Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Sbve cestitke Violeti i Mombebcu!!!!!!!!!

Uzivajte u svojim bebicama!!!

Ostalim trudnicama zelim puno srece i samo hrabro!

Hvala mig mnogo mnogo:)

Trudnjace koja je sledeca?Hajde kada je vec krenulo da se ne prekida niz :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hvala mig mnogo mnogo:)

Trudnjace koja je sledeca?Hajde kada je vec krenulo da se ne prekida niz :)

ima nas dosta koima se blizi,jaooo kako je to divno... :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo neka se radjaju bebe...bas je divno :)

Ja cekam da vidim koja ce se sledeca javiti da ide da se porodi :)

Samo nema nam Bikice..davno se porodila a n javlja se :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo neka se radjaju bebe...bas je divno :)

Ja cekam da vidim koja ce se sledeca javiti da ide da se porodi :)

Samo nema nam Bikice..davno se porodila a n javlja se :unsure:

da bas je odavno nema,nema da se javi ni Ye-Ya,a i meni je bas drago svaki dan po bebica super,samo jos da vidimo prijina iskustva,bas jedva cekam njeno iskustvo da cujem :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja jedva cekam da cujem sve od moje prije,kako je bilo na porodjaju.Necu sada da je maltretiram da mi prica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja jedva cekam da cujem sve od moje prije,kako je bilo na porodjaju.Necu sada da je maltretiram da mi prica :)

e ja sad odoh na kontrolu,pa cemo vidjet sta ce bit,bas imam tremu a ne znam zbog cega :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde,pa cekamo izvestaj sa kontole :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam istrosila svih 7,al reko ajde sto da kupujem samo zbog dva dana,al sad cu ja u 1h otici pa ce mi prepisat,i rekla mi je da ih koristim do kraja trudnoce,to mi je malo cudno,sto toliko?

Možda je ona procijenila da tebi treba ta doza.Kod svakog je drugačije.Meni je tih 7 bilo sasvim dovoljno.Brisevi su mi u redu pa nema potrebe da bilo šta koristim.Javi kako je bilo na kontroli.

Ja se vratila iz školice za trudnice,al dr nije došla slomila je nogu.Pa smo se mi trudnice tamo ispričale.Svima čudno što se ja još nisam porodila,osim meni.Kako su samo nestrpljive :)

Meni je pregled u pola 5,pa ćemo videti koliko smo narasli,i ostale stvari.Jedva čekam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi jel si spakovala torbu za porodiliste i stavila je negde na izlazu iz kuce :D

Cini mi se da si ti sledeca :)

A nema nam ye-ye ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Marijachi jel si spakovala torbu za porodiliste i stavila je negde na izlazu iz kuce :D

Cini mi se da si ti sledeca :)

A nema nam ye-ye ???

:) sve spakovano,i za mene i za bebu..I ja se pitam gde je,imale smo isti termin :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

:DMALOJ HANI I NJENOJ MAMI SVE NAJ NAJ BOLJE, ŽIVIJELE NAM 100000G

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje, tek sad sam nekako uspela da otvorim forum preko mobilnog. Porodila sam se u subotu, za manje od pet sati, sve je bilo brzo i prilicno dobro, dobile ocenu devet, ali mi je bebica na polu intenzivnoj nezi zbog lose adaptacije na spoljasnju sredinu... Danas sam je prvi put dojila, i jako sam tuzna kad svima donose bebe, a moja prima infuziju.. Ne znam jos kad izlazimo, ali obecala sam da cu se javiti... Pozdrav i cestitke novim mamama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje vreme je da se i ja javim!!!!U utorak 06.12 u 00:33h sam rodila Mihajla,preslatkog deckica od 4050gr i 52cm.Porodjaj je bio fantastican,prirodan uz epidural koji svima od srca preporucujem.Sad sisamo,kuci smo,ali uz dve bebe,jednu malo vecu i ovu malu nisam imala kad da se javim...Uskoro cu i slike da postavim...moram jos da iscitam ko se sve porodio od vas ovih dana...nisam u toku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ye-Ya, bas mi je zao sto to nije glatko islo do kraja, ali budi jaka i strpljiva jos malo, sigurna sam da ce beba biti u redu, a i ti sa njom. Cuvaj mleko, izmuzaj koliko god mozes da bi mogla bebicu da dojis kada dodjete kuci.

Bikice, svaka cast, hrabro je imati dvoje tako male dece odjednom :)

Ljubim vas :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bikice,cestitam od srca,neka je Mihajlo ziv i zdrav!!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje, tek sad sam nekako uspela da otvorim forum preko mobilnog. Porodila sam se u subotu, za manje od pet sati, sve je bilo brzo i prilicno dobro, dobile ocenu devet, ali mi je bebica na polu intenzivnoj nezi zbog lose adaptacije na spoljasnju sredinu... Danas sam je prvi put dojila, i jako sam tuzna kad svima donose bebe, a moja prima infuziju.. Ne znam jos kad izlazimo, ali obecala sam da cu se javiti... Pozdrav i cestitke novim mamama.

Čestitam objema.Ye-Ya baš mi je žao,ali budi hrabra,brzo će i to proći.Bitno da ste vi dobro

Ja sam došla sa pregleda,dr kaže da sam potpuno zatvorena.Beba ima 3600 g,i sjutra idem kod njega na CTG.Prepisao mi je tablete za gvožđe jer mi je hemoglobin 112.Inače videla sam joj ručice,stavila prst u usta :) a u jednom trenutku je mahala :D pile malo..sviđa joj se u stomaku.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam objema.Ye-Ya baš mi je žao,ali budi hrabra,brzo će i to proći.Bitno da ste vi dobro

Ja sam došla sa pregleda,dr kaže da sam potpuno zatvorena.Beba ima 3600 g,i sjutra idem kod njega na CTG.Prepisao mi je tablete za gvožđe jer mi je hemoglobin 112.Inače videla sam joj ručice,stavila prst u usta :) a u jednom trenutku je mahala :D pile malo..sviđa joj se u stomaku.

cestitam bikici i Ye-Ya ,ye-ya ne brini bice to uredu ,samo misli pozitivno,zelim vam sve najbolje od srca...

e i ja sam isla danas i nalazi su mi dobri samo mi je hemoglobin slab 106.i dala mi je da pijem heferol,pa u petak na ctg ,da nema ko iskustvo sa tim tabletama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam objema.Ye-Ya baš mi je žao,ali budi hrabra,brzo će i to proći.Bitno da ste vi dobro

Ja sam došla sa pregleda,dr kaže da sam potpuno zatvorena.Beba ima 3600 g,i sjutra idem kod njega na CTG.Prepisao mi je tablete za gvožđe jer mi je hemoglobin 112.Inače videla sam joj ručice,stavila prst u usta :) a u jednom trenutku je mahala :D pile malo..sviđa joj se u stomaku.

cestitam bikici i Ye-Ya ,ye-ya ne brini bice to uredu ,samo misli pozitivno,zelim vam sve najbolje od srca...

e i ja sam isla danas i nalazi su mi dobri samo mi je hemoglobin slab 106.i dala mi je da pijem heferol,pa u petak na ctg ,da nema ko iskustvo sa tim tabletama...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam glockala tablete ferum sandoz, imaju ukus cokolade, fine su :) Probaj ih! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam glockala tablete ferum sandoz, imaju ukus cokolade, fine su :) Probaj ih! :)

ne znam dal smijem ,jer mi je dala ove tablete sad da pijem ???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najlepse cestitke mamama i bebama, da su zive i zdrave 1000000000 godina

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne znam dal smijem ,jer mi je dala ove tablete sad da pijem ???

Mislim da ti je to isti klinac, proveri u apoteci sa farmaceutom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske, porodila se MojBebac jutros u 9:15, dobili smo Hanu 3050gr, 53cm. :wub: :wub:

Sve vas je puno pozdravila, salje vam velikii kiss za sat vremena ce je prebaciti u sobu da se odmori, dobro su i beba i ona.

OOOoooooooooo Georgina CESTITAM OD SRCA

Neka nam je ziva i zdrava 10000000 godina!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Uzivajte zajedno i mazite se sto vise!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel vam rekoh da se javljam :) a vas nema!!!

porodila sam se u 11 i 20 sve je brzinski proslo tako da vam svima zelim ovakav porodjaj!!! stefan je sladak mamin decak 51 cm i 2.900 gr... moramo da ga podgojimo :)

ljubim vas sve a priju cekam sutra :)

CESTITAM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Sve najbolje!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

drage moje, tek sad sam nekako uspela da otvorim forum preko mobilnog. Porodila sam se u subotu, za manje od pet sati, sve je bilo brzo i prilicno dobro, dobile ocenu devet, ali mi je bebica na polu intenzivnoj nezi zbog lose adaptacije na spoljasnju sredinu... Danas sam je prvi put dojila, i jako sam tuzna kad svima donose bebe, a moja prima infuziju.. Ne znam jos kad izlazimo, ali obecala sam da cu se javiti... Pozdrav i cestitke novim mamama.

Cestitam na bebici

Nemoj se sekirati,sve ce biti kako treba,izdrzi jos malo i onda cete potpuno uzivati!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.