Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

ja sam malo zabusavala i nisam dolazila na forum, decak mi je bio na raspustu pa smo se provodili :rolleyes: inace sam ok, pocela sam i ja da brojim sitno, za koji dan idem po uput za bolnicu i porodiljsko i onda da cekam termin ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke Vladani i Mivi na malim pilićima :rolleyes: :rolleyes:

Što se tiče Cazablanke, ona se nigde nije oglašavala već je na temi "Blizanci" javljeno da se porodila.

Ispravka, napisala je iskustvo na "Prirodnom porodjaju", previdela ja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitke Vladani i Mivi na malim pilićima :rolleyes: :rolleyes:

Što se tiče Cazablanke, ona se nigde nije oglašavala već je na temi "Blizanci" javljeno da se porodila.

Ispravka, napisala je iskustvo na "Prirodnom porodjaju", previdela ja :)

Prirodni porodjaj Eto ga i link ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prirodni porodjaj Eto ga i link ;)

Ma znam, videla sam malopre, nego znam da se nigde nije oglašavala posle porodjaja, al' eto tamo se oglasila, a tu temu retko čitam, sem kad izbije u prvi plan....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Porodila se :))) Imam predivnog bebca! :wub: :wub: :wub:

a122.gif Neka je sa srećom Miva!!! a194.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam uspela da nadjem, nadam se da je sve u redu i sada uziva sa bebcima :)

E onda ostaje ovaj spisak ;)

Ivanchica 18.01.2012

mama Vanja 30.01.2012.

Maki-D 01.02.2012.

Ancili 04.02.2012.

Malisa 26.02.2012

Ivana84 27.02.2012

Markova mama 28.02.2012

danica:-) 29.02.2012

andjelica 05.03.2012

sweet baby 08.03.2012

OljaNS 14.03.2012.

Woman 14.03.2012.

Milanka 14.03.2012.

14.03. bas guzva :D

Boga mi, stvarno 14.03 gust raspored :)

Devojke, jel ima neko Ivanchicin kontak? Nema je dugo na forumu pa reko da se nije nešto lepo desilo malo pre vremena?! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nisam uspela da nadjem, nadam se da je sve u redu i sada uziva sa bebcima :)

E onda ostaje ovaj spisak ;)

Ivanchica 18.01.2012

mama Vanja 30.01.2012.

Maki-D 01.02.2012.

Ancili 04.02.2012.

Malisa 26.02.2012

Ivana84 27.02.2012

Markova mama 28.02.2012

danica:-) 29.02.2012

andjelica 05.03.2012

sweet baby 08.03.2012

OljaNS 14.03.2012.

Woman 14.03.2012.

Milanka 14.03.2012.

buba mara 03.04.2012

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e sad sam se i ja upisala....zene srecan bozic,a vladani i mivi cestitam na malim andjelima....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma znam, videla sam malopre, nego znam da se nigde nije oglašavala posle porodjaja, al' eto tamo se oglasila, a tu temu retko čitam, sem kad izbije u prvi plan....

Pa znam da si ti videla, ali da vide i druge :D Sta me sabotiras kad vidis da sam vredna :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa znam da si ti videla, ali da vide i druge :D Sta me sabotiras kad vidis da sam vredna :D

Pa što si onda mene citirala ako znaš da sam ja videla? :P To si ti namerno meni nabila u oči i sigurno se u sebi misliš "Evo ti kokoško ćorava, ti ćeš meni da Cazablanka nije pisala" :lol: :lol: :lol::P :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje...evo ja poranila.

Ima li koje ovako rano, kako ste?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje...evo ja poranila.

Ima li koje ovako rano, kako ste?

dobro jutro i tebi....evo ja sam budna ali meni ovo nije rano ja se vec spremam za popodnevnu dremku :rolleyes: kako si ti?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i tebi....evo ja sam budna ali meni ovo nije rano ja se vec spremam za popodnevnu dremku :rolleyes: kako si ti?

Evo ustala rano, pa ne znam sta cu sa sobom, da odgledam neki film ili da se vratim na citanju knjige :unsure: ...Ja pre 11 retko ustajem, ali juce sam ceo dan prespavala pa nocas bas i nisam mogla. A jos me i bole ledja, mozda od veliiikog lezanja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ustala rano, pa ne znam sta cu sa sobom, da odgledam neki film ili da se vratim na citanju knjige :unsure: ...Ja pre 11 retko ustajem, ali juce sam ceo dan prespavala pa nocas bas i nisam mogla. A jos me i bole ledja, mozda od veliiikog lezanja :)

knjiga je dobra ideja ona super uspava.....

ja ustajem u 15 do 7 spremim i ispratim momke na posao i vrtic , popijem kafu, skuvam rucak i oko 11-12 u krevet do 3......malo dremam, malom citam knjigu malo gledam neku seriju ili film..... jos malo tako pa pocinje zurka, jedva cekam uzelela sam se akcije ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

knjiga je dobra ideja ona super uspava.....

ja ustajem u 15 do 7 spremim i ispratim momke na posao i vrtic , popijem kafu, skuvam rucak i oko 11-12 u krevet do 3......malo dremam, malom citam knjigu malo gledam neku seriju ili film..... jos malo tako pa pocinje zurka, jedva cekam uzelela sam se akcije ;)

Ja mislim da ce meni najvise nedostajati spavanje kad dodje bebica, i ne znam dal cu cuti plac, sad spavam kao top, nema toga sto me moze probuditi. Ustajem oko 11, a popodnevna dremka mi je od 4-6, kad mm dodje s posla, onda zajedno odmaramo.

Evo predloga da pogledas jedan film, nije los, pre par dana sam gledala, pravi za trudnice :)

http://www.filmovizija.com/porodjajni-bolo..._76ad88019.html

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan drage moje...Moram se nadovezati da i ja imam problema sa ledjima,vise ne mogu nikako da spavam ni na jednom boku ni da nadjem polozaj uzas...Najbolje mi je kad sedim.Ustajem ujutru u 7-8h a bukvalno prvi put legnem kad krenem na spavanje,lakse mi je tako :angry:;)

Sutra idem kod doktorke da mi uzme briseve nije davno,uh sto to mrzimmmmmmmmmmm <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene!!! I ja sam poranila :lol:

sve mislim mozda zaspem ranije veceras ( a to znaci pre 3h) :blink:

Citam i ja pred spavanje ali ne vredi a preko dana ako uzmem knjigu - gotovo, spavam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja preko dana uglavnom gledam filmove, da bi uvece imala sta citati dok je mm na kompu (meni crko lap top, pa delimo njegov komp) :(

Ivana84, jel si pocela da ides na ctg, znam da si skoro pominjala da su ti zakazali?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja mislim da ce meni najvise nedostajati spavanje kad dodje bebica, i ne znam dal cu cuti plac, sad spavam kao top, nema toga sto me moze probuditi. Ustajem oko 11, a popodnevna dremka mi je od 4-6, kad mm dodje s posla, onda zajedno odmaramo.

Evo predloga da pogledas jedan film, nije los, pre par dana sam gledala, pravi za trudnice :)

http://www.filmovizija.com/porodjajni-bolo..._76ad88019.html

ne brini se, kad stigne bebica cuces i sto treba i sto netreba, priroda se za sve pobrinula. ni ja nisam verovala sta sve i koliko mogu.

mene je sam naziv ovog filma uplasio, jel strasan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne brini se, kad stigne bebica cuces i sto treba i sto netreba, priroda se za sve pobrinula. ni ja nisam verovala sta sve i koliko mogu.

mene je sam naziv ovog filma uplasio, jel strasan?

Ma ne, komedija. Devojka smislja da je trudna jer dobija otkaz i glumi trudnocu da je ne bi otpustili, nosi sundjer umesto stomaka, dobija bolje radno mesto kao trudnica i sve prednosti...dobar je, pogledaj ga slobodno :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma ne, komedija. Devojka smislja da je trudna jer dobija otkaz i glumi trudnocu da je ne bi otpustili, nosi sundjer umesto stomaka, dobija bolje radno mesto kao trudnica i sve prednosti...dobar je, pogledaj ga slobodno :)

:)))) e super.......gledacu....... ja pomislila neki dokumentarac o porodjajnim bolovima, to ne zelim da gledam :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ivana84, jel si pocela da ides na ctg, znam da si skoro pominjala da su ti zakazali?

Nisam,19. cu da idem prvi put :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:)))) e super.......gledacu....... ja pomislila neki dokumentarac o porodjajnim bolovima, to ne zelim da gledam :(

A ne, ni ja takve ne gledam, porodja nikako. Neka me tamo saceka sve sto mora, ne moram nista znati unapred ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ne, ni ja takve ne gledam, porodja nikako. Neka me tamo saceka sve sto mora, ne moram nista znati unapred ;)

;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moja bebica je od jutros aktivna, pravi mi show u stomaku :lol: srce malo...

Kako je kod vas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.