Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Uh ja se samo plasim da ce mi se desiti da ce mi puci vodenjak a dragi nece biti kod kuce da me vozi u porodiliste.Ne zato sto se plasim,vec zato sto je moja doktorka rekla cim mi pukne vodenjak istog da trenutka u bonicu jer mi je beba karlicno pa da doktori imaju vremena da urade carski :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hej Jeco super je link :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh ja se samo plasim da ce mi se desiti da ce mi puci vodenjak a dragi nece biti kod kuce da me vozi u porodiliste.Ne zato sto se plasim,vec zato sto je moja doktorka rekla cim mi pukne vodenjak istog da trenutka u bonicu jer mi je beba karlicno pa da doktori imaju vremena da urade carski :unsure:

najbitnije je ne paniciti pa valjda ima nekog ako se on bas zadesi otsutan... mada i ja sam u istom sosu, samo sto sam ja vec obezbedila ko me vozi ako muz nije tu...

sto je sigurno sigurno je!!! :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo jedne prijatelje koji zive poprilicno blizu,par km daleko od nas,,i nadam se da bi u toj situaciji bili slobodni i kod kuce, svi ostali su rasuti po Bg-u,...a moji su 100 km daleko :lol:

A dragom treba nekih pola sata da dodje sa posla :)

Jedino mi ostaje taxi da me vozi :D

Bas bi mi bilo veselo kada bi se tako nesto desilo

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Imamo jedne prijatelje koji zive poprilicno blizu,par km daleko od nas,,i nadam se da bi u toj situaciji bili slobodni i kod kuce, svi ostali su rasuti po Bg-u,...a moji su 100 km daleko :lol:

A dragom treba nekih pola sata da dodje sa posla :)

Jedino mi ostaje taxi da me vozi :D

Bas bi mi bilo veselo kada bi se tako nesto desilo

meni su npr rekli kad pukne vodenjak da trbam da legnem jedno 20 minuta na levi bok, pa tek onda u porodiliste... nikako da ne sedam, a i u kolima da nekako gledam da budem na levom boku, posto kao ne valja za bebu da sedim, jer kao od tog vakuma kad pukne, moze da povuce pupcanik, ili rukicu pre bebe, pa zato kao da legnem pre nego sto odem u bolnicu... e sad ne znam, ako je tebi rekla odmah, ti je poslusaj, ali u takvoj situaciji sigurno ce se neko naci...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,znam i ja da treba leci ako pukne vodenjak,ili stojai u mestu(ako nemas gde da legnes) nekih pola sata..a nemam pojma sa da radim u mojoj situaciji.

Bas cu cutra da pitam doktorku :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Da,znam i ja da treba leci ako pukne vodenjak,ili stojai u mestu(ako nemas gde da legnes) nekih pola sata..a nemam pojma sa da radim u mojoj situaciji.

Bas cu cutra da pitam doktorku :)

obavezno!!! to nemoj da zaboravis, a dace bog da se beka okrene do kraja, pa da ne moras na cr... joj sto ja to ne volim :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se sve nadam da ce se okrenuti..ali je nesto tvrdoglav i nece :)

Odoh sada da se kupam i sredujem(depiliram)pa me nece biti malo duze da se ne zabrinete gde sam :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja se sve nadam da ce se okrenuti..ali je nesto tvrdoglav i nece :)

Odoh sada da se kupam i sredujem(depiliram)pa me nece biti malo duze da se ne zabrinete gde sam :):):)

aj aj, samo se t doteraj... nikad se ne zna :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

gotova :)

Okupana,izdepilirana,jos kosa da mi se osusi i spremna sam za porodjaj :):):)

Odoh malo da igram kanter :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh zenske mene neke kontrakcijice uhvatile i imam blove u donjem delu stomaka-one menstrualne :o

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Uh zenske mene neke kontrakcijice uhvatile i imam blove u donjem delu stomaka-one menstrualne :o

jaoo ja se sva najezih :(

dako nam se ti sjutra porodis,mozda te pravac ostavi dr...samo opusteno draga...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro je,malo mi se smirilo kako lezim :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro je,malo mi se smirilo kako lezim :)

ma nego sta,mene uvjek kad zaboli stomak ja legnem i odmorim saat vremena i lakse mi je....sj ces ti bit kao nova jos ides kod dr bice to sve uredu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima!Ja sam sinoć sanjala da se jeca1984 porodila :)

Meni danas počinje CTG,inače jeca1984 dobar je link što si postavila.Ima dosta korisnih stvari.Evo jedan zanimljiv italijanski crtać za trudnice :) ja ga obožavam

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima!Ja sam sinoć sanjala da se jeca1984 porodila :)

Meni danas počinje CTG,inače jeca1984 dobar je link što si postavila.Ima dosta korisnih stvari.Evo jedan zanimljiv italijanski crtać za trudnice :) ja ga obožavam

dobro jutro i od mene....dako na se jeca bas porodi danas :lol:

e blago tebi ja ima da cekam do drugog za CTG,jel ti prvi put da ides?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro svima!Ja sam sinoć sanjala da se jeca1984 porodila :)

Meni danas počinje CTG,inače jeca1984 dobar je link što si postavila.Ima dosta korisnih stvari.Evo jedan zanimljiv italijanski crtać za trudnice :) ja ga obožavam

hahahaaa crtic je extra!!! a sto se mene tice... pa malo je falilo... ti ko da si znala, celu noc me mucile kontrakcije neke, nista nisam spavala... i sad me malko bolucka... ne znam sta da radim... t1816.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene....dako na se jeca bas porodi danas :lol:

e blago tebi ja ima da cekam do drugog za CTG,jel ti prvi put da ides?

Prvi mi je put da idem,al čitala sam o tome.Al me nervira šta god da radim,dr sve nekako zbrza i ništa ne objasni.Posebno rezultate.

hahahaaa crtic je extra!!! a sto se mene tice... pa malo je falilo... ti ko da si znala, celu noc me mucile kontrakcije neke, nista nisam spavala... i sad me malko bolucka... ne znam sta da radim... t1816.gif

Mora da sam vidovita ;) pa najbolje da miruješ,druge nema.Jel ideš i ti na CTG?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prvi mi je put da idem,al čitala sam o tome.Al me nervira šta god da radim,dr sve nekako zbrza i ništa ne objasni.Posebno rezultate.

Mora da sam vidovita ;) pa najbolje da miruješ,druge nema.Jel ideš i ti na CTG?

ja da sam mjesto tebe samo bih ga ispitivala i pitala opet,uh ja sam taka,i meni je sl jedna dr pa ja milion pitanja pa kad je shvatila da treba lijepo da objasni onda je pocela...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro debele :)

Pijem caj i cekam dragog da idemo kod doktora na kontrolu.Jedva cekam da vidim sta ce mi reci.

Jeco ako si imala jake kontrakcije idi danas kod doktora,bolje da te pregleda i posalje na ctg nego da cekas i razmisljas sta je.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde mi je prija?:):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde mi je prija?:):)

nema prije,mora da spava :)

eto sad ces ti na kontrolu pa javi sta je bilo...a mozda te i ostave da se porodis :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja da sam mjesto tebe samo bih ga ispitivala i pitala opet,uh ja sam taka,i meni je sl jedna dr pa ja milion pitanja pa kad je shvatila da treba lijepo da objasni onda je pocela...

E znaš kako ti je kod nas..Uđeš,stave te na CTG,u prostoriji gde nema nikoga.Prođe pola sata.Dođe sestra uzme rezultata,ti čekaš vani.Onda izađe kaže sve je ok,ni ne vidiš dr :blink: dođite sledeće nedelje.Eto.Neće ni dobar dan da ti kaže kad dođeš,i uvek je nervozna.A sestra se nikad nije ni udala,niti bila trudna a ceo dan radi sa trudnicama.Nadrndana usedelica.

Prošli put mi nije dala ni papir da obrišem stomak od gela,nego sam sama tražila po ordinacji.grrrr

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Gde mi je prija? :):)
\

Evo mene prijo, ne spavam nocu, pa produzim ujutru

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Usitnilo se ovde na trećem :rolleyes: Biće beba uskoroo :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.