Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Veruj mi i ja sam vec izludela nacisto :blink::wacko:

Ako do ponedeljka ne bude nista,imam kontrolu i nek`me poradjaju kako znaju,ja vise ne moguuuu....

pa stvarno vici tamo, da ne izlazis iz bolnice osim sa bebom u rukama... i oni su sasavi, ako nece sama nek pokrenu porodjaj to sigurno mogu da urade, ovako se mucite oboje... aj sto se ti gojis, vec i beka pa posle treba da je rodis... kako da prodje ako je velika da se namucite za dzabe!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa stvarno vici tamo, da ne izlazis iz bolnice osim sa bebom u rukama... i oni su sasavi, ako nece sama nek pokrenu porodjaj to sigurno mogu da urade, ovako se mucite oboje... aj sto se ti gojis, vec i beka pa posle treba da je rodis... kako da prodje ako je velika da se namucite za dzabe!!!

Ma imam super doktora,mogao je on vec da me porodi da sam htela,al ja reko aj da dam sansu bebcu,valjda on zna kad je vreme,ali izgleda mi da je izgubio sat :lol:

Fora je i sto mi je po menstruaciji termin bio 23.nov,a po UZ 1.dec...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma imam super doktora,mogao je on vec da me porodi da sam htela,al ja reko aj da dam sansu bebcu,valjda on zna kad je vreme,ali izgleda mi da je izgubio sat :lol:

Fora je i sto mi je po menstruaciji termin bio 23.nov,a po UZ 1.dec...

svakako si probila sve termine... tako da u ponedeljak je dan d da konacno vidis malog zabusanta!!! ocigledno je da beki prija kod tebe pa joj se i ne zuri... mada ponedeljak je prekosutra, svasta moze da se desi za 2 dana :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma imam super doktora,mogao je on vec da me porodi da sam htela,al ja reko aj da dam sansu bebcu,valjda on zna kad je vreme,ali izgleda mi da je izgubio sat :lol:

Fora je i sto mi je po menstruaciji termin bio 23.nov,a po UZ 1.dec...

Ja više verujem u UZ.Po menstruaciji meni je termin bio 1 decembar,po UZ 20!To je 3 nedelje.Pa ti vidi..Bitno je da oni prate bebu,sad verovatno svaki dan ideš na CTG.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ne idem svaki dan na CTG,u ponedeljak sam bila,i sad u ponedeljak idem opet.Ali mozda nesto i bude od mene nocas ili sutra,osecam kao neki pritisak dole,stomak mi je bas,bas spusten,malo me boluckaju ledja i kao da me neke iglice dole probadaju....nem`pojma,moze biti a i ne mora :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske moje sve vas mnogo pozdraljam i da znate da mi mnogo mnogo nedostajete :(

ceo dan se druzim sa sikama(masiran ih) nadolazi mi mleko a kanali jos su skroz prohodni....kakve su ovo muke :blink: , pa me zato nema

Bikice pa ti jos tu?Sta radis bre?Idi poradjaj se :)

Jeco kako se osecas,sta ima kod tebe?Ja cekam da mi javis novosti a ono nista:)

Ostale debele samo se opustite...uopste nije strasan porodjaj :lol: ..ovo vazi najvise za Sejlu :rolleyes::P

Ljubim vas sve ...i nadam se da ce me uskoro proci ove muke sa grudima pa da mogu da se druzim sa vama i llepo docekam sa vama vas porodjaj...

A PRIJE MI NEMA...LJUBIM JE

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske moje sve vas mnogo pozdraljam i da znate da mi mnogo mnogo nedostajete :(

ceo dan se druzim sa sikama(masiran ih) nadolazi mi mleko a kanali jos su skroz prohodni....kakve su ovo muke :blink: , pa me zato nema

Bikice pa ti jos tu?Sta radis bre?Idi poradjaj se :)

Jeco kako se osecas,sta ima kod tebe?Ja cekam da mi javis novosti a ono nista:)

Ostale debele samo se opustite...uopste nije strasan porodjaj :lol: ..ovo vazi najvise za Sejlu :rolleyes::P

Ljubim vas sve ...i nadam se da ce me uskoro proci ove muke sa grudima pa da mogu da se druzim sa vama i llepo docekam sa vama vas porodjaj...

A PRIJE MI NEMA...LJUBIM JE

Ljubim ja vas puno!!!! Cestitala sam ti na FBu, Vukasin je medenko medeni!!!! Uzivajte i da - neka Mirko malo masira, kaze mm da to tate rese problem vrlo lako :D Kiss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zenske moje sve vas mnogo pozdraljam i da znate da mi mnogo mnogo nedostajete :(

ceo dan se druzim sa sikama(masiran ih) nadolazi mi mleko a kanali jos su skroz prohodni....kakve su ovo muke :blink: , pa me zato nema

Bikice pa ti jos tu?Sta radis bre?Idi poradjaj se :)

Jeco kako se osecas,sta ima kod tebe?Ja cekam da mi javis novosti a ono nista:)

Ostale debele samo se opustite...uopste nije strasan porodjaj :lol: ..ovo vazi najvise za Sejlu :rolleyes::P

Ljubim vas sve ...i nadam se da ce me uskoro proci ove muke sa grudima pa da mogu da se druzim sa vama i llepo docekam sa vama vas porodjaj...

A PRIJE MI NEMA...LJUBIM JE

mila moja, nema novosti ni od kuda... nesto smo sve tu negde, al nikako da se desi nwesto konkretno :) al cim bude bilo necega, javicu ti...

ljubi nam puno beku :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Drage moje trudnice, dugo nisam bila na ovoj temi jer sam se davno porodila ;) , a sad od obaveza ne stizem svuda da pisem.

Veceras nadjoh malo vremena da pregledam situaciju kod vas i da vam se javim jer se nadam da cete posle porodjaja stizati u podforum Dete gde cu vas cekati, podrzavati, savetovati kao i ostali.

Znam koliko vam je tesko, sad pred kraj, ali cete sve to tako munjevito zaboraviti, kao da nikad niste bile trudne. :D

Zelim vam da vam ovo vreme sto brze prodje, da vam porodjaji budu laki, da budete srecne i vesele. Sve vas grlim i ljubim! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro debele :)

Zelim vam lep dan,i da danas bar dve zavrse u porodilistu :)

Kako se oseate,ima li negovestaja za porodjaj?

Moj beban spava sada,a nocas se budio u tri pa u sest,samo ruckao i nazad u krevetac:).Bas sam se lepo naspavala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa da se zvanicno upisem ovde,u ovom poslednjem krugu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E pa da se zvanicno upisem ovde,u ovom poslednjem krugu :rolleyes:

text_welcome_115.gif

Dobrodosla!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nadam se da ce ti brzo i ugodno proci ovaj treci,najduzi trimestar pun slatkog iscekivanja!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

YelenaC hvala na podrsci!!! i mi jedva cekamo da predjemo na novije teme, ovde smo vec dovoljno dugo :)

Violeta beka ti je zlatna... nema nista bolje nego kad se odmah uobroci, pa i ti mozes da odmaras... Bikici dajemo prednost da se porodi, niko ne sme pre nje :D

Ivana Dobro ti nama dosla... samo nam se pridruzi...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahaha prednost prezreloj trudnjaci :lol::lol::lol: Pocecu vec da haluciniram :wacko:

Ako budete na mene cekale,eto vama Uskrsa i sarenih jaja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje da podelim sa vama moje dve bebe :):):)

post-43600-1323019968_thumb.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje da podelim sa vama moje dve bebe :):):)

Violeta tek sada sam stigla da virnem na Bebac,cestitam ti od srca prelepog decaka!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje da podelim sa vama moje dve bebe :):):)

mrvica mala kako sam lep bozeee... :)

pricaj kako si prosla na porodjaj jeli boljelo koliko,aj malo ispricaj o tome,ja cu jos malo,kako mi se blizi sve mi teze nesto :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje da podelim sa vama moje dve bebe :):):)

Presladak je bebac, vec namiguje :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece ;) Sejla, idem sutra na ctg i na uz... nadam se da cu se poroditi do kraja nedelje najkasnije :lol: Iskreno se nadam!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro vece ;) Sejla, idem sutra na ctg i na uz... nadam se da cu se poroditi do kraja nedelje najkasnije :lol: Iskreno se nadam!!!

ma jos malo,drzi se...ja sj idem da vadim nalaze ,ne znam sta ce joj to sad,tako mi je muka da to radim,da oprostite cak mi je i stolicu dala da radim,sto moram da odem prvo da mi objasne kako pa to pa tek da je radim,jer iskreno nikad to nisam radila :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma jos malo,drzi se...ja sj idem da vadim nalaze ,ne znam sta ce joj to sad,tako mi je muka da to radim,da oprostite cak mi je i stolicu dala da radim,sto moram da odem prvo da mi objasne kako pa to pa tek da je radim,jer iskreno nikad to nisam radila :blink:

Pa to su nalazi koji se sada rade :lol: , zbog porodjaja i kazu izlazenja bebe... da vide da li su ti nalazi bakterioloski ispravni :lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa to su nalazi koji se sada rade :lol: , zbog porodjaja i kazu izlazenja bebe... da vide da li su ti nalazi bakterioloski ispravni :lol: .

sad ce me udavit sa tim nalazima,bas nevolim to da radim,ali dobro da mi nije dala da radim ja bih rekla sto mi nije dala da radim :D bas sam i ja cudna :)

kako se ti osjecas ovih dana,tebi se bas primaklo pa spremanje ovo ono uh... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad ce me udavit sa tim nalazima,bas nevolim to da radim,ali dobro da mi nije dala da radim ja bih rekla sto mi nije dala da radim :D bas sam i ja cudna :)

kako se ti osjecas ovih dana,tebi se bas primaklo pa spremanje ovo ono uh... :rolleyes:

Kod mene je sve spremno, samo iscekujem da pocne :lol: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo drage moje da podelim sa vama moje dve bebe :):):)

Jaooooo draga presladak je bebac,a tata puca od ponosa!!!!!Tako i treba!!!!Uzivajte!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kod mene je sve spremno, samo iscekujem da pocne :lol: !

Haha,mi obe sutra idemo na CTG i UZ....koja li ce prva da se porodi??? :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.