Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Pa znam... nemoj samo da se zaneses, pa suprugu da pocnes da pricas gde sta stoji kada krenes u porodiliste :lol::lol::lol: !!! Jesi li isla u 27. marta?

ja mu svaki dan popujem... ovo ovako ono onako, ovo nemoj da mi zaboravis, ovo da mi uradis... kazem ti kao da je kraj...

a ovamo sam bila pokupila sve sto mi treba i zato i nabavljam papire... toneeee papira :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja mu svaki dan popujem... ovo ovako ono onako, ovo nemoj da mi zaboravis, ovo da mi uradis... kazem ti kao da je kraj...

a ovamo sam bila pokupila sve sto mi treba i zato i nabavljam papire... toneeee papira :D

Pa rekoh ti ja...! Nego reci mi kako se ti osecas ovih dana :unsure: ? Mene su uzasno pocela da bole krsta, donji stomak, prepone, a od juce se rasplacem i iznerviram za svaku sitnicu!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa rekoh ti ja...! Nego reci mi kako se ti osecas ovih dana :unsure: ? Mene su uzasno pocela da bole krsta, donji stomak, prepone, a od juce se rasplacem i iznerviram za svaku sitnicu!!!

eto isto tako i ja... ledja me bole od pre jedno tri dana... a stomak jos odavno, samo sto se bol pojacava kako dani prolaze. a nekad me tako presece u stomaku da se u mestu ukopam od bola :( . i spavanje mi jako tesko pada bole me kukovi, nema sanse da se namestim, a pri svakom pokusaju da se okrenem, ja se razbudim... a i suze su tu, a tako sam i sa devojcicom plakala malo pred porodjaj... uzasssss

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto isto tako i ja... ledja me bole od pre jedno tri dana... a stomak jos odavno, samo sto se bol pojacava kako dani prolaze. a nekad me tako presece u stomaku da se u mestu ukopam od bola :( . i spavanje mi jako tesko pada bole me kukovi, nema sanse da se namestim, a pri svakom pokusaju da se okrenem, ja se razbudim... a i suze su tu, a tako sam i sa devojcicom plakala malo pred porodjaj... uzasssss

Tokom cele trudnoce nisam plakala kao od juce... sinoc sam slagala bebine stvari i ubila se placuci koliko su malecke... gluposti, ali ajde! A kada nocu ustajem u wc, prvo dok se izvucem iz kreveta, e onda se prdrzavam za krevetac dok se ispravim, pa polako :( ... Danas sam otisla da radim briseve..to je par stanica od mene... jedva dodjoh kuci... :( Hocemo li vise i nas dve, draga moja :lol: ?!?!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Tokom cele trudnoce nisam plakala kao od juce... sinoc sam slagala bebine stvari i ubila se placuci koliko su malecke... gluposti, ali ajde! A kada nocu ustajem u wc, prvo dok se izvucem iz kreveta, e onda se prdrzavam za krevetac dok se ispravim, pa polako :( ... Danas sam otisla da radim briseve..to je par stanica od mene... jedva dodjoh kuci... :( Hocemo li vise i nas dve, draga moja :lol: ?!?!

ja sam te briseve odradila juce uzela rezultate i sve je super, hvala bogu sto bih ja rekla bakterioloski sam ispravna :D

ja sutra do sedam cu znati hocu li skoro, ili ce ovo stanje da potraje jossss...

mada polako sam se uspanicila dosla je i ta sreda :D

ali ako beka jos nije za napolje, necu da ostajem po bolnici, vracam se kuci pa cu ovde da dzonjam jos malo :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam te briseve odradila juce uzela rezultate i sve je super, hvala bogu sto bih ja rekla bakterioloski sam ispravna :D

ja sutra do sedam cu znati hocu li skoro, ili ce ovo stanje da potraje jossss...

mada polako sam se uspanicila dosla je i ta sreda :D

ali ako beka jos nije za napolje, necu da ostajem po bolnici, vracam se kuci pa cu ovde da dzonjam jos malo :)

Pa i ja sutra idem na ctg :lol: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja sam te briseve odradila juce uzela rezultate i sve je super, hvala bogu sto bih ja rekla bakterioloski sam ispravna :D

ja sutra do sedam cu znati hocu li skoro, ili ce ovo stanje da potraje jossss...

mada polako sam se uspanicila dosla je i ta sreda :D

ali ako beka jos nije za napolje, necu da ostajem po bolnici, vracam se kuci pa cu ovde da dzonjam jos malo :)

sto ste se vi raspricale lepo,prije cijeli dan nije bilo pa sad odjednom sve ispisa :)

joj sto se tice emocija,i ja bih samo plakala,mene sve rastuzi ,tako je cijela trudnoca,mm nesmije nista da mi kaze ja se naljutim i odma pocnem da placem,a i mnogo sam zaboravna mogu vam rec ,al dako prodje..

a sto se tice spavanja stvarno hvala bogu nemam problema puno ustanem max 3puta u toku noci jes malo teze ustanem ali nije lose,samo sanjam svasta,svakake gluposti...

jeco ti ces znaci rano ujutru ako nam se ne javis do 9h onda cemo znat da su te ostavili,al ti ces moc u bolnicu net da koristis pa ces nam se javit...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sto ste se vi raspricale lepo,prije cijeli dan nije bilo pa sad odjednom sve ispisa :)

joj sto se tice emocija,i ja bih samo plakala,mene sve rastuzi ,tako je cijela trudnoca,mm nesmije nista da mi kaze ja se naljutim i odma pocnem da placem,a i mnogo sam zaboravna mogu vam rec ,al dako prodje..

a sto se tice spavanja stvarno hvala bogu nemam problema puno ustanem max 3puta u toku noci jes malo teze ustanem ali nije lose,samo sanjam svasta,svakake gluposti...

jeco ti ces znaci rano ujutru ako nam se ne javis do 9h onda cemo znat da su te ostavili,al ti ces moc u bolnicu net da koristis pa ces nam se javit...

Pa mila tesko mi je da sedim puno, pa se nakacim uvece da ispisem sve sta je bilo tokom dana... a za ustajanje polako, jos malo, pa ces i ti svaki cas :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa mila tesko mi je da sedim puno, pa se nakacim uvece da ispisem sve sta je bilo tokom dana... a za ustajanje polako, jos malo, pa ces i ti svaki cas :lol::lol::lol:

e toooo jos malo pa kad stisne beka ima da se trcka non stop :)

a ja popodne idem kod dr posto je dezurna od 5, takoda cu ujutru biti na forumu, a u pet cu da vas pozdravim. pa onda sta bude bice :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e toooo jos malo pa kad stisne beka ima da se trcka non stop :)

a ja popodne idem kod dr posto je dezurna od 5, takoda cu ujutru biti na forumu, a u pet cu da vas pozdravim. pa onda sta bude bice :):):)

Kuckacemo kada se ja vratim tj ako se vratim kuci, ako ne kuckaj i javi mi sta se desava ako ostanes :lol: Ja vas sada napustam, ne mogu da sedim vise. Laganu noc i lepe snove vam zelim, pa se kuc, kuc sutra :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Kuckacemo kada se ja vratim tj ako se vratim kuci, ako ne kuckaj i javi mi sta se desava ako ostanes :lol: Ja vas sada napustam, ne mogu da sedim vise. Laganu noc i lepe snove vam zelim, pa se kuc, kuc sutra :lol::lol::lol:

pusticamo poruke nekako... aj srecno, ti ides ujutru, drzimo ti palceve...

i ja odoh polako, jer su mi stopala ruzna... izoblicena... :( mnogo sam tuzna zbog toga...

u svakom slucaju, cujemo se sutra drage moje zene :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ovde je bas veselo.Hvala svima na toploj dobrodoslici.

Malo sam lenja sto se pisanja tice ali to ne znaci da ne citam.Svakodnevno prodjem teme blizanacka trudnoca i trimestre,tako da sam u toku sta se desava.

Hvala vam jos jednom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i ja da vam se javim!Nije me bilo neko vreme,bili smo na Zlatiboru na odmoru,iskoristili poslednji voz dok ja jos mogu. :D Ujutru idem na kontrolu i jedva cekam jer vec duze vreme imam bolove u preponama a i beba mi se jaakooo spustila pa vise ne funkcionisem.Bas me zanima sta ce mi reci dr ali imam osecaj da ja necu jos dugo,a i to mi svi kazu,ko god me vidi.

Nadam se da ste vi svi dobro!Ljubimo vas pa se cujemo! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro debele.hajde pridruzujte mi se u porodilistu :). Ja samo da vas sve pozdravim. Jos sam u porodilistu a detaljan izvestaj kada se vratim kuci.beban je dobro i divan je.

Hvala na cestitkama.sve vas ljubimo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Čestitam Violeta od srca na prelepoj bebi!

Što pre kući, jer je tamo najlepše a i tamo je tata :)

Kako bih volela da i nama ostalima što pre dođe taj dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro debele.hajde pridruzujte mi se u porodilistu :) . Ja samo da vas sve pozdravim. Jos sam u porodilistu a detaljan izvestaj kada se vratim kuci.beban je dobro i divan je.

Hvala na cestitkama.sve vas ljubimo

Divno.Najbitnije da je beba zdrava i dobro prošla.Ipak sve ovo trpimo samo za njih da nam dođu zdrave na svet.

Kako ste vi jutros?

Ja sam baš loše spavala.Sanjala sam da putujem za Novu Godinu,tačnije 24.decembra za Albaniju u prljavom vozu :blink::blink::blink: Tamo neki Srbomrsci,ja čim sam stigla počne me hvatati panika,dobila trudove,hoću kući.

A nigde voza natrag..Ja pred porođaj među Albancima koji svašta govore za Srbe..Eto,šta se sve sanja pred porođaj :lol::lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene.

Cudan san , ali nama trudnicama svasta pada na pamet.

Nisam ni ja nista bolja,u toku noci spavam malo i to provedem u nekim ludim snovima.Ne pamtim da sam se ko covek naspavala.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zene,citam vas i pratim,krajem nedelje vam se pridruzujem u ovom poslednjem krugu :D

Mozda sa mnom nesto nije uredu,ja nijedanput jos nisam zaplakala u trudnoci :unsure: sve do malopre dok nisam procitala Violetin post :rolleyes:

Violeta cestitam ti od srca!! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zene,citam vas i pratim,krajem nedelje vam se pridruzujem u ovom poslednjem krugu :D

Mozda sa mnom nesto nije uredu,ja nijedanput jos nisam zaplakala u trudnoci :unsure: sve do malopre dok nisam procitala Violetin post :rolleyes:

Violeta cestitam ti od srca!! :wub:

Dobrodošla!E ja sam plakala prva dva mjeseca kao kiša.A imala sam i lošu situaciju u porodici i na poslu,pa me nekako sve stiglo.I morala sam ležati 3 mjeseca u krevetu.A onda se zakačila za internet,čitala o trudnoći i malo se smirila.

Jao,šta bih dala da sam mogla da radim svo ovo vreme.

Al,dobro još malo pa doći će beba.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

plakanje.To je tako svakodnevna stvar ,da ja i kad treba i kad netreba placem.Malo mi fali,hormoni mi poludeli.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene,ja sam super spavala ,mada i ja svasta sanjam svakake gluposti to ja mislim nista ne znaci ....

sto se tice plakanja to mogu uvijek kad gledam onu emisiju vreme je za bebe redovno placem...bas sam emotivna i sta god vidim tuzno ja placem...

drago mi je da nas je vise dobrodosle ,lepo cemo se druzit...

violeta super sto si se javila,prija je javila za tebe i bas sam plakala kad sam citala da si se porodila super,i jedva cekam detalje da ispricas,e tako zene...

sta ce koja za rucak da sprema,to mi je najveca muka vjerujte da smislim ha ha ha ha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke sedim na poslu,citam i bebci se samo pomeraju,sama se smejem.Ne mozete da vidite koliko sam srecna.Mislila sam da nesto nije u redu jer se nisu uopste pomerale dva,tri dana.

Ljubi ih majka,samo nek me sutiraju onda znam da je ok.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

devojke sedim na poslu,citam i bebci se samo pomeraju,sama se smejem.Ne mozete da vidite koliko sam srecna.Mislila sam da nesto nije u redu jer se nisu uopste pomerale dva,tri dana.

Ljubi ih majka,samo nek me sutiraju onda znam da je ok.

nema ljepseg osjecaja nego kad majka osjeti da joj se beb mrdaju,znaju da su dobro...svaka majka je srecna zbog toga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i Violeta se porodila... pa cestitam, divne vesti...

ja sam i dalje trudna... cekamo ponedeljak, pa ako ne bude nista ostajemo u bolnici...

i tako :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jao i Violeta se porodila... pa cestitam, divne vesti...

ja sam i dalje trudna... cekamo ponedeljak, pa ako ne bude nista ostajemo u bolnici...

i tako :D

Slatko sam se nasmejala "JA SAM I DALJE TRUDNA"

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.