Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Haha,mi obe sutra idemo na CTG i UZ....koja li ce prva da se porodi??? :lol:

Ma zajedno cemo... ti tamo, ja ovamo... pa nek puca na sve strane :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem u utorak na ctg, imam neki osecaj da cu se uskoro poroditi... Imam dosta pripremnih kontrakcija, i iskreno jedva cekam... nadam se da necu cekati termin ili preko toga... Potistena sam malo vec par dana, bole me priraslice, zato vam i ne pisem, ali pratim da li ima pridoslica...

Srecno sutra kod lekara, pa da sa novom nedeljom bude i dosta novih bebica... Ja tipujem na 09. decembar :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem u utorak na ctg, imam neki osecaj da cu se uskoro poroditi... Imam dosta pripremnih kontrakcija, i iskreno jedva cekam... nadam se da necu cekati termin ili preko toga... Potistena sam malo vec par dana, bole me priraslice, zato vam i ne pisem, ali pratim da li ima pridoslica...

Srecno sutra kod lekara, pa da sa novom nedeljom bude i dosta novih bebica... Ja tipujem na 09. decembar :)

Prosle nedelje smo dobili 4 bebice na forumu... dva decaka i dve devojcice :lol::lol::lol: hajde i ove da stignu prinove... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prosle nedelje smo dobili 4 bebice na forumu... dva decaka i dve devojcice :lol::lol::lol: hajde i ove da stignu prinove... :lol::lol::lol:

ti i bikica ste prve,mozda ce i jeca posle :)

a ja sigurno necu do kraja mjeseca ,a jedva cekam da se porodim da uzmem svoju bebicu u ruke...nocas nam jece nema nesto :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma zajedno cemo... ti tamo, ja ovamo... pa nek puca na sve strane :lol::lol::lol:

Daj Boze vec jednom!!!Da pravimo zurku :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drustvance, moja beba ima vise od dva meseca, a ja ostadoh duzna da se odjavim ovde... Pre svega hvala svima na cestitkama! Svim buducim mamama zelim puno srece :-* Verujte, sve vredi!!!! O iskustvima sa porodjaja pisem u temi namenjenoj za to, a u vezi svih nedoumica u trudnoci, evo me, pitajte... Pozdrav... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje da podelim sa vama moje dve bebe :):):)

Mali je meden.Jesi negde ispisala kako je protekao porođaj?Baš bih volela da pročitam.Uživaj sada..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja idem u utorak na ctg, imam neki osecaj da cu se uskoro poroditi... Imam dosta pripremnih kontrakcija, i iskreno jedva cekam... nadam se da necu cekati termin ili preko toga... Potistena sam malo vec par dana, bole me priraslice, zato vam i ne pisem, ali pratim da li ima pridoslica...

Srecno sutra kod lekara, pa da sa novom nedeljom bude i dosta novih bebica... Ja tipujem na 09. decembar :)

Biće kad naše bebe odluče.I ja sam nešto potištena,slabo spavam,i jedva čekam da se porodim.Uveče se jako oznojim,a imam baš ruŽne snove.

Kako ste vi od jutros?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Violeta beka ti je preslatka :) bravo za vas!!!

Evo upisujem se, sinoc sam imala goste, brat i snajka bili sa cerom i doneli gomilu bebi stvari pa sam ih sinoc slagala i takoooo...

Nisam stigla da se javim, a prija i bikica idu danas na ctg, pa mozda i ostanu, a nisam ih pozdravila :(

evo saljem pozdrave svimaaaa :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Violeta beka ti je preslatka :) bravo za vas!!!

Evo upisujem se, sinoc sam imala goste, brat i snajka bili sa cerom i doneli gomilu bebi stvari pa sam ih sinoc slagala i takoooo...

Nisam stigla da se javim, a prija i bikica idu danas na ctg, pa mozda i ostanu, a nisam ih pozdravila :(

evo saljem pozdrave svimaaaa :D :D :D

dobro jutro i od mene...

da one su jutros u bolnici,ja sam sad dosla vadila nalaze,sta ce mi posle dat da radim pojma nemam.

kako ste vi spavale?ja svasta sanjala noge me boljele pocele i prepone uh bas muka... :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene...

da one su jutros u bolnici,ja sam sad dosla vadila nalaze,sta ce mi posle dat da radim pojma nemam.

kako ste vi spavale?ja svasta sanjala noge me boljele pocele i prepone uh bas muka... :blink:

aha!!! eto i ti da vidis malo kako je nama :D... mi kad kukamo, a sejla vice mene nista ne boli, ja sam super... e dobro dosla u deveti mesec draga :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Violeta beka ti je preslatka :) bravo za vas!!!

Evo upisujem se, sinoc sam imala goste, brat i snajka bili sa cerom i doneli gomilu bebi stvari pa sam ih sinoc slagala i takoooo...

Nisam stigla da se javim, a prija i bikica idu danas na ctg, pa mozda i ostanu, a nisam ih pozdravila :(

evo saljem pozdrave svimaaaa :D :D :D

Jos sam ja tu,idem tek za 16h na kontrolu...hvala za pozdrave :lol:

Uf i ja sam grozno spavala,noge mi sinoc otekle,clanci i stopala,desna bila duplo veca nego leva :blink: bljak,kako to ruzno izgleda....osecala sam se kao nilski konj,a imam 10kg vise nego pre trudnoce...

Pa me uhvatilo neko ludilo,sve mislim o bebi,ne mogu da spavam,pa da li cu imati carski,pa sta sve da pitam doktora danas...ma haos...odoh sad da spremam dorucak i budim dete,gladna sam kao vuk...kuckamo se malo posle lepe moje!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aha!!! eto i ti da vidis malo kako je nama :D... mi kad kukamo, a sejla vice mene nista ne boli, ja sam super... e dobro dosla u deveti mesec draga :D :D :D

jao tesko meni bas me sve boli,izgleda nista do devetog mjeseca...i ruke i noge me bole,i prepone joj meni :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje da podelim sa vama moje dve bebe :):):)

Mrvicaa.... Ljubi ga.... Čestitam još jednom od srca :wub: :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco, Sejla, Bikice - ječ spavate preko dana? Odmarajte sad koliko možete, zaobilazite frižider i slatkiše, i iskoristite ovo lepo vreme da izađete napolje u šetnju... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao Violeta,kako je maleno i preslatko :wub: Jos jednom,cestitam!!!

Bikice,Marijaci...cekamo novosti od vas :D

Ja sutra krecem u skolicu za trudnice,bas sam radosna :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bikice i meni po nekad stopala izgledaju katastrofa, sto kazes, ne mogu na oci da ih gledam, a nisam ni ja puno nabacila, ja 12 kg... al tebio jos malo pa gotovo... aj drzimo ti palceve da sve bude ok pa da sutra najkasnije mazis beku :D

sejla draga tek si na pocetku... a zamisli jos dve tri nedelje... ijaooooo... malo odmaraj, lezi... neces moci 40 stepenika tako lako da ispreskaces :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bikice i meni po nekad stopala izgledaju katastrofa, sto kazes, ne mogu na oci da ih gledam, a nisam ni ja puno nabacila, ja 12 kg... al tebio jos malo pa gotovo... aj drzimo ti palceve da sve bude ok pa da sutra najkasnije mazis beku :D

sejla draga tek si na pocetku... a zamisli jos dve tri nedelje... ijaooooo... malo odmaraj, lezi... neces moci 40 stepenika tako lako da ispreskaces :D

vjeruj nemogu nikud bas sam kao umorna,a tek ustala samo otisla u bolnicu i izvadila nalaze,jao a sad tek treba da setam da se krecem a ja necu moc :)

radis li ti sta po pitanju kad te noge bole i prepone,ovo je bas nezgodno :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vjeruj nemogu nikud bas sam kao umorna,a tek ustala samo otisla u bolnicu i izvadila nalaze,jao a sad tek treba da setam da se krecem a ja necu moc :)

radis li ti sta po pitanju kad te noge bole i prepone,ovo je bas nezgodno :(

eh nema ti tu neke velike pomoci osim lezanja... sedenje ne pomaze... eventualno stavim neki jastuk izmedju nogu dok lezim, pa mi to malo pomogne...

al nista specijalno... sve jedno prepone bole i noge i stomak.... jos malo pa gotovo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eh nema ti tu neke velike pomoci osim lezanja... sedenje ne pomaze... eventualno stavim neki jastuk izmedju nogu dok lezim, pa mi to malo pomogne...

al nista specijalno... sve jedno prepone bole i noge i stomak.... jos malo pa gotovo :)

jao i meni se primaklo,a rekla mi je dr kad mi se stomak spusti da cekam svaki dan al meni se jos nije spustio taman iam da operem ponesti pripremim i eto...krevetac mi je juce stigo i bas sam srecna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jao i meni se primaklo,a rekla mi je dr kad mi se stomak spusti da cekam svaki dan al meni se jos nije spustio taman iam da operem ponesti pripremim i eto...krevetac mi je juce stigo i bas sam srecna :)

ma samo polako moj je spusten jos od osmog, pa nista se ne desava... tako da samo se oputi, pa ce polako dani prolaziti, a beka ce kad ona proceni da je to najbolje za nju... meni predvidjaju jos odavno da cu se poroditi, bilo je samo da se dokopam devetog meseca, a evo me sad sutra zvanicno 38. nedelja :) a ne planiram jos da se poradjam...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma samo polako moj je spusten jos od osmog, pa nista se ne desava... tako da samo se oputi, pa ce polako dani prolaziti, a beka ce kad ona proceni da je to najbolje za nju... meni predvidjaju jos odavno da cu se poroditi, bilo je samo da se dokopam devetog meseca, a evo me sad sutra zvanicno 38. nedelja :) a ne planiram jos da se poradjam...

e pa super onda jer meni se jos nije spustio...pa ti ces jos malo,a prije nam nema jutros da se javi,mada je u bolnicu al kontam do sad je zavrsila :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

MojBebac, kako si?

Dobro jutro svima :lol::lol::lol: !!! Malopre ustala, jos malo, pa se spremam za porodiliste da vidim sta ce danas biti... :lol::lol::lol: , bas sbi moglo nesto konkretno i za mene veliko i bitno da se desi :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima :lol::lol::lol: !!! Malopre ustala, jos malo, pa se spremam za porodiliste da vidim sta ce danas biti... :lol::lol::lol: , bas sbi moglo nesto konkretno i za mene veliko i bitno da se desi :lol:

drzimo ti palceve :) obavezno da javis sta se desava, nemoj da mi otvaramo pasijans ovde da gledamo ima li novosti :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.