Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Sad sam videla,extra su. Ti kako si opisala ja sam mislila da su cela braon,a ova kombinacija mi se bas svidja. Pokazala sam mm kaze da mu se mnogo svidjaju,a pogotovu sto moze rucke da se izvlace jer je i on zirafa.

Cokoladno - karamel kolica :D e,pa super! Ja sam danas maltretirala mm da ih izvadi iz ostave da pokazem mami pa sam ih odmah uslikala, na brzinu... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se slazem da je Saljiceva krema super, ja se mazem od 4og meseca njome i nemam strija i celulita.

Olja,evo na tv-u Betanija porodiliste u emisiji 48sati svadba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se slazem da je Saljiceva krema super, ja se mazem od 4og meseca njome i nemam strija i celulita.

Olja,evo na tv-u Betanija porodiliste u emisiji 48sati svadba.

aha, sad sam pogledala...nisam znala da je to sad na Pinku i da vodi Miki!? :blink:

I dalje tvrdim - sreca da vam je koza takva pa nemate strije, ok pomaze Saljic ali samo u smislu da koza bude elasticnija...ko jos ima genetsku predispoziciju kao ja - moze da maze sta hoce..na zalost...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aha, sad sam pogledala...nisam znala da je to sad na Pinku i da vodi Miki!? :blink:

I dalje tvrdim - sreca da vam je koza takva pa nemate strije, ok pomaze Saljic ali samo u smislu da koza bude elasticnija...ko jos ima genetsku predispoziciju kao ja - moze da maze sta hoce..na zalost...

Jaoj kakve su bebice u onim krevecima,kao krofnice umotane :rolleyes:

Ja se samo plasim da posle porodjaja ne dobijem po stomaku strije,jer kad beba izadje ostace dosta koze. Mada se tesim i ako ih dobijem da cu ici nekad na lasersko skidanje,ne znam koliko ce pomoci, ali ako se pojave moracu da probam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj kakve su bebice u onim krevecima,kao krofnice umotane :rolleyes:

Ja se samo plasim da posle porodjaja ne dobijem po stomaku strije,jer kad beba izadje ostace dosta koze. Mada se tesim i ako ih dobijem da cu ici nekad na lasersko skidanje,ne znam koliko ce pomoci, ali ako se pojave moracu da probam.

Ja molim Boga da nesto izmisle novo dok se porodim i prestanem da dojim :) i da, naravno, to nesto mogu sebi da priustim! Ovo do sada sto postoji i nije bas efikasno, koliko sam ja upucena, a iskreno i ne opterecujem se mnogo. Bice primarnijih stvari od toga, tako da....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja molim Boga da nesto izmisle novo dok se porodim i prestanem da dojim :) i da, naravno, to nesto mogu sebi da priustim! Ovo do sada sto postoji i nije bas efikasno, koliko sam ja upucena, a iskreno i ne opterecujem se mnogo. Bice primarnijih stvari od toga, tako da....

I ja se nadam :lol:

Jel si spakovala torbu za porodiliste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se nadam :lol:

Jel si spakovala torbu za porodiliste?

pa i jesam i nisam. :) Stavila sam sve u torbu, da bude na stand by-u, osim kozmetike i nisam jos kupila mrezaste gacice i pampers za bebu :) to jos da dodam, ostalo manje - vise imam. ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke jel moze po vama ova boja da bude za decaka?

http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=1559

Ma danas sve moze! Po meni, uvek je najbolja neka neutralna boja pa mozes i za drugo dete da koristis, ako bude drugog pola... Ja sam se bila zalepila za Chipolinova u jorgovan boji, imas isto tu na "just click"-u, sada kazu da je devojcica u stomaku :), ali sam kontala ako mi drugo dete bude decak...na kraju sam uzela cokoladna :D

Lepa su ova kolica, ali po meni ipak malo vise za devojcice...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa i jesam i nisam. :) Stavila sam sve u torbu, da bude na stand by-u, osim kozmetike i nisam jos kupila mrezaste gacice i pampers za bebu :) to jos da dodam, ostalo manje - vise imam. ti?

Ja imam sve sem pampersa za bebu. Sutra cu da operem torbu, pa cu ovih dana da se spakujem,iako mi mozda nece trebati do kraja marta,kaze mi doktorka da cu preci termin, ona tako prica na osnovu posteljice. A jel pampers za bebu nosis odmah ili ti sutradan donesu kad ti dodju u posetu :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam sve sem pampersa za bebu. Sutra cu da operem torbu, pa cu ovih dana da se spakujem,iako mi mozda nece trebati do kraja marta,kaze mi doktorka da cu preci termin, ona tako prica na osnovu posteljice. A jel pampers za bebu nosis odmah ili ti sutradan donesu kad ti dodju u posetu :unsure:

Nama su u skolici rekli da odmah ponesemo...pa cu ja spakovati, nije to kabasto jako.

Ja i onako idem vece pre u Betaniju, ako nesto jos zatreba lako ce mm doneti..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se svidja taj model, s tim da mi je plava prejaka bar na slici, braon mi se ne svidja, ova je interesantna.... meni se svideo u plavoj boji onaj model leo ista marka.... Jesi ti Olja bila do njih kad si kupovala kolica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm se svidja taj model, s tim da mi je plava prejaka bar na slici, braon mi se ne svidja, ova je interesantna.... meni se svideo u plavoj boji onaj model leo ista marka.... Jesi ti Olja bila do njih kad si kupovala kolica?

Ne, tj ne mozes kod njih, oni rade samo na dostavu.... po meni, prvo negde pogledaj kakva su kolica. Ja bar volim da vidim i osetim pod rukom i jako je bitno da i ti i tm "probate" da li vam odgovara visina rucki, itd. Mi smo kupili Bertonee u Temerinu... braon - krem ( cokolada - karamel) :lol: :lol:

U "just click"-u sam narucila prenosivi krevetac i zadovoljna sam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci sutra onda da se bacim u potregu po netu dal imaju ova dva modela negde u Bg-u da pa da idemo da vidimo uzivo...

E jel imate problem sa forumom, ja ne znam dal mi je od toga sto sam se logovala sa telefona al bar 6 puta mi izbacio onu gresku?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci sutra onda da se bacim u potregu po netu dal imaju ova dva modela negde u Bg-u da pa da idemo da vidimo uzivo...

E jel imate problem sa forumom, ja ne znam dal mi je od toga sto sam se logovala sa telefona al bar 6 puta mi izbacio onu gresku?!

da, moj savet ti je da ih prvo odgledas pa odluci... ja nemam nikakav problem za sada...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ova mi se najvise svidjaju zato sto imaju mogucnost okretanja drske pa moze beba da bude okrenuta ka tebi, a kad smo bili do akse nisam ni na jednim videla da imaju tu mogucnost, mada su i ti kod tebe dosta povoljniji sto se tice cena, bar moje neko misljenje za sada....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Znaci sutra onda da se bacim u potregu po netu dal imaju ova dva modela negde u Bg-u da pa da idemo da vidimo uzivo...

E jel imate problem sa forumom, ja ne znam dal mi je od toga sto sam se logovala sa telefona al bar 6 puta mi izbacio onu gresku?!

Meni je pre neki dan bas bagovalo,zadnjih par dana nije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ova mi se najvise svidjaju zato sto imaju mogucnost okretanja drske pa moze beba da bude okrenuta ka tebi, a kad smo bili do akse nisam ni na jednim videla da imaju tu mogucnost, mada su i ti kod tebe dosta povoljniji sto se tice cena, bar moje neko misljenje za sada....

da, super im je cena. Na "nasim" kolicima se ne prebacuje rucka, ali se prebaci tendica i preklopi se onaj deo gde bi inace zakopcala bebu...ne znam kako da ti objasnim, uglavnom mozes da gledas bebu :) ima tu opciju okretanja, tako da sluze za bebu u lezecem a kasnije i kao kisobran kolica...da gleda ka ili od tebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke nas dvoje, ovaj nemirko i ja, odosmo na spavanje posto ne vidim na oci vise, jer naravno nije bilo nista od mog poslepodevnog spavanja koje sam planirala... Laku noc! Kuckamo se sutra :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Laku noc, lepo spavajte i sanjajte :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Laku noc :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vracam se na razgovor iz pp-a...pa, strasno kolika beba :D

E, nisam ti rekla (da ne ureknem) - odlicna mi je krvna slika ;) Kaze mm to je zato sto se hranim po njegovom rezimu :lol: maltretira me da jedem meso i ribu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vracam se na razgovor iz pp-a...pa, strasno kolika beba :D

E, nisam ti rekla (da ne ureknem) - odlicna mi je krvna slika ;) Kaze mm to je zato sto se hranim po njegovom rezimu :lol: maltretira me da jedem meso i ribu...

E super, ja ne smem da zamislim kakva ce biti moja :blink: Meso ne jedem nikako, mozda jednom mesecno, a ribu volim i jedem(samo oslica). Mada pijem i onaj pancicev caj da mi ne bi nasli bakterije, prosli put ih nisam imala jer sam pila caj. Pa za nedelju dana, kad malo bude lepse vreme idem na bockanje. Sta ti je jos ostalo da sredis od analiza za CR?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E super, ja ne smem da zamislim kakva ce biti moja :blink: Meso ne jedem nikako, mozda jednom mesecno, a ribu volim i jedem(samo oslica). Mada pijem i onaj pancicev caj da mi ne bi nasli bakterije, prosli put ih nisam imala jer sam pila caj. Pa za nedelju dana, kad malo bude lepse vreme idem na bockanje. Sta ti je jos ostalo da sredis od analiza za CR?

pa, treba da idem kod interniste, zakazala sam za 21. i jos jedna k. slika, da bude sto "svezija". I da - treba da se vadi krv za zuticu, a ja sam vakcinisana prosle godine ( posto sam stalno u kontaktu sa tudjom krvi na poslu) i ta vakcina vazi za ceo zivot a ja ne mogu da nadjem knjizicu vakcinacije :angry: pa cu morati ipak da idem i to da vadim...samo sebi pravim setnju....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.