Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ajmo sledecaaaaaaaaaaaa :) Ajde ti sejla! :D

ja nisam na redu ,ja sam tek u 37 nedelji ima ih pre mene :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma u devetom si, nije vise bitno ko je koji dan duze. Ajmoooooooo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma u devetom si, nije vise bitno ko je koji dan duze. Ajmoooooooo :D

e nije kulturno preko reda stvsrno :) naljutice se ostale trudnice :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuna Kićo :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vuna Kićo :D :D :D

:D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MojBebac - javljaj se na raport :D:D Ajde, deder - dosta kafenisanja :D

Šta su ti rekli na pregledu?

Sreco moja, sve ok... sutra idem ponovo :P

nema je,mozda se porodila :D

Sejla ne poradja se tek tako!!!

Ma u devetom si, nije vise bitno ko je koji dan duze. Ajmoooooooo :D

IvanaKK :angry::angry::angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, evo nama Georgine.. :D pa gde si ti sunce nase? Nece slonce u lonce? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

O, evo nama Georgine.. :D pa gde si ti sunce nase? Nece slonce u lonce? :)

Nece draga moja :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja ne znam što ste tako nestrpljive,uživajte još malo u trudnoći,posle će biti baby servis 24 h.

Meni jedino smeta,što me svi pitaju kad ćeš,ili kažu još nisi?!Bože,ljudi su stvarno čudni.A kad kažu pa ima li šta novo,a sad me zovu odasvud sa tim pitanjem,ja se prosto :angry: Ili što neće da se vide sa mnom na kafi,neke drugarice pod izgovorom,uh šta ako ti pukne vodenjak.Ma ajde ljudi,kad pukne nek pukne.. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnoge zene misle da to ide kao filmovima. Pukne vodenjak i beba ispadne napolje. Tri puta sam se poradjala i sva tri puta sam rekla sebi: 'Eh, sto nije tako...' mada drugi put skoro da je i bilo :)

A ja znam da neke trudnice ovde jedva cekaju da se porode pa se zato malo sa njima zavitlavam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnoge zene misle da to ide kao filmovima. Pukne vodenjak i beba ispadne napolje. Tri puta sam se poradjala i sva tri puta sam rekla sebi: 'Eh, sto nije tako...' mada drugi put skoro da je i bilo :)

A ja znam da neke trudnice ovde jedva cekaju da se porode pa se zato malo sa njima zavitlavam :)

Ja sam čula da to može dobro da potraje od trena pucanja.Čak i 14 sati kod prvorotki.Al aj ti to objasni nekome ko ima 30 godina,nikad ništa o trudnoći i porođaju osim ko što ti kažeš na filmovima nije čuo..E takve su ti skoro sve moje drugarice.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam čula da to može dobro da potraje od trena pucanja.Čak i 14 sati kod prvorotki.Al aj ti to objasni nekome ko ima 30 godina,nikad ništa o trudnoći i porođaju osim ko što ti kažeš na filmovima nije čuo..E takve su ti skoro sve moje drugarice.

Moze, moze, tako meni prvi porodjaj trajao 12 sati. S tim sto moram da naglasim da je proslo 12 sati od pucanja vodenjaka do izlaska bebe, ali nisam imala bolove sve vreme, samo zadnjih nekoliko sati, veci deo od tih 12 h sam prespavala, a bila sam budna zadnja dva sata kad su kontrakcije bile ceste i jake, ali to je vec bilo kada me dr otvorila rucno i kada je indukcija pocela da radi svoj deo posla :)

A te sto ocekuju da se porode filmski..hihihihihih, recimo da ce biti VEOMA iznenadjene i trudnocom i porodjajem :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mnoge zene misle da to ide kao filmovima. Pukne vodenjak i beba ispadne napolje. Tri puta sam se poradjala i sva tri puta sam rekla sebi: 'Eh, sto nije tako...' mada drugi put skoro da je i bilo :)

A ja znam da neke trudnice ovde jedva cekaju da se porode pa se zato malo sa njima zavitlavam :)

Ako se ovo odnosi na mene duso... zavitlanciju prihvatam i to znas :lol::lol::lol: Samo neka je veselo... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na tebe, na tebe, nego sam znala da ces se prepoznati pa nije bilo potrebe da prozivam po imenu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neka boli koliko hoce sve cu za svoju bebicu da izdrzim...ja ne mislim da je to ko u filmovima,znam da mora da boli necu bit jedina koja ce da trpi bol,beba mora izac,ni u jednoj zeni beba nije ostala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Na tebe, na tebe, nego sam znala da ces se prepoznati pa nije bilo potrebe da prozivam po imenu :)

pa izgleda jedino ja trcim u porodiliste i smaram dr da hocu da se porodim... Danas su me svi dr koji su me sreli na hodniku zezali : " Sta je Georgina... jos si trudna? " :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa izgleda jedino ja trcim u porodiliste i smaram dr da hocu da se porodim... Danas su me svi dr koji su me sreli na hodniku zezali : " Sta je Georgina... jos si trudna? " :lol::lol::lol:

vala mene ubijaju ta pitanja jos nisi,koliko imas jos,uh kako me to smara... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne panicim, samo pitam gde je Jeca1984 i prizivam JECOOOOO... :unsure::unsure::unsure: !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne panicim, samo pitam gde je Jeca1984 i prizivam JECOOOOO... :unsure::unsure::unsure: !!!!

nema nam jece danas cijeli dan :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nema nam jece danas cijeli dan :rolleyes:

JAVLJAM SE BRZINSKI UPRAVO MI JE PUKO VODENJAK CAO ZENE VOLIM VAS LJUBIM VAS NEDOSTAJACETE MI

JAVICU VAM SE!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nego sta nego ce mi se javis... nemoj da te sanjam!!! Aj pa srecno... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAVLJAM SE BRZINSKI UPRAVO MI JE PUKO VODENJAK CAO ZENE VOLIM VAS LJUBIM VAS NEDOSTAJACETE MI

JAVICU VAM SE!!!!!

Juhuuuuuuuuuuu, imacemo novu bebu! Srecno, drzimo ti fige, slusaj babice, i nista se ne boj :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Srecno Jeco i kao sto sam ti rekla,samo polako i pun napon na porodjajnom stolu :lol:

Pa da povuces moju priju za sobom a posle i ostale trudnjace:)

Moja prija se ulenjila i po malo stisla kao nova mlada :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

neka boli koliko hoce sve cu za svoju bebicu da izdrzim...ja ne mislim da je to ko u filmovima,znam da mora da boli necu bit jedina koja ce da trpi bol,beba mora izac,ni u jednoj zeni beba nije ostala...

Moramo biti svesni da ni bebi nije lako.Svaka kontrakcija je stiskanje male bebe,koja je nežna i krhka.Zato ne smemo biti sebične nego pomoći našim malima da se što manje muče na porođaju.Mi smo veliki sve ćemo lako,al ako njih namučimo to već nije jednostavno.

JAVLJAM SE BRZINSKI UPRAVO MI JE PUKO VODENJAK CAO ZENE VOLIM VAS LJUBIM VAS NEDOSTAJACETE MI

JAVICU VAM SE!!!!!

Superishka,nek sve prođe sa srećom...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

JAVLJAM SE BRZINSKI UPRAVO MI JE PUKO VODENJAK CAO ZENE VOLIM VAS LJUBIM VAS NEDOSTAJACETE MI

JAVICU VAM SE!!!!!

Sa srecom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.