Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

pa, treba da idem kod interniste, zakazala sam za 21. i jos jedna k. slika, da bude sto "svezija". I da - treba da se vadi krv za zuticu, a ja sam vakcinisana prosle godine ( posto sam stalno u kontaktu sa tudjom krvi na poslu) i ta vakcina vazi za ceo zivot a ja ne mogu da nadjem knjizicu vakcinacije :angry: pa cu morati ipak da idem i to da vadim...samo sebi pravim setnju....

Znaci jos malo...Meni nista ova nije pominjala to za zuticu. Rekla mi je samo laboratoriju i krvnu grupu da uradim i da dodjem 23. A valjda ce mi tada raditi i ctg, nesto promrmljala, ali nisam razumela :blink: I tad ce mi dati uput za porodiliste, tako rece.

E tako sam se istripovala danas, kao sad sam usla u 9ti pa pazim kako sedim, lezim, kakvom se vodom kupam, samo da ne izazovem porodjaj...verujem da me malo panika uhvatila...

Mislim da cu se vratiti u drugi trimestar da mislim kako nece jos porodjaj :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci jos malo...Meni nista ova nije pominjala to za zuticu. Rekla mi je samo laboratoriju i krvnu grupu da uradim i da dodjem 23. A valjda ce mi tada raditi i ctg, nesto promrmljala, ali nisam razumela :blink: I tad ce mi dati uput za porodiliste, tako rece.

E tako sam se istripovala danas, kao sad sam usla u 9ti pa pazim kako sedim, lezim, kakvom se vodom kupam, samo da ne izazovem porodjaj...verujem da me malo panika uhvatila...

Mislim da cu se vratiti u drugi trimestar da mislim kako nece jos porodjaj :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: ma opusti se..nece jos krenuti ;) a i ako krene - bice sve ok!

Ja uput imam kod sebe vec 2 nedelje :lol: trazila sam da ga imam kod sebe i onako vazi 6 meseci ( mogla sam uzeti jos u septembru ) :lol: :lol:

Nama su rekli za zuticu u skolici, a kod moje dr idem u ponedeljak pa ce mi ona tada reci sta sve treba...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutrooooooo

Gdje ste mi jutros :blink:

Kod mene jutros - 21 , a jos sam morala sama da se dovezem na posao a i nos mi je opet začepljen ( mislim da sam se opet prehladila ) :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutrooooooo

Gdje ste mi jutros :blink:

Kod mene jutros - 21 , a jos sam morala sama da se dovezem na posao a i nos mi je opet začepljen ( mislim da sam se opet prehladila ) :(

I kod ns je da se smrzneees,evo ode mi dragi u nabavku i danas on kuva,ja se jedva ustala iz kreveta :lol:

Ja sam nocas stavila kapi za nos jednu noc da prodisem i naspavam se,isparavanje i Marisol nista mi ne pomazu,nadam se da bebici nece biti nista od te dve kapi,danas idem na ctg pa cu pitati doktoricu da li ima neki za trudnice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro!!!

Mene glava boli :( vidim da je -25 kod nas, ne izlazim ni u ludilu.

Ivana, ja sam stavljala fizioloski u nos i super je! Sada mi ne treba, hvala Bogu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenske. Opet vi poranile :angry:

Mm jutros kad krenuo na posao kaze da je ovde bilo -24. Zato ja danas ostajem u kuci,necu ni proviriti napolje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenske. Opet vi poranile :angry:

Mm jutros kad krenuo na posao kaze da je ovde bilo -24. Zato ja danas ostajem u kuci,necu ni proviriti napolje.

Blago tebi,ja sam jutros jedva izasla iz toplog kreveta :rolleyes: Ja uskoro idem na ctg,jest mi dve ulice dalje ali opet moram izaci napolje :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj ženske i ne izlazite ako bas ne morate ... toliko je hladno brrrrrr

Ja razmisljam da pozavrsavam ovo sto imam i da idem kuci .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja ne mrdam nigde! A sutra moram u skolicu, u subotu idem da vadim krv opet...ali vozice me mm tako da nije frka....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E ovde kod mm u bolnici, skratili radno vreme da bi stedeli na grejanju, a sledece nedelje od srede ne rade, spojili im drzavne praznike :rolleyes: Tako da od ode u 9 na posao, a u 1 je vec kuci :lol:

I skole ne rade...do daljnjeg ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo! Imaces drustvo ;)

Ne znam da li ovde deca idu u skolu... a da ce spojiti i kod nas - verujem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lepo! Imaces drustvo ;)

Ne znam da li ovde deca idu u skolu... a da ce spojiti i kod nas - verujem...

Meni je najaca izjava malog bratica, on je 6ti razred, dopisivali se na fb i kaze on meni: "e i da nas Bog pogleda pa da ne idemo malo u skolu" :lol: :lol: :lol: A sledece nedelje idemo samo dva dana :lol:

Oni jedva docekali sneg da ne moraju u skolu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je najaca izjava malog bratica, on je 6ti razred, dopisivali se na fb i kaze on meni: "e i da nas Bog pogleda pa da ne idemo malo u skolu" :lol: :lol: :lol: A sledece nedelje idemo samo dva dana :lol:

Oni jedva docekali sneg da ne moraju u skolu ;)

:lol: :lol: klinci su sjajni! :)

Odoh ja malo da legnem, nesto me krevet vuce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: :lol: klinci su sjajni! :)

Odoh ja malo da legnem, nesto me krevet vuce...

Aj...da nadoknadis sto nisi spavala nocas :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aj...da nadoknadis sto nisi spavala nocas :(

eee, a i jesam, ti si mi to fino pozelela :wub: nego tako se nekako osecam...nemam pojma. Evo na TVu najavljuju restrikcije struje...uzas....

Kuckamo se kasnije ( ako bude struje) <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee, a i jesam, ti si mi to fino pozelela :wub: nego tako se nekako osecam...nemam pojma. Evo na TVu najavljuju restrikcije struje...uzas....

Kuckamo se kasnije ( ako bude struje) <_<

Kod mene prosle noci nije bilo struje, pec nije akumulirala pa je ujutru bilo brrrr, ali se kasnije ugrejala.

Samo ti spavaj....rekoh ti ja da moras da nadoknadis za proteklih 8 meseci :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz devojke, kako ste mi? Jeste se ugrejale???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz devojke, kako ste mi? Jeste se ugrejale???

Jesmo, jesmo...toplo je :)

Evo spremam da ruckam. Kako si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sad sam super, kad nisam uspela muza da nateram da mi kupi krofne jutros sam isla sama do prodavnice i kupila i sve sam ih pojela :)

Sedim, odmaram... mrzi me bilo sta da radim....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos svima, dal je neko imao slucaj da mu je beba manja u odnosu na tu nedelju, te dal je posle napredovala normalno? Meni je sve ok srazmerna beba, sve je super samo je manja.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj sad sam super, kad nisam uspela muza da nateram da mi kupi krofne jutros sam isla sama do prodavnice i kupila i sve sam ih pojela :)

Sedim, odmaram... mrzi me bilo sta da radim....

Moras da pazis sa krofnama...mene boleo juce stomak koliko sam pojela, a jos su bile vruce...a sinoc i mm sve pojeo sto sam donela pa mu je bilo tesko u stomaku, nije mogao da spava...OPREZNO SA KROFNAMA :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos svima, dal je neko imao slucaj da mu je beba manja u odnosu na tu nedelju, te dal je posle napredovala normalno? Meni je sve ok srazmerna beba, sve je super samo je manja.

Ja nisam.. Meni je uvek bila ok za tu nedelju u kojoj je...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Caos svima, dal je neko imao slucaj da mu je beba manja u odnosu na tu nedelju, te dal je posle napredovala normalno? Meni je sve ok srazmerna beba, sve je super samo je manja.

Meni su u pocetku, do neke 17te nedelje pricali kako je beba mala, i sve tako...a onda se sve normalizovalo i sad je mnoogo vec nego sto treba. Sad vec ima oko 3kg :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz devojke, kako ste mi? Jeste se ugrejale???

Cao devojke! Trebala mi je vecnost da iscitam sve sto ste napisale od juce do sada. Bas ste se raspisale, a mene nesto mrzelo i da prilazim kompu.

Imala ctg prekjuce, sutra ponovo, za sada sve ok.

Mm da odgovorim na tvoje pitanje - meni je problem da se rashladim. Znojim se kao svinja, sa lica mi samo lije, niko ne moze da poveruje da se na -20 i nesto neko toliko znoji kao ja. Jedva cekam da se hormoni srede.

kako ste sve vi danas? Meni se beba od juce prilicno smirila, valjda se sprema?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moras da pazis sa krofnama...mene boleo juce stomak koliko sam pojela, a jos su bile vruce...a sinoc i mm sve pojeo sto sam donela pa mu je bilo tesko u stomaku, nije mogao da spava...OPREZNO SA KROFNAMA :lol: :lol: :lol:

Ma s tim bar sad necu imati problema, posto sam pitala dr za ono sto sam i ovde pitala (al niko izgleda nije video) pa mi je dala sirup neki da pijem, tako da sa stomakom nece biti problema :) Ma od jutros sam pojela 4 one kupovne, al u razmacima ne sve od jednom :) I nema ih vise, tako da necu moci da se prejedem krofni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.