Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Mozda cu ja sada vama cudno delovati, ali mene po malo brine sto se Marijachi uopste nije javila.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene da vam se javim na brzinu jutros mi je vodenjak puko,cekam jos malo pa cu u bolnicu,javljam vam se kad dodjem iz bolnice sa mojom bebicom ,ljubim vas sve i zelim vam puno srece...nemam uopste straha....juhuuuuuuuuuu

Srećno!!! Mislimo na tebe i javi se čim budeš mogla... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi je 19.12 bila aktivna..a ako se i porodila tada ili dan kasnije nije još mogla da izađe iz bolnice...i ipak je prva beba, treba se snaći, naviknuti...a javiće se ona čim bude mogla...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi je 19.12 bila aktivna..a ako se i porodila tada ili dan kasnije nije još mogla da izađe iz bolnice...i ipak je prva beba, treba se snaći, naviknuti...a javiće se ona čim bude mogla...

Slazem se! Mislim da joj mi trenutno nismo ni na kraj pameti :lol: , javice se ona vec! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve mi se nesto cini da su se ostale mame javljale mnogo brze. Ali, nadam se da ste u pravu i da je sve superiska!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve mi se nesto cini da su se ostale mame javljale mnogo brze. Ali, nadam se da ste u pravu i da je sve superiska!

ma super je ona..vidjeces ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neke mame se javljau preko mobilnog iz bolnice.... Ili su u kontaktu sa nekim sa foruma...zato nam se čini da se brže jave. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene! :rolleyes: Vidim da ste se bas raspisale ili sam ja danas malo okasnila... :rolleyes: Juce mi je bio rodjendan pa smo sinoc malo zaglavili.Zato jutros nikako da ustanem i sva sam kilava...Nije za mene vise nocni zivot... :lol: Isla sam da kupim jos neke stvarcice za bebicu pa me je to povratilo,a sad cu ponovo da se usunjam u krevet. :rolleyes: Kako ste vi danas?

Marijachi sada vec sigurno uziva sa svojom bebicom.. :lol:

Sejla,zelim ti lak porodjaj i da se sto pre javis!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ancili srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem :rolleyes:

Ja se vratih iz posete porodilistu i bas sam pod nekim lepim utiskom.Sobe su tople,ciste,uglavnom po dva lezaja a bebica je po danu sa vama...Predporodjajna sala isto tako samo sa vise lezaja,a porodjajna sala izgleda kao svemirski brod.Samo mi nije jasno kako misle toliko da rasirim noge,ona plava porodjajna fotelja sta je vec je ogromna a stalci za noge skoro za sparglu :lol: DA covek pozeli sto pre da se vrati tamo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ancili srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem :rolleyes:

Ja se vratih iz posete porodilistu i bas sam pod nekim lepim utiskom.Sobe su tople,ciste,uglavnom po dva lezaja a bebica je po danu sa vama...Predporodjajna sala isto tako samo sa vise lezaja,a porodjajna sala izgleda kao svemirski brod.Samo mi nije jasno kako misle toliko da rasirim noge,ona plava porodjajna fotelja sta je vec je ogromna a stalci za noge skoro za sparglu :lol: DA covek pozeli sto pre da se vrati tamo :D

Oooo, nisi ni svesna koliko smo elastične u tim trenucima.... :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anci, srecan rodjendan!

Kako ste mi sve? Ja sam se upravo najela da mi nije dobro, moracu da prosetam malo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice puuuno beba ovih meseci.Volela bih da nam se jos neke pridruze.

Bacam prasinu u plusice i dolazite vec jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ancili srecan rodjendan sa malim zakasnjenjem :rolleyes:

Ja se vratih iz posete porodilistu i bas sam pod nekim lepim utiskom.Sobe su tople,ciste,uglavnom po dva lezaja a bebica je po danu sa vama...Predporodjajna sala isto tako samo sa vise lezaja,a porodjajna sala izgleda kao svemirski brod.Samo mi nije jasno kako misle toliko da rasirim noge,ona plava porodjajna fotelja sta je vec je ogromna a stalci za noge skoro za sparglu :lol: DA covek pozeli sto pre da se vrati tamo :D

Hvala Ivana! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Anci, srecan rodjendan!

Kako ste mi sve? Ja sam se upravo najela da mi nije dobro, moracu da prosetam malo...

Hvala Olja! :rolleyes: Jao i ja sam se najela,nije mi doooooobrrooooo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!Jaoo ja ne pamtim kada sam ovako lose spavala...Sve me boli! Sanjala sam neke gluposti,vrtela se celu noc,katastrofa!Sad sam sva nikakva.. <_<

Kako ste vi od jutros?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro devojke!Jaoo ja ne pamtim kada sam ovako lose spavala...Sve me boli! Sanjala sam neke gluposti,vrtela se celu noc,katastrofa!Sad sam sva nikakva.. <_<

Kako ste vi od jutros?

D. jutro!

Ne pitaj i ja sam svasta sanjala - neke malecke bebice i da mi curi mleko...svasta! Uzas!

Ustala sam umorna, tako da te razumem.

Inace smo ok, pijem limunadu .. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :)

Izgleda da smo sve imale kosmare nocas, ja sanjala da sam rodila blizance, objasnjavam doktoru kak je to nemoguce jer sam videla na UZ samo jednu bebu, kaze on ova druga se sakrila...i to da sam rodila decaka.

A jos me rebro ubija od jutros, jedva hodam, izgleda da sam bas nezgodno spavala :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro :)

Izgleda da smo sve imale kosmare nocas, ja sanjala da sam rodila blizance, objasnjavam doktoru kak je to nemoguce jer sam videla na UZ samo jednu bebu, kaze on ova druga se sakrila...i to da sam rodila decaka.

A jos me rebro ubija od jutros, jedva hodam, izgleda da sam bas nezgodno spavala :(

To se desilo mojoj komsinici. Imali su jedno dete, hteli drugo i nikako, prvo bez problema, drugo nikako..i kad je ostala trudna, svi srecni, pred kraj trudnoce, sve spremili, skockali za jednu bebu, kad ono dve...onda nabrzaka i za drugu bebanu, svi iznenadjeni i duplo srecni :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dom zdravlja Zvezdara. A znam da su i u narodnom frontu 3 sata, samo ne znam koliko dana se ide, drugarica mi ide tamo, bas cu je pitati. Gde ti ides?

Idem u DZ Stari Grad.Sad se bas izbedacih,plasim se da je malo jedan sat sedmicno i da nista necu nauciti! :(:unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Danasnji dan je samo za spavanje i nista drugo...Uh danas mi je bas nesto tesko... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje samo da vam se javim,dok muke mučim sa svojim problemima.Prvo,uspešno se sve završilo,rodila sam Sofiju 3500,54 cm,22.dec taččno na termin u 7 i 20 ujutru.

Porođaj je bio nešto najlepše u mom životu,i pored nemara babica,moj doktor je sve priveo kraju kako treba.Kad budem bila u stanju napisaću iskustvo.Kada vidite vaše bebe SVE ZABORAVITE,kada je prinesete na grudi odmah nakon porođaja osetićete veliku euforiju.

Međutim,imam veliki problem sa dojkama,upalili su se kanali,mleko ne ide kroz bradavice,imam jake bolove,i trudim se koliko mogu da dojim devojčicu.Sve zahvaljujući divnoj nezi na odeljenju.Dva dana na patologiji zbog pada niz stepenice,i posle dva dana na odeljenju bili su košmar.Zato vas savetujem,kao prvorotke,DOBRO SE RASPITAJTE kako da pripremite dojke,posebno ako vam donose potpuno situ bebu kao što su meni i sada imam ozbiljne probleme.

Kada budem u stanju piskaraću s vama sada sve radim na oporavku koji je prilično mučan :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MARIJACHI, ČESTITAM NA MALOJ PRINCEZI! :wub: :wub: :wub: :wub: t61069.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Moje dve bebe :)image_18609.jpg

MARIJACHI PRELEPO,CESTITAM !!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.