Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

joj mene moje dete ubija, pa me sve nesto boli :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se jedva zaustavila sa bebi kupovinom, jao ovo jao ono, kako je lepo, slatko... nisam ostavila ljudima mesta za poklone... Moram da im kazem da kupuju svu za 6 meseci ili vise :)

Jeco, ja sam nesto utuvila sebi u glavu 9. decembar, ne znam hocu li moci da zaspim veceras... sve nesto mislim da ce nocas da me iznenadi... Luda moja glava, a beki u stomaku ocigledno lepo...

Marijachi, pregrmi nekako to, jos malo pa je gotovo...

Ja sam se na sve te preglede navikla... Na primer, pre mi je uvek bila frka od vadjenja krvi, sad samo zavrcem rukav, i gledam sve... Malo me ocvrsnula trudnoca... Kazu da ti je posle porodjaja od tih pregleda, analiza, pipkanja, klizmi i ostalih blagodeti porodjaja sve ravno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se jedva zaustavila sa bebi kupovinom, jao ovo jao ono, kako je lepo, slatko... nisam ostavila ljudima mesta za poklone... Moram da im kazem da kupuju svu za 6 meseci ili vise :)

Jeco, ja sam nesto utuvila sebi u glavu 9. decembar, ne znam hocu li moci da zaspim veceras... sve nesto mislim da ce nocas da me iznenadi... Luda moja glava, a beki u stomaku ocigledno lepo...

Marijachi, pregrmi nekako to, jos malo pa je gotovo...

Ja sam se na sve te preglede navikla... Na primer, pre mi je uvek bila frka od vadjenja krvi, sad samo zavrcem rukav, i gledam sve... Malo me ocvrsnula trudnoca... Kazu da ti je posle porodjaja od tih pregleda, analiza, pipkanja, klizmi i ostalih blagodeti porodjaja sve ravno...

boga mi... ja cu drugi put da se poradjam i i dalje se stezem kod ginekologa... nema popravke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

To je zato sto nemas dobrog doktora kao ja :lol::P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma moja prija kao zmaj... nasmejana, vitka, lepa... u pratnji dvojice momaka... sva mi blista :lol:

Pusti ti naseg Sasojla IvanuKK sta prica :angry: ... to ti je zbog setnje, pa si se malo preforsirala :rolleyes:

Jaoj prijo moja pa ti stvrno hoces da se ja uobrazim....a veruj da uzivam u pratnji mojih decaka :rolleyes: :rolleyes: :rolleyes:

Sejla malo manje setnje i bice ok ;)

Jeco cuvaj mi moju priju na porodjaju:)

Danas sam je videla i bas mi je slatka prijica sa stomakom...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jaoj prijo moja pa ti stvrno hoces da se ja uobrazim....a veruj da uzivam u pratnji mojih decaka :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Sejla malo manje setnje i bice ok ;)

Jeco cuvaj mi moju priju na porodjaju:)

Danas sam je videla i bas mi je slatka prijica sa stomakom... :)

Momci su ti cudo nevidjeno... pogotovo ona mala vekniva sto je spavala :lol::lol::lol: Pa onda da ostanem ja ovako... da se ne poradjam :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Momci su ti cudo nevidjeno... pogotovo ona mala vekniva sto je spavala :lol::lol::lol: Pa onda da ostanem ja ovako... da se ne poradjam :lol:

taman posla... snajka mora da dodje sto pre...

a naravno da cu da je cuvam... nemoj da brines :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imala sam prosle god u septembru i sto kazes ti,samo li malo nesto nije uredu ja se uspanicim i milsi mi odu na bzvz stranu,i zato ja jedva cekam da se porodim da vidim da je moja bebica uredu,a bice kad je sve do sad...a imam ja jos do kraja decembra,ali zene vjerujte meni vreme nesto leti ne znam kad prije sjutra deveti joj boze...

kupila ogradicu za krevetac , carapice,bodice neke i tako neke sitnice bzvz samo da ne mislim sto kaze prija ... :)

I.... jesi li se osecala malo bolje i bezbriznije :) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I.... jesi li se osecala malo bolje i bezbriznije :) ?

pa trebalo bi da se oseca, meni svaki shoping prija... jos kad je za beku :D :D :D uzivancija!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa trebalo bi da se oseca, meni svaki shoping prija... jos kad je za beku :D:D:D uzivancija!!!

Pobeze ona :blink: Hajmo malo da se zasladimo

kolaci-torte-jagoda-neodoljive-vocne-pos

sinar,-sokovi-i-voce.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pobeze ona :blink: Hajmo malo da se zasladimo

kolaci-torte-jagoda-neodoljive-vocne-pos

sinar,-sokovi-i-voce.jpg

uh uh kakva poslastica :) njam njam... a htedoh da te pitam za koga je ovaj treci koktelcic??? mogla bi Violeta da nam se prikljuci :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pobeze ona :blink: Hajmo malo da se zasladimo

kolaci-torte-jagoda-neodoljive-vocne-pos

sinar,-sokovi-i-voce.jpg

ala si ga zamesila, svaka ti cast!!! odmah recept da mi das :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam nego lezala malo,i sad cu na tusiranje..:)

jao kad vidim ove stvari nekako mi se place,i krevetac isto,jos malo,sve sam bliza porodjaju ...

a prijo i ja bih taj jedan kolac i koktel...njam njam :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam nego lezala malo,i sad cu na tusiranje..:)

jao kad vidim ove stvari nekako mi se place,i krevetac isto,jos malo,sve sam bliza porodjaju ...

a prijo i ja bih taj jedan kolac i koktel...njam njam :D :D :D

a nedaj hormoncicima da te savladaju :) stize beka uskoro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tu sam nego lezala malo,i sad cu na tusiranje.. :)

jao kad vidim ove stvari nekako mi se place,i krevetac isto,jos malo,sve sam bliza porodjaju ...

a prijo i ja bih taj jedan kolac i koktel...njam njam :D:D:D

Pa ja iznela....! Od srece naravno... Ja se ubijem placuci kada gledam carapice bebine :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ja iznela....! Od srece naravno... Ja se ubijem placuci kada gledam carapice bebine :unsure:

cccc suzane moje :) mene je prosao taj period... nisam se skoro rasplakala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

cccc suzane moje :) mene je prosao taj period... nisam se skoro rasplakala

Pa ne mogu... to je jace od mene... onako malene, pa slatke pa...juh :lol: A nogice im nezne, a prstici kao krompirci... juh :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne mogu... to je jace od mene... onako malene, pa slatke pa...juh :lol: A nogice im nezne, a prstici kao krompirci... juh :lol:

hahaha pa jesu minijaturne.... i ja ih ovde po kuci gledam, pa onda pogledam ovo moje veliko dete od pet godina, pa pomislim covece, vreme je proletelo...

e zato evo vam savet... uzivajte sa bekama i sto vise vremena im posvetite jer vreme leti neverovatno brzo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahaha pa jesu minijaturne.... i ja ih ovde po kuci gledam, pa onda pogledam ovo moje veliko dete od pet godina, pa pomislim covece, vreme je proletelo...

e zato evo vam savet... uzivajte sa bekama i sto vise vremena im posvetite jer vreme leti neverovatno brzo :)

To sigurno :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa ne mogu... to je jace od mene... onako malene, pa slatke pa...juh :lol: A nogice im nezne, a prstici kao krompirci... juh :lol:

da one sitne sake,ma sve...jao,al mene ce najvise bit strah pupak da ne povrijedim bebici...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da one sitne sake,ma sve...jao,al mene ce najvise bit strah pupak da ne povrijedim bebici...

ma opusti se pokazace ti patronazna sestra kako se to radi... a nasa je i dolazila dok nam pupak nije otpao... nema tu neke velike tehnike

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da one sitne sake,ma sve...jao,al mene ce najvise bit strah pupak da ne povrijedim bebici...

I cega se jos plasis... hajde nabroj sve, pa cu ti reci nesto :lol: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I cega se jos plasis... hajde nabroj sve, pa cu ti reci nesto :lol: !!!

eh ja sam taka samo se plasim necega,a za sve ima izlaz,tu ce mi bit i moja majka i svekrva da mi pomognu nekoliko dana ,a ja opet strepim nesto...znam da nevalja al sta cu,sve mi se cini nesto ce se desit i tome sl...jao jeste ruzno al sta cu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zene meni nesto nije bas najbolje... boli me zeludac, ocu d umrem... odoh da odleskarim malko, pa ako mi bude bolje dolazim... bas sam nesto kljakava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh ja sam taka samo se plasim necega,a za sve ima izlaz,tu ce mi bit i moja majka i svekrva da mi pomognu nekoliko dana ,a ja opet strepim nesto...znam da nevalja al sta cu,sve mi se cini nesto ce se desit i tome sl...jao jeste ruzno al sta cu :rolleyes:

pa vidis da neces biti sam, ako je tebe mama odgajila zivu i zdravu, onda se ne brini :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.