Treći trimestar

odgovora

Objavljeno

ja sam se tako opustila u prvoj trudnoci pa opalaaaa 30 kg kojih se ni dan danas nisam skroz resila... a sad u drugoj samo 10. toliko me je bilo strah da se ponovo ne nagojim, ali hvala bogu pa nisam....

Ja sam se ugojila do sada 13- 14 kg, sada koliko sam stvarno ja, nemam pojma :rolleyes::rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene! :)

Evo izgleda i kod mene pocelo - juce popodne su me toliko boljele noge i imala sam grceve da se nisam dizala iz kreveta <_< . Mozda ipak pretjerujem sa setnjom - juce sam 4 sata setala i jurila po gradu.

Svidja mi se dorucak jutros! Mmmm, osvjezavajuce :D

Kako ste mi vi jutros?

Eeeeee smaniuj jurnjavu i ubacuj lagane setnje :lol::lol::lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeee smaniuj jurnjavu i ubacuj lagane setnje :lol::lol::lol:

ja bi po 24 casa lezala ne bi mi dosadilo :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam se ugojila do sada 13- 14 kg, sada koliko sam stvarno ja, nemam pojma :rolleyes::rolleyes:

znas kako ja gledam, kad uzmem farmerke pa mi nisu knap na butinama, tacno da nema stomaka mogla bih da ih zakopcam, e to mi je pohvala za moj dosadasnji trud!!! :D :D :D

al sebi kazem, sad je vec gotovo, sigurno necu u ovih zadnjih par nedelja da se natovim ko prasence...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znas kako ja gledam, kad uzmem farmerke pa mi nisu knap na butinama, tacno da nema stomaka mogla bih da ih zakopcam, e to mi je pohvala za moj dosadasnji trud!!! :D :D :D

al sebi kazem, sad je vec gotovo, sigurno necu u ovih zadnjih par nedelja da se natovim ko prasence...

ma jeco jedi posle neces imat kad,ja cu da jedem bas me briga smrsacu :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Eeeeee smaniuj jurnjavu i ubacuj lagane setnje :lol::lol::lol:

:lol: Moracu-nema vise da se juri po gradu! Ako ova moja djevojcica bude kao ja u trudnoci - ima da bude hiperaktivna :lol: pa cu tek onda da jurim - ali ne po gradu, vec za njom :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro i od mene! :)

Evo izgleda i kod mene pocelo - juce popodne su me toliko boljele noge i imala sam grceve da se nisam dizala iz kreveta <_< . Mozda ipak pretjerujem sa setnjom - juce sam 4 sata setala i jurila po gradu.

Svidja mi se dorucak jutros! Mmmm, osvjezavajuce :D

Kako ste mi vi jutros?

Ja sam ti juče umjesto da nazovem taxi došla pješke kući (živim na starom kod Rokšpeda),al zato uveče gorušicaod tolike šetnje,uh.Uzmi magnezijum za grčeve.I mene su mučili poslije cjelodnevne šetnje po primorju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Prijooooo woohoo-.gif

Dobro jutro drage moje debele :)

Ja se probudila u pola deset,napokon lepo spavala i naspavala se.Bas sam srecna.

Mama skuvala kaficu,a za dorucak kroasanice :)

A naravno za voce sam uvek,povrce i ne mora :):):)

Prijo videla sam sta si pisala za stvarcice,i to je vise nego dovoljno.Bas ne treba nagomilavati.Moja sreca sto sestra ima dvoje dece pa mi je sve sacuvala(a sve je skoro novo).Ja nisam kupila ukupno pet stvarcica.

Ma bre sve ste debele a234.gif ,dzaba vam i 4 i 14 i 40 kg plus:)

Bre Sejla kako samo 4 kg?Pa kolika ti je bebica?:)

prijo nas dve smo se tu negde isto ugojile:)

Ja sam nekih 12-13kg :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma jeco jedi posle neces imat kad,ja cu da jedem bas me briga smrsacu :rolleyes:

ma kazem ti da nisam u mogucnosti... mada u prvoj trudnoci sam jela i jela i jela do iznemoglosti i sve sam pricala smrsacu, pa nikako... a sad ne vodim racuna, daleko od toga da drzim dijete, kilogrami su mi bas ok, za sada 10 do kraja i neka bude 12, al to je kao normalno od 10 do 12 kg. ali najcudnije mi je sto mi je predhodna beba bila 3 kg i 50 gr na rodjenju, a ova ce biti veca b0708.gif bar tako kazu... znaci nema veze koliko ti jedes i kolika ce beka da bude

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Dobro jutro drage moje debele :)

Ja se probudila u pola deset,napokon lepo spavala i naspavala se.Bas sam srecna.

Mama skuvala kaficu,a za dorucak kroasanice :)

A naravno za voce sam uvek,povrce i ne mora :):):)

Prijo videla sam sta si pisala za stvarcice,i to je vise nego dovoljno.Bas ne treba nagomilavati.Moja sreca sto sestra ima dvoje dece pa mi je sve sacuvala(a sve je skoro novo).Ja nisam kupila ukupno pet stvarcica.

Ma bre sve ste debele a234.gif ,dzaba vam i 4 i 14 i 40 kg plus:)

Bre Sejla kako samo 4 kg?Pa kolika ti je bebica?:)

prijo nas dve smo se tu negde isto ugojile:)

Ja sam nekih 12-13kg :)

rece dr izmedju 1700 i 2000 kg zadnji put kad sam se mjerila imala sam 4kg vise i dr se zacudila,a mozda sam se sad jos ugoila,u odnosu da sam se mjerila prije nekih mjesec dana,ali bas me briga koliko god skinucu ja visak nekako :rolleyes:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

rece dr izmedju 1700 i 2000 kg zadnji put kad sam se mjerila imala sam 4kg vise i dr se zacudila,a mozda sam se sad jos ugoila,u odnosu da sam se mjerila prije nekih mjesec dana,ali bas me briga koliko god skinucu ja visak nekako :rolleyes:

tako jeeee!!! bravo!!! ma kakvi kilogrami, kad se pogledas u ogledalo i shvatis da ti je u stomaku beka zaboravis na kilograme!!! m1211.gifm1211.gifm1211.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

tako jeeee!!! bravo!!! ma kakvi kilogrami, kad se pogledas u ogledalo i shvatis da ti je u stomaku beka zaboravis na kilograme!!! m1211.gifm1211.gifm1211.gif

a htedoh reci da se moja sestra porodila sa manje kila nego kad je ostala trudna i super je izgledala posle porodjaja, a beka bila 3 i po kila za devojcicu super!!! tako da stvarno nema tu nekih pravila, kad se porodimo to nam je sto nam je!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

a htedoh reci da se moja sestra porodila sa manje kila nego kad je ostala trudna i super je izgledala posle porodjaja, a beka bila 3 i po kila za devojcicu super!!! tako da stvarno nema tu nekih pravila, kad se porodimo to nam je sto nam je!!!

ma da bre,sta nas briga ih udale smo se i za muza smo samo lijepe :lol: :lol: :lol:

e tako ja cu vas sad malo napustit odoh da pijem kafu i da ukljucim masinu za ves i tako to,bas sam se ulijenila ovih dana,a sad moram, :*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma da bre,sta nas briga ih udale smo se i za muza smo samo lijepe :lol: :lol: :lol:

e tako ja cu vas sad malo napustit odoh da pijem kafu i da ukljucim masinu za ves i tako to,bas sam se ulijenila ovih dana,a sad moram, :*

aj aj budi vredna, i meni ce drugarica sad da dodje, pa se cujemo kasnije onda c0217.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla pa ti si onda u pocetku bila smrsala:)

Bas je bre to malo malo malo a osmi mesec si :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sejla pa ti si onda u pocetku bila smrsala:)

Bas je bre to malo malo malo a osmi mesec si :)

ma sejla kad se porodi ima da bude bomba!!! pazi sta ti kazem mali strukic, a grudi velike g1213.gif prava zecica :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

znas kako ja gledam, kad uzmem farmerke pa mi nisu knap na butinama, tacno da nema stomaka mogla bih da ih zakopcam, e to mi je pohvala za moj dosadasnji trud!!! :D :D :D

al sebi kazem, sad je vec gotovo, sigurno necu u ovih zadnjih par nedelja da se natovim ko prasence...

I ja to radim :lol: , i jos uvijek mogu da se uvucem . Ja sam se do sad ugojila 8 kg, nadam se da necu nabaciti previse do kraja ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

ma sejla kad se porodi ima da bude bomba!!! pazi sta ti kazem mali strukic, a grudi velike g1213.gif prava zecica :)

Ima samo da zavodi oko sebe...:)

Mlada sexi mama :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

I ja to radim :lol: , i jos uvijek mogu da se uvucem . Ja sam se do sad ugojila 8 kg, nadam se da necu nabaciti previse do kraja ;)

Sada cu i ja da probam to!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ja sam ti juče umjesto da nazovem taxi došla pješke kući (živim na starom kod Rokšpeda),al zato uveče gorušicaod tolike šetnje,uh.Uzmi magnezijum za grčeve.I mene su mučili poslije cjelodnevne šetnje po primorju.

Ex, tako sam i ja, samo sto sam prije nego sam posla kuci jedno 2 sata setala po gradu sa drugaricom, pa teko onda do kuce - zivim iza Delte - :D

Moracu malo magnezijuma i malo onaj tvoj recept sa bananama nema druge :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Sada cu i ja da probam to!!!

aj aj, al ako ne mozes... nema kolaca!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

aj aj, al ako ne mozes... nema kolaca!!!

Ako se porodim dok ih budem navlacila, imaaaaa :rolleyes: !!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Ako se porodim dok ih budem navlacila, imaaaaa :rolleyes: !!!

samo polako, nemoj molimte jos... cekaj mene i priju... opet je pobegla... ili i ona isprobava pantalone!!! g2732.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

samo polako, nemoj molimte jos... cekaj mene i priju... opet je pobegla... ili i ona isprobava pantalone!!! g2732.gif

Zabusava

Share this post


Link to post
Share on other sites

Objavljeno

Malko zabusavam ove dok se sredjuje krevetac i jos neke stvarcice za bebicu :)

E a pantalone necu ni da pogledam da se ne bih razocarala,ovako mi je lakse da zivim u neznanju :lol: :lol: :lol: :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Napravite nalog ili se prijavite da biste odgovorili

You need to be a member in order to leave a comment

Napravite nalog

Postanite član/ica Bebac porodice i uključite se u diskusije na forumu.


Napravite novi nalog

Prijavite se

Već imate nalog na Bebac forumu? Prijavite se ovde.


Prijavite se

  • Članovi/članice na temi   0 članova

    No registered users viewing this page.