Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

ma i mani je isto tako, svi pricaju nesto drugo, a ja mislim da mi je termin od 1. do 6. i gotovo sam sigurna da je tako... ona meni kaze krupna beba... po dimenzijama prednjaci za dve tri nedelje, a ja mislim da nije ona krupna nego sam ja malo vise trudna nego sto oni misle :)

ma ne znam totalno sam zbunjena na kraju cu ja mozda prije svih ovih termina,il kasnije :)...al stvarno jes bzvz ne znas kad da se nadas....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ne znam totalno sam zbunjena na kraju cu ja mozda prije svih ovih termina,il kasnije :)...al stvarno jes bzvz ne znas kad da se nadas....

ma ti najbolje za novu godinu :) to bi bilo extra!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma ti najbolje za novu godinu :) to bi bilo extra!!!

ne bi me iznenadilo vjeruj mi i to da mi se desi...mada ne bi bilo lose,sa svojom bebom za n.g :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ne bi me iznenadilo vjeruj mi i to da mi se desi...mada ne bi bilo lose,sa svojom bebom za n.g :)

pa st da ne... moje kumce je rodjeno 31. dec... cela godina do rodjendana, a svaka nova godina duplo slavlje... to je bas lepo... jos kad bi se porodila u 12h ohohoooo pa kud ces lepsi poklon od deda mraza :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa st da ne... moje kumce je rodjeno 31. dec... cela godina do rodjendana, a svaka nova godina duplo slavlje... to je bas lepo... jos kad bi se porodila u 12h ohohoooo pa kud ces lepsi poklon od deda mraza :)

jos da dobro prodjem uz to i nista mi vise ne treba,a dogovorili smo se za n.g da dodju moji i jos neki prijatelji kod nas zajedno da slavimo,i sad da ih ispalim hahahahhahahahah :D :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

jos da dobro prodjem uz to i nista mi vise ne treba,a dogovorili smo se za n.g da dodju moji i jos neki prijatelji kod nas zajedno da slavimo,i sad da ih ispalim hahahahhahahahah :D :D :D :D

ma samo opusteno... nema ispaljhivanja... ima da se slavi do zore, pa cak i ako ne budes tu...

ja posle prvog porodjaja sam shvatila da sam najbolju zurku propustila... ja mazila moju devojcicu, a kuci bilo terevenke 3 dana :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma samo opusteno... nema ispaljhivanja... ima da se slavi do zore, pa cak i ako ne budes tu...

ja posle prvog porodjaja sam shvatila da sam najbolju zurku propustila... ja mazila moju devojcicu, a kuci bilo terevenke 3 dana :D

tako ce i kod mene bit izgleda,al neka ce ,samo neka se slavi :)

sta je ovo sa prijom nema je dva dana nikako ,bas mi neobicno bez nje????

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako ce i kod mene bit izgleda,al neka ce ,samo neka se slavi :)

sta je ovo sa prijom nema je dva dana nikako ,bas mi neobicno bez nje????

e vala bas... ma ona se sprema za porodjaj, ide u kupovine kupuje za bekicu :)... docice samo polako.... a i ostale devojke pobegose... zapisu se da su jos tu pa ih nema po ceo dan... cccc

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e vala bas... ma ona se sprema za porodjaj, ide u kupovine kupuje za bekicu :)... docice samo polako.... a i ostale devojke pobegose... zapisu se da su jos tu pa ih nema po ceo dan... cccc

da priblizilo vam se pa malo nervoze ovo ono,ali procice to,e tek posle necemo imat kad da pisemo :)

ja kad vidim ove reklame za n.g odma me neka trema jer znam za n.g cu se porodit,uh...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da priblizilo vam se pa malo nervoze ovo ono,ali procice to,e tek posle necemo imat kad da pisemo :)

ja kad vidim ove reklame za n.g odma me neka trema jer znam za n.g cu se porodit,uh...

i ja gledam pa zezam muza gde cemo za novu godinu... hahahaa

imamo da ljuljamo za novu i to mi je super!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja gledam pa zezam muza gde cemo za novu godinu... hahahaa

imamo da ljuljamo za novu i to mi je super!!!

ih bice nas dosta koje cemo ljuljat za novu godinu,i nekacemo....superrr...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vas dve se bas lepo raspisale.

Bice vama zurka za NG nista ne brinite...muzika po ceo dan :D

I ja se pitam gde su sve zene?

A prija ce doci malo kasnije na net:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vas dve se bas lepo raspisale.

Bice vama zurka za NG nista ne brinite...muzika po ceo dan :D

I ja se pitam gde su sve zene?

A prija ce doci malo kasnije na net:)

eto i prija ce da dodje i svi smo tuuuu!!!

pa i tebi ce biti, ne sekiraj se nista :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka neka,jedva cekam samo neka bude pesme i veselja :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Neka neka,jedva cekam samo neka bude pesme i veselja :lol:

hahahaaa ma nama ce da bude ludo i nezaboravno, ne sekiram se ja za nas i nase zimske beke :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Vas dve se bas lepo raspisale.

Bice vama zurka za NG nista ne brinite...muzika po ceo dan :D

I ja se pitam gde su sve zene?

A prija ce doci malo kasnije na net:)

Evo i mene.Sinoć sam se probudila u pola 3,i ne mogu da zaspim.I tako,osjećam beba se namješta,njoj nije do spavanja.A posle vježbe za trudnice,prezevala.

Danas sam našla super ribarnicu,gde ima morske ribe i kupila oradu koju obožavam.

A sad je najbolje za bebu da unosite omega-3-nezasićene masne kiseline,jer joj se mozak najviše razvija.

Što se tiče NG,ja sam unazad 5 godina imala uvek u ovo vreme planiranje,i to inostranstvo.NG mi je bila najveći praznik,ali prošle se desilo nešto strašno u porodici baš 31.decembra.Pomislila sam kako je više nikad neću slaviti.

Ali,biće nam ovo najljepša NG definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Evo i mene.Sinoć sam se probudila u pola 3,i ne mogu da zaspim.I tako,osjećam beba se namješta,njoj nije do spavanja.A posle vježbe za trudnice,prezevala.

Danas sam našla super ribarnicu,gde ima morske ribe i kupila oradu koju obožavam.

A sad je najbolje za bebu da unosite omega-3-nezasićene masne kiseline,jer joj se mozak najviše razvija.

Što se tiče NG,ja sam unazad 5 godina imala uvek u ovo vreme planiranje,i to inostranstvo.NG mi je bila najveći praznik,ali prošle se desilo nešto strašno u porodici baš 31.decembra.Pomislila sam kako je više nikad neću slaviti.

Ali,biće nam ovo najljepša NG definitivno.

imali sta lepse od porodicne atmosfere, sa sve bekicom.... uh uh ja jedva cekam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ja sam bas lepo dremnula...nadam se da cu moci i veceras da spavam:)

sta se radi kod vas,kako vam prolazi ovaj dan?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

imali sta lepse od porodicne atmosfere, sa sve bekicom.... uh uh ja jedva cekam

i ja isto,ja gledam nakit i jelku da kupim neku lijepu,uzivam u tome....jos ako se porodim malo prije ng onda cu sa bebicom svojom i prijtaljima da uzivam jaooo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ja sam bas lepo dremnula...nadam se da cu moci i veceras da spavam:)

sta se radi kod vas,kako vam prolazi ovaj dan?

ih dok si ti spavala ja pronasal jedan dobar recept na net i pravila,mm se odusevio kako je lijepo ispalo,sad gledam neke kolace il tortu da napravim.... :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla prosledi taj recept svima nama...naravno ako se brzo pravi :lol:

A kolace napravi pa na ih posalji :P

A verujem da ce nam ovo biti najlepsa NG,ja inace ne volim zimu(ni na tv-u),ali sada sve vreme govorim mom dragom kako ce ovo bit carobna zima i da je jedva cekam...on sve ne veruje:)

I ja moram da donesem nekako jelku...moja jelka i ukrasi su kod svekra i svekrve(na tavanu) pa sve razmisljam kako cu doneti....i jedva cekam da je okitim....volim zimske praznike :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla prosledi taj recept svima nama...naravno ako se brzo pravi :lol:

A kolace napravi pa na ih posalji :P

A verujem da ce nam ovo biti najlepsa NG,ja inace ne volim zimu(ni na tv-u),ali sada sve vreme govorim mom dragom kako ce ovo bit carobna zima i da je jedva cekam...on sve ne veruje:)

I ja moram da donesem nekako jelku...moja jelka i ukrasi su kod svekra i svekrve(na tavanu) pa sve razmisljam kako cu doneti....i jedva cekam da je okitim....volim zimske praznike :)

jupiiiii svi se radujemo novoj godini!!! i ja volim praznike i jedva cekam da okitimo jelku i stan pa da nam bude carolijaaaa... a i moj muz ne moze da veruje da cemo uskoro imati jos jednog clana, ali se raduje...

sejla da recept da i mi spremimo muzicima da se oduseve :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ja sam bas lepo dremnula...nadam se da cu moci i veceras da spavam:)

sta se radi kod vas,kako vam prolazi ovaj dan?

Ja sam se pošteno naspavala.A kiselina me jakooo muči,beba mi je visoko nikako da se spusti barem malo.Jedem krekere,samo privremeno pomognu.Ima neko bolji recept?

Nama je prošle godine jelka stajala sve do vaskrsa,toliko smo bili u frci da nismo ni raskitili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se pošteno naspavala.A kiselina me jakooo muči,beba mi je visoko nikako da se spusti barem malo.Jedem krekere,samo privremeno pomognu.Ima neko bolji recept?

Nama je prošle godine jelka stajala sve do vaskrsa,toliko smo bili u frci da nismo ni raskitili.

sve smo odremale partijicu i sad smo ko nove... mada ja i dalje kljucam nesto...

a za gorusicu, meni jedino kisela pomaze, ne znam kakvo iskustvo druge zenice imaju sa tim...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.