Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Mislim da ti je to isti klinac, proveri u apoteci sa farmaceutom.

iskreno voljela bih prirodnim lijekovima to da izlijecim bez tableta :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje, tek sad sam nekako uspela da otvorim forum preko mobilnog. Porodila sam se u subotu, za manje od pet sati, sve je bilo brzo i prilicno dobro, dobile ocenu devet, ali mi je bebica na polu intenzivnoj nezi zbog lose adaptacije na spoljasnju sredinu... Danas sam je prvi put dojila, i jako sam tuzna kad svima donose bebe, a moja prima infuziju.. Ne znam jos kad izlazimo, ali obecala sam da cu se javiti... Pozdrav i cestitke novim mamama.

Ye-Ya, jako dobro znam kako se osecas i nema tih reci utehe kada si u takvoj situaciji, osim sto znas da ce je za bebu bolje da bude na infuziji. To sto sada prezivljavas sam prezivljavala i ja 7 dana...sve te razumem...ali bolje je tako. Imaces vremena sve da joj nadoknadis.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cestitam bikici i Ye-Ya ,ye-ya ne brini bice to uredu ,samo misli pozitivno,zelim vam sve najbolje od srca...

e i ja sam isla danas i nalazi su mi dobri samo mi je hemoglobin slab 106.i dala mi je da pijem heferol,pa u petak na ctg ,da nema ko iskustvo sa tim tabletama...

Ja žvaćem ferrum sandoz,imaju ukus čokolade,dva put po jednu.Iskreno i ja bi voljela da ne moram,al eto moram.Isto ti je to sve,samo je bitno da unosiš vitamin C uz gvožđe bolje se apsorbuje.

Ja u poslednje vreme imam problem sa stolicom,plašim se da mi ovde tablete još više ne odmognu.

Na CTG-u je bilo super,mada su se neki studenti obučavali na meni kako šta da rade.I obavezno pitanje sestre ; a kad će mladi gospodin,grrr nije muško devojčica je...Jao,svi tvrde da je dečak,kao da im je UZ u očima.

Kako ste vi?Ostadosmo nas par,vi se sve porodiste..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje, tek sad sam nekako uspela da otvorim forum preko mobilnog. Porodila sam se u subotu, za manje od pet sati, sve je bilo brzo i prilicno dobro, dobile ocenu devet, ali mi je bebica na polu intenzivnoj nezi zbog lose adaptacije na spoljasnju sredinu... Danas sam je prvi put dojila, i jako sam tuzna kad svima donose bebe, a moja prima infuziju.. Ne znam jos kad izlazimo, ali obecala sam da cu se javiti... Pozdrav i cestitke novim mamama.

YE-YA samo hrabro sve ce biti dobro ČESTITM TI OD SRCA I SALJEM VELIKI POLJUBAC

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AJME PA SKORO NAM SE SVI PORODIŠE U OVOM TRECEM ,,,HMMM TKO MI JE JOŠ OSTAO DA CEKA SAMNOM :lol: SVA SAM SE POGUBILA :lol::blink: :blink: :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja žvaćem ferrum sandoz,imaju ukus čokolade,dva put po jednu.Iskreno i ja bi voljela da ne moram,al eto moram.Isto ti je to sve,samo je bitno da unosiš vitamin C uz gvožđe bolje se apsorbuje.

Ja u poslednje vreme imam problem sa stolicom,plašim se da mi ovde tablete još više ne odmognu.

Na CTG-u je bilo super,mada su se neki studenti obučavali na meni kako šta da rade.I obavezno pitanje sestre ; a kad će mladi gospodin,grrr nije muško devojčica je...Jao,svi tvrde da je dečak,kao da im je UZ u očima.

Kako ste vi?Ostadosmo nas par,vi se sve porodiste..

da ostalo je nas nekoliko,sve nam se blizi,ja cu danas definitivno da spakujem svoju torbu,pocela sam da preciscam i da perem,tako da ce mi vrijeme bas brzo proci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam svim mamama!!! :rolleyes: Uzivajte u svojim bebicama i neka su zive i zdrave 10000000000 god!!!!! :lol:

I ja jedva cekam moju..... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitam svim mamama!!! :rolleyes: Uzivajte u svojim bebicama i neka su zive i zdrave 10000000000 god!!!!! :lol:

I ja jedva cekam moju..... :rolleyes:

koja si ti nedelja,ove mame nam se sve porodile,sad nas bas malo ima,i drago mi je kad nam neka nova mama u trecem dodje :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

koja si ti nedelja,ove mame nam se sve porodile,sad nas bas malo ima,i drago mi je kad nam neka nova mama u trecem dodje :D

Ja sam u 32.nedelji..Bas citam i vidim da se vecina porodila. :rolleyes: Neka samo nek bude sto vise beba.. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam u 32.nedelji..Bas citam i vidim da se vecina porodila. :rolleyes: Neka samo nek bude sto vise beba.. :lol:

naravno samo neka se bebe radjaju.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YE-YA i Bikice cestitam vam od srca i zelim sve najlepse.Uzivajte u svojim bebicama :*

Sejla i Marijachi uzmete med i kakao,koliko kasika meda toliko kasika kakaoa,pomesate i svako jutro jednu kafenu kasicicu pojedete :)

Heferol i ferum je jedno te isto,ne tu razlike ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YE-YA i Bikice cestitam vam od srca i zelim sve najlepse.Uzivajte u svojim bebicama :*

Sejla i Marijachi uzmete med i kakao,koliko kasika meda toliko kasika kakaoa,pomesate i svako jutro jednu kafenu kasicicu pojedete :)

Heferol i ferum je jedno te isto,ne tu razlike ;)

to za hemoglobin,ma bitno mi je kad nemam bakterija i tako to...ima li vijeti o priji,nejavlja nam se???? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da li moze neko da mi objasni kako da postavim tiker?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila prestala da pijem ferum sandoz(sto mi je prepisala doktorka) i presla na tu mesavinu. :)

A prija je dobro kao i bebica....uskoro ce vam se i ona javiti:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam bila prestala da pijem ferum sandoz(sto mi je prepisala doktorka) i presla na tu mesavinu. :)

A prija je dobro kao i bebica....uskoro ce vam se i ona javiti:)

jedva cekam,da prica svoje iskustvo.... :)

zene sto vas to nema :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AJME PA SKORO NAM SE SVI PORODIŠE U OVOM TRECEM ,,,HMMM TKO MI JE JOŠ OSTAO DA CEKA SAMNOM :lol: SVA SAM SE POGUBILA :lol::blink::blink::blink:

Evo ja jos cekam. :lol: Sve mi je teze ali nadam se da cemo izgurati jos malo,kad pomislim da bi trebala jos mesec dana to mi je nekako dugacko. Sledece nedelje imam kontrolu pa cemo videti sta kaze dr.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ČESTITIKE NOVOPEČENIM MAMAMA! BIKICA, MOJBEBAC I YE-YA

babygirl271.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice,kako ste danas?Ja sam imala ružne snove,pa sam malo neraspoložena.Sutra ulazim u 40 nedelju,7 dana do termina.Uh,samo da se ne oduži do nove godine.

Više mi ne daju na vežbe za trudnice,kažu ne može 10 dana pred termin.Barem da mogu da šetam,al tako je bezveze vreme napolju..Ostaje mi da pravim kolačiće :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja jos cekam. :lol: Sve mi je teze ali nadam se da cemo izgurati jos malo,kad pomislim da bi trebala jos mesec dana to mi je nekako dugacko. Sledece nedelje imam kontrolu pa cemo videti sta kaze dr.

I ja imam jos dosta da cekam...Najgore sto je vreme grozno pa ne mogu nigde ni da idem da setam,nego vecinu vremena provodim u kuci... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro trudnice,kako ste danas?Ja sam imala ružne snove,pa sam malo neraspoložena.Sutra ulazim u 40 nedelju,7 dana do termina.Uh,samo da se ne oduži do nove godine.

Više mi ne daju na vežbe za trudnice,kažu ne može 10 dana pred termin.Barem da mogu da šetam,al tako je bezveze vreme napolju..Ostaje mi da pravim kolačiće :)

dobro jutro i od mene,ja sam lijepo spavala,al sanjam svasta,i kad se probudim necu da razmisljam o tome i zaboravim sve u toku dana ,tako i ti uradi...

ja sam danas usla u 39-tu nedelju,tako da se sve blizi...a ja cu za ng izgleda oko 28 -og ako ne predjem termin pa posle nove godine..... :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ja jos cekam. :lol: Sve mi je teze ali nadam se da cemo izgurati jos malo,kad pomislim da bi trebala jos mesec dana to mi je nekako dugacko. Sledece nedelje imam kontrolu pa cemo videti sta kaze dr.

ja usla danas u 37 nedelju i jedva cekam da vidim svoje bebironce,ja se nadam za najvise 2 tj mislim da cu inace eksplodirati stomak mi je 44cm :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

Ako se ne varam, ja vam se danas pridruzujem u ovom trimestru!? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

Ako se ne varam, ja vam se danas pridruzujem u ovom trimestru!? :)

:lol: DOBRO NAM DOŠLA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:lol: DOBRO NAM DOŠLA

Hvala :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav svima!

Ako se ne varam, ja vam se danas pridruzujem u ovom trimestru!? :)

Pozdrav i tebi!Dobrodosla! :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.