Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

AHAHA pa skupo ovde na dorcolu... negde cemo da uzmemo kucu sa dvoristem :)

Možete na Avalu,moja tetka tamo ima kućicu super je.A sigurno ne košta puno.

Kako je kod nas divan dan,sunce sija,kao da je proleće.Ja sam došla peške iz škole za trudnice,i jedva se dogegala do stana.Tako mi je žao što ne mogu više da šetam.Odmah me muče bolovi,kiselina i pojačan sekret.

Inače sestra mi je rekla da mogu sad samo na vježbe disanja jer sam pred porođajem,a ja se nešto ne osećam da je tako.Još me svi zovu i pitaju ima li šta novo?Više su drugi nestrpljivi nego ja izgleda.

E da,ako uđete u taxi u PG,sa stomakom do zuba,prvo što će da vas pitaju jeli muško?Ili,kako je taj mali? :blink::blink::blink:

Ali,bukvalno me svaki taxista isto pitao.A onda a kad će ?

Prosto da poludiš.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

AHAHA pa skupo ovde na dorcolu... negde cemo da uzmemo kucu sa dvoristem :)

I meni je san kuca sa dvoristem, i najlepsim travnjakom :)

Možete na Avalu,moja tetka tamo ima kućicu super je.A sigurno ne košta puno.

Kako je kod nas divan dan,sunce sija,kao da je proleće.Ja sam došla peške iz škole za trudnice,i jedva se dogegala do stana.Tako mi je žao što ne mogu više da šetam.Odmah me muče bolovi,kiselina i pojačan sekret.

Inače sestra mi je rekla da mogu sad samo na vježbe disanja jer sam pred porođajem,a ja se nešto ne osećam da je tako.Još me svi zovu i pitaju ima li šta novo?Više su drugi nestrpljivi nego ja izgleda.

E da,ako uđete u taxi u PG,sa stomakom do zuba,prvo što će da vas pitaju jeli muško?Ili,kako je taj mali? :blink::blink::blink:

Ali,bukvalno me svaki taxista isto pitao.A onda a kad će ?

Prosto da poludiš.

Cudno sto mozes samo disanje, meni je i doktor rekao da mogu u petak da radim zadrzavanje i napinjanje, a otvorena sam 2 prsta, a i na vezbicama me cekaju da vezbamo napinjanje ako se ne porodim do tada :S Sad ces ti Marijachi, slusam tebe a cujem sebe... :)

Malogradjani ne treba da te opterecuju, ja sam presrecna sto nosim devojcicu a i moj muz... Zanemari sve iz spoljasnjeg sveta, nebitni su za tebe i tvoju porodicu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke, pravite mi zazubice sa ovim čokoladama....a gorušica me davi kad samo pomislim na slatko....

A po citav dan sad kod kuce zbog kontrakcija, smorila sam se, dete mi u vrticu, mm radi, ja sama....

Al dobro, samo da doguram do 9 meseca pa onda moze i ovaj mis da se rodi :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece dame

Fresh-Fruit.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E devojke, pravite mi zazubice sa ovim čokoladama....a gorušica me davi kad samo pomislim na slatko....

A po citav dan sad kod kuce zbog kontrakcija, smorila sam se, dete mi u vrticu, mm radi, ja sama....

Al dobro, samo da doguram do 9 meseca pa onda moze i ovaj mis da se rodi :)

Evo ti onda vockice.... :lol: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo ti onda vockice.... :lol: !

hej zemske gde ste??? ja dosla na vockice, taman!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej zemske gde ste??? ja dosla na vockice, taman!!!

Gde si ti sunce :lol: ? Sta ima novo ;) ?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si ti sunce :lol: ? Sta ima novo ;) ?

evo vratih se iz bolnice, ponovo, al nadam se poslednji put :) kaze u nedelju u 10 sa torbom da dodjem :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

evo vratih se iz bolnice, ponovo, al nadam se poslednji put :) kaze u nedelju u 10 sa torbom da dodjem :):):)

woohoo.gif .... ali samo cu ja biti Georgina crying-2.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

woohoo.gif .... ali samo cu ja biti Georgina crying-2.gif

ih nemoj takoooo, pa zar ne ides i ti sutra???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, jedva cekam da nedelja dodje :lol:

Moj bebac, ako te sutra vrate, ja necu sa tobom vise da pricam :P Sta si se stisla?! pusti to dete u svet. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ih nemoj takoooo, pa zar ne ides i ti sutra???

Pa idem, ali meni ce opet reci DA IMAM VREMENA I DA NECU JOS crying-1.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, jedva cekam da nedelja dodje :lol:

Moj bebac, ako te sutra vrate, ja necu sa tobom vise da pricam :P Sta si se stisla?! pusti to dete u svet. :lol:

Pa nisam Yeyo...hocu ja, ali ono nece napolje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa idem, ali meni ce opet reci DA IMAM VREMENA I DA NECU JOS crying-1.gif

Uh uh moj muz peva nedelja je svanula u srce me ganula... :) a moja draga drugarica ne sme tako da razmislja... ili mozda da ostane i ona za nedelju, pa da idemo zajedno.... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh uh moj muz peva nedelja je svanula u srce me ganula... :) a moja draga drugarica ne sme tako da razmislja... ili mozda da ostane i ona za nedelju, pa da idemo zajedno.... :)

Ja bih bas volela da se i ja porodim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, bilo bi super da bude u terminu, pa vas dve pod ruku i da pevate ;)

Ako volite kafu da pijete,obavezno ponesite...meni je tako kafa trebala posle porodjaja. Tako cete da kafenisete zajedno. ;)

Da li obe idete u Bf ili ne?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, bilo bi super da bude u terminu, pa vas dve pod ruku i da pevate ;)

Ako volite kafu da pijete,obavezno ponesite...meni je tako kafa trebala posle porodjaja. Tako cete da kafenisete zajedno. ;)

Da li obe idete u Bf ili ne?

pa ja bih... ne znam... jos razmisljam... jos mogu da se predomisljam... :) a dole na prijemnom ima kafemat, samo ceka nas dve :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja bih bas volela da se i ja porodim :)

ako te ostave sutra, ti ces do nedelje izaci :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma da, bilo bi super da bude u terminu, pa vas dve pod ruku i da pevate ;)

Ako volite kafu da pijete,obavezno ponesite...meni je tako kafa trebala posle porodjaja. Tako cete da kafenisete zajedno. ;)

Da li obe idete u Bf ili ne?

Sme li da se nosi kafa :unsure: ? Ja necu u BF, ja cu na obicno odeljenje :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sme li da se nosi kafa :unsure: ? Ja necu u BF, ja cu na obicno odeljenje :(

a ti hoces da se odmaras??? ja jedino bih isla zato sto je sredjeno, novo i vc renoviran... a ne bih iz ociglednih razloga ODMORRR!!! tako da jos ne znam sta cu i kako cu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, cucu vas kad vam nadodje mleko, a one vam donesu bebice site. Bas da vidim koliko cete da odmarate. ;) Svakom svoje pravo, naravno. ;)

Kafa je mogla da se nosi kad sam ja bila. Ne verujem da nesto sad posebno brane. Jedino sto su na Bf opusteniji i sestre i doktori, a dole...veselo znada bude. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, cucu vas kad vam nadodje mleko, a one vam donesu bebice site. Bas da vidim koliko cete da odmarate. ;) Svakom svoje pravo, naravno. ;)

Kafa je mogla da se nosi kad sam ja bila. Ne verujem da nesto sad posebno brane. Jedino sto su na Bf opusteniji i sestre i doktori, a dole...veselo znada bude. :D

Ma nije meni zbog odmora!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Joj, cucu vas kad vam nadodje mleko, a one vam donesu bebice site. Bas da vidim koliko cete da odmarate. ;) Svakom svoje pravo, naravno. ;)

Kafa je mogla da se nosi kad sam ja bila. Ne verujem da nesto sad posebno brane. Jedino sto su na Bf opusteniji i sestre i doktori, a dole...veselo znada bude. :D

e to jeste, moja drugarica je imala taj problem dok nije dosla kuci pa platila na kraju babicu da dodje da je masira, a muke njene niko nije znao...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma nije meni zbog odmora!!!

Dobro, nemoj da se ljutis ;):P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

U koje bolnice idete?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.