Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobar dan i od mene!!!Nadam se da ste sve lepo spavale,posto ja jesam,osim sto sam cetiri puta isla u wc <_< .Moj muzic je danas kuci pa idemo malo u lutanje sa detetom!Javljam se posle posto se porodilistu vise ni ne nadam....ostacu vecno trudna i debela :blink:

Dobar dan i od mene.Ja sam lepo spavala,al sam imale opet pretporođajne snove.Ovog puta sam sanjala kako porađam tetku :lol: A onda sanjam prostoriju punu dima od cigareta,a ja se gušim.Uh,ne mogu vam opisati kako meni smeta duvanski dim.A nekad sam bila pušač.

Ja sam se danas lepo našetala sa kumom,mm je ostao u pg ima neki virus pa da se malo razdvojimo.

Danas svi pručaju o onome što se desilo juče,takva je mala sredina..

Jeste se vi ugojile otkad ste ušle u deveti?Ja već mjesec dana ne dobijam ni gram na kilaži :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenske :)

Kako ste danas?

Ja pijem kaficu, pa odoh da popazarim par sitnica za bolnicu(sampon,pastu za zube,asepsol...) pa da popakujem sve i budem spremna za ponedeljak:)

Samo ti setaj prijo, dok jos mozes... od ponedeljka nema viseeee :)

Dobar dan i od mene!!!Nadam se da ste sve lepo spavale,posto ja jesam,osim sto sam cetiri puta isla u wc <_< .Moj muzic je danas kuci pa idemo malo u lutanje sa detetom!Javljam se posle posto se porodilistu vise ni ne nadam....ostacu vecno trudna i debela :blink:

Postaces fenomen kao vecna trudnica Bikice :)

Dobar dan i od mene.Ja sam lepo spavala,al sam imale opet pretporođajne snove.Ovog puta sam sanjala kako porađam tetku :lol: A onda sanjam prostoriju punu dima od cigareta,a ja se gušim.Uh,ne mogu vam opisati kako meni smeta duvanski dim.A nekad sam bila pušač.

Ja sam se danas lepo našetala sa kumom,mm je ostao u pg ima neki virus pa da se malo razdvojimo.

Danas svi pručaju o onome što se desilo juče,takva je mala sredina..

Jeste se vi ugojile otkad ste ušle u deveti?Ja već mjesec dana ne dobijam ni gram na kilaži :huh:

Ja nisam, ali moj stomak i grudi jesu :lol: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zekske nesto slabo caskate danas:)

Ja se upravo vratila.Popazarila sta mi jos treba za bolnicu,pa smo bili na nekim babinama.Sada dragog ispratila na utakmicu a ja cu malo da se izvrnem i odmorim pa na sredjivanje,depilacija,cupanje obrva ovo ono :)

Kako je vama prosao dan?:)

Ja se nisam ugojila sada,vise je stomak narastao a grudi bi mogle jos malo sto se mene tice :lol:

Prijo,sta cu videla sam od tebe pa i ja malo da lutam i setam:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeej prijo, sta si kupila lepo??? Nema danas nikoga od porodilja nasih ovde :( !!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeej prijo, sta si kupila lepo??? Nema danas nikoga od porodilja nasih ovde :( !!!!

hej evo i mene ,meni je dan proso bas bzvz tamo vamo ,mada kasno sam ustala pa zbog toga...

e zene ja imam problem ja necu znat sta treba da spakujem kad krenem u bolnicu,mislim za sebe...kazu nedaju spavacicu nasu da nosimo,eto samo za licnu higijenu donji ves ulosci i eto...mada ja kazem to ide sve spontano,ja sam 200m od bolnice svi se poznaju pa mocice muz da mi doda nesto ako mi bude trebalo..

.znaci viloeta u ponedeljak jeca u utorak, onda prija,uh i meni se blizi...jedva cekammmm :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa kada ides u porodiliste i pitaj sta da poneses :) !!! Ili ako znas neku zenicu koja se skoro porodila pitaj nju... to ti je jos bolje... provereno!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jecooooo, pa gde si ti t2019.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej evo i mene ,meni je dan proso bas bzvz tamo vamo ,mada kasno sam ustala pa zbog toga...

e zene ja imam problem ja necu znat sta treba da spakujem kad krenem u bolnicu,mislim za sebe...kazu nedaju spavacicu nasu da nosimo,eto samo za licnu higijenu donji ves ulosci i eto...mada ja kazem to ide sve spontano,ja sam 200m od bolnice svi se poznaju pa mocice muz da mi doda nesto ako mi bude trebalo..

.znaci viloeta u ponedeljak jeca u utorak, onda prija,uh i meni se blizi...jedva cekammmm :)

zenske dobar dan!!!

sejla draga samo opusteno, ulosci, dva peskira, bade mantil, papuce, pribor za licni higijenu, gace neeee ne daju gace da se nose :), wc papir, pampers, vlazne maramice, pavloviceva... uh valjda je to sve!!!

jeste li mi dobro danas???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jecooooo, pa gde si ti t2019.gif

opet lutam idem tamo vamo... bila na kafi sa drugaricama... posto necu moci vise da se druzim neko vreme i tako prodje ceo dan...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

opet lutam idem tamo vamo... bila na kafi sa drugaricama... posto necu moci vise da se druzim neko vreme i tako prodje ceo dan...

Ti kao moja prija :) , ako treba tako!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti kao moja prija :) , ako treba tako!!

pa da iskoristim ovo malo vremena sto imam :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da iskoristim ovo malo vremena sto imam :)

A imaces ti jos, ali imaces paketic sa sobom :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A imaces ti jos, ali imaces paketic sa sobom :lol::lol::lol:

pa hvata me zima :( pa necu moci mnogo da skitam, a ni ti, a ni violeta... pa tek tamo u martu kad krene priroda da se budi, i micemo da izmilimo sa kolicima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti kao moja prija :) , ako treba tako!!

ja mislila nocas malo da izadjem al nemam volju...

al cu ja ko i vi pred porodjaj da setam da kupujem i jedva cekam

ma da bre osnovne stavari,necu ostat gola i bosa :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa hvata me zima :( pa necu moci mnogo da skitam, a ni ti, a ni violeta... pa tek tamo u martu kad krene priroda da se budi, i micemo da izmilimo sa kolicima :)

O da, da stroller.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

zenske dobar dan!!!

sejla draga samo opusteno, ulosci, dva peskira, bade mantil, papuce, pribor za licni higijenu, gace neeee ne daju gace da se nose :), wc papir, pampers, vlazne maramice, pavloviceva... uh valjda je to sve!!!

jeste li mi dobro danas???

:blink: Kako ne daju gace???A sta da vam drzi ulozak,selotejp??? :blink::P Sta je sa mrezastim gacama?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ja sam sebe danas malo castila kozmetikom i bas sam sad happy :D Posle sledi sredjivanje-cupanje obrva,pranje kose,depilacija,mackanje kremicama....JEDVA CEKAM!!!smileys-tanzen-630810.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo kupila ono osnovno sto mi svakako trebalo.

Sampon,pastu za zube,novu cetkicu,maramice,asepsol(obavezno :) ).

Sutra jos da kupim par grickalica i nesto vockica pa da budem spremna za ponedeljak kompletno :)

Sejla ja sam uzela pet mrezastih gacica..njih mozes da nosis u toku dana i noci samo ni slucajno kada je vizita.Inace stavis ulozak i drzis ga tako izmedju nogu dok je vizita:)

Bikice ti i ja cemo isto...sredjivanje malo zmijskog tela :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo kupila ono osnovno sto mi svakako trebalo.

Sampon,pastu za zube,novu cetkicu,maramice,asepsol(obavezno :) ).

Sutra jos da kupim par grickalica i nesto vockica pa da budem spremna za ponedeljak kompletno :)

Sejla ja sam uzela pet mrezastih gacica..njih mozes da nosis u toku dana i noci samo ni slucajno kada je vizita.Inace stavis ulozak i drzis ga tako izmedju nogu dok je vizita:)

Bikice ti i ja cemo isto...sredjivanje malo zmijskog tela :):):)

Ahahahaha daaaa,sve vise licim sebi na pitona koji je progutao ooogromnu loptu :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ahahahaha daaaa,sve vise licim sebi na pitona koji je progutao ooogromnu loptu :lol:

hahahahaha,znaci kraljica si medju zmijskim telima sa malom lopticom u predelu stomaka :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bikice, pa ima li nagovestaja skorom porodjaju :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neeeeema :lol: ,ovo moje dete se ponasa kao da ima bar jos 2 meseca fore da se baskari unutraanimaatjes-baby-disney-43247.gif,boli ga uvo za sve!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaha,znaci kraljica si medju zmijskim telima sa malom lopticom u predelu stomaka :)

Sa globusomu predelu stomaka :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neeeeema :lol: ,ovo moje dete se ponasa kao da ima bar jos 2 meseca fore da se baskari unutraanimaatjes-baby-disney-43247.gif,boli ga uvo za sve!!!

E jesi sasava :lol::lol::lol: , nasmejala si me slatko...!!! On ce iz stomaka u obdaniste izgleda :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E jesi sasava :lol::lol::lol: , nasmejala si me slatko...!!! On ce iz stomaka u obdaniste izgleda :lol::lol::lol:

Hihihihi ma ja to od muke vec dva dana samo zbijam sale i smejem se kao hijenaleonking04.gif

Ima da ga zenim iz stomakamickeyflowers.gif :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.