Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Jel imamo vesti o MojBebac?

Ko je u vezi sa njom?

Violeta, duso, ko ti je bio na porodjaju od doktora? Jesi bila na BF?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nama su rekli da tražimo da nam daju i daće nam.A kažu i da ne boli jer je sve vrelo od porođaja.Bitno je tu ranu dobro održavati da se ne inficira.

Ja se vratih sa CTG-a.Puna bolnica cigana,zatvorili njihov dom zdravlja pa svi došli kod nas.I deca i muževi,graja,cirkus.Bebini otkucaji srca su 140 mislim na toj liniji se kreću.Jel neko zna nešto o tome?Ja sam samo pogledala papir,nije dr imala vremena da mi primi nego rekla sestri da mi kaže da je sve u redu.

to ti je odlicno, ne valja ispod 120 i preko 160 :) uzivaj ctg je super!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja se vratih sa CTG-a.Puna bolnica cigana,zatvorili njihov dom zdravlja pa svi došli kod nas.I deca i muževi,graja,cirkus.Bebini otkucaji srca su 140 mislim na toj liniji se kreću.Jel neko zna nešto o tome?Ja sam samo pogledala papir,nije dr imala vremena da mi primi nego rekla sestri da mi kaže da je sve u redu.

To je ok, i meni su takvi bili, nemoj da brines :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo na brzinu da se javim-imam kontrakcijeeeee,i otvorena sam 4 cm...cekam svekra i muza i odoh u bolnicu...pisacu vam ovih dana kad stigne moja beba!!!!

p.s.da li je od onog caja,ili se maleni odlucio :blink: ?????

LJUBIM VAS SVEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo na brzinu da se javim-imam kontrakcijeeeee,i otvorena sam 4 cm...cekam svekra i muza i odoh u bolnicu...pisacu vam ovih dana kad stigne moja beba!!!!

p.s.da li je od onog caja,ili se maleni odlucio :blink: ?????

LJUBIM VAS SVEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

superrrrrrr,srecno ,zelim ti da super prodjes,i oces sigurno....sve najbolje drzi seeeeeeee :D :D :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde Bikiceeeeeeeeeee!!!!!

MojBebac????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde Bikiceeeeeeeeeee!!!!!

MojBebac????

nema je da nam se javi,a ona je u kontakt sa jecom tako da nema ni jedne ni druge :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja samo na brzinu da se javim-imam kontrakcijeeeee,i otvorena sam 4 cm...cekam svekra i muza i odoh u bolnicu...pisacu vam ovih dana kad stigne moja beba!!!!

p.s.da li je od onog caja,ili se maleni odlucio :blink: ?????

LJUBIM VAS SVEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

samo napred zenoooo dosao je i tvoj dan!!! drzimo ti palceve da sve prodje ko podmazano :D javi se kad budes mogla!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo napred Bikice i srecno...drzim ti fige :*

Jelena na porodjaju su mi bili dr.Bojovic i dr.Zaric(tako nesto),a tri babice su bile pored.

Bas su me doktori poadjali jer je beban bio karlicno.Doktori su bili fenomenalni

MojBebac ce se javiti...za sada je ok :*

Ljubim ja moju priju

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Super Bikice, mislimo na tebe, u mojoj kuci svi znaju za tebe i drzimo ti fige hehe :)

A ostale, nemojte da cekate i preskacete svoj red, hocemo jos :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Violeta nemoj da zbunjujes ljude, menjaj tiker hehe ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Samo napred Bikice i srecno...drzim ti fige :*

Jelena na porodjaju su mi bili dr.Bojovic i dr.Zaric(tako nesto),a tri babice su bile pored.

Bas su me doktori poadjali jer je beban bio karlicno.Doktori su bili fenomenalni

MojBebac ce se javiti...za sada je ok :*

Ljubim ja moju priju

Stalno pricam da treba ici gradsku bolnicu. Ni ja nisam imala vezu i dobro sam 'prosla' ;)

A jel Mojbebac ostala u porodilistu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Violeta menjaj tiker :) Sad nam reče dr kod nas ne daju anesteziju ni za šivenje,ni za reviziju,ni za kiretaže.. :blink::blink::blink::blink:

Kaže anesteziolozi smatraju da ne moraju da se penju do ginekologije.Super.Molim Boga da mi nisu ni potrebni..

Inače večerašnje predavanje mi je bilo korisno da znam šta me čeka.Dr je rekla da obavezno izmerimo karlične mere.E bogme ću ja kod mog dr tražiti da mi izmeri pre porođaja za svaki slučaj.

I još nešto:rekla je da se ne iznenadimo ako dođe barem 4 mlada dr da "pipaju" i tako uče na nama.

Eto.

Ja samo na brzinu da se javim-imam kontrakcijeeeee,i otvorena sam 4 cm...cekam svekra i muza i odoh u bolnicu...pisacu vam ovih dana kad stigne moja beba!!!!

p.s.da li je od onog caja,ili se maleni odlucio :blink: ?????

LJUBIM VAS SVEEEEEEEEEEEEE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

E konačno.Ja mislim da ću čekati one najjače da počnu drmat pa idem u bolnicu.Inače ću tamo da ležim najmanje 8 sati..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MojBebac na polozaju uz Bebac forum i moje zene :lol::lol::lol: ... Promenicu nick u Georgina do kraja nedelje... Vratili me kuci :(:(:( idem u cetvrtak ponovo!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hajde Bikiceeeeeeeeeee!!!!!

MojBebac????

Sunce hvala sto brines, pitas i mislis na mene thank-you.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kad te nema ceo dan <_<

Ja pomislila da si otisla i da ces se vratiti za 3 dana. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kad te nema ceo dan <_<

Ja pomislila da si otisla i da ces se vratiti za 3 dana. :lol:

I ja sam se nadala tome i stvari sam ponela, ali sipak... Idite vi lepo, pa se vratite u cetvrtak!!! A Dolazio nam je "tata" , pa drugarice i nisam stigla ranije da se javim k07106.gif !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Nista, nista! Nije kasno, samo da si se javila. ;)

Ko je sa Bikicom u kontaktu?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MojBebac na polozaju uz Bebac forum i moje zene :lol::lol::lol: ... Promenicu nick u Georgina do kraja nedelje... Vratili me kuci :(:(:( idem u cetvrtak ponovo!

Sigurno je smor da odes spreman da se vratis kucici iz bolnice sa bebom, a oni ti kazu da od toga nema nista... Nemoj da se sekiras, bebica mora da dodje, a mozda te iznenadi i pre cetvrtka, ne znaju oni bas uvek sve :) znam pouzdano da su omanuli vise puta...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sigurno je smor da odes spreman da se vratis kucici iz bolnice sa bebom, a oni ti kazu da od toga nema nista... Nemoj da se sekiras, bebica mora da dodje, a mozda te iznenadi i pre cetvrtka, ne znaju oni bas uvek sve :) znam pouzdano da su omanuli vise puta...

Pa bolje onda da ne pricaju nista i kazu ti da ne znaju... a ne kazu jos dva, tri dana i ti se ponadas, a ono sipak :angry: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro sviima :)

Bikice nek je sa srecom! :D

Violeta menjaj tiker :) Sad nam reče dr kod nas ne daju anesteziju ni za šivenje,ni za reviziju,ni za kiretaže.. :blink::blink::blink::blink:

Kaže anesteziolozi smatraju da ne moraju da se penju do ginekologije.Super.Molim Boga da mi nisu ni potrebni..

Inače večerašnje predavanje mi je bilo korisno da znam šta me čeka.Dr je rekla da obavezno izmerimo karlične mere.E bogme ću ja kod mog dr tražiti da mi izmeri pre porođaja za svaki slučaj.

I još nešto:rekla je da se ne iznenadimo ako dođe barem 4 mlada dr da "pipaju" i tako uče na nama.

Eto.

E konačno.Ja mislim da ću čekati one najjače da počnu drmat pa idem u bolnicu.Inače ću tamo da ležim najmanje 8 sati..

xm..xm.. opet nisam mogla da dodjem :angry:

Sa obavezama zavrsila tek oko 5ipo i bila isuvise umorna da idem.

Bas mi je zao..narocito zbog teme.. Jos je Stevovicka bez dlake na jeziku.. Sigurno je ispricala bas onako kako ce i biti. :)

Ma da jos malo da odem ja na bolovanje pa cu moci da budem redovna. ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro zene kako ste spavale???ja onako malo me stomak bolio noge ustajala u wc uf :unsure:

zna li ko sta o bikici, da nije ko u kontaakt sa njom,ona vjerovatno jutros drzi svoju bebicu u ruke,jao jedva cekam da dozivim taj osjecaj da uzmem svoju bebicu u ruke,nadam se da ce se to desit uskoro :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zene da vas ne poplasim, mene su jednom usivali bez anestezije zato sto su trebali samo na dva mesta da uhvate po malo a ta dva mesta su bila dosta udaljena :) Tako da mi se vise isplatilo da pretrpim nego da me bode isto dva puta zbog anestezije a onda opet zbog usivanja.

I ne daje se uvek anestezija, samo ako treba vise da se sije. Ako je to nesto malo, nista od anestezije. Dobra stvar u svemu tome je da ste i dalje utrnute od porodjaja pa i ne osecate bog zna kakav bol. A epizootomija se radi redovno bez anestezije u momentu kada beba treba da prodje i ja nisam osetila bol, samo pritisak kada su me secnuli, a secnuli su me dobrano...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa bolje onda da ne pricaju nista i kazu ti da ne znaju... a ne kazu jos dva, tri dana i ti se ponadas, a ono sipak :angry: !

Vidim ja da će biti na moj praznik :)

Nego ne reče mi sinoć - a sestra na prijemu jel lepa, vesela, ili neka khm, khm..? :lol::P :lol :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vidim ja da će biti na moj praznik :)

Nego ne reče mi sinoć - a sestra na prijemu jel lepa, vesela, ili neka khm, khm..? :lol::P :lol :P

Dobro jutro :lol: ! Cico nije lepa, ali je to onaj tip zene... sitna< dinamitna, vesela i okretna... samo zuji po ambulantama dole!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.