Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Prolaze, hvala na pitanju. Prosto sam iznenadjena da su za nedelju dana sve izbile, pocele da se suse i otpadaju (a to je valjda poslednja faza), ali ipak ostaje u izolaciji i ove nedelje.

Ah da, nema pljeske bez Petice!!!!

Super, da sto pre prodju da moze da doceka seku :rolleyes:

A nista bez Petice, to mi je usput kad budem obilazile one radnjice :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa devojke gde se razbezaste?!

Moja beba je malopre izgleda radila vezbice sa nogama, pa ko kad kazu vozi bicikl sve lupala po mom stomaku :) Lep osecaj :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa devojke gde se razbezaste?!

Moja beba je malopre izgleda radila vezbice sa nogama, pa ko kad kazu vozi bicikl sve lupala po mom stomaku :) Lep osecaj :)

Ne znam za ostale, ja sam tu :-)

Kad sam bila trudna sa sinom, on mi je okretao stomak na ledja, a sada je ova zenskica tako nezna u pokretima, da je i sada maltene pred porodjaj osecam kao migoljenje po stomaku i krcanje :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super, da sto pre prodju da moze da doceka seku :rolleyes:

A nista bez Petice, to mi je usput kad budem obilazile one radnjice :lol:

Ja bih vam pokazala sta sam ja kupila mojoj Danki, ali nisam hi tech osoba, ne znam kako da postavim slikice?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja opet preko telefona pa zakasnelo vidim poruke :S

Pa valjda tako ide, miislim da su devojcice mirnije :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja sam tu jos malo,pa idem da citam knjigu.

Meni je danima tako tvrd stomak,kao kamen,imam utisak da ce da pukne,mislim da beba nema vise mesta unutra. Zato se tako smirila i vise ne udara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas u temi slike kako se postavlja, ja mislim da je www.slikomat.com al proveri ako ides preko kompa brze ces nego ja :) tamo moras da kreiras pa onda samo kopiras link ovde :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih vam pokazala sta sam ja kupila mojoj Danki, ali nisam hi tech osoba, ne znam kako da postavim slikice?

Kucas na google slikomat.com,udjes tu i ides na browse i izaberes sliku sa kompa i pritisnes Nalozi. Sacekas da ocita i izbaci kodove. Drugi po redu je kod za forume(pise) njega iskopiras i ubacis u teks,kao kad pises poruku. Jedva cekam da vidim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imas u temi slike kako se postavlja, ja mislim da je www.slikomat.com al proveri ako ides preko kompa brze ces nego ja :) tamo moras da kreiras pa onda samo kopiras link ovde :)

I ja sam ovde preko tel,mm pravi neki sajt na kompu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam ovde preko tel,mm pravi neki sajt na kompu ;)

Sta su ti zene hakeri :-))))) Hvale devojke!

Ja malo-malo proveravam da li mi na Blackberryju radi bebac.com, da ogu odmah iz porodilista da vam se javim. Ne znam kada ce biti, ali dan po dan i prolazi vreme. I frka mi je i uzbudjena sam do ludila. Ludim od same sebe :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja se pokacila sa mm pa sam u inat ugasila komp i sve ostalo i legla u krevet, posto me iznervirao sa glupavom izjavom kako mu se spava i cim se istusira ide na spavanje... A mene ono ko sisa :(

A jos danas isao kod svojih i mama mu ide na neku operaciju pa je izjavio da mora da ide tamo kad ona bude u bolnici da bi kuao babi jer jelte njegov tata i brat ne znaju da spreme... I opet mu bitniji oni nego trudna zena :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E a ja se pokacila sa mm pa sam u inat ugasila komp i sve ostalo i legla u krevet, posto me iznervirao sa glupavom izjavom kako mu se spava i cim se istusira ide na spavanje... A mene ono ko sisa :(

A jos danas isao kod svojih i mama mu ide na neku operaciju pa je izjavio da mora da ide tamo kad ona bude u bolnici da bi kuao babi jer jelte njegov tata i brat ne znaju da spreme... I opet mu bitniji oni nego trudna zena :(

Joj verujem ti,ja jedva cekam da dodje 3 da mm dodje s posla da imam s kim da pricam,a da ne kazem da se cujemo na svakih pola sata dok je na poslu. Mada sad malo redje jer visim na bebcu,pa kaze kako je zapostavljen :lol: ja se ne bih nervirala da on ode da pomaze oko spremanja kod njegovih,cak bi bila srecna sto ide sam i ne moram ja da idem ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! :)

Ja se mucila od 1h do 3:30h da zaspem, onda presla u dnevnu, zaspala uz TV i u 5:20h se probudi mm i uplasi se sto me nema u krevetu, vikne mi ime i - gotovo spavanje. <_< evo, kuvam kafu i blejim, sad sam vec i gladna ali sanjiva nikako! Ima li jos neka od vas problem sa spavanjem? :( Milanka, znam da ti spavas kao beba, blago tebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas .

Mi stigli na posao ... i odlučili smo danas ništa ne raditi , samo se družiti :lol:

Pa dovoljno je što smo došli :lol:

Olja hvala i ovdje što misliš na nas, kako kaže moj sinčić : Ljubimo te do zvijezda :wub:

I ja spavam ko beba :D

mm88 nemoj mnogo da se nerviras, gledaj s vedrije strane , mozda dragi hoce da te zaštiti... bolje i on da ide da sprema nego ti :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! :)

Ja se mucila od 1h do 3:30h da zaspem, onda presla u dnevnu, zaspala uz TV i u 5:20h se probudi mm i uplasi se sto me nema u krevetu, vikne mi ime i - gotovo spavanje. <_< evo, kuvam kafu i blejim, sad sam vec i gladna ali sanjiva nikako! Ima li jos neka od vas problem sa spavanjem? :( Milanka, znam da ti spavas kao beba, blago tebi :)

To sa tim vikanjem mi nikada neće biti jasno. Zar ne mogu jednostavno da se prošetaju i da vide gde smo? Mm ne samo da tako probudi mene nego često probudi i dete. <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To sa tim vikanjem mi nikada neće biti jasno. Zar ne mogu jednostavno da se prošetaju i da vide gde smo? Mm ne samo da tako probudi mene nego često probudi i dete. <_<

Jao ženske pa nama čovjek nikad udovoljiti :lol: da se ne probude i da ne viču gdje smo onda bi rekle da ih je briga za nas :lol: ma samo se brinu

Ipak su to muškarci nemaju oni taj osijećaj kao mi žene ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se uvijek cudila kako trudnice ne mogu da obuju patikue ili carape... jer sam ja s prvim bila stvarno pokretljiva i sve sam radila...a sad ...

Početak sam 7 mijeseca i jedva neke stvari radim ...obuti patike sinčiću ili sebi, ma i čarape su mi postale problem :lol:

Mm me sve pita treba li mi pomoc , kaze da sam smijesna kad pokušavam da obujem čarape :huh:

Hehe, ja samo što ne radim zvezdu i stoj na rukama. Često se posvađam sa mm kad počnem sama da pomeram stvari po kući. Još kad se igram sa klincem to je haos. Čak ga i nosim kad zaspi ili u sličnim situacijama, a on ima preko 15kg. Valjda neće biti ništa kad nije do sada. Sad mi je pogotovo nekako žao da ga ignorišem, ionako će beba uskoro da mi uzme dosta vremena.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao ženske pa nama čovjek nikad udovoljiti :lol: da se ne probude i da ne viču gdje smo onda bi rekle da ih je briga za nas :lol: ma samo se brinu

Ipak su to muškarci nemaju oni taj osijećaj kao mi žene ;)

To jeste, a mm inače tako čvrsto spava da mi pored njega možemo da pravimo žurku pa mu je valjda taj osećaj još manji. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj verujem ti,ja jedva cekam da dodje 3 da mm dodje s posla da imam s kim da pricam,a da ne kazem da se cujemo na svakih pola sata dok je na poslu. Mada sad malo redje jer visim na bebcu,pa kaze kako je zapostavljen :lol: ja se ne bih nervirala da on ode da pomaze oko spremanja kod njegovih,cak bi bila srecna sto ide sam i ne moram ja da idem ;)

Dobro jutro i od nas dvoje :)

Bolje je da im ne idem ja, jer ako ja odem jeli bi samo palacinke i sendvie koliko znam u kuhinji :) A baba mu bolesna od kad je deda umro, pa jede sve specificno... Ne bi isla tamo na 10 dana ni da mi plate... A nervira me to sto ne razmislja o tome da meni nesto treba, kad sam ja u pitanju najlakse je zaspati :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Devojke zanima me u kojoj nedelji pocinje teeci trimestar tj sedmi mesec?

Ja svud nadjem razlicito od 26e do 28e nedelje, meni je sutra punih 26. krece 27.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! :)

Ja se mucila od 1h do 3:30h da zaspem, onda presla u dnevnu, zaspala uz TV i u 5:20h se probudi mm i uplasi se sto me nema u krevetu, vikne mi ime i - gotovo spavanje. <_< evo, kuvam kafu i blejim, sad sam vec i gladna ali sanjiva nikako! Ima li jos neka od vas problem sa spavanjem? :( Milanka, znam da ti spavas kao beba, blago tebi :)

Pozdravi od mene :rolleyes: Olja ja sam imala problema sa nesanicom ali se zadnjih nedelju dana to poboljsalo,tacnije zamenilo ucestalim odlascima na wc ali hvala Bogu ne mucim se posle da zaspim... :rolleyes: Sad me jedino muci zapusen nos :angry:

Lorelaj,ja sam racunala kao i moja doktorica-sa punih 27 da sam u trecem trimestru :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pajo ipak malo pripazi , nemoj da ga nosis...znam da je tesko odoliti tome ali za tvoje dobro. nemoj da tražiš sama probleme :rolleyes: Posveti mu pažnje ali izbjegni to pomjeranje namijestaja i da nosis malenoga :wub:

Lorelaj i ja sam imala taj problem , nisam znala :lol: ali meni su rekli 27 punih nedelja i nastupi 28 nedelja :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od nas dvoje :)

Bolje je da im ne idem ja, jer ako ja odem jeli bi samo palacinke i sendvie koliko znam u kuhinji :) A baba mu bolesna od kad je deda umro, pa jede sve specificno... Ne bi isla tamo na 10 dana ni da mi plate...

:lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo mene ponovo, malo sap odspavala - napokon! Uz tv (losa navika, izgleda).

Ivana, ustajem i ja non stop da idem u wc, ali mi to u principu ne smeta, nego nece san na oci nema sanse... cak sam u neko doba i mp3 plejer stavila u usi, zadremala sa njim i sva se upetljala u kabel :D

A to sto me mm probudio - lepo od njega sto brine, ali mogao je da ustane i pogleda...nego se uplasio, znam ja. Ne zameram mu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya, ljubim ja vas do zvezda :wub: :wub:

Sto bi mm meni rekao - volim te i preko rampe u Hjustonu :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.