Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

zene meni nesto nije bas najbolje... boli me zeludac, ocu d umrem... odoh da odleskarim malko, pa ako mi bude bolje dolazim... bas sam nesto kljakava

lezi odmaraj najbolje ti je tako vjeruj. popi caj od kamilice....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh ja sam taka samo se plasim necega,a za sve ima izlaz,tu ce mi bit i moja majka i svekrva da mi pomognu nekoliko dana ,a ja opet strepim nesto...znam da nevalja al sta cu,sve mi se cini nesto ce se desit i tome sl...jao jeste ruzno al sta cu :rolleyes:

Ok.... ti si takva, ali vise nisi u pitanju samo ti. Svaka negativna misao, strah, strepnju beba oseca preko tebe... Ako sama znas da nemas razloga za sve te negativne misli i osecaje, da ce biti sve ok i da ces imati dosta ljudi oko sebe koji ce ti pomoci, zasto ne bi pocela da cascavas bebu i sebe osecajem bezbriznosti, srece, ljubavi... :lol: ????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali sad me nije uopste strah porodjaja,i ne mislim na to puno,mislim najvise kako ce moji svi da se obraduju,jer jedva cekaju,o tome se prica kao da je jedna beba samo na svijet :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali sad me nije uopste strah porodjaja,i ne mislim na to puno,mislim najvise kako ce moji svi da se obraduju,jer jedva cekaju,o tome se prica kao da je jedna beba samo na svijet :D:D:D

Pa raduj se i ti... tvoja beba je jedina na svetu i najlepsa i najbolja!!! A porodjaj je jedan dan i prodje kakav god... i vredi svake sekunde bola :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo vam, devojke, nove teme koja vas ubrzo ceka.

Prvi dani dojenja

skracujte vreme, sta da vam kazem...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo vam, devojke, nove teme koja vas ubrzo ceka.

Prvi dani dojenja

skracujte vreme, sta da vam kazem...

Videla sam i vec procitala :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Videla sam i vec procitala :P

Pa nisam ja samo za tebe postavila :P Ti si morala danas da slusa pridike i savete. tebi je za danas dosta. ;)

Sreca tvoja pa ja od sutra necu biti na netu do ponedeljka...necu te daviti, a i ko zna sta bi sve procitala jos na ovoj temi. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa nisam ja samo za tebe postavila :P Ti si morala danas da slusa pridike i savete. tebi je za danas dosta. ;)

Sreca tvoja pa ja od sutra necu biti na netu do ponedeljka...necu te daviti, a i ko zna sta bi sve procitala jos na ovoj temi. :lol:

Kako neces :blink: ... Pa kako cu ja bez moje BIG MAME sad.gif ?????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kako neces :blink: ... Pa kako cu ja bez moje BIG MAME sad.gif ?????

Bicemo telefonski u kontaktu ;) Necu ja tebe tako lako da ostavim na miru :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bicemo telefonski u kontaktu ;) Necu ja tebe tako lako da ostavim na miru :lol:

-sign-i-love-you.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja imala laznu uzbunu, merila kontrakcije... imala sam 16 kontrakcija na manje od 10 minuta i onda se proredile i nestale kao da ih nije bilo... Svi se ponadali, kad ono laznjaci (mm se izbezumio :) )... Rekla ovoj mojoj bebici da me ne folira vise, i kad resi da izadje da to uradi u velikom stilu :rolleyes:

Jel ste polegale ili vas jos uvek ima ovde? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje, ja imala laznu uzbunu, merila kontrakcije... imala sam 16 kontrakcija na manje od 10 minuta i onda se proredile i nestale kao da ih nije bilo... Svi se ponadali, kad ono laznjaci (mm se izbezumio :) )... Rekla ovoj mojoj bebici da me ne folira vise, i kad resi da izadje da to uradi u velikom stilu :rolleyes:

Jel ste polegale ili vas jos uvek ima ovde? :)

Dobro jutro svima.Vi ste sve noćne ptice,a ja kao u vojsci legnem u 10,ustanem u 6,i tako svako jutro od kad sam u drugom stanju :)

Ja sam od jutros nešto nervozna,zvala me majka pa kaže da ubrzam taj UZ jer se možda porodim za vikend,da ne čekam ponedeljak.A ja joj kažem pa valjda ću osetiti bar tri dana pre kad ću se poroditi,na šta će ona meni ih kad bi to moglo da se oseti.Samo pukne vodenjak i eto.

Kad bi samo znala da razmišljam ove nedelje da se spustim do mora,ako bude lepo vreme.. B)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti to hoces da vidis beku jos jednom dok je u stomaku? Jel zbog toga da ubrzavas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hejjjj dobro jutro zene sta radite kako ste spavale,sto vas to nema ,da niste otisle da se poradjate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! Ne znam sta se desava danas, bas je neko zatisje, nema ni Jece ni Bebca, Marijachi je nestala takodje, bas mi je neobicno... Kako si ti danas?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro! Ne znam sta se desava danas, bas je neko zatisje, nema ni Jece ni Bebca, Marijachi je nestala takodje, bas mi je neobicno... Kako si ti danas?

pa dobro,e al zamisli u hodu me grcevi u nogu hvataju :)

i danas cu malo u trgovinu tako da jedva cekam,ti kako si posle laznih kontrakcija? :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za grceve je dobar magnezijum, ima ga u bananama ili da uzmes malo sumeci... Oni su bas nezgodni, mene ponekad uhvate ali kad lezim... Ako imas sumeci, uzmi ga pre nego sto krenes u akciju, nece te hvatati :)

Ja sam malo kao izduvano balonce, bas sam pomislila bice nesto, i sad sam opet na nuli... Sutra na kontrolu idem u 10 pa cu videti... Danas oko 2 idem na vezbice, a bas se osecam umorno iako sam dobro spavala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Za grceve je dobar magnezijum, ima ga u bananama ili da uzmes malo sumeci... Oni su bas nezgodni, mene ponekad uhvate ali kad lezim... Ako imas sumeci, uzmi ga pre nego sto krenes u akciju, nece te hvatati :)

Ja sam malo kao izduvano balonce, bas sam pomislila bice nesto, i sad sam opet na nuli... Sutra na kontrolu idem u 10 pa cu videti... Danas oko 2 idem na vezbice, a bas se osecam umorno iako sam dobro spavala...

ma jedem banana ali nista,ali nisu toliko strasni,ali me u toku noci najvise uhvate...ma jos malo cemo izdrzat...pa i ti ces jos malo ,mozda te i sj ostavi?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti to hoces da vidis beku jos jednom dok je u stomaku? Jel zbog toga da ubrzavas?

Ne,doktor mi je rekao da moram uraditi još jedan UZ pred porođaj,da izmeri bebinu glavicu,jer je to jako bitno.

Ja sam danas bila kod jedne prijateljice,ona ima bebu od 7 mjeseci,pa se žali kako neće ništa da jede sve bljucka.Kaže ne može se naprati robice..

A onda sam bila u školi za trudnice.Ja kažem sestri vidimo se sledeće nedelje,a ona meni,ti bi najradije odložila porođaj..E ne znam,meni se čini da ću se ja poroditi poslije termina.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma jedem banana ali nista,ali nisu toliko strasni,ali me u toku noci najvise uhvate...ma jos malo cemo izdrzat...pa i ti ces jos malo ,mozda te i sj ostavi?

Rekao je da sve ponesem, da ce me verovatno zadrzati, ubi me ova neizvesnost... Ako sam jos na 2 prstica nema nista od toga :)

Ne,doktor mi je rekao da moram uraditi još jedan UZ pred porođaj,da izmeri bebinu glavicu,jer je to jako bitno.

Ja sam danas bila kod jedne prijateljice,ona ima bebu od 7 mjeseci,pa se žali kako neće ništa da jede sve bljucka.Kaže ne može se naprati robice..

A onda sam bila u školi za trudnice.Ja kažem sestri vidimo se sledeće nedelje,a ona meni,ti bi najradije odložila porođaj..E ne znam,meni se čini da ću se ja poroditi poslije termina.

Ne znam sta da ti kazem sto se tih osecaja tice... ja sam mislila da ce da mi krene prirodno i stalno sam pricala eto meni bebe 9. decembra, pa nista... nikad ne znas sta ti je priroda odredila :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ove zene iz treceg su se porodile sigurno,cim ih nema ovoliko vremena,a nema ni Violete sta li je sa njom:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MojBebac - javljaj se na raport :D :D Ajde, deder - dosta kafenisanja :D

Šta su ti rekli na pregledu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ove zene iz treceg su se porodile sigurno,cim ih nema ovoliko vremena,a nema ni Violete sta li je sa njom:)

Bikica se 100% porodila,a pitam se samo gde su ostale..mora dakoriste ove dane da još nakupuju stvari za bebu..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MojBebac - javljaj se na raport :D :D Ajde, deder - dosta kafenisanja :D

Šta su ti rekli na pregledu?

nema je,mozda se porodila :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ajmo sledecaaaaaaaaaaaa :) Ajde ti sejla! :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.