Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Nisam gruba samo realna i iskrena prema sebi. Pa poludele glave :lol: , a ja moju priju volim i ona to zna :lol:

ako ako i treba da se volite... ja kad dodjem u takvo stanje vidi na sta licim, ja uzmem lepo moju sminku, pa se nadidim sama za sebe, pa mi bude milo nekako :)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ako ako i treba da se volite... ja kad dodjem u takvo stanje vidi na sta licim, ja uzmem lepo moju sminku, pa se nadidim sama za sebe, pa mi bude milo nekako :)...

joj zene mene toliko boli donji deo stomaka da ne mogu ni korak jedan da naprvim... bas me boooliiii b0540.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo moja kod ocnog pod kitno!!! Ja lepa??? Imam podocnjke do poda sada, poeli su kapilari da mi puaju... kazu normalno, pokusala da se farbam, ali nece da mi primi boju kosa....! Lepa???? Hvala

Bre ako je tako sada ,a ja mislim da si lepa, kakva ces onda tek macketina da budes kada budemo setale bebce :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj zene mene toliko boli donji deo stomaka da ne mogu ni korak jedan da naprvim... bas me boooliiii b0540.gif

Hoce to kada si debelo trudna :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj zene mene toliko boli donji deo stomaka da ne mogu ni korak jedan da naprvim... bas me boooliiii b0540.gif

mozda su ti pocele kontrakcije...ne znam koji dio pocinje da boli prvo kad se priblizi porodjaj ti bolje znas...i mene je bolio nikud nisam mogla kad sam rekla dr odma mi briz uradila,i bakterije imala...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mozda su ti pocele kontrakcije...ne znam koji dio pocinje da boli prvo kad se priblizi porodjaj ti bolje znas...i mene je bolio nikud nisam mogla kad sam rekla dr odma mi briz uradila,i bakterije imala...

ma nemam bakterije, al sigurno sam debelo trudna... nisu kontrakcije, samo mi se ova beba spustila mnogo nisko, pa zato boli... al nije do sada bas ovako bolelo... uffff

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma nemam bakterije, al sigurno sam debelo trudna... nisu kontrakcije, samo mi se ova beba spustila mnogo nisko, pa zato boli... al nije do sada bas ovako bolelo... uffff

joj znam kako ti je i ja sam te muke imala.... :(

a meni je bas visoko rebra mi razvali :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

joj znam kako ti je i ja sam te muke imala.... :(

a meni je bas visoko rebra mi razvali :)

pa moj princ je glavom na dole tako da su mu nogice bads pod rebrima i to nekako vise na desnu stranu, pa kad krene da se djipa po stomaku kuku lele...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

pa moj princ je glavom na dole tako da su mu nogice bads pod rebrima i to nekako vise na desnu stranu, pa kad krene da se djipa po stomaku kuku lele...

i mene isto tako,dolje je glavica okrenuta pa kad pocned a lupa rebra mi otpadnu ...zene sta ima za veceru :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Bre ako je tako sada ,a ja mislim da si lepa, kakva ces onda tek macketina da budes kada budemo setale bebce :)

To ces da vidis tek... jos kada sinem sva od srece i ponosa kao i sve mame... Ih :lol:

pa moj princ je glavom na dole tako da su mu nogice bads pod rebrima i to nekako vise na desnu stranu, pa kad krene da se djipa po stomaku kuku lele...

Jao meni otpade leva strana... ja se ne odjavi danas. Spavala sam kao medved :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj moj bebac je naopak a jos se nije ni rodio.Glava mu je gore kod desnog rebra,mene rebro otkida a on ne odustaje.Ima da se rodi sa cvorugom na glavi :):):)

Prijo pa tasta mog sina mora da sija i bude prsrecna :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj moj bebac je naopak a jos se nije ni rodio.Glava mu je gore kod desnog rebra,mene rebro otkida a on ne odustaje.Ima da se rodi sa cvorugom na glavi :):):)

Prijo pa tasta mog sina mora da sija i bude prsrecna :):):)

znaci svaka uma svoju mukuuuu

meni muzic kupio rostilj za veceru t1964.gif, evo bas smo sad obedovali uhhhhh stomacici puni t4103.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco ti bas lepo ruckas :):):)

A i zdravo :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

mmmmmmmmmmm............ rostilj..... divno zvuci...

i ja bih malo...... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jeco ti bas lepo ruckas :):):)

A i zdravo :lol: :lol:

ma zdravo 100 posto, nema da manjka!!! mrzelo me da spremam danas iskreno, pa se moj dragi dosetio kako da klopamo na brzinu :) sutra cu da spremam spanac koji sam mislila danas, al mrzim da ga cistim uhhhh

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ovaj moj bebac je naopak a jos se nije ni rodio.Glava mu je gore kod desnog rebra,mene rebro otkida a on ne odustaje.Ima da se rodi sa cvorugom na glavi :):):)

Prijo pa tasta mog sina mora da sija i bude prsrecna :):):)

Pa dobicu dva paketa odjednom :lol: Nego prijo, ja nesto razmisljala.... sta ako su se ove dileje zeznule, pa bude decak :blink:

mmmmmmmmmmm............ rostilj..... divno zvuci...

i ja bih malo...... :)

Pridruzi se... ovde se virtuelno jede i pije kao na Belom dvoru

ma zdravo 100 posto, nema da manjka!!! mrzelo me da spremam danas iskreno, pa se moj dragi dosetio kako da klopamo na brzinu :) sutra cu da spremam spanac koji sam mislila danas, al mrzim da ga cistim uhhhh

Ma to ocas posla

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Pa dobicu dva paketa odjednom :lol: Nego prijo, ja nesto razmisljala.... sta ako su se ove dileje zeznule, pa bude decak :blink:

Pridruzi se... ovde se virtuelno jede i pije kao na Belom dvoru

Ma to ocas posla

hahahaha bas sam se nasmejala, ma kakav beli dvor, ovde je jos bolje... a pazi sad ovo...

sestra mog muza se porodila 12.10. prvo joj rekli da je devojcica, pa onda decak i na poslednjem uz decak... kad da se porodi... devojcica!!! a zeni njenog devera koja se porodila 17.10. su sest puta menjali pol bebe, na kraju kao devojcica, kad ona rodi decaka...

meni prvo rekose da je devojcica, pa onda decak i ja sam na kraju digla ruke... pa znacu sta je kad ga budem rodila!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo ako bude tako to ce biti dva najbolja drugara,koji ce zajedno da jure cice :):):)

A nas dve cemo to sa uzivanjem da posmatramo :)

Meni su od pocetka govorili da je decak,i na 4D UZ su rekli da je decak..pa sada ako su svi pogresili imacu devojcicu obucenu u plavo dok se ne kupi neso rozo :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

hahahaha bas sam se nasmejala, ma kakav beli dvor, ovde je jos bolje... a pazi sad ovo...

sestra mog muza se porodila 12.10. prvo joj rekli da je devojcica, pa onda decak i na poslednjem uz decak... kad da se porodi... devojcica!!! a zeni njenog devera koja se porodila 17.10. su sest puta menjali pol bebe, na kraju kao devojcica, kad ona rodi decaka...

meni prvo rekose da je devojcica, pa onda decak i ja sam na kraju digla ruke... pa znacu sta je kad ga budem rodila!!!

Meni je do sesto bio decak... e onda na e uz devojcica i osta devojcica do sada!!! A zamisli da je na kraju decak :huh::blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo ako bude tako to ce biti dva najbolja drugara,koji ce zajedno da jure cice :):):)

A nas dve cemo to sa uzivanjem da posmatramo :)

Meni su od pocetka govorili da je decak,i na 4D UZ su rekli da je decak..pa sada ako su svi pogresili imacu devojcicu obucenu u plavo dok se ne kupi neso rozo :):):)

Dogovoreno onda :lol::lol:

Pa zamenicemo garderobicu, ja tebi, ti meni... :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dogovoreno onda :lol::lol:

Pa zamenicemo garderobicu, ja tebi, ti meni... :lol:

eto vam resenja!!! ja kupila sve nesto neutralno da posle ne bude kuku lele!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

eto vam resenja!!! ja kupila sve nesto neutralno da posle ne bude kuku lele!!!

Ma i meni su uglavnom bele stvarcice, sa zuti i zelenim detaljima, medama, zekama, ali imam neke benke i bodice sa roze, koje sam dobila... mada, iskreno, bas me briga ;) !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma i meni su uglavnom bele stvarcice, sa zuti i zelenim detaljima, medama, zekama, ali imam neke benke i bodice sa roze, koje sam dobila... mada, iskreno, bas me briga ;) !!!

i ja to isto kazem... imam stvari od moje devojcice koje cu sigurno iskoristiti... pa sta ako je roze bodi... bitno je da je toplo bebanu :) otkud on zan dal je roze, dal je plavo :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

i ja to isto kazem... imam stvari od moje devojcice koje cu sigurno iskoristiti... pa sta ako je roze bodi... bitno je da je toplo bebanu :) otkud on zan dal je roze, dal je plavo :D

Ma nije on skroz roze... beo je, ali ima vini pua roze, pa onda jedan bodi- benkica opsiven je porubovima roze trakom... ali i ovako ce biti zima pa preko toga cu svakako obuci nesto bebi... Pa to, ali znas kakvi su ljudi ludi, iznapusavala bi nekog da promasi :lol: , ja jos ludja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje debele.:)

Nema vas od jutros...uspavale ste se ili ste otisle na najlepsi dogadjaj koji vas ceka :):)

Ja se opet lepo naspavala,pijuckam kaficu i uzivam.

Bebac me nocas budio koliko je grebao i bio aktivan asada spava mala barabica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.