Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro i od nas! Sneg pada li pada...mislim da nema nameru da prestane. Ja jutros poranila, ne bih ja da me moja Sofija nije drmnula u rebra pa sam zvezdice prebrojala, ali neka :) Odem ja kod mojih jutros da ih vidim i da izgnjavim bratovu dečicu i čujem ja najmlađi plače(ima 3 meseca sad)..Ali to nije plakanje već viče: AJ JAJ AJ JAJ! Ja pogledam, a moj brat mu secka noktiće, a ovaj maleni se žali. Jao kako sam se ismejala :D

Eh, ja sam se celu noć budila. Prvo je nešto tandrkalo na glavnoj ulici, izgleda da je pukla neka cev za vodu pa su je sanirali do 1 ujutru, a onda je krenula ova vetruština. Probudila sam se nekoliko puta da odem do wc-a i više nisam mogla da zaspim do pred zoru, a onda se moj dragi sin probudio u pola 7 i više mi nije dao mira. Sad je upravo zaspao, a ja čekam da ručak bude gotov pa da se onesvestim pored njega. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene evo ja samo da vam mahnem,sedim vec dva sata i citam sta ste sve ispisale....Ja sam vam u lezecem stavu vec danima zabrenjena mi je svaka aktivnost a ja ev ustala da vas procitam.....pametnica uzela od ponedeljka da raspremi kucu generalno,reko lakse mi sad nego kad udjem u deveti i popenjem se na stolicu pa na kuhinju da bi dohvatila odozgo one visece delove.....i tako uzivela se ja i zaboravila gde stojim pa kad sam poletela odozgo cinilo mi se da je pod kilometrima daleko,a tu gde sam pala na sredini ima kao neki stocic od kuhinje koji je fiksan ne pomera se pa sam u njega gadjala mledjima i glavom :blink: ....zvala doktora on kaze da odmah dodjem da vidi....i tako mene od tada ubijaju ledja a on mi rekao da ne ustajem sto manje da se krecem i sedim,beba se spustila i tako....TAKO DA OSTAVIVITE SVE,J.....S RASPREMANJE.....

Joj draga pa dobro je pa si ostala živa, mogla si se izlomiti!!! Sad lezi i ako uspeš ponekad javi da si dobro. Puno poljubaca za tebe i bebicu!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,samo mrezaste uloske i najlakse vam je i mrezaste gacice:)

Ivancice kako mozes da koristis always uloske,kako ti ne smeta taj najlon?

Draga, ovog leta sam prešla na Libresse i prezadovoljna sam... Sad se pitam kako sam godinama koristila Always.... Uvek su mi bili super, i kao neću menjam. A istina je da treba šprobati i druge... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba maro... Breee... Sad da nisi mrdnula... Nek dođe svekrva pa nek oriba... Joooj, kad oće, oće ali sad se samo izležavaj i spavaj - kad ti ja kažem...

Da mi je ova pamet, ništa u trudnoći ne bih radila, išla sam na posao svaki dan u oba smera 80 km do osmog meseca... I po snegu do kolena... Sad - mislim da ni dan ne bih radila... ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan devojke, kako ste? Ja sam nesto od jutros bas smorena, dosadno i ovo sedenje u kuci... jos me juce uhvatilo nesto i tako mi se islo da setam i da odem koju krpicu za bebu da kupim... Sva sreca te mi posle podne dosao dever sa devojkom pa su mi okupirali misli....

Buba maro lezi i odmaraj, ima ko drugi da radi ne trebas ti...

Milankice stomacic ti je super :) Tebi lepo otislo sve unapred, a kod mene sto kaze Dea kukovi, guza i po malo stomak... A mislim da je to gora varjanta kasnije za skidanje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, ovog leta sam prešla na Libresse i prezadovoljna sam... Sad se pitam kako sam godinama koristila Always.... Uvek su mi bili super, i kao neću menjam. A istina je da treba šprobati i druge... ;)

Uh ja sam jednom u zivotu uzela always i nikada vise.Oduvek libres i bas zam prezadovoljna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja izasla malo napolje iako je mnogo hladno,usi mi se smrzle kako vetar jako duva. Nedostaje mi klizanje :( Izludeh u kuci ovih dana,silne knjige procitah. A da ne pricam sto sam se ukocila,malo duze hodala i prepone i ledja vec bole.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja izasla malo napolje iako je mnogo hladno,usi mi se smrzle kako vetar jako duva. Nedostaje mi klizanje :( Izludeh u kuci ovih dana,silne knjige procitah. A da ne pricam sto sam se ukocila,malo duze hodala i prepone i ledja vec bole.

Ja sam sad izlazila do prodavnice, i reko aj da prosetam do radnjice sa decijim stvarima... Dok sam dosla do tamo bilo je gusto, trotoari delimicno cisceni, klatila sam se ko pingvin na strane onako dok sam hodala :D A za divno cudo nisam se toliko smrzla al zato sam se tako oznojala, i em sto sad od onog vazduha ne mogu prekinem da kasljem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

juhu, ima li koga?

Ja sam bila jutros pa nestala, isla da vadim krv i bas sam se smrznula... ne izlazim do ponedeljka, onda imam kontrolu...

Hvala Bogu - nalazi su mi ok ;)

Buba Maro - ne znam sta bih ti rekla osim da mirujes i ne izazivas djavola! OK da nesto malo sredis po stanu ali sta ti bi da izigravas akrobatu!? :huh: drugi neka rade, ti sada ne smes ni u ludilu. Zelim ti brz oporavak od pada i dodji nam .... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa da se pohvalim, konacno sam danas izasla iz kuce, setala sam gradom i kupila te mrezaste gacice (jbt 140 din. komad) a one kao toalet papir :blink: , kod nas je veoma prijatno bilo danas cak +2C, jos bih setala ali sam se umorila. Sutra idem opet :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa da se pohvalim, konacno sam danas izasla iz kuce, setala sam gradom i kupila te mrezaste gacice (jbt 140 din. komad) a one kao toalet papir :blink: , kod nas je veoma prijatno bilo danas cak +2C, jos bih setala ali sam se umorila. Sutra idem opet :P

140 dinara?Cekaj a gde ti zivis?

Ja sam ih placala oko 80 dinara koliko se secam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zdravo cure...evo i ja da se javim...jos malo i bekac ce vani a ja nisam ni jedan post ostavila!

vidim sve ste u glavnom dobro i veoma mi je drago zbog toga!

buba maro vodi racuna molim te,ja se strasno bojim samo da ne padnem zato vec danima ne izlazim iz kuce jr je napolju opsta katastrofa sto se tice leda i snega!

inace trbao bi mi mali svet imali smo vec 2 ctg\a na prvom nisam imala kontrakcije ama bas uopste ali nakon nedelju dana kad sam otisla ponovo dr mi je rekao da imam povremene kontrakcije osecam ih ja ali ne pridajem im mnogo vaznosti zato sto je sve to podnosljivo e sad mene interesuje da li te kontrakcije znace da ce porodjaj ubrzo ili to moze da tera tako do termina?inace termin nam je 8 mart?

unapred hvala na odgovorima!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :)

Gde ste zenske? Jos spavate :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi spavaju. Ja budna od 5!Drugarica mi tad javila da se porodila pa nisam više mogla zaspati. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!!!

Ne spavamo, prostiremo ves :)

A sad uz bebac pijuckam nes kafu....

Kako ste od jutros?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mene interesuje da li te kontrakcije znace da ce porodjaj ubrzo ili to moze da tera tako do termina?inace termin nam je 8 mart?

unapred hvala na odgovorima!

Mislim da kontrakcije mogu trajati do termina, bitno je da ne kreneš da se otvaraš. Bebica se polako priprema...

Ali to je neko moje mišljenje,možda i grešim. Bolje bi bilo da ti odgovori neko sa iskustvom :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e, bas mi zao za Vitni Hjuston... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dea divno :rolleyes:

Evo pije se kafica i polako otvaraju oci. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e, bas mi zao za Vitni Hjuston... :(
Nisam u toku... :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam u toku... :huh:

Našla sam..."uzrok smrti još nije poznat" Pa s obzirom kako je živela ne čudi me što je umrla, ali volim njene pesme i žao mi je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da...takav glas je retkost...u svakom slucaju mi je zao, sta god da je uzrok...

Ima li snega kod vas? Kod nas ne pada trenutno, ali ga ima svuda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da...takav glas je retkost...u svakom slucaju mi je zao, sta god da je uzrok...

Ima li snega kod vas? Kod nas ne pada trenutno, ali ga ima svuda...

Ovde pada i to bas dobro. Kad vidim takvu sliku kroz prozor,odustajem da ustanem. Kaze mm da je zatrpalo stazicu koju je juce napravio do ulice, a ovih dana je bilo i do pola metra.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovde pada i to bas dobro. Kad vidim takvu sliku kroz prozor,odustajem da ustanem. Kaze mm da je zatrpalo stazicu koju je juce napravio do ulice, a ovih dana je bilo i do pola metra.

evo sad i kod nas pada... kazu do srede, pa videcemo... sutra imam kontrolu, ko zna kako cu se probiti da odem :unsure:

sad cu ici napolje pa cu da vidim situaciju, idemo po pljeskicu za dorucak, bas mi se jede :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.