Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

ma ja ogledalo uzmem i to je to :lol: :lol: :lol: :lol:

pa tooo nadjes neki nacin :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa tooo nadjes neki nacin :D

pa da,samo da mogu na naciljam tacno kad budem isla na porodjaj....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa da,samo da mogu na naciljam tacno kad budem isla na porodjaj....

ma naciljaces... ne mora to da bude bas perfektno, samo da nije sumica, onako zapustena, jer nije higijenski da beba prodje tuda...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma naciljaces... ne mora to da bude bas perfektno, samo da nije sumica, onako zapustena, jer nije higijenski da beba prodje tuda...

da da ,ja i kad ocu na uz ja se sredim jer ne znam moze me gledat odozdo pa za svaki slucaj,jes muka velika al sta cu,ja sad razmisljam kad budem isla na CTG da se sredim,jer ne znam ni tu sta me ceka :rolleyes: :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

da da ,ja i kad ocu na uz ja se sredim jer ne znam moze me gledat odozdo pa za svaki slucaj,jes muka velika al sta cu,ja sad razmisljam kad budem isla na CTG da se sredim,jer ne znam ni tu sta me ceka :rolleyes: :rolleyes:

pa ako imas amo ctg onda ce ti samo staviti dve plocice na stomak i to je sve. te plocice mere kontrakcije i bebine otkucaje srca, dole te nece zagledati, osim ako nemas i neki pregled pride

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa ako imas amo ctg onda ce ti samo staviti dve plocice na stomak i to je sve. te plocice mere kontrakcije i bebine otkucaje srca, dole te nece zagledati, osim ako nemas i neki pregled pride

nije mi rekla nista,a oce li moc da zakljuci na CTG koliko ima do porodjaja,il dal sam spremna,otvorena il sl?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nije mi rekla nista,a oce li moc da zakljuci na CTG koliko ima do porodjaja,il dal sam spremna,otvorena il sl?

e nece to, samo ako ima kontrakcija onda ce te i na uz pa da provere, a jedino pregledom moze da ti kaze da li si otvorena i kakva si dole, ovo ti je samo da cuje bekino srce...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e nece to, samo ako ima kontrakcija onda ce te i na uz pa da provere, a jedino pregledom moze da ti kaze da li si otvorena i kakva si dole, ovo ti je samo da cuje bekino srce...

e pa dobro onda,ja se pondah da ce mi mozda rec ono u smislu neces ti trajat i tako to kosto kazu zenama,a ja bih bas voljela...gle kaka sam ja ja bi sve detaljno trebala bih kod gatare da odem da mi kaze hahahahahahahaha :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e pa dobro onda,ja se pondah da ce mi mozda rec ono u smislu neces ti trajat i tako to kosto kazu zenama,a ja bih bas voljela...gle kaka sam ja ja bi sve detaljno trebala bih kod gatare da odem da mi kaze hahahahahahahaha :D :D :D

hahahahaaaaaa ma samo se opusti i uzivaj, ako ne bude bilo problema, nece te oni cackati dole dok ne udjes u deveti... na uz moze da ti kaze kolika je beba i tako te neke detalje, da li je okrenuta itd... mene su pregledali dole jer sam imala bas jake bolove, pa su onda utvrdili da je grlic skracen i tako to... a pre devetog, ako si ti ok, ni ne trebaju da te cackaju :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahahaaaaaa ma samo se opusti i uzivaj, ako ne bude bilo problema, nece te oni cackati dole dok ne udjes u deveti... na uz moze da ti kaze kolika je beba i tako te neke detalje, da li je okrenuta itd... mene su pregledali dole jer sam imala bas jake bolove, pa su onda utvrdili da je grlic skracen i tako to... a pre devetog, ako si ti ok, ni ne trebaju da te cackaju :)

nek rade sta oce samo da ja dobro prodjem na porodjaj to mi je najbitnije...znas nekako me prolazi strah sad sam opustena nije ko u 6-7 mjesecu samo sam mislila...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ehej i od mene :):):)

cekam goste pa samo da vas pozdravim

e025.gif

i080.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaaa za pricu, ne verujem, al ako joj je rekao... mogu samo da zamislim... jos mi je smesno!!! b0230.gif

Ti da znas koliko je puta on mene izblamirao sa nekim svojim komentarima :) , ali bas zato sto je opusten, otvoren i zato sto je spadalo, ja ga obozavam... Dileja je 100%

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ti da znas koliko je puta on mene izblamirao sa nekim svojim komentarima :) , ali bas zato sto je opusten, otvoren i zato sto je spadalo, ja ga obozavam... Dileja je 100%

pa ja takve ljude i gotivim... iskrene... i ja sam takva, bolje to nego da cuti... onda ne znam sta mi misli, pa se i ne druzim sa takvima :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Zdravo svima, ja sam se juce jako lose osecala. Mislila sam da idem u bolnicu. Boleo me je stomak cim se pomerim malo, tako da sam samo lezala. Danas mi je bolje. Verujte mi, bojim dane do ulaska u deveti mesec. Ima ih jos 11. Bas sam neraspolozena zbog toga. :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene drage moje!!! Ja cu danas malo manje biti sa vama, hocu da lezim posto mi se stomak spustio u krilo sinoc :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene,joj danas sam i ja bas bzvz nikud nemogu tako da cu danas da provedem u lezanju,pa cu se kasnije javit....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutro i od mene,joj danas sam i ja bas bzvz nikud nemogu tako da cu danas da provedem u lezanju,pa cu se kasnije javit....

dobro jutroooo!!!

vec poznata situacija, sve smo kljakave i nikakve... nije ni meni nista bolje... smrzla sam se napolju i sad cu pod cebe da meditiram... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

dobro jutroooo!!!

vec poznata situacija, sve smo kljakave i nikakve... nije ni meni nista bolje... smrzla sam se napolju i sad cu pod cebe da meditiram... :lol:

joj ja tek sad videh da mi se tiker pomerio na poslednju slicicuuu 112550ze19xcxwsj.gif jos samo malooo sutra ulazim u devetiiii!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene :)

Uh i meni nesto nije najbolje,boli me stomak(mama mi kaze da mi se juce spustio stomak).

Jos malo idemo mamu da odbacimo na stanicu pa ide kuci,a posle da se vratimo i legnemo da odmorimo :)

Ljubim vas sve debele moje drage i pazite se...kuckam posle

g010.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pozdrav i od mene :)

Uh i meni nesto nije najbolje,boli me stomak(mama mi kaze da mi se juce spustio stomak).

Jos malo idemo mamu da odbacimo na stanicu pa ide kuci,a posle da se vratimo i legnemo da odmorimo :)

Ljubim vas sve debele moje drage i pazite se...kuckam posle

g010.gif

uh uh, samo polako... cekaj priju i mene... nemoj da zuris :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

uh uh, samo polako... cekaj priju i mene... nemoj da zuris :)

Hej... i priji je spusten stomak i boliiiii :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Hej... i priji je spusten stomak i boliiiii :(

ja lepo kazem da smo sve kljakave... ja samo jos sutra da preguram, pa nek bude sta bude... a stomak je odavno nisko, sto ti kazes u krilu mi stoji..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ja lepo kazem da smo sve kljakave... ja samo jos sutra da preguram, pa nek bude sta bude... a stomak je odavno nisko, sto ti kazes u krilu mi stoji..

Sinoc malo, a jutros kada sednem osecam ga na butinama...ali nece valjda jos??? Ja gledam tikere... prija i ja smo usle u deveti 11. 11. nesto nije ok zar ne????thinking.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sinoc malo, a jutros kada sednem osecam ga na butinama...ali nece valjda jos??? Ja gledam tikere... prija i ja smo usle u deveti 11. 11. nesto nije ok zar ne????thinking.gif

pa kao i nije... nesto su vam stali sa pomeranjem, u nedeljama je cinimi se ok, 36? ali one bekice vam nesto zabusavaju... probajte da ih promenite... mozda nisu dobri... :unsure:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.