Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

maro,dobrodosla

izgleda da cete ti clara pre mene :D ja cu preci i 42. nedelju ahhahahaa

boli li te nesto?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E,samo da se porodimo vise... :rolleyes:

:rolleyes: e bas!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženskice, ja sada stigla od Ctg-a..imam kontrakcije, ali je i beba bila nemirna, pa je ''pametni'' dr mislio da ipak još nije vreme da mi da uput..na kraju ću ja ipak otići na porodjaj bez uputa..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ženskice, ja sada stigla od Ctg-a..imam kontrakcije, ali je i beba bila nemirna, pa je ''pametni'' dr mislio da ipak još nije vreme da mi da uput..na kraju ću ja ipak otići na porodjaj bez uputa..

Ohoho Claro! :) Jao blago tebi,sad ces na ti napustiti da cekamo same... :lol: Ma ko j* uput,nista se ne sekiraj oko toga,samo da ostalo prodje lako,a lepo reci ime lekara i da nije hteo da ti da,pa nek se snadju...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ohoho Claro! :) Jao blago tebi,sad ces na ti napustiti da cekamo same... :lol: Ma ko j* uput,nista se ne sekiraj oko toga,samo da ostalo prodje lako,a lepo reci ime lekara i da nije hteo da ti da,pa nek se snadju...

hehhe, da..mada me ništa ne boli sada..to me i čudi :lol: ..inače je bebac bio baš nemiran , jedva uradismo ctg :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro,kontrakcije u sustini i ne treba da budu bolne-to je samo grcenje misica,ni mene ne bole vec mi se samo stvrdne stomak.A ono sto tebe/nas boli jeste po meni to sto nam se kosti sire,otvaramo se...

Uf,jedva cekam 7.da i ja cujem otkucaje srca moje bebice... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobro,kontrakcije u sustini i ne treba da budu bolne-to je samo grcenje misica,ni mene ne bole vec mi se samo stvrdne stomak.A ono sto tebe/nas boli jeste po meni to sto nam se kosti sire,otvaramo se...

Uf,jedva cekam 7.da i ja cujem otkucaje srca moje bebice... :)

Joj, prelepo je iskustvo..onako čuti..ko zna do 7. šta će da bude sa nama :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve kontam danas da cu ostati u celini do tad... <_<

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sve kontam danas da cu ostati u celini do tad... <_<

Ma hoćeš bwe..šta je to, nedelju ipo dana :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje ne mogu da verujem da tebi Claro nisu ponovo dali uput :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja i dalje ne mogu da verujem da tebi Claro nisu ponovo dali uput :blink:

Eh..zdravstvo nam je katastrofa :angry:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene boli stomak svakog dana...dole nisko,i tvrd je.Idem cesto u toalet inace.Imam sve znake da ce skoro,a opet nista!!!I puna sam energije,koju uglavnom usmeravam na kuvanje:)))Kad dodjem na porodjaj,morace prvo da mi ispumpaju zeludac,a onda sve ostalo:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Mene boli stomak svakog dana...dole nisko,i tvrd je.Idem cesto u toalet inace.Imam sve znake da ce skoro,a opet nista!!!I puna sam energije,koju uglavnom usmeravam na kuvanje:)))Kad dodjem na porodjaj,morace prvo da mi ispumpaju zeludac,a onda sve ostalo:))

Isto i meni tako..nego čudno mi je danas što me ništa ne boli:))

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce je bilo 4.vece kako imam show program od 9 do 12 - bolovi na 5min/25sek, juce upotpunjeni stravicnim bolom u ledjima i i i - i nista! Sutra idem na pregled da vidim koliko sam otvorena,ne znam zasto ne krece :huh: ima li iko slicne ili iste simptome?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce je bilo 4.vece kako imam show program od 9 do 12 - bolovi na 5min/25sek, juce upotpunjeni stravicnim bolom u ledjima i i i - i nista! Sutra idem na pregled da vidim koliko sam otvorena,ne znam zasto ne krece :huh: ima li iko slicne ili iste simptome?

Ja slične simptome imama..ali su neredovni, povremeno zaboli pa prestane.i ništa.. :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Juce je bilo 4.vece kako imam show program od 9 do 12 - bolovi na 5min/25sek, juce upotpunjeni stravicnim bolom u ledjima i i i - i nista! Sutra idem na pregled da vidim koliko sam otvorena,ne znam zasto ne krece :huh: ima li iko slicne ili iste simptome?

Ja imam slicne simptome,samo kod mene nisu kontrakcije na 5min.vec na duze pola sata,20min. Plus osecam kako se otvaram... Ja nisam isla danas-nisam mogla da se probudim,sinoc je izostala insomnia i spavala sam duuugo do 9h!Najzad... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja imam slicne simptome,samo kod mene nisu kontrakcije na 5min.vec na duze pola sata,20min. Plus osecam kako se otvaram... Ja nisam isla danas-nisam mogla da se probudim,sinoc je izostala insomnia i spavala sam duuugo do 9h!Najzad... :)

Ma bitno je da si se odmorila..trebaće nam uskoro sva snaga :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo se kod mene nista ne desava :D

veeliki pozz za sve :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo se kod mene nista ne desava :D

veeliki pozz za sve :*

Nešto i kod mene slabo od jutros..malo boluckaju prepone i malo se iscedak pojačao, al ništa posebno..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel braonkast iscedak ili samo kao pojacan sekret? mene boli samo kad beban mrda,onda me sece dole nisko i jako da imam utisak da cu se upiskiti

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma bitno je da si se odmorila..trebaće nam uskoro sva snaga :rolleyes:

Ali sam se vec i umorila ribajuci... :lol:

Claro,jos vise ti se pojacao sekret?Jel ces ici kod dr.?

Imam osecaj da smo godinama vec u ovom 9.mesecu nas 3... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imam osecaj da smo godinama vec u ovom 9.mesecu nas 3... :lol:

ahahahahahahaha i ja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jel braonkast iscedak ili samo kao pojacan sekret? mene boli samo kad beban mrda,onda me sece dole nisko i jako da imam utisak da cu se upiskiti

Ma prozirno belkast..a mislim da ću se uskoro preseliti u wc..trčkam kao luda :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ali sam se vec i umorila ribajuci... :lol:

Claro,jos vise ti se pojacao sekret?Jel ces ici kod dr.?

Imam osecaj da smo godinama vec u ovom 9.mesecu nas 3... :lol:

Ma onako kao zadnjih dana mi je..samo me dole nisko boli, prepone..oduži se ovaj 9. mesec :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa imam i ja taj prozirno beli sekret,malo je i klizav...al mi to ne lici na neki znak

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.