Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

jaoo, blago Markovoj mami! :) Srecno!! I ja idem sl. nedelje kod interniste i sta sve treba pa da zakazujem cr. U ponedeljak idem kod mog ginekol. pa ce mi dati upute za sve sto treba...

Posto kazete da nemam stomak, evo da vidite da imam i to veliki :) Nisam bas u nekom izdanju, ali ok..i da - Milanka, vidis cirkus od boja na mojoj glavi :D sto kaze moja drugarica - izaci ces iz crne i sarenila taman dok prodje sezona kapa :lol:

6qa-07.02..jpg

Baš si mi lepi :wub::wub::wub:

I nije ti uopšte veli stomak, sve gledam moj...moj je toliki sad :unsure: možda je i bolje što mi doktor ne govori koliko je teška beba :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Baš si mi lepi :wub::wub::wub:

I nije ti uopšte veli stomak, sve gledam moj...moj je toliki sad :unsure: možda je i bolje što mi doktor ne govori koliko je teška beba :lol:

pa ne znam...ja sve mislim da je veliki :D hvala :)

Beba je pre nedelju dana imala 2,5kg...a ja sam se ugojila 10,11kg nisam sigurna tacno....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm88 divne su stvarčice...biće pravi mali frajer kad se sredi :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mm88 divne su stvarčice...biće pravi mali frajer kad se sredi :wub:

Hvala Mayce :D E a da znas sto ima i neki kao bodi, kaci se izmedju nogica al je gore kao kosuljica, znaci preslatko :wub: Samo nisam mogla da iskopam u ormanu da i to slikam....

Joj zene ja od jutros nemam vodu, odlepicu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja, ne vidim te ledene kocke, da ih ipak ti nisi pojela,a zaboravila :unsure::lol:

Salim se

E pa ja mislim da kosu mozes ispeglati nekom smedjom bojom, malo tamnija kod korena, a na krajevima svetliju. Ja sam pre 2god presla iz crne u plavu za par dana, ali nisam bila sarena. Jednom sam se farbala u smedje, onda blansirala i ofarbala u plavo. Meni je iz crne u smedju bila ovakva kosa

i posle se izblansirala i prefarbala u plavo i bila kao ranije

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa, super je! Samo nisi sigurno bila 8god crna, tesko je sad to 'istrebiti" :D

Da, koren da prefarbam tamnije, bilo bi bolje ali ovo sto mi je sada na temenu je najblize mojoj boji kose...experimentisacu ja jos jednom do porodjaja, a posle kako bude... prirodno sam svetlo smedja...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja baš si lepa trudnica :):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja baš si lepa trudnica :):wub:

hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa Milankice bas ste lepiiiiii ;):wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OljaNS predivno izgledas ;) Pozz

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa, super je! Samo nisi sigurno bila 8god crna, tesko je sad to 'istrebiti" :D

Da, koren da prefarbam tamnije, bilo bi bolje ali ovo sto mi je sada na temenu je najblize mojoj boji kose...experimentisacu ja jos jednom do porodjaja, a posle kako bude... prirodno sam svetlo smedja...

Nisam,pre toga sam godinama bila plava,pa mi tad dunulo da probam crnu,onu najtamniju. To je bila najveca greska u zivotu,uzasno mi je stajala crna boja,posle par dana sam se prefarbala u smedje,a onda odmah u plavo. Sad vise nikad necu experimentisati sa crnom bojom ;)

Mislim da ces nekom svetlo smedjom uspeti da ispeglas te tamnije krajeve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Opa Milankice bas ste lepiiiiii ;):wub:

Hvala :rolleyes:

A kad cemo videti tebe kao trudnicu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala :rolleyes:

A kad cemo videti tebe kao trudnicu?

Nisam se skoro slikala ali meni se stomak jedva vidi...Kad sam u duksu moram da podignem duks da bi videli stomacic :D Izgleda da sam na moju kevu povukla...njoj se jedva stomak video...A i visina me izvlaci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moracu da se uslikam u majcici nekoj da i mene vidite :lol: :lol: heheh..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao trudnice :D

evo i ja napokon da se stignem zahvaliti na lepim čestitkama!!!

Još malo pa ćete i vi grliti svoje bebane i nećete imati puno slobodnog vremena :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ćao trudnice :D

evo i ja napokon da se stignem zahvaliti na lepim čestitkama!!!

Još malo pa ćete i vi grliti svoje bebane i nećete imati puno slobodnog vremena :D

:wub: :wub: uzivajte...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam,pre toga sam godinama bila plava,pa mi tad dunulo da probam crnu,onu najtamniju. To je bila najveca greska u zivotu,uzasno mi je stajala crna boja,posle par dana sam se prefarbala u smedje,a onda odmah u plavo. Sad vise nikad necu experimentisati sa crnom bojom ;)

Mislim da ces nekom svetlo smedjom uspeti da ispeglas te tamnije krajeve.

ma jok, kad na tamno stavljas svetliju boju vidi se ali posle 5-og puta tek, drugacije ne vredi. Ja sam radila sve i svasta sa kosom pa znam. Bila sam ofarbana u sve moguce boje i da bih se smirila ofarbam se u crno i dopalo mi se....

Jos jednom imam fore do porodjaja, da bas ne preterujem, onda cu samo krajeve farbati, vec sam smislila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

OljaNS predivno izgledas ;) Pozz

hvala! Cekamo tvoju sliku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam se skoro slikala ali meni se stomak jedva vidi...Kad sam u duksu moram da podignem duks da bi videli stomacic :D Izgleda da sam na moju kevu povukla...njoj se jedva stomak video...A i visina me izvlaci...

Ima vremena, od 6og meseca ce krenuti naglo da raste ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee bas su vam lepe stvarcice za bebe :rolleyes: meni je ovaj dan bio bas isplatljiv,sve sama snizenja po gradu za bebi stvarcice, od 2 euro pa nadalje....

ja krenula kod frizera a nisam ni stigla do njih :rolleyes: nadam se da cu uspeti sutra da se sredim <_< noge su mi puno otekle zbog vode osecam kako se bucka kad hodam... kao medved sam :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ima vremena, od 6og meseca ce krenuti naglo da raste ;)

Jedva cekam,ovako me bas nervira...kao da nisam trudna :lol:

A sto se tice kose,moja prirodna boja kose je tamno braon i ravna kao strela...Nikada nisam volela svoju kosu..Zelja mi je da budem plavusa i da imam loknice...A to ne mogu...Kosa mi se uvije,ali lokne sa kilogram gela,laka za kosu ili bilo kojom kremom traju samo 5 minuta :( A posto imam tamniji ten niko mi ne preporucuje da budem plava jer cu biti kao cigancica :lol: Tako da sam se sa svojih 26 godina prvi put ofarmala tacnije izvlacila pramenove boja meda...sad lepo izgleda i napokon zadovoljna svojom glupavom kosom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja, ne vidim te ledene kocke, da ih ipak ti nisi pojela,a zaboravila :unsure::lol:

Salim se

E pa ja mislim da kosu mozes ispeglati nekom smedjom bojom, malo tamnija kod korena, a na krajevima svetliju. Ja sam pre 2god presla iz crne u plavu za par dana, ali nisam bila sarena. Jednom sam se farbala u smedje, onda blansirala i ofarbala u plavo. Meni je iz crne u smedju bila ovakva kosa

es-CIMG30.jpg

i posle se izblansirala i prefarbala u plavo i bila kao ranije

E pa Milanka preslatki ste!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eee bas su vam lepe stvarcice za bebe :rolleyes: meni je ovaj dan bio bas isplatljiv,sve sama snizenja po gradu za bebi stvarcice, od 2 euro pa nadalje....

ja krenula kod frizera a nisam ni stigla do njih :rolleyes: nadam se da cu uspeti sutra da se sredim <_< noge su mi puno otekle zbog vode osecam kako se bucka kad hodam... kao medved sam :rolleyes:

Danice usitnilo i kod tebe,jos malo izdrzi posle ce sva voda nestati. Ja sam do pre nedelju,dve bila otecena,pa se voda malo povukla,znam da mi faca bila naduvena. Pa mi sad neko kad me vidi kaze da normalno izgledam,pa i tad sam bila normalna,samo sto sam bila otekla :angry:

Jedva cekam,ovako me bas nervira...kao da nisam trudna :lol:

A sto se tice kose,moja prirodna boja kose je tamno braon i ravna kao strela...Nikada nisam volela svoju kosu..Zelja mi je da budem plavusa i da imam loknice...A to ne mogu...Kosa mi se uvije,ali lokne sa kilogram gela,laka za kosu ili bilo kojom kremom traju samo 5 minuta :( A posto imam tamniji ten niko mi ne preporucuje da budem plava jer cu biti kao cigancica :lol: Tako da sam se sa svojih 26 godina prvi put ofarmala tacnije izvlacila pramenove boja meda...sad lepo izgleda i napokon zadovoljna svojom glupavom kosom :lol:

Svako voli ono sto nema,ja se feniram da bih imala ravnu kosu,inace mi je prirodno malo kovrdzava,a to tako mrzim. Cak sam i nadogradnju skinula,jer se moja posle par dana ukovrdzavi,a nadogradnja ostane ravna,pa se vidi da to nije moja kosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svako voli ono sto nema,ja se feniram da bih imala ravnu kosu,inace mi je prirodno malo kovrdzava,a to tako mrzim. Cak sam i nadogradnju skinula,jer se moja posle par dana ukovrdzavi,a nadogradnja ostane ravna,pa se vidi da to nije moja kosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svako voli ono sto nema,ja se feniram da bih imala ravnu kosu,inace mi je prirodno malo kovrdzava,a to tako mrzim. Cak sam i nadogradnju skinula,jer se moja posle par dana ukovrdzavi,a nadogradnja ostane ravna,pa se vidi da to nije moja kosa.

A ja bih za lokne sve dala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.