Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Joooj, i ja to mrzim kad kupim nesto, a onda nadjem ono sto mi se prvo svidjalo :angry: Zamisli kao da ih vise nema i bice ti bolje, ne razmisljaj o njima. Mada, ja znam da bi jela oko toga, ali moras ubediti sebe kako su ta sto si kupila mnooogo bolja ;)

evo mm ludi, kaze da nisam normalna! I upravu je! Popela sam mu se na glavu dok nismo otisli da kupimo kolica, po ovom vremenu, sa letnjim gumama, ali sta ce sa mnom i sad kukam! Stvarno sam luda... uglavnom, evo ti jos jednom ta ljubicasta, zamisli samo da je boja braon - krem... <_< a da - i nasa imaju duple tockove ( eto, bolja su ) :lol: :lol:

http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=2906

i a. s.

http://www.justclick.rs/catalog/product_in...roducts_id=3206

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma hajde ko zna zašto je dobro što nisi kupila ta kolica ... možda bi im se slomio točak odmah drugi dan :lol:

Bitno je da su kolica funkcionalna a koje su boje ... to i nije toliko bitno.

:lol: :lol: :lol:

Imas pravo! Sto kaze moja mama - to je tako trebalo da bude...;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo mm ludi, kaze da nisam normalna! I upravu je! Popela sam mu se na glavu dok nismo otisli da kupimo kolica, po ovom vremenu, sa letnjim gumama, ali sta ce sa mnom i sad kukam! Stvarno sam luda... uglavnom, evo ti jos jednom ta ljubicasta, zamisli samo da je boja braon - krem... <_< a da - i nasa imaju duple tockove ( eto, bolja su ) :lol: :lol:

Meni su ova kolica divna, bez obzira na boju.

Nemoj vise da kukas, inace kad sledeci put budes isla nesto da kupujes, nece ici s tobom jer zna sta ga posle ceka :lol:;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni su ova kolica divna, bez obzira na boju.

Nemoj vise da kukas, inace kad sledeci put budes isla nesto da kupujes, nece ici s tobom jer zna sta ga posle ceka :lol:;)

zna, ali ide svaki put, ne mogu da kazem :wub: i stalno gleda da meni ugodi, da kupi sto sam ja zamislila ( da ga ne ureknem) :lol:

A i kad bolje razmislim, bolje ona kombinacija boja jer moze i za batu (vise nego ova), a ja zarkooo zelim da mu rodim sina - Milanka zna, a Maya ne pa da je uputim - mm ima 2 cerke iz prvog braka...i ovo je sada treca cerka, a on bi zeleo i jednog sina :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zna, ali ide svaki put, ne mogu da kazem :wub: i stalno gleda da meni ugodi, da kupi sto sam ja zamislila ( da ga ne ureknem) :lol:

A i kad bolje razmislim, bolje ona kombinacija boja jer moze i za batu (vise nego ova), a ja zarkooo zelim da mu rodim sina - Milanka zna, a Maya ne pa da je uputim - mm ima 2 cerke iz prvog braka...i ovo je sada treca cerka, a on bi zeleo i jednog sina :)

:rolleyes: eto vidis zasto ti se nije dalo da uzmeš ona kolica, pa sledeće će biti bato ;)

Mada curice su ... :wub: ja definitivno cu ici na popravni ja hocu curu jednu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:rolleyes: eto vidis zasto ti se nije dalo da uzmeš ona kolica, pa sledeće će biti bato ;)

Mada curice su ... :wub: ja definitivno cu ici na popravni ja hocu curu jednu :rolleyes:

Dace Bog pa ce nam se zelje ispuniti! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zna, ali ide svaki put, ne mogu da kazem :wub: i stalno gleda da meni ugodi, da kupi sto sam ja zamislila ( da ga ne ureknem) :lol:

A i kad bolje razmislim, bolje ona kombinacija boja jer moze i za batu (vise nego ova), a ja zarkooo zelim da mu rodim sina - Milanka zna, a Maya ne pa da je uputim - mm ima 2 cerke iz prvog braka...i ovo je sada treca cerka, a on bi zeleo i jednog sina :)

E vidis, ta kolica sto si kupila su neutralna, a ljubicasta ne, ne mozes kasnije decaka da vozis u ljubicastim kolicima ;)

Kad malo bebana poraste, odmah na "posao", da kolica ne budu prazna ;) A bice i decacic, samo polako :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dace Bog pa ce nam se zelje ispuniti! :)

Daće daće Bog :rolleyes:

Kad malo bebana poraste, odmah na "posao", da kolica ne budu prazna ;) A bice i decacic, samo polako :)

Mi ćemo ići na popravni Milankaa a i ti ćeš s nama, da nam ne bude dosadno :P:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo, sto vas volim! samo tako mi pisite, odmah mi je lakse :lol:

salim se... Milanka, procunjaj malo po tom sajtu, mozda nadjes nesto zanimljivo i jeftinije nego kod vas, mislim da je dostava do BGa oko 150din, isplati se...

A za drugo dete moram malo da cekam, zbog c.reza...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Daće daće Bog :rolleyes:

Mi ćemo ići na popravni Milankaa a i ti ćeš s nama, da nam ne bude dosadno :P:lol:

A tesko popravni kod mene :P Ja cu vam rado praviti drustvo, ali vam se tesko pridruziti :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo, sto vas volim! samo tako mi pisite, odmah mi je lakse :lol:

A za drugo dete moram malo da cekam, zbog c.reza...

Nema veze onda cemo i mi da malo čekamo :lol: pa cemo da budemo u temi Čekamo plusiće :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A tesko popravni kod mene :P Ja cu vam rado praviti drustvo, ali vam se tesko pridruziti :lol:

Nemoj 2x reci... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ćeš Olja vidjeti kad Milanka bude zvala i kaže : Požurite vas dvije šta sad čekate, ja trudna a vas dvije se ušutile :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ćeš Olja vidjeti kad Milanka bude zvala i kaže : Požurite vas dvije šta sad čekate, ja trudna a vas dvije se ušutile :lol:

pa da, tako i ja mislim da ce biti :lol:

kako god, neka smo svi zivi i zdravi, dece nikad mnogo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego, Milanka - jel' mi sutra ulazimo u 9ti?? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo, sto vas volim! samo tako mi pisite, odmah mi je lakse :lol:

salim se... Milanka, procunjaj malo po tom sajtu, mozda nadjes nesto zanimljivo i jeftinije nego kod vas, mislim da je dostava do BGa oko 150din, isplati se...

A za drugo dete moram malo da cekam, zbog c.reza...

Gledala sam sve zive sajtove i radnje za kolica, definitivno uzimam ona sto sam prva videla, samo u drugoj boji, jer one plave nema :( A kroz dve nedelje cu u SD, pa cu tamo videti sta jos ima, ali samo moraju da budu junge da bi ih kupila. Nekako sam se zalepila za njih i mnooogo mi se svidjaju.

Nemoj 2x reci... :lol:

UHHH ne znam, ali tesko. Sem ako se kao sad ne desi, pa mi nema povratka :unsure: Jedva se ja odlucih i na ovo jedno, za drugo videcemo...mozda za 10 god, volim velike razlike u godinama, tako i da se odlucim da drugo potrajace to...A mm bi troje, jer je on jedinac :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo ćeš Olja vidjeti kad Milanka bude zvala i kaže : Požurite vas dvije šta sad čekate, ja trudna a vas dvije se ušutile :lol:

:lol: :lol: :lol:

Samo vi zajebavajte :lol:

Nego, Milanka - jel' mi sutra ulazimo u 9ti?? :blink:

Aha, smesi nam se 9ti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Aha, smesi nam se 9ti :rolleyes:

Jao cure moje vi ste se baš približile , kako će da vam prođe brzo ovaj 9 -ti ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao cure moje vi ste se baš približile , kako će da vam prođe brzo ovaj 9 -ti ...

Svi kazu da on najsporije prolazi...videcemo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao cure moje vi ste se baš približile , kako će da vam prođe brzo ovaj 9 -ti ...

da, da!!! Ja juce razmisljam, valjda ce mi i dete brzo rasti kao sto mi je trudnoca brzo prosla :) jedva cekam prolece, kolica i setnjica...onda je i bebica veca, pa mogu da je gnjavim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da, da!!! Ja juce razmisljam, valjda ce mi i dete brzo rasti kao sto mi je trudnoca brzo prosla :) jedva cekam prolece, kolica i setnjica...onda je i bebica veca, pa mogu da je gnjavim :D

I ja isto, pricam kako necu ulaziti u kucu, kolica u ruke i idemo da setamo :)

A letos da idemo na Adu, da se mama sunca, a tata ce brinuti oko bebe :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Svi kazu da on najsporije prolazi...videcemo :)

da, da!!! Ja juce razmisljam, valjda ce mi i dete brzo rasti kao sto mi je trudnoca brzo prosla :) jedva cekam prolece, kolica i setnjica...onda je i bebica veca, pa mogu da je gnjavim :D

Ma kakvi sporo ...pa dok sve sredite i pripremite eto ga prošao deveti :rolleyes:

Svi kazu da je proljeće pravo vrijeme za dijecu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi sporo ...pa dok sve sredite i pripremite eto ga prošao deveti :rolleyes:

Svi kazu da je proljeće pravo vrijeme za dijecu :lol:

Da, jer ide leto. Mada sam u nekoj statistici procitala da se najvise dece rodi u septembru, a onda razmislim kad se oduzmu 9 meseci, to je oko N.godine :lol: A i struja nestaje najvise u tom zimskom periodu, moraju se ljudi nekako grejati :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kakvi sporo ...pa dok sve sredite i pripremite eto ga prošao deveti :rolleyes:

Svi kazu da je proljeće pravo vrijeme za dijecu :lol:

Ja cekam da se malo otopi sneg pa da mi donesu komodu, sve sam oprala, samo da opeglam i poslazem... treba da kupim jos stvari iz apoteke i mrezaste gacice i to je to. Pa, ja mislim za jedno 2,5 nedelje ce mi zakazati da mi rade c.rez...

Odoh drage moje malo da prosetam, mm je sada raspolozen da idemo, malo da se nadisem lepog vazduha ;)

Pisemo se kasnije , kiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da, jer ide leto. Mada sam u nekoj statistici procitala da se najvise dece rodi u septembru, a onda razmislim kad se oduzmu 9 meseci, to je oko N.godine :lol: A i struja nestaje najvise u tom zimskom periodu, moraju se ljudi nekako grejati :lol: :lol: :lol:

:lol::lol::lol: jel to nešto na moj račun :lol:

moj sinčic je rođen početkom septembra :lol: i u pravu si to nam je oko nove godine :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.