Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Pre neki dan kad sam bila na UZ ona je bila mnogo nemirna,samo se okretala i prekrivala lice rukom. Kaze doktor da je bas hiperaktivna i nemirna,na sta mm kaze,doktore jel ce biti tako nemirna i kad se rodi? A doktor mrtav ladan njemu,kad si znao da napravis onda ces i da je cuvas. :lol: :lol: :lol: A UZ je bio zanimljiviji mm nego meni,sve prstice izbrojao bebi,iscimao doktora da mu pokazuje bebine organe,od bubrega,jetre,srca,sve je hteo da vidi,a najvise na koga lici. Ipak mislimo da lici na njega :(

joj i moj je to radio kad je isao samnom na uy,pola sata i vise su me maltretirali on i doktor,on je imao hiljadu pitanja,sta je ovo,sta je ono....i nasa beka je bila nemirna ne mozes je uhvatiti da je lepo vidis....sisala je prst i mahala nem rukicom.....i mm kaze da beba lici na njega a ja sam mu rekla da ce licati na mene....kazu babe kad zena poruzni u trudnoci nosi devojcicu i devojcica joj uzima lepotu,ja se uopste nisam promenila i si govore decak je,a mm je totalno podetinjio i poludeo pa ga ja zezam da od njega uzima pamet pa je on zato malo blesav....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz za sve trudnice iz treceg, evo i mi da vam se javimo posto smo danas usli u treci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj i moj je to radio kad je isao samnom na uy,pola sata i vise su me maltretirali on i doktor,on je imao hiljadu pitanja,sta je ovo,sta je ono....i nasa beka je bila nemirna ne mozes je uhvatiti da je lepo vidis....sisala je prst i mahala nem rukicom.....i mm kaze da beba lici na njega a ja sam mu rekla da ce licati na mene....kazu babe kad zena poruzni u trudnoci nosi devojcicu i devojcica joj uzima lepotu,ja se uopste nisam promenila i si govore decak je,a mm je totalno podetinjio i poludeo pa ga ja zezam da od njega uzima pamet pa je on zato malo blesav....

Meni svi pricaju kako nosim decaka i to me izludjuje :angry: , jedva cekam da prokomentarisu da im prebacim kako nisu u pravu, a oni to kazu sami, nikad ih ne pitam za misljenje...videla sam da je devojcica :) . A oni to gledaju kako se nisam puno ugojila, sve mi otislo na stomak, nisam se promenila, ne jede mi se slatko vec slano i kiselo. stomak mi je nisko i okrugao je kao loptica, nisam nikad povracala niti imala mucnine...ma u te prica ne verujem, i znam da je u stomaku jedna mala devojcica :)

Zadnjih par nedelja sam malo pocela da oticem, tj.stopala i ruke, cak i oko kolena sam dobila male krofnice koje se vide da su od vode, dobila obrazcice, ali nije mi ostalo jos puno pa je valjda zato, dosta vode je pocelo da mi se zadrzava u telu :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozz za sve trudnice iz treceg, evo i mi da vam se javimo posto smo danas usli u treci :)

Evo jos jednom ovde....

Dobrodosla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo jos jednom ovde....

Dobrodosla :)

:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D

Dobro nam dosla....

Ma milanka ljudi su cudo i meni se isto to desava,kao nisam se promenila,sve mi otislo u stomak ma budale,ja nikom nisam rekla da znam pol,pa kad pocnu da komentarisu ja se samo smejem njihovim idejama..

mm88 kako podnosis trudnocu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala na dobrodislici :) Za sada nije lose, mucnine hvala bogu daleka proslost, sutiranje za sada ne jos toliko jako da mogu da kukam kako mi beba razbila rebro ili bubreg... Mada po svemu sudeci kako nece da se podigne do kraja ima da mi razlupa besiku nacisto

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro nam dosla....

Ma milanka ljudi su cudo i meni se isto to desava,kao nisam se promenila,sve mi otislo u stomak ma budale,ja nikom nisam rekla da znam pol,pa kad pocnu da komentarisu ja se samo smejem njihovim idejama..

Ja sam svima rekla, i jedva docekam da mi neko kaze obrnuto da mu kazem da je devojcica. Sve oni znaju, a niko ih ne pita za misljenje :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam svima rekla, i jedva docekam da mi neko kaze obrnuto da mu kazem da je devojcica. Sve oni znaju, a niko ih ne pita za misljenje :angry:

e to je najgore,nikog nista ne pitas a kao me vide ne biraju ni mesto ni vreme,svi imaju neki svoj komentar...ko god me pita sta nosis ja samo kazem dete oni me bledo pogledaju i ucute....ranije im ja objasnjavala nisam pitala,ili nece beba da se okrene sad m samokazem da je dete i prekinem....nisam rekla ni mojoj mami ma nikom sem mm i necu im reci u inat jer su dosadni....i kao da je bitno sta je samo da je zivo i zdravo al ljudi su cudo....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e to je najgore,nikog nista ne pitas a kao me vide ne biraju ni mesto ni vreme,svi imaju neki svoj komentar...ko god me pita sta nosis ja samo kazem dete oni me bledo pogledaju i ucute....ranije im ja objasnjavala nisam pitala,ili nece beba da se okrene sad m samokazem da je dete i prekinem....nisam rekla ni mojoj mami ma nikom sem mm i necu im reci u inat jer su dosadni....i kao da je bitno sta je samo da je zivo i zdravo al ljudi su cudo....

Bas tako ;) Joj kad se setim kako su na slavi svi komentarisali, nepitani...ali dobro ;) Ja sam bas srecna sto je devojcica i svima se hvalim, a kad cujem "mozda te prevari pa rodis musko" ja im kazem kako sam videla i da se oni varaju :)

Od pocetka sam svima rekla da je devojcica upravo zbog toga sto su svi ubedjeni da je musko :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bas tako ;) Joj kad se setim kako su na slavi svi komentarisali, nepitani...ali dobro ;) Ja sam bas srecna sto je devojcica i svima se hvalim, a kad cujem "mozda te prevari pa rodis musko" ja im kazem kako sam videla i da se oni varaju :)

Od pocetka sam svima rekla da je devojcica upravo zbog toga sto su svi ubedjeni da je musko :angry:

ma uz vara a oni ne,sta su oni majke ti.....i ja sam srecna sto je devojcica nekako su mi one neznije,i za njih ima puno vise stvarcica da se kupi,pa snalica sandalica baletankica.....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma uz vara a oni ne,sta su oni majke ti.....i ja sam srecna sto je devojcica nekako su mi one neznije,i za njih ima puno vise stvarcica da se kupi,pa snalica sandalica baletankica.....

Ja vec planiram kako cu da joj lakiram nokte, pravim frizurice...svasta nesto :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja vec planiram kako cu da joj lakiram nokte, pravim frizurice...svasta nesto :)

joj da nokte....ima da budu skroz moderne devojke od malih nogu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E blago vama, meni se ovaj put nije ostvarila zelja da bude devojcica al valjda drugi put oce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E blago vama, meni se ovaj put nije ostvarila zelja da bude devojcica al valjda drugi put oce :)

samo nek je zivo i zdravo stalno to ponavljam kao papagaj....bice i devojcica....sta da rade devojke bez momaka??????? :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahah citam vase komentare i da vam kazem :) Meni kad sam sa Lukom bila trudna dva razlicita lekara rekli da nosim devojcicu. Zamislite moj sok kad sam se porodila. :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma kod mene svi koji su trudni il se sad nedavno porodili svi decacice dobili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahahah citam vase komentare i da vam kazem :) Meni kad sam sa Lukom bila trudna dva razlicita lekara rekli da nosim devojcicu. Zamislite moj sok kad sam se porodila. :D :D :D

:D:lol: mogu da zamislim,zamisli ko se porodi na carski i posle mu kazu decak je ja bi odma pomislila koji sam panicar da su mi zamenili bebu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:lol: mogu da zamislim,zamisli ko se porodi na carski i posle mu kazu decak je ja bi odma pomislila koji sam panicar da su mi zamenili bebu :lol:

Hahaha to sam i ja pomislila. A mm mi pricao kad je dr izasao i cestitao mu sina ovaj rekao: Aha, znam da je devojcica. A doktor :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:D:lol: mogu da zamislim,zamisli ko se porodi na carski i posle mu kazu decak je ja bi odma pomislila koji sam panicar da su mi zamenili bebu :lol:

:D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hahaha to sam i ja pomislila. A mm mi pricao kad je dr izasao i cestitao mu sina ovaj rekao: Aha, znam da je devojcica. A doktor :blink:

xaxaxaxa,zamisli kakva mu je faca bila kad je cuo da je decak.... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj da nokte....ima da budu skroz moderne devojke od malih nogu....

Jaooo devojke, kako ja o tome uopste ne razmisljam. Iako i sama cekam devojcicu, imam vec sina (pet i po godina) i sva sam nekako usmerena na "decacka" razmisljanja. Nije mi ni palo na pamet do sada da se devojcicama zaista lakiraju nokti, makar onako iz fazona :lol: :lol: :lol:

Inace, mi smo danas imali poslednji pregled, moja curica je tek 3 kg teska, ali bogu hvala sve je kako treba, pa me tezina ne opterecuje (nadoknadice ona to). Okrenuta je glavicom na dole, ali nece jos. Ima vremena. Taman dok mama zaista shvati da stizu baletanke, perlice, lakirani noktici isl... :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

videla sam slicicu,bas napadao i ovde kod mene.....ja celo jutro nesto lencarim,vec treci put krecem da operem kosu i nikako sad definitivno idem....ja sam super malo ne ispavana,beka se nije smirila celu noc ali bukvalno,ne znam da li je to normalno,ranije se nije toliko pomerala sad ne staje juce ceo dan i noc i jutros,za svo to vreme nije zaspala ni pola sata,haos,i bas jako udara kao da joj nesto smeta,sve polozaje sam izmenjala,setala cak i spavala sedeci i nista ne prekida....Sta nam je sa ostalim mamicama nigde ih nema?e da smislila sam ime za bebca yvace se MILICA bas mi se nesto svidja,celu trudnocu joj tepam milice,milice i osta ce milica....jeste li vi smilili imena?

Mi smo odlucili da se devojka zove Danka. Vec imamo Iliju, i ovo nam se nekako ucinilo da zajedno cini lep "komplet".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mi smo odlucili da se devojka zove Danka. Vec imamo Iliju, i ovo nam se nekako ucinilo da zajedno cini lep "komplet".

Ime moje. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav mamike!!

Samo da se javim, citam vas ali nisam nista pisala, sve dodjem na kratko...Bila sam jutros kod ortopeda po misljenje za c.rez, skupljam dokumenta polako i ceo dan sam kilava jer sam ustala u 6:45h jutros :blink: a to je meni sok za organizam :lol:

Kod nas napokon palo malo snega, imam utisak da sam mogla da prebrojim pahulje, kad vidim kako je u drugim mestima sve ne verujem....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.