa

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa, cekamo slicice tvoje devojcice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! Ja sam sad ustala, ova moja nevaljalica mi opet nije dala da spavam noćas.Snimio mm kamerom kako udara nogicama i moju facu dok to radi :D Idem da skuvam kafu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene zna li ko jel se danica porodila ? :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene zna li ko jel se danica porodila ? :huh:

Nema je vec danima :unsure: ...verovatno jeste, samo nije stigla da nam javi :):unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nema je vec danima :unsure: ...verovatno jeste, samo nije stigla da nam javi :):unsure:

Blago njoj ako je :) Sa svojom bebicom :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo devojke!!! evo i mene kod vas u drustvu! danas mi je punih 28 nedelja. i za malo vise od 2 meseca sticice nam jedna devojcica!

inace za vikend sam po drugi put postala tetka, i moj brat je dobio devojcicu, a juce je moja dobra drugarica dobila devojcicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo devojke!!! evo i mene kod vas u drustvu! danas mi je punih 28 nedelja. i za malo vise od 2 meseca sticice nam jedna devojcica!

inace za vikend sam po drugi put postala tetka, i moj brat je dobio devojcicu, a juce je moja dobra drugarica dobila devojcicu!

Dobrodosla :)

Ovo je definitivno godina devojcica :rolleyes: 70% ako ne i vise, ovde u trecem trimestru ceka devojcice, a u proteklih mesec dana su rodjene 4 :)

Kada ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo devojke!!! evo i mene kod vas u drustvu! danas mi je punih 28 nedelja. i za malo vise od 2 meseca sticice nam jedna devojcica!

inace za vikend sam po drugi put postala tetka, i moj brat je dobio devojcicu, a juce je moja dobra drugarica dobila devojcicu!

Dobro dosla :) U pravu je Milanka ja znam da nas tri ovdje na forumu nose djecaka,a ostale su sve djevojcice :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde ste zenske sta radite,kako ste mi....ja celu noc oka sklopila nisam pa sam jutros ustala kao vampir ali nikako da se nakanim da vas posetim,tj citala sam ali su i prstici lenji....

Milanka videla sam ti krevetac,bas je lepo ispalo,mi cemo verovatno veceras da montiramo pa cu da sliknem da vidite....

Oljice jos 2 dana :wub: :wub:

Nanice bananice dobro nam dosla ti i tvoja devojcica...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Milanka videla sam ti krevetac,bas je lepo ispalo,mi cemo verovatno veceras da montiramo pa cu da sliknem da vidite....

E ista je posteljina kao i tvoja, samo je ova krem boje. Rekoh ti ja juce da mi se tvoja bas svidja, i kad smo ovu videli u radnji bez razmisljanja je uzeli :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.