Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Dobro jutro... ja se spremam za CTG!!! Spava mi se :(

uh verujem ti, a napolju je vreme bas za setnju :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh verujem ti, a napolju je vreme bas za setnju :(

rain-cloud.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rain-cloud.gif

e bas tooooo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

bye-bye.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene zenske.

Kako ste mi jutros?

mene jutros rebra bole :unsure: Mora da je mlada g-djica udarala sinoc po njima :lol:

Nego..ko ce dati ime vasim bebama? Znate li kako ce se zvati?

Hocete li koristiti bruseve za dojilje? ja mislim da kupim nekoliko onih obicnih sto imaju kopcanje naprijed, da je lakse ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja sam koristila pirinac za kiselinu....

Ali najbolje je da po malo jedes,da se nikako ne prejedas jer zbog toga se i javlja kiselina

Marijachi vi ste mogli ostaviti tu jelku da doceka i NG,sto ste je raskitili :D

Sejla me spasila sa kiselom vodom,ja sam na nju potpuno zaboravila.A ja jedem stvarno po malo.Juče za ručak samo šopsku salatu,za večeru malo griza uz muža.Na kilaži nisam dobila ništa već 3 nedelje.

Trudnice spavalice gde ste?????Dobro vam jutro!!!!!Ja ustala da ispratim dragog na posao i da pojedem narandzusmileys-essen-und-trinken-456188.gifpa odoh jos malo da dremnem kod mog sincica.Cak me ni grcevi nisu mucili,ali sto imam glupe snove,pa to je za medalju :blink:

I ja imam lude snove,grčeve sam samo jedno veče imala.Al sam pretpodni dan prešla jedno 12 km.Ja kao tempirana bomba svako jutro ustajem tačno u 7. :)

Dobro jutro i od mene zenske.

Kako ste mi jutros?

mene jutros rebra bole :unsure: Mora da je mlada g-djica udarala sinoc po njima :lol:

Nego..ko ce dati ime vasim bebama? Znate li kako ce se zvati?

Hocete li koristiti bruseve za dojilje? ja mislim da kupim nekoliko onih obicnih sto imaju kopcanje naprijed, da je lakse ;)

Ja ću mojoj Sofija.Tako sam sanjala,pa će tako i biti.Sama je izabrala.Ti?

Ja sam uzela samo jedan.Ko zna možda kad nadođe mlijeko treba još veći broj.,tako sam čula pa ne bih da kupujem puno.Posle se opet smanje.

Gde si uzela?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla me spasila sa kiselom vodom,ja sam na nju potpuno zaboravila.A ja jedem stvarno po malo.Juče za ručak samo šopsku salatu,za večeru malo griza uz muža.Na kilaži nisam dobila ništa već 3 nedelje.

I ja imam lude snove,grčeve sam samo jedno veče imala.Al sam pretpodni dan prešla jedno 12 km.Ja kao tempirana bomba svako jutro ustajem tačno u 7. :)

Ja ću mojoj Sofija.Tako sam sanjala,pa će tako i biti.Sama je izabrala.Ti?

Ja sam uzela samo jedan.Ko zna možda kad nadođe mlijeko treba još veći broj.,tako sam čula pa ne bih da kupujem puno.Posle se opet smanje.

Gde si uzela?

Sofija je bas lijepo :rolleyes: , bilo je i na mojoj listi :) . Ja i mm smo se dogovorili da bude Nadja - to je jedino koje se svidja i meni i njemu :D. Ja sam prvo htjela da bude u Hana, ali se mm nije svidjelo narocito, a bas mi je bitno da zajedno damo ime :rolleyes:

Jos uvijek nisam kupila brus, ali vidjela sam u Oysho u Delti bas lijepe i jednostavne koji se kopcaju naprijed. Ja sam ionako unistila sve grudnjake od kad su mi malo porasle grudi :D , pa treba da se obnovim - a ovi su mi lijepi ionako. Kakav si ti kupila? Gdje?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene,ja sam tako malaksala ko da me voz pregazio :blink:

skuvala sam kafu da me malo trgne da radim ponesto,dajte zene predlog sta cu za rucak danas,sta vi kuvate :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro zenske i od mene :)

Pije se kafica i uziva...mislim da danas necu ustati iz kreveta(mada cu morati bar do prodavnice):)

Ni ja ne zna, sta da spremim za rucak..hajde neki predlog da bude lep rucak a da se brzo sprema :)

Bikice sta ti jos radis kod kuce,hajde na porodjaj :):)

Prijo samo polako i nogu pred nogu do bolnice,nemoj mnogo da se umaras i da lutas kao sto znas :):)

Sto se tice imena za bebana,dragi i ja smo zajedno odlucili da se zove Vukasin :) a zvacemo ga Dzonac :D

A ako su pogresili za pol pa bude zensko onda ce se devojcica zvati Darija :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene,ja sam tako malaksala ko da me voz pregazio :blink:

skuvala sam kafu da me malo trgne da radim ponesto,dajte zene predlog sta cu za rucak danas,sta vi kuvate :)

Dobro jutro sejla.

J se nisam mislila puno - po narudzbi mm - pravim musaku danas :) mmm!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sto se tice imena za bebana,dragi i ja smo zajedno odlucili da se zove Vukasin :) a zvacemo ga Dzonac :D

A ako su pogresili za pol pa bude zensko onda ce se devojcica zvati Darija :)

Lijepa su oba imena :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro sejla.

J se nisam mislila puno - po narudzbi mm - pravim musaku danas :) mmm!

Eh kada bi moj porucio sta da pravim bila bih srecna.:)

Ovako mi samo kaze pravi sta hoces,a ako ti se ne pravi nista peci cemo jaja :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Lijepa su oba imena :)

Hvala hvala :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro sejla.

J se nisam mislila puno - po narudzbi mm - pravim musaku danas :) mmm!

meni kaze samo stavi sta hoces.i onda ko da mi samar opali.a tako sam malaksala nikud ne mogu.... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eh kada bi moj porucio sta da pravim bila bih srecna.:)

Ovako mi samo kaze pravi sta hoces,a ako ti se ne pravi nista peci cemo jaja :)

Xixix, tako je i kod nas u vecini slucajeva, najlakse je kad kaze sta bi zelio, da ja ne smisljam sta cu ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Xixix, tako je i kod nas u vecini slucajeva, najlakse je kad kaze sta bi zelio, da ja ne smisljam sta cu ;)

sta ces ti da spremas danas ? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej Sejla hoce kada je neko trudan da bude malaksao...mora da si i ti debelo trudna :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si prijoooo moja :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej Sejla hoce kada je neko trudan da bude malaksao...mora da si i ti debelo trudna :lol: :lol: :lol:

hoce znam ,al kako da se otarasim ovoga,ustala sam u 10h i sad bi zaspala ko beba,ovo vrijeme ubija...zene recite mi pijete li vi Coca-Colu Fantu Sprite,i sl gazirna pica,ja bi zivljala od toga,al nesmijem da pijem izbjegavam,ali volim ponekad da popijem,a mogla bih po 2l dnevno da pijem,samo ne znam koliko je opasno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si prijoooo moja :lol::lol::lol:

sta bi na CTG????neka prije prija zeza:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sofija je bas lijepo :rolleyes: , bilo je i na mojoj listi :) . Ja i mm smo se dogovorili da bude Nadja - to je jedino koje se svidja i meni i njemu :D . Ja sam prvo htjela da bude u Hana, ali se mm nije svidjelo narocito, a bas mi je bitno da zajedno damo ime :rolleyes:

Jos uvijek nisam kupila brus, ali vidjela sam u Oysho u Delti bas lijepe i jednostavne koji se kopcaju naprijed. Ja sam ionako unistila sve grudnjake od kad su mi malo porasle grudi :D , pa treba da se obnovim - a ovi su mi lijepi ionako. Kakav si ti kupila? Gdje?

Ja sam našla jednu ženu što prodaje italijanske na Gintašu,kod kopče imaju nacrtanu cuclu :) i sad ne mogu da je nađem.A tamo ima baš loših,inače.Ovaj je super.Još samo da nađemo opet tu ženu kad se porodim.

Ostale bruseve i ne nosim,jer meni su svi imaju žicu,a sad mi to užasno smeta,i mali su mi.od 75 ja sad nosim 95.

dobro jutro i od mene,ja sam tako malaksala ko da me voz pregazio :blink:

skuvala sam kafu da me malo trgne da radim ponesto,dajte zene predlog sta cu za rucak danas,sta vi kuvate :)

Ja spremam Oradu,jedva čekam,obožavam morsku ribu.Sad kad imam bogato opremljenu ribarnicu u blizini mogu jednom nedeljno da kupim šta želim.Mm voli teška jela,koja ja njemu spremim,a ja jedem salatice.Pasulj me je jedan dan koštao celodnevnog mučenja.Nikad više,dok ne prestanem dojiti.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde si prijoooo moja :lol::lol::lol:

Hej prijo moja vidim veselo veselo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla ja nekih 12 godina ne pijem gazirano,ni kiselu vodu (pivo nije gazirano :D )

I uopste mi ne nedostaje :)

Samo mi cigare nedostaju nesto ovih dana,a ne pusim 2 godine :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla ja nekih 12 godina ne pijem gazirano,ni kiselu vodu (pivo nije gazirano :D )

I uopste mi ne nedostaje :)

Samo mi cigare nedostaju nesto ovih dana,a ne pusim 2 godine :)

e kad imamo goste mm kupi nesto gazirano obavezno,i kad ostane ja sve krijem od same sebe jer nemogu da se suzdrzim,samo bih pila,joj toliko ne pijes uh ja bih umrla da ne popijem jednom mjesecno makar...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.