Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

nemam pojma jos nista da ti kazem, da li cu ici na patologiju, ili ne... ja sam se sokirala pa od soka nista ne znam... videcemo kakvo je stanje za pocetak, ali dr mi tako rece da ce najverovatnije da me poradja u sredu i to je nagovestila ako se u medjuvremenu nista ne desi...

ja juce isla na cervikalni i ona mi devojka uzela bris, nisam je ni osetila i kad sam je pohvalila kako ima laku ruku ona meni kaze, pa nemam sta da imam laku ruku ti samo sto se nisi porodila...

saljem ti pp...

Koja doktorka je u pitanju?

Znaci jos malko bebica i kod tebe...:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Koja doktorka je u pitanju?

Znaci jos malko bebica i kod tebe...:)

dr sonja djurovic... pa nadam se da ce biti bekica!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco jel ti radila UZ?Kolika ti je bebica?:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jaoo tebi zakazano,violeta ce u utorak,eto jos prija da vam se pridruzi i super ce bit,jao bas super vest...

Cekaj... prija ce za dva, tri dana... to je ponedeljak zar ne :lol: ?

Sejla ja ne idem na kontrolu nego u ponedeljak idem u bolnicu da lezim pa da vide kada ce me poradjati. :)

Jeco otkud to da ce te poradjati u sredu?Jel si to ugovorila sa doktorom ili je takvo tvoje stanje pa moraju?

jel to znaci da dolazis direktno u porodiliste(na drugi sprat)ili prvo na treci na patologiju pa onda silazis dole?

Prijo moja jel si tu?kako si ti? :)

Bikice izgleda da cemo se mi poroditi pre tebe :)

Dobro sam prijo... saljem ti i ja jedan pp :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco jel ti radila UZ?Kolika ti je bebica?:)

pa oko 3 kg je bila na poslednjoj kontroli... e sad i od toga zavisi... treba da me pregleda nekim posebnim uz... koji nemaju dole na prijemu, nego negde da me vodi gore... ja ti kazem da sam se zblajznula sva :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa oko 3 kg je bila na poslednjoj kontroli... e sad i od toga zavisi... treba da me pregleda nekim posebnim uz... koji nemaju dole na prijemu, nego negde da me vodi gore... ja ti kazem da sam se zblajznula sva :)

a prija... mora i ona da podje :) kako cemo bez nje???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a prija... mora i ona da podje :) kako cemo bez nje???

Ja odgovori na predhodnoj strani Jeco :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja odgovori na predhodnoj strani Jeco :lol::lol::lol:

jojjjj ja kapiram kasno!!! pa hoces li stvarno u ponedeljak? hoces li se poradjati??? :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jojjjj ja kapiram kasno!!! pa hoces li stvarno u ponedeljak? hoces li se poradjati??? :D

Pa mene je pitao dr da ostanem u bolnici... Nema sanse dok ne pocne porodjaj da ja sedim tamo... lepse mi kod kuce :lol::lol::lol: . Kaze za dva, tri dana... sto znaci od ponedeljka, pa kada bude, ali po svemu sudeci brzo cemo nas tri :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa mene je pitao dr da ostanem u bolnici... Nema sanse dok ne pocne porodjaj da ja sedim tamo... lepse mi kod kuce :lol::lol::lol: . Kaze za dva, tri dana... sto znaci od ponedeljka, pa kada bude, ali po svemu sudeci brzo cemo nas tri :lol::lol::lol:

pa ekstra... bice nama veselo... jojjjj bas se radujem... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se bas radujem....zamislite sve tri u sredu se porodimo :D:D:D:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ekstra... bice nama veselo... jojjjj bas se radujem... :)

Bice veselo kako god... zurkaaa, zurkaaa ladies-night-out.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bice veselo kako god... zurkaaa, zurkaaa ladies-night-out.gif

ma to bi bio hit!!! ja lepo kazem sve tri u porodjajnoj sali i tamo vec radimo sta treba zajedno... uh, uh... stvarno zurka!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Meni bio termin 23.novembra...ali eto njemu lepo pa mu se ne izlazi,ali spustio mi se stomak bas...nadam se da cu se poroditi u naredna 2-3 dana.Imam redovno kontrole,sad opet u ponedeljak,pa cu videti sta i kako dalje.Nemam strah od porodjaja jer znam da cu imati svu potrebnu negu i paznju,a i muz ide samnom.Ako bude prirodni bice sa epiduralom,mada je moguce da ce biti i carski rez jer je bebina glavica nezgodno namestena za prirodni porodjaj.Imam dobrog doktora,on ce me poradjati ukoliko se ne porodim do ponedeljka,jer je on do tada na putu.

A ti?Plasis li se porodjaja?Jel moze tata da prisustvuje kod vas?

Gde si ti videla da puste Crnogorce da gledaju porođaj? :lol::lol::lol: Šalim se.Ne samo da ne može muž,nego ne može ni tvoj dr koji ti je pratio trudnoću.Eto toga se ja plašim.Doći će mi doktor koga prvi put u životu vidim.A danas mi kaže jedna trudnica,da njoj nisu dali ni bebu da doji,nego je hranili na cuclu veštačkim mlekom.Govorili su kako je ona imala carski pa to utiče na loš kvalitet mleka :blink: i pet dana tako.

Ma samo da nas dve odperjamo iz bolnice kući.Nadam se da ću dobro proći.

nemam pojma jos nista da ti kazem, da li cu ici na patologiju, ili ne... ja sam se sokirala pa od soka nista ne znam... videcemo kakvo je stanje za pocetak, ali dr mi tako rece da ce najverovatnije da me poradja u sredu i to je nagovestila ako se u medjuvremenu nista ne desi...

ja juce isla na cervikalni i ona mi devojka uzela bris, nisam je ni osetila i kad sam je pohvalila kako ima laku ruku ona meni kaze, pa nemam sta da imam laku ruku ti samo sto se nisi porodila...

saljem ti pp...

E svašta,nije ti puno termin od mog,a ti već za porođaj.Dobro sam ja sanjala da ćeš se ti ubrzo poroditi.

Ja sam osetila dobro b ;) ris,a reče ona da sam bila baš zatvorena i da mi je tvrd glić.Znači ja ću ki Bikica :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si ti videla da puste Crnogorce da gledaju porođaj? :lol::lol::lol: Šalim se.Ne samo da ne može muž,nego ne može ni tvoj dr koji ti je pratio trudnoću.Eto toga se ja plašim.Doći će mi doktor koga prvi put u životu vidim.A danas mi kaže jedna trudnica,da njoj nisu dali ni bebu da doji,nego je hranili na cuclu veštačkim mlekom.Govorili su kako je ona imala carski pa to utiče na loš kvalitet mleka :blink: i pet dana tako.

Ma samo da nas dve odperjamo iz bolnice kući.Nadam se da ću dobro proći.

E svašta,nije ti puno termin od mog,a ti već za porođaj.Dobro sam ja sanjala da ćeš se ti ubrzo poroditi.

Ja sam osetila dobro b ;) ris,a reče ona da sam bila baš zatvorena i da mi je tvrd glić.Znači ja ću ki Bikica :D

pa meni je pre dve nedelje grlic bio 1 cm razmeksan... eto beka hoce napolje... odavno sam na utrogestanu, koji jos veceras stavljam... al videcemo, mozda i ne bude bilo porodjaja, mada sam se ja sad uzbudila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa meni je pre dve nedelje grlic bio 1 cm razmeksan... eto beka hoce napolje... odavno sam na utrogestanu, koji jos veceras stavljam... al videcemo, mozda i ne bude bilo porodjaja, mada sam se ja sad uzbudila...

Cekaj jos malo... nemoj da se uzbudjujes toliko porodices se pre ponedeljka, utorka, srede :lol::lol::lol: Moja prija opet nestade :huh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj jos malo... nemoj da se uzbudjujes toliko porodices se pre ponedeljka, utorka, srede :lol::lol::lol: Moja prija opet nestade :huh:

e da znas koliko sam ushicena... pa bolje da mi nista nije rekla... kao faktor iznenadjenja :)

ovako sam sva ko na iglama pa sam se sve nesto uzvrpoljila po kuci... uzela one papire danas sto si mi rekla, pa u shoping... pa nesto cistim... i juuuu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e da znas koliko sam ushicena... pa bolje da mi nista nije rekla... kao faktor iznenadjenja :)

ovako sam sva ko na iglama pa sam se sve nesto uzvrpoljila po kuci... uzela one papire danas sto si mi rekla, pa u shoping... pa nesto cistim... i juuuu

Draga, znam kako ti je, ali mene je do drzalo od ulaska u deveti mesec... saada kada sam sve nabavila i kupila, oprala, namestila i sredila, samo doterujem, pa zagledam, pa premestam... :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga, znam kako ti je, ali mene je do drzalo od ulaska u deveti mesec... saada kada sam sve nabavila i kupila, oprala, namestila i sredila, samo doterujem, pa zagledam, pa premestam... :lol::lol::lol:

e pa meni jos nije takva situacija u kuci... jos nije sve pod konac... sve sam kupila ali jos nismo stan doterali kako treba... sve kao termin mi je dvadesetog... ima vremena, ali nije tako ispalo na kraju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa meni jos nije takva situacija u kuci... jos nije sve pod konac... sve sam kupila ali jos nismo stan doterali kako treba... sve kao termin mi je dvadesetog... ima vremena, ali nije tako ispalo na kraju :)

Nije onda zabrinjavajuca situacija :lol::lol::lol: Ja sam juce finisirala sa pranjem prozora, zavesa i brisanjem po kuci... sada cu odmarati i izlezavati se, caskati sa vama... opustencija do kraja :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa meni jos nije takva situacija u kuci... jos nije sve pod konac... sve sam kupila ali jos nismo stan doterali kako treba... sve kao termin mi je dvadesetog... ima vremena, ali nije tako ispalo na kraju :)

boze vi sve kupile ,,,,a ja nista sjedim kako sjedim ovih dana ulazim u deveti sjedim mirno ,ko da necu da se porodim,a iskreno ja i ne znam sta treba da kupim,za bebu cu tek kad se porodima za sebe pojma nemam ja sam totalno zbunjena :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske ja se tusirala pa sam se zato izgubila.

Odoh sada malo da se igram,pa se pisemo sutra ujutru.:)

Ljubim vas sve redom za laku noc :*:*:*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej zenske ja se tusirala pa sam se zato izgubila.

Odoh sada malo da se igram,pa se pisemo sutra ujutru. :)

Ljubim vas sve redom za laku noc :*:*:*

Lencugo, samo se izlezavas grrr.gifSram te bilo prijo!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenske :)

Kako ste danas?

Ja pijem kaficu, pa odoh da popazarim par sitnica za bolnicu(sampon,pastu za zube,asepsol...) pa da popakujem sve i budem spremna za ponedeljak:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobar dan i od mene!!!Nadam se da ste sve lepo spavale,posto ja jesam,osim sto sam cetiri puta isla u wc <_< .Moj muzic je danas kuci pa idemo malo u lutanje sa detetom!Javljam se posle posto se porodilistu vise ni ne nadam....ostacu vecno trudna i debela :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.