Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

zdravo narode...evo i mene...

ej primetila sam da od pre jedno nedelju dana ne ustajem vise od dva puta nocu da idem u wc,a ustajala sami po desetinu puta...

neznam bre zbog cega sad ne ustajem?

da li je moguce da mi se voda zadrzava u organizmu sobzirom da sam pocela mnogo da dodajem kilazu,moguce da je to voda?

sta mislite? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam glavobolje ..ali svaki put obavezno izmjerim pritisam ...jer mi je doktor rekao da je opasno kad je visok pritisak .

naravno da nije, moze , ne daj Boze, da dodje do eklampsije.

Ja imam inace nizak pritisak, pa i sada u trudnoci ali za svaki slucaj s vremena na vreme ga izmerim, imam aparat pa...

Ja sam u prva 4 meseca trudnoce svako malo imala glavobolje i pomagala mi je, po nekada, turska kafa sa par kapi limuna...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa Lanolin sluzi da mazes bradavice i oko bradavice....ja sam pocela pre par dana, da pripremim za bebicu, dobar je, meke su i kao preventiva stvaranja ragada na dojci...kad odes da pitas za ovaj popust pitaj i za Lanolin....

Uzecu onda i ja da imam :)

E dobija se i ovde popust, videla sam na njihovom sajtu :)

Jedva cekam da ti zakazu porodjaj da vidim jel sam pogodila datum u temi tipovanje. Moj predlog je bio 6.ti mart :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene bas retko zaboli glava,a u trudnoci me uopste nije bolela,a zato nocas kad je pocelo katastrofa....a sad nesto kontam od cega me najverovatnije boli,kad vam kazem recicete da nisam normalna....sinoc kasno oprala kosu i izasla na terasu da pokupim ves sve sa peskirom na glavi,sad se toga setih....stvarno sam luda kao da sam mala.... :o

:angry: :angry: vrlo moguce da smo dosli do uzroka glavobolje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo narode...evo i mene...

ej primetila sam da od pre jedno nedelju dana ne ustajem vise od dva puta nocu da idem u wc,a ustajala sami po desetinu puta...

neznam bre zbog cega sad ne ustajem?

da li je moguce da mi se voda zadrzava u organizmu sobzirom da sam pocela mnogo da dodajem kilazu,moguce da je to voda?

sta mislite? :blink:

E ja nocu ne ustajem da idem u wc, a otekla sam zadnjih nedelja strasno,a i dobila na kilazi, verujem da je to voda jer stvarno ne jedem puno. Tako je verovatno i kod tebe, ako si primetila da su ti prsti i noge malo deblji, to je voda, tu se prvo primeti :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene bas retko zaboli glava,a u trudnoci me uopste nije bolela,a zato nocas kad je pocelo katastrofa....a sad nesto kontam od cega me najverovatnije boli,kad vam kazem recicete da nisam normalna....sinoc kasno oprala kosu i izasla na terasu da pokupim ves sve sa peskirom na glavi,sad se toga setih....stvarno sam luda kao da sam mala.... :o

:angry: :angry: :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja imam glavobolje ..ali svaki put obavezno izmjerim pritisam ...jer mi je doktor rekao da je opasno kad je visok pritisak .

Kod mene je uvijek nizak pritisak tako da znam od cega je ,a cula sam da je visok jako opasan :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uzecu onda i ja da imam :)

E dobija se i ovde popust, videla sam na njihovom sajtu :)

Jedva cekam da ti zakazu porodjaj da vidim jel sam pogodila datum u temi tipovanje. Moj predlog je bio 6.ti mart :)

sada sam i ja isla na sajt..pise sve lepo...;) dobro je da sam se setila da ti kazem ;)

Buba maro, proveri i ti i kod vas u DM-u, trebalo bi da imate i vi njihove parfimerije...

Milanka, videla sam da si tipovala 6ti :D ja se nadam i ranije, videcemo... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sada sam i ja isla na sajt..pise sve lepo...;) dobro je da sam se setila da ti kazem ;)

Buba maro, proveri i ti i kod vas u DM-u, trebalo bi da imate i vi njihove parfimerije...

Milanka, videla sam da si tipovala 6ti :D ja se nadam i ranije, videcemo... ;)

Ja sam isla nekako logicki :lol:

Termin ti je 14.mart, a rekla si da zakazuju u 38+nesto, pa mi se cini da je 6ti "tu negde" :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam isla nekako logicki :lol:

Termin ti je 14.mart, a rekla si da zakazuju u 38+nesto, pa mi se cini da je 6ti "tu negde" :lol:

i ja sam tebi tipovala, jesi li videla?! :D

da, tako zakazuju...s obzirom da mi je vec jaaako tesko mozda bude i ranije ( to se ja nadam) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja sam tebi tipovala, jesi li videla?! :D

da, tako zakazuju...s obzirom da mi je vec jaaako tesko mozda bude i ranije ( to se ja nadam) :D

Jesam, 10. mart :) Ufff to mi zvuci tako daleko, ja bih 29.02. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam, 10. mart :) Ufff to mi zvuci tako daleko, ja bih 29.02. :lol:

:lol: :lol:

mm kaze da cu ja 29.02.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jesam, 10. mart :) Ufff to mi zvuci tako daleko, ja bih 29.02. :lol:

Hajde ti 23.02 na moj rodjendan :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol:

mm kaze da cu ja 29.02.

Ja bih bas volela da se tada porodim , nekako mi je ovo jedinstvena prilika za taj dan, ali videcemo :unsure:

Hajde ti 23.02 na moj rodjendan :lol:

Moze, ja bih sto pre :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Budite pozdravljene ja ode da gledam Vrijeme je za bebe na RTS - u :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Budite pozdravljene ja ode da gledam Vrijeme je za bebe na RTS - u :wub: :wub:

hajde :)

ja nema sanse da bilo sta gledam - mm okupirao tv!

Odoh i ja da rucam, evo zavrsavam polako krckanje mesa...

Kuckamo se kasnije :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hajde :)

ja nema sanse da bilo sta gledam - mm okupirao tv!

Odoh i ja da rucam, evo zavrsavam polako krckanje mesa...

Kuckamo se kasnije :wub:

Jao sto se zena lako porodi to je nevjerovatno da je i meniiiiiii :rolleyes: :rolleyes:

Ja necu nista danas da kuham ima lasagne i sarma od jucer mm citav dan vani radi tako da danas se izlezavam :lol: hajde cmokic

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao sto se zena lako porodi to je nevjerovatno da je i meniiiiiii :rolleyes: :rolleyes:

Ja necu nista danas da kuham ima lasagne i sarma od jucer mm citav dan vani radi tako da danas se izlezavam :lol: hajde cmokic

E kad si pomenla ovu emisiju, pustila i ja da gledam i pocela da placem, takve emisije definitivno sada nisu za mene :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E kad si pomenla ovu emisiju, pustila i ja da gledam i pocela da placem, takve emisije definitivno sada nisu za mene :(

I ja sam plakala,uvijek placem kad gledam ,a kako i ne bi kad su tako male slatke bebice ne mogu ni da zamislim koju cu radost osjecati kada se moja bebica rodi :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam plakala,uvijek placem kad gledam ,a kako i ne bi kad su tako male slatke bebice ne mogu ni da zamislim koju cu radost osjecati kada se moja bebica rodi :rolleyes: :rolleyes:

A ja placem jer se tad uplasim porodjaja, ovako me nije strah, ali kad vidim kuku meni :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja placem jer se tad uplasim porodjaja, ovako me nije strah, ali kad vidim kuku meni :(

Joooj dobra si pa ova nije nista tesko imala.Samo sam cula kako je beba zaplakala i ona kako je rekla da je presrecna ...Cim je ona mogla pricati ona je super prosla jos cetvrto dijete huhu :rolleyes:

Ja sanjam cesto kako se poradjam i onda me par dana drzi ta trauma,ali sta znas mozda nas bas laki porodjaji cekaju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ev o i mene,(jedva zive) slavili smo sinu 4ti rodjendan,i mm da mi olaksa iznajmi igraonicu i sve organizuje kad....meni se gosti najavili jos u cetvrtak i od onda do pre 3-4 sata sam imala punu kucu ljudi....ne znam samo gde smo se svi pogurali,pala sam sa nogu(svi su spavali kod nas,tacnije njih 6oro :( ) strasno.....umesto da mi to bude najlepsi dan,da se posvetim svom detetu,kado ono,,haos,a da ne pricam o tome sto apsolutno niko nije pokazao razumevanje za moje stanje(trudnocu),nego sam rintala kao magarac.....STRASNO!!! Ali proslo je i to,sta ima novo kod vas,jel se ko porodio(nisam imala vremena zadnjih dana ni da upalim komp a kamoli nesto drugo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnjace samo da vam se javim dosla sam kuci da se sredim i istusiram.....u bolnici je uzas (blago receno)... priblizava mi se 38. nedelja, a dr. je rekao da cekamo nju tj. odugovlacimo i pratimo pritisak uuuuffff kako je tesko lezati u bolnici i cekati....budite srecne sto ste kuci. Mislim na vas i javljam vam se ako budem mogla.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Trudnjace samo da vam se javim dosla sam kuci da se sredim i istusiram.....u bolnici je uzas (blago receno)... priblizava mi se 38. nedelja, a dr. je rekao da cekamo nju tj. odugovlacimo i pratimo pritisak uuuuffff kako je tesko lezati u bolnici i cekati....budite srecne sto ste kuci. Mislim na vas i javljam vam se ako budem mogla.

Srecno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma kakvo je ovo sra*e kada se udje na forum ne mogu sve lepo da citam nego moram pojedinacno da ulazim, jel tako vama? :angry: :angry: :angry:

ja sam spavala za ne verovati! toliko sam nocas se vrtela da je to strasno, umorna sam od trudnoce a beba je sve zivlja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.