Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Anuska zato ti kad se porodis nek samo malo bebica poraste pa odmah na drugo :lol:

I meni se sviđa Nemanja ali mene niko ne slusa :lol: Ih Ivance ti si bas požurila .

Meni nisu dali nista da spremam dok nisam usla u deveti...a sad imam sve od prvog sincica pa nekad kad dobijem zelju da vidim one male stvarčice ja zavirim u one kese gdje je sve spakovano :lol:

To bi bilo trece ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To bi bilo trece ;)

Epa onda cemo zajedno... :lol: cim nam ove bebice porastu malo opet ispočetka :lol::lol:

mm ionako kaze da moramo da idemo na trece , hoce ćerkicu ... kaze njegovi drugari svi nesto ganjaju sinove on hoce cerkicu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene jel ima neka od vas aritmije?ja ih osecam sa vremena na vreme,meni inace srce lupa nenormalno 120 otkucaja u min i jos kad me ovo uhvati imam osecaj da se gusim,steze me u grudima a srce hoce da iskoci cak ga hvatam kako preskace koliko brzo kuca ne znam sta da radim?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla Maya u treci i odma se ovde sve aktiviralo :D

Bas ste se raspisale od jutros :) A mene nesto mrzi da kuckam, smrzle mi se ruke pa verovatno od toga....

Mm i ja smo se odlucili za ime Nemanja za bebicu, mada je pola nase rodbine protiv toga al me iskreno vise bas briga, moje dete moja odluka oko imena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dosla Maya u treci i odma se ovde sve aktiviralo :D

Bas ste se raspisale od jutros :) A mene nesto mrzi da kuckam, smrzle mi se ruke pa verovatno od toga....

Mm i ja smo se odlucili za ime Nemanja za bebicu, mada je pola nase rodbine protiv toga al me iskreno vise bas briga, moje dete moja odluka oko imena :)

Čim Maje dođu mora da bude aktivno :lol: A ja sve kuckam i ovi moji iz kancelarije misle da se ja ubih od posla :lol:

Mozda ce i moj sinčic da se zove Nemanja ako Sergej ne ubijedi tatu da se zove Stefan :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Epa onda cemo zajedno... :lol: cim nam ove bebice porastu malo opet ispočetka :lol::lol:

mm ionako kaze da moramo da idemo na trece , hoce ćerkicu ... kaze njegovi drugari svi nesto ganjaju sinove on hoce cerkicu :lol:

I moj sin ima 5 1/2 godina zove se Ilija, sad cekamo jednu Danku, a i mm i Ilija navijaju za trece. Nikad se ne zna..... :mellow:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke...Sta je ovo danas, nema ranoranilaca :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan :lol:

Ja sam se juce prepala mislila sam da mi se beba zapetljala (ne daj Boze),tako je udarao kao da hoce kroz stomak napolje i stoji tako,bas je bilo jako,pomislila sam da se nesto desava...Posle je zaspao a ja se jos vise usprpala...Tek kad je nocas poceo uobicajno da harca sam danula dusom...Jedva cekem da izadje napolje da ga vidim svojim ocima <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan :lol:

Ja sam se juce prepala mislila sam da mi se beba zapetljala (ne daj Boze),tako je udarao kao da hoce kroz stomak napolje i stoji tako,bas je bilo jako,pomislila sam da se nesto desava...Posle je zaspao a ja se jos vise usprpala...Tek kad je nocas poceo uobicajno da harca sam danula dusom...Jedva cekem da izadje napolje da ga vidim svojim ocima <_<

Sad videh tvoj tiker....usitnilo...jos malo pa ces se druziti sa bebcem :rolleyes:

Mene je pocelo da izludjuje sto me mnooogo bole bokovi dok spavam, pola sata se okrecem, ujutru sam sva ukocena i svaka koscica me boli :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan :lol:

Ja sam poranila...ali sam malo radila , zamisli Milance ;)

Ivana kod tebe je ovako nekako :lol:

9fx-396957.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro drage moje.....i ja sam jutros poranila,ustala do wc-a pogledala kroz prozor i vratila se u krevet.......brrrrrrrrrrrrrrrrr zima zima,ovde - 22 bilo jutros katastrofa.....kako je kod vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas me je nasekirao,bas bi volela da znam sta mu bi ;) U poslednje dve nedelje dve drugarice koje su mi se porodile prenele su po tri dana,ja bih volela da me strefi bar koji dan ranije,bolje nego da iscekujem :lol:

Kako se vi drzite,jeste li se spremile,opremile? :)

Buba maro i ovde je da se smrznes,a mi smo najtopliji u Srbiji,mislim da je sada -4 ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro drage moje.....i ja sam jutros poranila,ustala do wc-a pogledala kroz prozor i vratila se u krevet.......brrrrrrrrrrrrrrrrr zima zima,ovde - 22 bilo jutros katastrofa.....kako je kod vas?

Ajoooj, tako hladno :blink:

Ovde ne znam kako je bilo, ni danas ne izlazim iz kuce :) Trenutno je -7 :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene Buba maro je jutros bilo - 13 ... sad ne znam koliko je niti razmisljam da idem da provijerim :rolleyes: Da mi u kancelariji ima neki krevet ja bi ovdje i ostala :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je krevetac gotov, kolica odlucili koja cemo, kupicemo ih kad budemo isli u SD. A garderobicu idemo u petak da kupimo...jedva cekam :rolleyes:

I ja bih volela da me iznenadi ranije i bude spontano, inace ako prodje termin verujem da cu se uspaniciti i samo na to misliti i cekati... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U Novom Sadu hej je trenutno -6!

D. jutro svima (mada je skoro podne) :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krevetac kupljen odavno, garderobu sam dobila od bratove dece pun dzacic a sutra cemo u nabavku svega ostalog, jedva cekam!!!:)

Danas cu vam slikati zavesu sa ribicama sto sam kupila ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni je krevetac gotov, kolica odlucili koja cemo, kupicemo ih kad budemo isli u SD. A garderobicu idemo u petak da kupimo...jedva cekam :rolleyes:

I ja bih volela da me iznenadi ranije i bude spontano, inace ako prodje termin verujem da cu se uspaniciti i samo na to misliti i cekati... :(

i nama je krevetac gotov tj ofarbali smo ga,ali ga necemo sklapati dok se ne rodi beka....joj kad bi se ova moja rodila bar polovinom marta kako bi bilo divno....nek malo porani nista joj nece faliti.....jedva cekam sto Ivana84 kaze da je vidim svojim ocima a ne da strepim sta je sa njom.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Krevetac kupljen odavno, garderobu sam dobila od bratove dece pun dzacic a sutra cemo u nabavku svega ostalog, jedva cekam!!!:)

Danas cu vam slikati zavesu sa ribicama sto sam kupila ;)

Olja, duzna si nam slike zavese i onih tikera :)

Slikaj da vidimo :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Olja, duzna si nam slike zavese i onih tikera :)

Slikaj da vidimo :rolleyes:

Ok! Htela ja vec ali ne znam gde mi je foto aparat a Nokia mi se pokvarila, ona ima lepu kameru od 5 mega piksela a sada koristim Samsung, on ima malo losiju, 3,2...videcu kako ispadnu slike...ili ako nadjem aparat jos bolje! ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao zenske slikajte to pa nam ubacite slikice da vidimo :rolleyes:

Ja imam sve od prvog sincica i jedva cekam da to sve izvadim , sklopim ...

Ali znam kakvo je uzbuđenje kad se ide kupovati za bebicu prve stvarčice :rolleyes:

Sve je tako malo i slatko...a bebicama i to kad se obuče bude za 2 broja veliko :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Odoh da pravim pizzu, kasnije se kuckamo! Poljubac!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo, kad ti je termin?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Majo, kad ti je termin?

Termin mi je 29.04. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maki-D 01.02.2012.

Ivana84 27.02.2012

Markova mama 28.02.2012

danica:-) 29.02.2012

andjelica 05.03.2012

sweet baby 08.03.2012

OljaNS 14.03.2012.

Woman 14.03.2012.

Milanka 14.03.2012.

buba mara 03.04.2012

Mm88 26.04.2012.

Maya82 29.04.2012.

Nema nam Maki, mozda nas iznenadi lepim vestima :rolleyes:

A ni Women se ne javlja vec duze vreme... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.