Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

ma da jos malo....sad kad malo bolje razmislim ..volela bi da izdrzim do 40 nedelje..nesto mi se ne da spremati stvari ;)

Ma to se nikada ne zna..i meni su prognozirali da ću se mnogo ranije poroditi, al cvrc..kad beba reši, biće :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma to se nikada ne zna..i meni su prognozirali da ću se mnogo ranije poroditi, al cvrc..kad beba reši, biće :lol:

mA sta ta malaguza zna kad treba?hahahaha :lol: umesto da cute i da slusaju mame oni se tu nesto neckaju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mA sta ta malaguza zna kad treba?hahahaha :lol: umesto da cute i da slusaju mame oni se tu nesto neckaju :lol:

Ma od sada hoće da se zna ko je gazda.. :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sjecate li se koliko cm su bile vase bebe u 27 nedelji (26+4) ... meni dr danas rece oko 25 cm ... jel to ok? Negdje sam procitala da je norma 30 cm

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moj bebi juce na UZ:

1350g

Ne znam koja je oznaka za duzinu bebe na trudnickom kartonu :unsure:

Dusa moja malena..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma cure ne opterećujte se dužinama i merama..bitno e da se bebe pravilno razvijaju, a mere se menjaju..mi smo bili sitni na početku trudnoće, sve do nekog 7. meseca..sada po zadnjem UZ od pre dve nedelje imamo 3770 gr :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sjecate li se koliko cm su bile vase bebe u 27 nedelji (26+4) ... meni dr danas rece oko 25 cm ... jel to ok? Negdje sam procitala da je norma 30 cm

nemoj se striktno drzati toga..ne secamsekoliki je moj beban bio tad ,mislim da sam u 35. bili oko 32cm...sve je vrlo individualno,a i uz nije svemoguc..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj se striktno drzati toga..ne secamsekoliki je moj beban bio tad ,mislim da sam u 35. bili oko 32cm...sve je vrlo individualno,a i uz nije svemoguc..

slazem se...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam - Napomena: "SVAKA BEBA SE INDIVIDUALNO RAZVIJA U MAJCINOM STOMAKU" ali moram da pitam ...

čini mi se kao da postajem hipohondik .... moram da "prezivom" svaku "boljku" o kojoj negdje procitam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam - Napomena: "SVAKA BEBA SE INDIVIDUALNO RAZVIJA U MAJCINOM STOMAKU" ali moram da pitam ...

čini mi se kao da postajem hipohondik .... moram da "prezivom" svaku "boljku" o kojoj negdje procitam

ma opusti se prave smo ,zdrave ,mlade..aktivne sta ce bre da fali nasim bebama?jedno veliko NISTA :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danas sam ga gledala na UZ i naravno ponosni tatica je prvi put isao da ga vidi. Sve mu kao bedak, on se nešto stidi (stvarno ne znam čega) a vidim da bi htjeo pa sam ga "mudro namamila" :P i nije mogao da sakrije odusevljenje na licu, pogotovo kada je cuo otkucaje srca.

A beban, slatkis mali, kao da je znao da mu je tata tu pa se umirio kao bubica da moze sve da se vidi :) :) :) :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam - Napomena: "SVAKA BEBA SE INDIVIDUALNO RAZVIJA U MAJCINOM STOMAKU" ali moram da pitam ...

čini mi se kao da postajem hipohondik .... moram da "prezivom" svaku "boljku" o kojoj negdje procitam

jooj znam,ja sam isto tako,,hipohondrisala`` hahaha onda u jednom trenutku vise nemas snage za to :lol:

sve ce to biti ok i lepe bebe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jooj znam,ja sam isto tako,,hipohondrisala`` hahaha onda u jednom trenutku vise nemas snage za to :lol:

sve ce to biti ok i lepe bebe ;)

I maze, ove oktobarske, pošto ne žele da izadju vani :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I maze, ove oktobarske, pošto ne žele da izadju vani :lol: :lol:

ooo,to da ste vi ,VAGE,maze ,to dobro znam :lol: mai ja jedva cekam da se mazim sa mojom mazom,SAMO ON NECE NAPOLJE!@#*^ <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara82 kako si? Ja mislim da cu biti sva kao na iglicama kad se porodjaj bas priblizi.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooo,to da ste vi ,VAGE,maze ,to dobro znam :lol: mai ja jedva cekam da se mazim sa mojom mazom,SAMO ON NECE NAPOLJE!@#*^ <_<

hahahahahah, lijepo mu i toplo a napolju zima, nosas ga stalno, cuje tvoj glas, raste ispod maminog srca .... NIJE NI CUDO STO NECE VANI DA SE MAZI KADA MOZE I U STOMAKU :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Clara82 kako si? Ja mislim da cu biti sva kao na iglicama kad se porodjaj bas priblizi.. :D

I ja sam na iglicama..uhh..svakoga dana očekujemo, a dani baš brzo prolaze :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ooo,to da ste vi ,VAGE,maze ,to dobro znam :lol: mai ja jedva cekam da se mazim sa mojom mazom,SAMO ON NECE NAPOLJE!@#*^ <_<

Joj videćeš kakve smo mi maze heheh..nešto ženskice mislim da će ovo moje maleno da se rodi baš na moj rodjendan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj videćeš kakve smo mi maze heheh..nešto ženskice mislim da će ovo moje maleno da se rodi baš na moj rodjendan :rolleyes:

mm je vaga,to vec znas...danas im je (njemu i deveru) rodjus,paznam kakve maze umete da budete :lol: to bi bilo lepo da na rodjus dobijes bekicu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm je vaga,to vec znas...danas im je (njemu i deveru) rodjus,paznam kakve maze umete da budete :lol: to bi bilo lepo da na rodjus dobijes bekicu :)

ma neka izadje kada želi, samo da izadje :lol: :lol: a možda i prenesem..sa stevom sam prenela dva dana preko termina :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma neka izadje kada želi, samo da izadje :lol: :lol: a možda i prenesem..sa stevom sam prenela dva dana preko termina :lol:

cuj da prenesem!pakosu cu da pocupam,jaaaaoooooo zemljo indijo,bolje da su me uspavali da prespavam ovaj 9.mesec! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cuj da prenesem!pakosu cu da pocupam,jaaaaoooooo zemljo indijo,bolje da su me uspavali da prespavam ovaj 9.mesec! :lol:

:lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj videćeš kakve smo mi maze heheh..nešto ženskice mislim da će ovo moje maleno da se rodi baš na moj rodjendan :rolleyes:

To bi bilo bas lepo! :)

BM slazem se sa zadnjim postom! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada sam probala taj trik sa toplom vodom, ali ništa hehe..bože koliko osećam nisko Veljka..skoro kao da mi je na kolenima :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja isto.Mislim da se bebana okrenula-najzad joj osecam nogice ispod prstiju(mislim,dosad sam samo osetila samo guzu i ledja,a vec je bila okrenuta naglavacke) i najzad me ne sutira prema unutra! Jeeej,sad me nista ne boli kad se pomera... :D

Ma ni topla voda ih ne moze izmamiti... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.