Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

Ima samo da zavodi oko sebe...:)

Mlada sexi mama :)

vala da znas,jos kad se utegnem :rolleyes: ,mada nista dok ne vidim koliko ce mi stomaka ostat...a vala me ishvaliste,sad cu ja dobit nagle kg i onda nista od seksi mame :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

vala da znas,jos kad se utegnem :rolleyes: ,mada nista dok ne vidim koliko ce mi stomaka ostat...a vala me ishvaliste,sad cu ja dobit nagle kg i onda nista od seksi mame :lol: :lol: :lol:

nemoj tako... evo ovako ce biti... g1247.gif

sve cemo biti bozanstvene!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj tako... evo ovako ce biti... g1247.gif

sve cemo biti bozanstvene!!!

ocu kako da ne,jos sa ovim strijama....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ocu kako da ne,jos sa ovim strijama....

e cuj sad strije... ma nece se one toliko primecivati... kupi saljicev onaj striet tako se zove extra je!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

e cuj sad strije... ma nece se one toliko primecivati... kupi saljicev onaj striet tako se zove extra je!!!

njga sam koristila kad sam bila u sesti mjesec jednu bocu potrosila i nije mi bilo strija,i ja reko aj sad ako nema nece se pojavit ja neku noc poceh da se cesem po stomaku na dnu,kad ja uzeh ogledalo da vidim sta je kad imadoh sta vidjet strije male bijele nije crvene,i pocela sam da se mazem opet istom tom kremom...al sad hladno pa mi muka :D :D :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

njga sam koristila kad sam bila u sesti mjesec jednu bocu potrosila i nije mi bilo strija,i ja reko aj sad ako nema nece se pojavit ja neku noc poceh da se cesem po stomaku na dnu,kad ja uzeh ogledalo da vidim sta je kad imadoh sta vidjet strije male bijele nije crvene,i pocela sam da se mazem opet istom tom kremom...al sad hladno pa mi muka :D :D :D

moras, moras obavezno... meni su u prosloj trudnoci izasle nedelju dana pre porodjaja... tako da... nema veze sto je hladno, misli na svoj sexy stomacic i mazi ga non stop

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ocu kako da ne,jos sa ovim strijama....

E sad... prijavi se posle porodjaja u ovu emisiju Moje novo ja, pa neka te iseckaju :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

E sad... prijavi se posle porodjaja u ovu emisiju Moje novo ja, pa neka te iseckaju :lol:

sta kazu farmerke draga???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sta kazu farmerke draga???

Ma cico navuce ih ja do pola butina, ali ne smem da ih povucem gore, zbog stomaka... :unsure: !

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma cico navuce ih ja do pola butina, ali ne smem da ih povucem gore, zbog stomaka... :unsure: !

A ti prijo manje jedi da ti ne raste vise stomak pa ces moci da ih navuces

g150.gif

E a strije su tako sexi :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ti prijo manje jedi da ti ne raste vise stomak pa ces moci da ih navuces

g150.gif

E a strije su tako sexi :lol::lol::lol:

Draga ja se ne opterecujem kilazom... neka je meni bebana ziva i zdrava, ja cu sebe srediti kada se ona rodi i kada mi malo poraste. Trcanje, vezbe. Vraticu se u normalu... ne brinem sada :lol::lol::lol: .

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

A ti prijo manje jedi da ti ne raste vise stomak pa ces moci da ih navuces

g150.gif

E a strije su tako sexi :lol: :lol: :lol:

jes prija savaki dan jede kolaca ,i pije toplu cokoladu,prije ce se ona prijavit u moje novo ja nego ja,ja sam se ugoila samo 4kg,eto ni farmerice nemoze da navuce :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Draga ja se ne opterecujem kilazom... neka je meni bebana ziva i zdrava, ja cu sebe srediti kada se ona rodi i kada mi malo poraste. Trcanje, vezbe. Vraticu se u normalu... ne brinem sada :lol::lol::lol: .

Ma zajedno cemo u setnju pa zajedno i kilazu da skidamo :)

ima bre sve ove sexi trudnice da presisamo u sexi izgledu posle porodjaja :):):)

Sejla neka neka,tek sada ces da pocnes da ruckas..pa kada krenes slatko da tamanis neces znati kada i koliko je dosta :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma zajedno cemo u setnju pa zajedno i kilazu da skidamo :)

ima bre sve ove sexi trudnice da presisamo u sexi izgledu posle porodjaja :):):)

Sejla neka neka,tek sada ces da pocnes da ruckas..pa kada krenes slatko da tamanis neces znati kada i koliko je dosta :lol:

Kazem ne opterecujem se kilazom!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ma zajedno cemo u setnju pa zajedno i kilazu da skidamo :)

ima bre sve ove sexi trudnice da presisamo u sexi izgledu posle porodjaja :):):)

Sejla neka neka,tek sada ces da pocnes da ruckas..pa kada krenes slatko da tamanis neces znati kada i koliko je dosta :lol:

sad sam pojela dva kindre buena.uh sto su mi legla... :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

sad sam pojela dva kindre buena.uh sto su mi legla... :):):)

Cekaj polako... sto rece moja prija tek ce sada poceti prohtevi kada je jelo u pitanju :P

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj polako... sto rece moja prija tek ce sada poceti prohtevi kada je jelo u pitanju :P

ali stavrno zene ne pojedem puno,vjerujte ja sam pojela jutros samo 3cevapa i pukla sam koliko sam se najela,evo do sad dok nisam kinder buno pojela,ali zato voca ko luda mogu mandarina,nar,jabuke,kiv banane i sve to jedem svaki dan al u velikim kolicinama,ja svaki dan kupujem voce,ja ipak mislim da to mene spasava...a povrca vrlo malo,jer nisam ljubitelj povrca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo ni ne treba da da se opterecujes,ti si bas lepa trudnica :)

Sejla ja do kraja osmog meseca nista slatko skoro nisam jela,samo voce a sada tamanim li tamanim.Mislim da bih mogla celu milku od 300gr da pojedem odjednom :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Cekaj polako... sto rece moja prija tek ce sada poceti prohtevi kada je jelo u pitanju :P

Samo polako zene.. ima i nas sto ne biraju dal' je slano ili slatko - a ni kojim redosledom ce se jesti :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo ni ne treba da da se opterecujes,ti si bas lepa trudnica :)

Sejla ja do kraja osmog meseca nista slatko skoro nisam jela,samo voce a sada tamanim li tamanim.Mislim da bih mogla celu milku od 300gr da pojedem odjednom :):):)

uh al smo nacele temuuuu... ni ja nisam do skoro imala prohteva, al sad mi se sve hoce, a sto kaze violeta i milku od 300 bi smazala odjednom!!! ma sve cemo mi doterati linije pa cemo sve biti sexy mame :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ali stavrno zene ne pojedem puno,vjerujte ja sam pojela jutros samo 3cevapa i pukla sam koliko sam se najela,evo do sad dok nisam kinder buno pojela,ali zato voca ko luda mogu mandarina,nar,jabuke,kiv banane i sve to jedem svaki dan al u velikim kolicinama,ja svaki dan kupujem voce,ja ipak mislim da to mene spasava...a povrca vrlo malo,jer nisam ljubitelj povrca...

Jedem i ja po malo, ali 36 puta dnevno. Kada se najedem, izvrnem se na krevet i umirem :lol: , a najedem se od predjela u normalnom stanju. Sve mi se digne gore

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Jedem i ja po malo, ali 36 puta dnevno. Kada se najedem, izvrnem se na krevet i umirem :lol: , a najedem se od predjela u normalnom stanju. Sve mi se digne gore

pa kazu dr da je to najbolje cesce a manje... kad pogledam... svako malo meni guza iz frizidera viri... pa sto ti kazes kad padne noc i ja padnem i nema mrdanja, a cini mi se zeludac mi je u grlu :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo ni ne treba da da se opterecujes,ti si bas lepa trudnica :)

Sejla ja do kraja osmog meseca nista slatko skoro nisam jela,samo voce a sada tamanim li tamanim.Mislim da bih mogla celu milku od 300gr da pojedem odjednom :):):)

Prijo moja kod ocnog pod kitno!!! Ja lepa??? Imam podocnjke do poda sada, poeli su kapilari da mi puaju... kazu normalno, pokusala da se farbam, ali nece da mi primi boju kosa....! Lepa???? Hvala

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijo moja kod ocnog pod kitno!!! Ja lepa??? Imam podocnjke do poda sada, poeli su kapilari da mi puaju... kazu normalno, pokusala da se farbam, ali nece da mi primi boju kosa....! Lepa???? Hvala

nemoj biti gruba prema sebi :) jos te prija hvali, a ti tako!!! a ni meni farba ne prima... :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

nemoj biti gruba prema sebi :) jos te prija hvali, a ti tako!!! a ni meni farba ne prima... :(

Nisam gruba samo realna i iskrena prema sebi. Pa poludele glave :lol: , a ja moju priju volim i ona to zna :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.