Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Cestitam mojoj prijii mojoj snajkici i sve najlepse od srca

Inace prija je dobro,malko je umorna ali brzo ce ona doci sebi

Ljubim i nju i snajkicu

a200.gif

a194.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve cestitke i od mene, neka je ziva, zdrava i vesela!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super eto i prija nam se porodi bas lepoooooo,bas mi je drago jao,e sad ce ona da nam prica kako je bilo na porodjaju.jao ja nemogu da vjerujem koliko sam emotivna,tek sam sad vidjela da se prija porodila i ja sve placem od srece jao boze.... :) :) :)

kako ste vi danas ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke mami i veliki poljubac maloj Hani,da je ziva i zdrava!

Joj meni je u poslednje vreme jako tesko,beba se mnogo spustila.Tesko se i krecem,osecam jak pritisak izmedju nogu,i imam neke bolove povremeno.Svi mi kazu da necu izdrzati jos puno a i ja tako mislim,jos nedelju- dve da izguram bice super! Malo me hvata panika od porodjaja iako je drugi put.Kupila sam sve stvarcice za bebu,oprala,samo jos da ispeglam i sve je spremno. :D Kako ste vi?Jel se spremate?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cestitke mami i veliki poljubac maloj Hani,da je ziva i zdrava!

Joj meni je u poslednje vreme jako tesko,beba se mnogo spustila.Tesko se i krecem,osecam jak pritisak izmedju nogu,i imam neke bolove povremeno.Svi mi kazu da necu izdrzati jos puno a i ja tako mislim,jos nedelju- dve da izguram bice super! Malo me hvata panika od porodjaja iako je drugi put.Kupila sam sve stvarcice za bebu,oprala,samo jos da ispeglam i sve je spremno. :D Kako ste vi?Jel se spremate?

i ja se spremam al sve mi se cini nece jos,al nisam ni svjesna kako mi se blizi,samo odugovlacim...a meni se stomak nije spustio,al pocele su lazne kontrakcije i bas me uplase,ne znam dal je to to....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja se spremam al sve mi se cini nece jos,al nisam ni svjesna kako mi se blizi,samo odugovlacim...a meni se stomak nije spustio,al pocele su lazne kontrakcije i bas me uplase,ne znam dal je to to....

Meni svi kazu da druga trudnoca hoce da se zavrsi,tj. da se porodim ranije a i s´ obzirom koliko je nisko sve sam vise ubedjena da smo blizu porodjaja. Kazu da lazne kontrakcije hoce da se pojave par dana pre porodjaja ali ja nemam iskustva sa tim pa ne znam tacno da ti kazem.Ali mogla bi da pocnes polako da se spremas. :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nek je ziva i zdrava,cestitke za mamu :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni svi kazu da druga trudnoca hoce da se zavrsi,tj. da se porodim ranije a i s´ obzirom koliko je nisko sve sam vise ubedjena da smo blizu porodjaja. Kazu da lazne kontrakcije hoce da se pojave par dana pre porodjaja ali ja nemam iskustva sa tim pa ne znam tacno da ti kazem.Ali mogla bi da pocnes polako da se spremas. :rolleyes:

meni se cini ako se spakujem odma cu otici u bolnicu,a za bebicu sam kupila stvarcice,al ima jos toga da se kupi...a sto se tice porodjaja sve zavisi od zene do zene nijedna isto neprodje neke se namuce dosta neke malo neke nimalo sve zavisi,mislim to je moje misljenje,e sad ne znam... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sve najbolje za mamu i bebu...a kaze ona meni sinoc da su je vratili a zigaju je krsta :) Divno, njoj je bas dojadilo dabude trudna. Ko se cuje sa njom neka joj prenese poljupce i najlepse zelje!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

super eto i prija nam se porodi bas lepoooooo,bas mi je drago jao,e sad ce ona da nam prica kako je bilo na porodjaju.jao ja nemogu da vjerujem koliko sam emotivna,tek sam sad vidjela da se prija porodila i ja sve placem od srece jao boze.... :):):)

kako ste vi danas ????

MojBebac čestitam,baš mi je drago zbog tebe.Ja sam jutros otišla do mora,uživala u pogledu,talasi su predivni.A kad smo se vraćali,osetila sam neku mučninu.Imam nešto braonkasto na vešu,jel bi mi neko rekao šta bi to moglo biti?Baš se plašim a moj dr se ne javlja.Inače ne osećam ništa osim neku težinu i mučninu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je li kao sluzavo, braonkasto i sukrvica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Je li kao sluzavo, braonkasto i sukrvica?

Da,braonkasto,kao sukrvica.Jel nešto opasno?Ne znam da li da odem do DZ,ili da čekam pregled sutra :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa otidji na pregled, ali moguce je da je to onaj cep sluzavi, obicno brzo nakon ispadanja tog cepa krece i beba napolje :) Ali id, da budes mirna, ja sam uvek za ono da je bolje bez razloga otici, nego posle lupati glavu zasto nisi otisla :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa otidji na pregled, ali moguce je da je to onaj cep sluzavi, obicno brzo nakon ispadanja tog cepa krece i beba napolje :) Ali id, da budes mirna, ja sam uvek za ono da je bolje bez razloga otici, nego posle lupati glavu zasto nisi otisla :)

slazem se sa tobom,bolje otici,ne kazu dzabe bolje spreciti nego leciti...

a da ne znas ti Ivana sta o tabletama Gino-daktonal,to mi je dala da stavljam svaku noc do kraja trudnoce,valjda zbog bijelog pranja :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

slazem se sa tobom,bolje otici,ne kazu dzabe bolje spreciti nego leciti...

a da ne znas ti Ivana sta o tabletama Gino-daktonal,to mi je dala da stavljam svaku noc do kraja trudnoce,valjda zbog bijelog pranja :unsure:

To su ti vaginalete za Kandidu,ja sam ih stavljala u 7 mjesecu trudnoće i prilično su efikasne.Dobro je pročistiti porođajni kanal,obično ih daju u poslednjem mjesecu.Mada je meni bris bio ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

najlepse cestitke mami i maloj Hani, da je ziva i zdrava 10000000 godina....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To su ti vaginalete za Kandidu,ja sam ih stavljala u 7 mjesecu trudnoće i prilično su efikasne.Dobro je pročistiti porođajni kanal,obično ih daju u poslednjem mjesecu.Mada je meni bris bio ok.

meni nije ni gledala bris samo mi pogledala grlic i dala mi te vaginalete da stavljam,i rekla do kraja trudnoce da ih koristim...e sj idem sa nalazima kod nje,i vidjecu sta dalje...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledaj, ja nisam nikada imala problem sa kandidom, uopste nisam imala problem sa brisom, ali koliko mi je poznato, ako imas bas mnogo kandide, ona moze da se vidi i golim okom, u smislu da se stvaraju kao gromuljice neke u sekretu i na sluzokozi, bar sam tako ja shvatila i to valjda svrbi. Ako je to tacno, mozda si ti aj slucaj pa ti je i bez brisa dala terapiju. A znam da je daktanol uopsteno lek protiv gljivica, a gino valjda jer je za ginekolosku upotrebu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e zenske samo da se javnem brzinski :)

mi smo super sutra idemo kuci nadam se pa se javljamooo

evo i priji da pozelimo sve naj naj mada smo to vec uradili :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cice, Mojbebac vam se zahvaljuje na čestitkama, čeka vizitu, opa bebicu, pa će da odmara :) :) :) Ja jedva čekam da je zagrlim :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gledaj, ja nisam nikada imala problem sa kandidom, uopste nisam imala problem sa brisom, ali koliko mi je poznato, ako imas bas mnogo kandide, ona moze da se vidi i golim okom, u smislu da se stvaraju kao gromuljice neke u sekretu i na sluzokozi, bar sam tako ja shvatila i to valjda svrbi. Ako je to tacno, mozda si ti aj slucaj pa ti je i bez brisa dala terapiju. A znam da je daktanol uopsteno lek protiv gljivica, a gino valjda jer je za ginekolosku upotrebu :)

Jeste,ne treba ni bris da se vadi.I meni je dr,na osnovu simptoma zaključio tada da je kandida,sirast beo sekret i svrab ili pečenje.Jao,kad se setim :unsure: Ne ponovilo se.Ali,ako počneš terapiju ne smiješ prekinuti ninače može da bude još gore.

e zenske samo da se javnem brzinski :)

mi smo super sutra idemo kuci nadam se pa se javljamooo

evo i priji da pozelimo sve naj naj mada smo to vec uradili :)

Super,sad možeš da promeniš tiker.Oću i ja :P rekli su mi iz osiguravajuće kuće da deca rođena pre 22 dec,imaju neke veće benificije,a ja bih da otvorim štednju za bebu.Ju,kao da mogu sad da se s njom dogovorim :lol:

Inače,ja sam sinoć posle onih braon mrlja imala neko belo pranje.Istuširala se i čekala ako krenu kontrakcije.Kako ništa nije bilo ja zaspah al mm nikako.Sve se mukica uzvrteo,misli sad će,sad će.Pa ja nisam mogla od njega spavati.Ne znam za vaše muževe al ovo moje dete je toliko uzbuđeno oko dolaska bebe da čovek ne poveruje.Biće on brižan tata :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeste,ne treba ni bris da se vadi.I meni je dr,na osnovu simptoma zaključio tada da je kandida,sirast beo sekret i svrab ili pečenje.Jao,kad se setim :unsure: Ne ponovilo se.Ali,ako počneš terapiju ne smiješ prekinuti ninače može da bude još gore.

Super,sad možeš da promeniš tiker.Oću i ja :P rekli su mi iz osiguravajuće kuće da deca rođena pre 22 dec,imaju neke veće benificije,a ja bih da otvorim štednju za bebu.Ju,kao da mogu sad da se s njom dogovorim :lol:

Inače,ja sam sinoć posle onih braon mrlja imala neko belo pranje.Istuširala se i čekala ako krenu kontrakcije.Kako ništa nije bilo ja zaspah al mm nikako.Sve se mukica uzvrteo,misli sad će,sad će.Pa ja nisam mogla od njega spavati.Ne znam za vaše muževe al ovo moje dete je toliko uzbuđeno oko dolaska bebe da čovek ne poveruje.Biće on brižan tata :)

a meni tih vaginoleta nestalo u petak,a to ide na recept a ovdje su 500din,a danas cu kod dr pa ce mi prepisat,nema veze sto ove dvije noci nisam stavljela jelda?

ma svaki muz jedva ceka al raduje se na razlicit nacin,ovaj moj isto jedva ceka al vidim krije to u sebi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a meni tih vaginoleta nestalo u petak,a to ide na recept a ovdje su 500din,a danas cu kod dr pa ce mi prepisat,nema veze sto ove dvije noci nisam stavljela jelda?

ma svaki muz jedva ceka al raduje se na razlicit nacin,ovaj moj isto jedva ceka al vidim krije to u sebi :)

E moj ne može da sakrije,možda i što je tako mlad,ima 23 godine pa mu je sad uzbuđenje veliko..A ja sam sva smirena.

Ne bih da te plašim ,ali s tim se nije igrati.Ne sme da se pravi velika pauza,ja nikad nisam pravila,jer se gljivice onda još gore namnože.Vidi ti da to uzmeš što pre,ja sam uzela bez recepta,kod nas je 5 evra.I zavisi da li si potrošila celu dozu?Ja sam sa jednom kutijom poslije 3 vaginalete izlečila,ali sam uzela svih 7.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E moj ne može da sakrije,možda i što je tako mlad,ima 23 godine pa mu je sad uzbuđenje veliko..A ja sam sva smirena.

Ne bih da te plašim ,ali s tim se nije igrati.Ne sme da se pravi velika pauza,ja nikad nisam pravila,jer se gljivice onda još gore namnože.Vidi ti da to uzmeš što pre,ja sam uzela bez recepta,kod nas je 5 evra.I zavisi da li si potrošila celu dozu?Ja sam sa jednom kutijom poslije 3 vaginalete izlečila,ali sam uzela svih 7.

ja sam istrosila svih 7,al reko ajde sto da kupujem samo zbog dva dana,al sad cu ja u 1h otici pa ce mi prepisat,i rekla mi je da ih koristim do kraja trudnoce,to mi je malo cudno,sto toliko?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sbve cestitke Violeti i Mombebcu!!!!!!!!!

Uzivajte u svojim bebicama!!!

Ostalim trudnicama zelim puno srece i samo hrabro!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.