Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Mama Vanja - cestitam od srca!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mama Vanja, cestitam ti od srca na dobijanju smizlice :lol: !!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitke mama vanja, da ste nam zive i zdrave 1000 godina :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice......kako ste jutros,sta radite?nadam se da ne morate da izlazite napolje jer je bas zima brrrrrrrr.....pozdravcic od mene i malog nestaska.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke Mami Vanji i od nas :rolleyes: Sve najljepše želimo tebi i tvojoj bebici :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Majce pridruzila si nam se i ovde :)

Joj ja hvala bogu ne moram da izlazim, poslala sam samo mm do prodavnice :) I sad uzivam u toplom i pijem kaficu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

D.jutro i od mene!

Ne moram da izlazim do 16h - onda idem u skolicu! Upakovacu se i gas :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O Majce pridruzila si nam se i ovde :)

:rolleyes: aha ... da se i ja upišem u ovaj treci tr. :rolleyes:

mm88 ja nisam izasla citav vikend i mogu ti reci da mi je bas godilo to. Inace nisam tip osobe koji voli da je u stanu zatvoren ali sam proslu sedmicu bila mnogo aktivna morala sam malo da odmorim :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice......kako ste jutros,sta radite?nadam se da ne morate da izlazite napolje jer je bas zima brrrrrrrr.....pozdravcic od mene i malog nestaska.....

Buba maro, evo nas...tu smo, nego ti pomalo zabusavas... :lol:

Ja danas necu nigde da izlazim, u kuci mi je toplo tako da nemam sta traziti napolju. Kako si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba maro, evo nas...tu smo, nego ti pomalo zabusavas... :lol:

Ja danas necu nigde da izlazim, u kuci mi je toplo tako da nemam sta traziti napolju. Kako si ti?

Ti mala miruj ;) Šta ćeš napolje kad ti mužić sve donese, lezi i gledaj TV :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Buba maro, evo nas...tu smo, nego ti pomalo zabusavas... :lol:

Ja danas necu nigde da izlazim, u kuci mi je toplo tako da nemam sta traziti napolju. Kako si ti?

tu sam,tu sam,ne zabusavam,nego sam bila na nekom prvom rodjendanu u subotu a juce sam ceo dan gledala djokovica,pa vaterpolo pa rukomet ko ludak.....super sam,danas ne izlazim napolje,kad mi je mm rekao da je jutros u pola osam kad je otisao na posao bilo -15 resila sam da necu ni nos proviriti napolje....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam,tu sam,ne zabusavam,nego sam bila na nekom prvom rodjendanu u subotu a juce sam ceo dan gledala djokovica,pa vaterpolo pa rukomet ko ludak.....super sam,danas ne izlazim napolje,kad mi je mm rekao da je jutros u pola osam kad je otisao na posao bilo -15 resila sam da necu ni nos proviriti napolje....

Do subote ce biti sve oko -15. Ovde jutros bilo oko -10, a kod mojih u Smeder. -19 :blink: Nisam mogla da verujem :unsure:

I ja ostajem u toploj kuci, dovoljno je da pogledam kroz prozor i ne izlazi mi se ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jutros je kod mene u autu pokazivalo - 9 uh kako je bilo hladno :o

Blago vama pa ne morate nigdje iz tople kucice... bas vam zavidim.

Uzivajte bar vi kad ja ne mogu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se spremam da se ubundam i u soping B) Izaslo je malo sunca,a valja malo na vazuh izaci :D

Od juce sam u 37.nedelji,znaci zvanicno sam usla u 9.mesec,pa da popijemo nesto fino u to ime :lol:3960topla-cokolada-foto-.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se spremam da se ubundam i u soping B) Izaslo je malo sunca,a valja malo na vazuh izaci :D

Od juce sam u 37.nedelji,znaci zvanicno sam usla u 9.mesec,pa da popijemo nesto fino u to ime :lol:3960topla-cokolada-foto-.jpg

Superiska Ivana84 :rolleyes: meni se ta 37 nedelja čini tako daleko .

A ovo na slikici izgleda mnogooo dobro :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Superiska Ivana84 :rolleyes: meni se ta 37 nedelja čini tako daleko .

A ovo na slikici izgleda mnogooo dobro :rolleyes:

Sad ce to sad ce,meni se tri drugarice porodise u proteklih nedelju dana,cini mi se da ja nikad necu doci na red :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Do subote ce biti sve oko -15. Ovde jutros bilo oko -10, a kod mojih u Smeder. -19 :blink: Nisam mogla da verujem :unsure:

I ja ostajem u toploj kuci, dovoljno je da pogledam kroz prozor i ne izlazi mi se ;)

A ja sam bas resila da prkosim Smederevskoj hladnoci. Sto se nakon 10-ak minuta hoda pokazalo kao ogromna greska hahahahaha.

Devojke, ne mrdajte nikuda ako bas ne morate!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sad ce to sad ce,meni se tri drugarice porodise u proteklih nedelju dana,cini mi se da ja nikad necu doci na red :lol:

Ivana dok se ti sad spremis...pa pripremis za bebicu osnovne stvari proce ovaj 9-ti mijesec :rolleyes: Vidim vec ste izabrali ime, bas fino.

Ja imam jednog Sincica zove se Sergej i on hoce da mu se brat zove Stefan, a mm on bi Lazar ili Nemanja...i nikako da se dogovore njih dvojica :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam bas resila da prkosim Smederevskoj hladnoci. Sto se nakon 10-ak minuta hoda pokazalo kao ogromna greska hahahahaha.

Devojke, ne mrdajte nikuda ako bas ne morate!!!!!

:lol::lol::lol: sledeći put neces pogresiti Anuska, na greskama se uči :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam bas resila da prkosim Smederevskoj hladnoci. Sto se nakon 10-ak minuta hoda pokazalo kao ogromna greska hahahahaha.

Devojke, ne mrdajte nikuda ako bas ne morate!!!!!

Anusa, kako si ti? Sitno brojis :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Superiska Ivana84 :rolleyes: meni se ta 37 nedelja čini tako daleko .

A ovo na slikici izgleda mnogooo dobro :rolleyes:

Maya82, samo polako doci ce i to na red, videces.........Ja sad uhvatim sebe kako bih volela da se vratim u neku recimo 10. nedelju, samo da prozivim sve iznova. Svaku kontrolu, prvi pokret i svaki sledeci, svo uzbudjenje, strah i iscekivanje. Ne znaci da sada nisam uzbudjena, naravno da jesam, ali mi citava trudnoca brzo prolazi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana dok se ti sad spremis...pa pripremis za bebicu osnovne stvari proce ovaj 9-ti mijesec :rolleyes: Vidim vec ste izabrali ime, bas fino.

Ja imam jednog Sincica zove se Sergej i on hoce da mu se brat zove Stefan, a mm on bi Lazar ili Nemanja...i nikako da se dogovore njih dvojica :lol:

Glasam za Nemanju,meni je to najlepse musko ime posle Strahinje(a posto mi se tako mm zove nismo razmisljali o tome):D

A sto se bebice tice i opremanja,kod nas je spremno jos sve od sedmog meseca,od nedavno mi je i za bolnicu sve spakovano :unsure: Malo sam pozurila,ali sta da radim :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anusa, kako si ti? Sitno brojis :rolleyes:

Usitnilo bogme :P

Dobro sam, hvala na pitanju. Torba za porodiliste spremna, juce sam imala neku proslavu pa sam igrala vlasko kolo, da sam i sama pomislila gotovo je :-) Danas zato odmaram.

Da ispratim mm na posao, pa horizontala ;)

Milankaa, hoces li ponovo ovde u Sd-u raditi uz?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Maya82, samo polako doci ce i to na red, videces.........Ja sad uhvatim sebe kako bih volela da se vratim u neku recimo 10. nedelju, samo da prozivim sve iznova. Svaku kontrolu, prvi pokret i svaki sledeci, svo uzbudjenje, strah i iscekivanje. Ne znaci da sada nisam uzbudjena, naravno da jesam, ali mi citava trudnoca brzo prolazi.

Anuska zato ti kad se porodis nek samo malo bebica poraste pa odmah na drugo :lol:

Glasam za Nemanju,meni je to najlepse musko ime posle Strahinje(a posto mi se tako mm zove nismo razmisljali o tome):D

A sto se bebice tice i opremanja,kod nas je spremno jos sve od sedmog meseca,od nedavno mi je i za bolnicu sve spakovano :unsure: Malo sam pozurila,ali sta da radim :D

I meni se sviđa Nemanja ali mene niko ne slusa :lol: Ih Ivance ti si bas požurila .

Meni nisu dali nista da spremam dok nisam usla u deveti...a sad imam sve od prvog sincica pa nekad kad dobijem zelju da vidim one male stvarčice ja zavirim u one kese gdje je sve spakovano :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usitnilo bogme :P

Dobro sam, hvala na pitanju. Torba za porodiliste spremna, juce sam imala neku proslavu pa sam igrala vlasko kolo, da sam i sama pomislila gotovo je :-) Danas zato odmaram.

Da ispratim mm na posao, pa horizontala ;)

Milankaa, hoces li ponovo ovde u Sd-u raditi uz?

Ne, nema potrebe, sve je u redu, Onaj dr.Tasic mi je sve detaljno objasnio i sve je u redu. Bogami, ovde za te pare ne bi dobila nikakvu uslugu. Sad cu ici u DZ na UZ, i ici cu jednom kod jednog doktora u porodilistu na pregled i UZ, to mi sredio muz, inace ovako nema sanse da stignes do nekog dr. iz porodilista.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.