Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

:lol::lol::lol: jel to nešto na moj račun :lol:

moj sinčic je rođen početkom septembra :lol: i u pravu si to nam je oko nove godine :lol:

Pa kazem ja, statistika je to, izgleda da je i kod vas nestajala struja oko N.god. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kazem ja, statistika je to, izgleda da je i kod vas nestajala struja oko N.god. :lol:

Ma prve godine odlučimo da ne slavimo Novu Godinu ( da je dočekamo u stanu ) ... i eto nam Sergeja :lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan devojke, ja sam u velikim pripremama pa uspem koliko da procitam sta se kod vas radi, bitno je da ste sve dobro :rolleyes:

ja sam juce uradila poslednji ctg a u ponedeljak idem u bolnicu na cr.

sad sam ubrzala pripreme, oprala sve stvari, danas cu da peglam, isla kod frizera na farbanje i sisanje, bitno je da radim nesto da ne razmisljam mnogo o ponedeljku ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan devojke, ja sam u velikim pripremama pa uspem koliko da procitam sta se kod vas radi, bitno je da ste sve dobro :rolleyes:

ja sam juce uradila poslednji ctg a u ponedeljak idem u bolnicu na cr.

sad sam ubrzala pripreme, oprala sve stvari, danas cu da peglam, isla kod frizera na farbanje i sisanje, bitno je da radim nesto da ne razmisljam mnogo o ponedeljku ;)

Samo gledaj da skrenes misli da toga ;) I bebica ce uskoro biti sa tobom :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobar dan devojke, ja sam u velikim pripremama pa uspem koliko da procitam sta se kod vas radi, bitno je da ste sve dobro :rolleyes:

ja sam juce uradila poslednji ctg a u ponedeljak idem u bolnicu na cr.

sad sam ubrzala pripreme, oprala sve stvari, danas cu da peglam, isla kod frizera na farbanje i sisanje, bitno je da radim nesto da ne razmisljam mnogo o ponedeljku ;)

Bitno je da si ti išla na frizuru i sredila se ;)

Jao draga ...sad ce ponedeljak i eto bebane tvoje :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo gledaj da skrenes misli da toga ;) I bebica ce uskoro biti sa tobom :rolleyes:

:rolleyes: jedva cekam da je vidim.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bitno je da si ti išla na frizuru i sredila se ;)

Jao draga ...sad ce ponedeljak i eto bebane tvoje :wub:

to mi je i muz danas rekao, zakazala sam friziranje i za nedelju, da budem riba i na operacionom stolu :lol: a i da budem lepa za moju bebicu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Markova mama srećno i čujemo se kad se vratiš pa da nam ispričaš detalje! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Markova mama srećno i čujemo se kad se vratiš pa da nam ispričaš detalje! :)

hvala dea, javicu se ja iz bolnice ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

to mi je i muz danas rekao, zakazala sam friziranje i za nedelju, da budem riba i na operacionom stolu :lol: a i da budem lepa za moju bebicu :rolleyes:

Tako i treba draga :lol: još ako ima kakav macan od doktora tamo :lol:;)

Mislićemo na tebe i čekamo da čujemo kako je prošlo sve :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Au... nema me par sati i vi se raspisale i ispisale citave dve strane, zadnjih pola sata provedoh u citanju :D

Joj znam da mi je bolje da ne idem kod njih, al necu ni da deset dana budem sama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo, blago Markovoj mami! :) Srecno!! I ja idem sl. nedelje kod interniste i sta sve treba pa da zakazujem cr. U ponedeljak idem kod mog ginekol. pa ce mi dati upute za sve sto treba...

Posto kazete da nemam stomak, evo da vidite da imam i to veliki :) Nisam bas u nekom izdanju, ali ok..i da - Milanka, vidis cirkus od boja na mojoj glavi :D sto kaze moja drugarica - izaci ces iz crne i sarenila taman dok prodje sezona kapa :lol:

6qa-07.02..jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tako i treba draga :lol:još ako ima kakav macan od doktora tamo :lol:;)

Mislićemo na tebe i čekamo da čujemo kako je prošlo sve :wub:

:lol: na zalost ali nema macana, lezala sam letos par dana tamo, ima mlada postava ali su svi krs i lom a ostali su matorci :(

sa markom sam se poradjala u zemunskoj bolnici, tamo je bio doktor bruka dobar frajer, mi smo samo balavile kada on prodje ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo, blago Markovoj mami! :) Srecno!! I ja idem sl. nedelje kod interniste i sta sve treba pa da zakazujem cr. U ponedeljak idem kod mog ginekol. pa ce mi dati upute za sve sto treba...

Posto kazete da nemam stomak, evo da vidite da imam i to veliki :) Nisam bas u nekom izdanju, ali ok..i da - Milanka, vidis cirkus od boja na mojoj glavi :D sto kaze moja drugarica - izaci ces iz crne i sarenila taman dok prodje sezona kapa :lol:

6qa-07.02..jpg

woow, bas si dobra riba , nemas veliki stomak, bas si zgodna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

woow, bas si dobra riba , nemas veliki stomak, bas si zgodna ;)

hvala :) ma gde sam dobra, Meca trba :) ali volim ja mog tibu... :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo malo i mojih slicica :D

qti-DSCF25.jpg

k77-DSCF25.jpg

ik8-DSCF25.jpg

qfh-DSCF25.jpg

p3c-DSCF25.jpg

loi-DSCF25.jpg

b2b-DSCF25.jpg

Hehehe, znam da ih je puno al kad je sve preslatko tesko je odluciti se za par slika :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mm88 - jooj, sto su medene stvari!! A Conversice, mislim... :D preslatko :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

woow, bas su lepe stvari.... mogu i decaci da se lepo obuku, i da budu mali frajeri.

a kako kacite te slike? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja ja toliki stomak imam sada u 7-mom, a tebi nije jos mnogo ostalo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo, blago Markovoj mami! :) Srecno!! I ja idem sl. nedelje kod interniste i sta sve treba pa da zakazujem cr. U ponedeljak idem kod mog ginekol. pa ce mi dati upute za sve sto treba...

Posto kazete da nemam stomak, evo da vidite da imam i to veliki :) Nisam bas u nekom izdanju, ali ok..i da - Milanka, vidis cirkus od boja na mojoj glavi :D sto kaze moja drugarica - izaci ces iz crne i sarenila taman dok prodje sezona kapa :lol:

E tako, da mogu da ti vidim lepo stomak :P I nije toliko veliki, ja rekoh ko zna koliki je kad stalno pominjes hranu :P Jos samo malo pa ce nestati, a to malo sto je bilo ce ti se useliti u kucu :rolleyes: Epa ja mislim da ce neka smedja boja resiti ovo sarenilo, tebi je samo koren saren, krajevi su ti ok.

Evo malo i mojih slicica :D

Hehehe, znam da ih je puno al kad je sve preslatko tesko je odluciti se za par slika :D

Preslatke su stvarcice, a ima i raznih velicina, do prve godine si mirna ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala, pa mogu da se obuku lepo... A to su sve stvari koje je mama dobila od gazdarice i pola nije ni noseno... Jedine dve stvari koje sam ja sama kupila je ona zelena zeka sa kapicm i rukavicama i plavi kao kompletic duks i pantalonice :)

E ovo sam preskocila (mada sam kacila na drugom, al evo i ovde)

fox-DSCF25.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

woow, bas su lepe stvari.... mogu i decaci da se lepo obuku, i da budu mali frajeri.

a kako kacite te slike? :blink:

Kucas na google slikomat.com,udjes tu i ides na browse i izaberes sliku sa kompa i pritisnes Nalozi. Sacekas da ocita i izbaci kodove. Drugi po redu je kod za forume(pise) njega iskopiras i ubacis u teks,kao kad pises poruku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E tako, da mogu da ti vidim lepo stomak :P I nije toliko veliki, ja rekoh ko zna koliki je kad stalno pominjes hranu :P Jos samo malo pa ce nestati, a to malo sto je bilo ce ti se useliti u kucu :rolleyes:

Preslatke su stvarcice, a ima i raznih velicina, do prve godine si mirna ;)

E bas ima razlicitih velicina mada je ovom maleckom sa 3 meseca skoro sve od ovog malo, mada on ima preko 7kg sada... Jedino sto nemam jesu zekice te najmanje, tj ima samo ona jedna zuckasta... Lepo ja kazem skoro pa nista mi ne ffali od stvari :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ne znam, ja mislim da je veliki stomak :D valjda sto je na meni :D

Da, jos malo pa stize smizlica...

Milanka, ako obratis paznju na slici se vidi u desnom uglu kako mi iza komode za TV vire "Ledene kocke" koje jos nisam napala :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kucas na google slikomat.com,udjes tu i ides na browse i izaberes sliku sa kompa i pritisnes Nalozi. Sacekas da ocita i izbaci kodove. Drugi po redu je kod za forume(pise) njega iskopiras i ubacis u teks,kao kad pises poruku.

hvala, sad cu da probam...... i da pazim da mi rucak ne zagori :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.